Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2009., 22:46   #1
Ostah sam...

Ovako. Ne znam da li je za pdf religija, ali bih zelio da mi modovi malo izadju u susret.. jer imam potrebu da pricam s nekim..
danas mi je bio rodjendan...i najbolji prijatelj, s kojim nemam tajne, mi se nije javio.. inace, otiso je u ZG u srednju skolu..vise nemam nikog iskrenog , da sa njim podijelim tajne i to.. znaci, defakto, ostah sam..volim djevojku, a nemam hrabrosti da ju pitam da bude sa mnom.. osjecam se kukavicki, prazno, i ogavno. samo bih plakao... sto da radim? help me ljudi
Lightning is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 22:48   #2
Quote:
Lightning kaže: Pogledaj post
Ovako. Ne znam da li je za pdf religija, ali bih zelio da mi modovi malo izadju u susret.. jer imam potrebu da pricam s nekim..
danas mi je bio rodjendan...i najbolji prijatelj, s kojim nemam tajne, mi se nije javio.. inace, otiso je u ZG u srednju skolu..vise nemam nikog iskrenog , da sa njim podijelim tajne i to.. znaci, defakto, ostah sam..volim djevojku, a nemam hrabrosti da ju pitam da bude sa mnom.. osjecam se kukavicki, prazno, i ogavno. samo bih plakao... sto da radim? help me ljudi
Sretan Rođendan!

Ajde... ajde... razvedri se pa nije sve tako crno.... bit ce bolje...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 22:51   #3
Meni trenutno je.. ima jos, sto nisam isprico, mrsko mi vas zamarat, znaci nije samo ovo. sve me pritislo..
Lightning is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 22:56   #4
Quote:
Lightning kaže: Pogledaj post
Ovako. Ne znam da li je za pdf religija, ali bih zelio da mi modovi malo izadju u susret.. jer imam potrebu da pricam s nekim..
danas mi je bio rodjendan...i najbolji prijatelj, s kojim nemam tajne, mi se nije javio.. inace, otiso je u ZG u srednju skolu..vise nemam nikog iskrenog , da sa njim podijelim tajne i to.. znaci, defakto, ostah sam..volim djevojku, a nemam hrabrosti da ju pitam da bude sa mnom.. osjecam se kukavicki, prazno, i ogavno. samo bih plakao... sto da radim? help me ljudi
Prvo se prestani samosažaljevati. Nije lako, ali kada u većini slučajeva uspiješ svladati sliku i misao o sebi u stilu "kako sam jadan mali miš", sve je lakše. I ne misli da drugi ljudi imaju savršene živote, puno prijatelja i cura na bacanje. Nemaju. Čak i da imaju, uvijek će imati nekakve probleme za koje ne znaš.

Dakle, skraćeno: nisi jedini jadan, svi su, i nikome nije savršeno dobro. A rođendani su i inače jako često izvor depresije. Ne pitaj zašto, jer ne znam, ali znam da je učestala pojava osjećati se osamljeno na rođendan.

I gle... ideš u srednju školu, još nemaš pojma što sve možeš i kakva si osoba zapravo. Najbolje godine tek slijede. Kad odeš na faks, dobiješ malo vlastite sigurnosti i samostalnosti, oslobodiš se torture roditelja, iznenadit ćeš se koliko sve može biti dobro. A cura na biranje . Ic ok

ps. Kad sam ja bila negdje u tvojoj dobi, na sam dan rođendana pitam starce: A koji je danas dan? Mater kaže:" Srijeda!", a stari:" Pa 10. je!"
A da si popiješ malo?
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 23:03   #5
HB

Nikoga ne zamaraš, joj joj imam i ja iskustva s time
Ma bude bilo bolje
__________________
hic Rhodus, hic salta
livmed is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 23:05   #6
Quote:
Lightning kaže: Pogledaj post
Meni trenutno je.. ima jos, sto nisam isprico, mrsko mi vas zamarat, znaci nije samo ovo. sve me pritislo..
Iz uvodnog posta vidim da si mlad. Nemoj očajavati nad sobom ili svojim problemima. Nemoj se povlačiti ni u virtualni svijet. Možeš li porazgovarati s roditeljima? Ili bilo s kime ? Znam da misliš da te roditelji neće razumjeti i da su u drugom svijetu, ali, vjeruj mi da su ti oni najbolji prijatelji bez obzira da li su te trenutno povrijedili, razočarali ili naljutili.
Živiš u najljepšem razdoblju ljudskog vijeka i nemoj ga provesti tužan. Ispred tebe je dug i naporan put gdje će biti mjesta za tugu.
Nisi sam i nikada nećeš biti.

Sretan ti rođendan!
Petro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 23:36   #7
Aj se javi. Kvrapcu, sad si me i zabrinuo. Čisto da imam mirnu noć, napiši nešto.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 00:21   #8
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Aj se javi. Kvrapcu, sad si me i zabrinuo. Čisto da imam mirnu noć, napiši nešto.
bit će dobro.
Light vjerojatno spava.
desnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 01:02   #9


i nemoj biti tuzan...tako je to odrastati, a prijatelju posalji poruku, mozda je bio onemogucen da ti se javi, nikad ne znas...ah, kako si ti mlad...sve ce biti dobro...
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 01:41   #10
Sretan rođendan, munjaro!

Neću ti govoriti da će sve biti dobro, jer ne znam hoće li, ali mogu ti reći da nisi baš tako sam. Pogledaj kakav dobar film, popričaj s nekim preko IM-a, izađi sutra van, prošeći.
Krize dođu i odu.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 02:49   #11
Srećan rođendan dragi Lightning.

