Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2006., 12:46   #61
Draga Lea!
Već pred para dana čitala sam ovo, ali nemam riječi utjehe. Mislim da se nikada ništa ne može usporediti sa smrću djeteta. Ni sa bolešću djeteta se ne možeš pomiriti, a kamoli sa odlaskom. Na žalost, s tim se moraš sama nositi, plaći kad ti se plaće, vrišti, povuci se u osamu samo kada vidiš da se ne možeš kontrolirati pred Alenom,čitaj, šetaj, ali zbog Alena ne smiješ posustati. Živi dalje koliko možeš normalno da ti ovo dijete ne osjeti previše teret svega ovog groznog. Moje iskreno saučešće cijeloj tvoj obitelji i da vam Bog dade snage za dalje.
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 13:53   #62
__________________
***usne vrele visnje***
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 15:13   #63
Tek sad vidjeh...grozno, Lea...drzi se.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 19:42   #64
Lea kako si???
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 13:58   #65
svidjelo se dragom Bogu
da okiti raj
pa uze tvoje djetešce
u svoj zagrljaj
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:13   #66
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:20   #67
Nikad tužnijeg topica nisam pročitao. Primi moju iskrenu sućut Lea. Sada dobri Bog čuva Leona dok ne dođe vrijeme da se opet susretnete.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:42   #68
Quote:
salvador2 kaže:
Nikad tužnijeg topica nisam pročitao. Primi moju iskrenu sućut Lea. Sada dobri Bog čuva Leona dok ne dođe vrijeme da se opet susretnete.
Ni ja!
Upravo su mi suze krenule...

Ne postoje rijeci u kojima se moze naci utjeha,
niti mjera kojom bi se mogla izmjeriti bol.

Nadam se da si dobro, koliko je to moguce, i da vjerujes u ovo sto je moj prethodnik rekao...
__________________
This time next year we'll be millionaires!
delboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 01:05   #69
Iskreno saucesce, a malenom bicu veliki poljubac tamo negdje.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 14:38   #70
ja sam isto vidjela topik prije par dana, ali nisam mogla niš napisati. moje saučešće
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 16:59   #71
Hvala vam svima na iskrenoj sucuti.

Leona smo sahranili u utorak. I od tada nismo kuci. Kuca je tako pusta bez njega. Samo dodjemo da prespavamo.

Navece kad legnem u krevet sve me gusi i onda sve mislim da li je Leonu tako bilo zadnjih minuta …
Juce smo isli kod psihologa jer vise nisam znala sta cu sa sobom. I kod psihologa je bilo dobro, i u autu kad smo se vracali kuci bilo je dobro. Ali kad sam dosla kuci, opet sam sva potonula … On nam tako neopisivo nedostaje.

Sve je ovo nama doslo iznenada. Jeste da je on imao srcanu manu i jeste da je 4 puta bio operisan … ali nekako imali smo nadu. Prve tri operacije su bile u prvih 6 nedjelja njegova zivota. Zadnja u avgustu. Trebao je jos jednu kad bi mu bilo 2-3 godine …

Psiholog je u toj bolnici gdje je on bio operisan. I prije smo imali kontakt s njom, jer trebas nauciti zivjeti sa svim tim strahovima i stresom. Ona kaze da je najvjerovatnije bio tromb (to je i kardilog rekao). Izvrsili su obdukciju, ali se rezultati cekaju oko 8 sedmica. I kaze, kod tromba to ide brzo, samo se nesto zacepi i on je garant u snu, neosjecajuci nista “lagano otisao” …
To bi nam trebala biti utjeha, da nije u bolnici na svim onim aparatima i infuzijama i ostalo …

Dok je lezao kod nas nakon smrti, isla sam svaki cas u sobu da ga poljubim ili pomilkim. Neki ce se mozda zgroziti, ali on je tako lijepo izgledao kao da spava. A i svakako nakon svih ti operacija kad bi lezao na Intensive Care, bio je isto poluziv/polumrtav i izgledao je tako … ali se uvijek nakon tjedan/dva izvukao … i otvorio bi okice … i onda bi krenulo na bolje … Takav smo osjecaj imali i sada kad je njegovo tijelo bilo u kreveticu …
Ali sada … sada nemam gdje da odem … krevetic prazan … tek sad ga stvarno nema …

Jos nista ne mogu da radim … flasice i dalje stoje u kuhinji, kolica u hodniku … ne znam gdje cu sa tim stvarima …

Kako je zivot nepravedan. Uvijek sam mislila ako nesto stvarno jako zelis i ako svim snagama radis na tome – sigurno ces dostici cilj. I mi smo mislili: uradicemo sve te operacije i izvuci ce se … i bice s nama. Nekako u bolnici smo se bojali da ce umrijeti, da ce umrijeti na operacijskom stolu ili neke komplikacije nakon toga … ali kuci nikako… dobro, moglo mu je poci na gore, ali smo mislili uvijek cemo stici u bolnicu.

