Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2012., 21:40   #1481
Treba li se za prijemni na FFRI dodatno negdje prijavljivati? Ako da, kako i gdje?
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 01:38   #1482
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post
Treba li se za prijemni na FFRI dodatno negdje prijavljivati? Ako da, kako i gdje?
Pošalješ uplatnicu da si ga platio. I prijavi na Postani-student.
Alayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 09:40   #1483
Quote:
LadyM* kaže: Pogledaj post
Zna li netko do kada su moguće prijave za provjeru sposobnosti engleskog jezika? Gdje se to uopće prijavljuje,kako se plaća,koliko se plaća? Na Postani student nema informacija,osim datuma kada je prijemni.
Ovo i mene zanima! Ne shvaćam zašto na službenim stranicama FFRi nema obavijesti o tome.
Kim Jong-Il is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 20:01   #1484
Ja u ponedjeljak zovem da saznam..Jer me već polako počelo brinuti da ću propustiti prijave.
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 17:51   #1485
Quote:
LadyM* kaže: Pogledaj post
Ja u ponedjeljak zovem da saznam..Jer me već polako počelo brinuti da ću propustiti prijave.

hajde kad i Ako saznas nesto vise, napisi i ovdje molim te, ima nas jos dezorijentiranih, stranice ffri-a su pomalo neupotrebljive a neznam ni kog bi zvala
dreamer216 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 01:44   #1486
Pozdrav!
Dragi studenti ffri, molila bih vas jednu informaciju jer sam krajnje ocajna i neznam gdje da se raspitam, zvala sam i referadu ali nema odgovora, a sa razlicitih strana cujem razlicito, naime cula sam da se od iduce akademske godine vise nece moci upisivati studenti s neistovrsnih drustvenih znanosti na magisterij iz engleskog, pa jel to stvarno istina..?? I da li uopce ima takvih studenata/ kandidata?? molim vas odgovor ako itko zna

Zadnje uređivanje Ivana2001 : 13.05.2012. at 01:54.
Ivana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 17:59   #1487
za buduće brucoše
dooh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 22:27   #1488
Quote:
Ivana2001 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Dragi studenti ffri, molila bih vas jednu informaciju jer sam krajnje ocajna i neznam gdje da se raspitam, zvala sam i referadu ali nema odgovora, a sa razlicitih strana cujem razlicito, naime cula sam da se od iduce akademske godine vise nece moci upisivati studenti s neistovrsnih drustvenih znanosti na magisterij iz engleskog, pa jel to stvarno istina..?? I da li uopce ima takvih studenata/ kandidata?? molim vas odgovor ako itko zna
anyone ??
Ivana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 00:40   #1489
Ok, sad ću za koji dan poslati prijavnicu za provjeru jezičnih kompetencija zajedno sa uplatnicom jer moram uplatiti 150,00 kn..

Moje pitanje je..

Ajmo reći da ne uspijem proći matematiku na ljetnom roku državne mature, već u jesenskom.. No, onda više nema mjesta i moram čekati drugu godinu.. Hoću li druge godine opet morat to polagati ili će mi ostati zabilježeno tamo na stranici postani student pa će biti dobro?

Molim vas da mi odgovorite, hvala.
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 08:55   #1490
pozdrav svima,jedno pitanje imam.
ako dobro,ali stvarno jako dobro napišem maturu ( hr i eng viša razina i izborni predmet ) imam li šanse upasti na neki od smjerova na filozofskom s obzirom da mi je prosjek ocjena 3,7 ?
hvala
willow74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 20:56   #1491
Bok.
Da li se boduje plasiranje na državno natjecanje iz njemačkog? Zasebno se dobivaju bodovi, ovisno o studijskom programu ili je jednako za sve? Pričao je netko nešto o 100 bodova za faks, nisam sigurna na koji se odnosilo, a i zvuči too good to be true.
__________________
“There’s a plane leaving for anywhere you want right now, and in an hour, and in a day, and in a year. You can get out whenever you want, it’s comforting I think.”
Fidelma_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 13:28   #1492
Quote:
willow74 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,jedno pitanje imam.
ako dobro,ali stvarno jako dobro napišem maturu ( hr i eng viša razina i izborni predmet ) imam li šanse upasti na neki od smjerova na filozofskom s obzirom da mi je prosjek ocjena 3,7 ?
hvala
Imaš. Znam ljude koji studiraju na FFRI i sa manjim prosjekom iz srednje. Sretno
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 19:35   #1493
3. Humanitarni dan sporta FFRi
Poštovani,
čast nam je pozvati Vas na 3. Humanitarni dan sporta Filozofskog fakulteta u Rijeci, koji će se održati 24. svibnja 2012. ispred zgrade Filozofskog fakulteta (na Kampusu) s početkom u 15:00h.
Projekt organiziraju Studentsko športsko društvo Filozofskog fakulteta uz potporu Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci, a u suradnji s Dječjom bolnicom Kantrida pod geslom Studenti za klince.
Glavni cilj projekta, uz poticanje na zdrav život kroz bavljenje sportom, ujedno je i prikupljanje financijskih sredstava kroz humanitarnu djelatnost, a namjera je sav prihod donirati Odjelu onkologije Dječje bolnice Kantrida.

Nadamo se da ćete se i Vi uključiti u ovu akciju. Odazovite se, pozovite svoje prijatelje s drugih fakulteta i uveličajte Treći humanitarni dan sporta Filozofskog fakulteta u Rijeci!
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 09:10   #1494
Quote:
moon girl kaže: Pogledaj post
Imaš. Znam ljude koji studiraju na FFRI i sa manjim prosjekom iz srednje. Sretno
hvala puno you just made my day
willow74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 11:30   #1495
Quote:
willow74 kaže: Pogledaj post
hvala puno you just made my day
Bit će sve u redu, samo polako
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 15:54   #1496
pomoć

Ljudi, trebala bih pomoć ako ima nekog sa smjera pedagogije i da je polagao Teorije odgoja kod profesora Mušanovića pa ako netko ima neke skripte, bilo što..treba mi bilo što o suvremenim koncepcijama odgoja za diplomski rad....tenksic
ja1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 19:28   #1497
Kalogjera

Zna li itko kakav je završni ispit kod Kalogjere?
tražimtražim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 19:30   #1498
Pita za veću ocjenu - ako želiš.
Ako je netko FX - onda upiše dva i ne pita.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 20:37   #1499
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Pita za veću ocjenu - ako želiš.
Ako je netko FX - onda upiše dva i ne pita.
Znači, postoji šansa za višu ocjenu od 2
Je li to nemoguća misija ili?
tražimtražim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 20:41   #1500
Da, naravno da postoji.

Kalogjera voli pitati za veću ocjenu i uglavnom ne daje teška pitanja. Problem je jedino ako te pita Durić jer on onda pita ona djela koja su kao dodatna za usmeni, a to znači da analiza nije bila na satu.

Ako nije zadovoljan s odgovorom, ostaje stara ocjena.
Sve u svemu; nije problem i ispit je totalno u opuštenom tonu. Sretno!
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.