U današnje vrijeme, ovakve krize pogađaju jako mnogo ljudi, nekad manje nekad više.. a posebno mlađe osobe. Nisi sam! Danas su mnogi od nas usamljeni, pa ovim nadomjestimo neku "rupu". A ti znaš - poslije muke uvijek dolazi olakšanje - tako bude svakom tko se trudi da osmisli svoj život. Biće bolje kad se naspavaš, imam jedan super prijedlog za tebe; svidjet će ti se, nadam se. Vidimo se sutra na skype. selam
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 10:35   #12
A sta da vam svima kazem.. hvala na cestitki, a posebno blue bird, na onoj predivnoj slici, cijenim to
a i nije ovo sve, jos sam sa jednom curom uprsko (nije nista perverzno, nego sam malo ispo glup)....
ne znam, ovo mi je bio najgori rodjendan ever..
sa roditeljima ne mogu pricati , sta ja znam, drugaciji su to svijetovi, ne bi me razumjeli, posebno sto je ovdje pricat o ljubavi u mlada doba doslovce glupost i tabu tema..jbg..
Lightning is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 10:45   #13
Quote:
Lightning kaže: Pogledaj post
A sta da vam svima kazem.. hvala na cestitki, a posebno blue bird, na onoj predivnoj slici, cijenim to
a i nije ovo sve, jos sam sa jednom curom uprsko (nije nista perverzno, nego sam malo ispo glup)....
ne znam, ovo mi je bio najgori rodjendan ever..
sa roditeljima ne mogu pricati , sta ja znam, drugaciji su to svijetovi, ne bi me razumjeli, posebno sto je ovdje pricat o ljubavi u mlada doba doslovce glupost i tabu tema..jbg..
Dobro ti jutro Light.: Naspavao se i sad je bolje.
Ljubav uvijek pobijedi. Ne misle svi ljudi jednako i to je dobro. Pa ni roditelji i djeca.
Razgovaraj s nekim tko te sad razumije. Nekim tvojih godina. Nisi sam.
I...mora biti bolje.
desnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 10:48   #14
Sretan rodjendan ( tek sada vidio )

Udri brigu na veselje, imas nas za sada
Ajde, sad cu da ti skuham kahvu na pikniku ili bi nesto konkretno
__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 10:50   #15
@homer11
Ne pijem, a moze jednu fuka (posto je ne znam sebi napravit doma )
@desnica
to mi i je problem.. vise nemam nikog da pricam sa njim o tome, razumijes.. svi "prijatelji" su samo stoka neraspisana kojim trebam u skoli da im pomazem , zadace, kontrolni i to je sve.. problem JE sad oko ovog mog najboljeg prijatelja.. sad ne znam vise ni sto je..
Lightning is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 10:52   #16
Danas ti više nije rođendan pa nemaš razloga za tugu (znam kako je to) - uostalom imaš nas, pada kiša, na TV nema ništa....ali tu je forum.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 11:01   #17
Quote:
Lightning kaže: Pogledaj post
Ovako. Ne znam da li je za pdf religija, ali bih zelio da mi modovi malo izadju u susret.. jer imam potrebu da pricam s nekim..
danas mi je bio rodjendan...i najbolji prijatelj, s kojim nemam tajne, mi se nije javio.. inace, otiso je u ZG u srednju skolu..vise nemam nikog iskrenog , da sa njim podijelim tajne i to.. znaci, defakto, ostah sam..volim djevojku, a nemam hrabrosti da ju pitam da bude sa mnom.. osjecam se kukavicki, prazno, i ogavno. samo bih plakao... sto da radim? help me ljudi
Pozovi Isusa u svoje srce i On će ispuniti svaku samoću i tugu i biti ti najbolji prijatelj! Vjeruj mi, iz iskustva ti govorim.

Ja sam bio ostao sam na dramatičniji način. Pomrli mi prijatelji, što od droge, što ranom smrću, rastavio se poslije toga, odnosno žena pošla s drugim i doslovno ostao sam. Totalna depresija mi je bila, pio sam, drogirao se, pušio, bludničio i na kraju odlučio da mi je svega dosta i pokušao se ubiti, ali ruka Gospodinova me zaustavila i danas sam tako sretan da se to opisati ne može.

Bio saam, bio s ljudima, ljepo mi je jer je On uvijek sa mnom i samo o Njemu sam ovisan, shvaćaš, u izvoru je problem, dali imaš izvor ljubavi iz kojega se napijaš, a da je vječan i dolazi od Boga, a ne od čovjeka jer čovjek je kao što vidiš, prolazan dok je na zemlji.

Pozdrav.
__________________
Nanovo sam rođen od Boga da bi bio pobjednik i svjedok Isusov, a pobjedništvo mi je nasljedstvo Njegovo.
JUŽNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 11:02   #18
Hvala JUZNI, lijepo si mi ovo objasnio vezano za Boga, cijenim to
pozz tebra
Lightning is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 11:12   #19
Quote:
Lightning kaže: Pogledaj post
Hvala JUZNI, lijepo si mi ovo objasnio vezano za Boga, cijenim to
pozz tebra
Kako sam ti ja već rođendan čestitala,neću se ponavljati.
Htjela bih ti reči vidiš koliko nas je tu za tebe.
Dakle nisi sam!
U životu se gube i dobivaju prijateljstva,zato ako te se taj nije sjetio,je na njegovu dušu ne na tvoju!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 11:18   #20
hvala Veronika
hvala vam svima, eto, a i modovima sto su dopustili da ovdje malo podjelim sa vama
saljem i ja vama jedan
PS- Imal' iko ista zanimljivo da mi preporuci
Lightning is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.