I tako, ima trenutaka i onda nekako prihvatim … a onda u trenutku kao da propadnem u najvecu duboku crnu rupu … i jedino sto hocu jeste Leona da imam u krilu i da ga zagrlim … da ga privijem uz sebe …
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 20:41   #72
Moje iskreno saucesce. Totalno sam sokirana.
splicanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 20:50   #73
moje najdublje saucesce ...drzi se,bol je neizdrzivo jaka,ali imas jos jedan veliki razlog da zivis i zato moras biti jaka...maleni andelcic je sada na nebu,sretan i bezbrizan sa andelima se igra...veliki zagrljaj i pusa...drzi se
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 21:31   #74
Lea, drzi se
sve ima svoje razloge mada se nama cinilo nevjerovatnim i besmislenim.
Leona nema, ali imas jos jednoga sina, koji te treba vise nego bilo tko.
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 21:36   #75
isuse, fakat mi je žao...
nema pravde na ovom svijetu....
__________________
"The ability to speak doesn't make you intelligent."
Firkraag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 22:37   #76
draga Lea12, tvoj dragi Leon se namucio u svom majusnom zivotu, iscrpio i sada odmara...sad je miran i spokojan.

od srca ti zelim da svi skupa nadjete utjehu i snage za nastaviti dalje
neka vam dragi Bog bude na pomoc

__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 00:21   #77
Ne mogu niti zamisliti kako se osjećate trenutno i mogu samo reći kako mi se grlo stegnulo nakon što sam pročitala cijeli topic

Nadam se kako je on na nekom boljem mjestu i da ga netko gore sada pazi. Vi se držite i nađite snage da unutar obitelji gurate jedne druge naprijed i da se koliko toliko oporavite s vremenom. Čuvajte ovo drugo dijete koje imate jer vas i ono treba, a vi trebate njega za dodatnu snagu...

Čuvajte se...

I zaista, nikad tužnijeg topica na ovom forumu
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 00:03   #78
Quote:
Lea12 kaže:
Iznenada ... jutros u 7 sati ... probali su ga reanimirat (2,5 sata) ... ali uzalud.

Prekosutra bi mu bilo 7 mjeseci ...

Imao je leon srcanu manu, u 6 mjeseci zivota bio je 4 puta operisan. Zadnja operacija u avgustu.
I sve je islo dobro (s obzirnom na okolnosti) ...
Ali jutros kad sam otisla u 7 da mu dam flasicu, vidjela dam da tesko dise i da je "zavrnuo s ocima". Muz je odmah nazvao hitnu ... a on je u roku 5 minuta na mojim rukama prestao da dise ... ja sam probala reanimiranje usta na usta ... koliko znam ...

Elem ... imam jednu molbu. Sahrana je u utorak. (Treba prvo da se izvrsi obdukcija da vide od cega je umro) ...
Ali sta hocu ... treba mi za sahranu neka lijepa pjesma ... mozda neka nasa uspavanka ... ne znam ... muz mi je holandjanin a ja sam bosanka. Zivimo u Nizozemskoj ...
Molim vas ... ako mozete daj te mi kakve prijedloge ...
neku lijepu djeciju uspavanku,
ili neku utjesnu pjesmu na nas roditelje ...
radje nesto nase ...a moze i na engleskom ...
a bilo bi lijepo ako mozete stavit link za mp3 ...

Hvala.....
Boze me oprosti,moje saucesce i jako mi je zao,nedaj Boze nikom,al opet moram reci nesto sto mozda nece zvucati lijepo,...
ajme dijete umrlo ujutro,a ti tipkas isti dan ovdje,svaka ti cast jaka si ,...

Oprosti al iskrena sam i direktna,...jos jednom zao mi je i jedna krtka prica,ako je zelis saslusati,..mozda ti pomogne,..

Mojoj sestricnoj je iznenada umro sin(16 mjeseci)jako,jako je plakala.Na sahranu je dosla jedna zena koja joj je rekla znam da ti je tesko i znam kako se osjecas,jer sam prosla isto kao i ti,i moje dijete je umrlo i ja sam plakala dan i noc,ali jednog dana mi je moja pokojna curica dosla u san i zamolila me da vise ne placem toliko.


Rekla mi je mama molim te nemoj toliko plakati,meni je tako lijepo i na lijepom sam mjestu,jedino tvoj plac mi smeta.Sva djeca lete okolo,pravi andjeli,ali ja ne mogu,ne mogu od tvojih suza koje su preteske za moja krila,...mama ne placi molim te,...

Tebi i tvojoj obitelji zelim od srca sve najbolje,...
__________________
"Love To Be Loved By You"
cadentia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 15:49   #79
Zao mi je ako sam te uvrijedila sa prijasnjim postom,porukom,...ako ti je stalo da je moderatori obrisu,neka je obrisu ,nemam nista protiv,..ali glupo mi je da se brise,jer ovaj forum je da svatko kaze svoje misljenje kao sto sam i ja ucinila,..

Mozda zvuci grubo i zao mi je zbog toga,..ali bila sam iskrena,sto jos dugo ne znaci da sam pokvarena,...

Tebi i tvojoj obitelji zelim od srca sve najbolje,puno snage za daljnji zivot,...


"Ihr habt jetzt Trauer, aber ich werde euch wiedersehen und euer
Herz wird sich freuen."

Johannes 16,22


"U vama je sada tuga,ali ja cu vas ponovo vidjeti i vasa srca ce se radovati",...
__________________
"Love To Be Loved By You"
cadentia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 18:32   #80
Quote:
cadentia kaže:
ajme dijete umrlo ujutro,a ti tipkas isti dan ovdje,svaka ti cast jaka si ,...
Cadentia, ne dao ti Bog da otkrijes kako bi se ti ponasala da ti dijete umre...
Vjerujem da ne mislis zlo i zato te molim - prestani.

Lea,
Pogledaj Alena, on je tako mali i sigurno jako zbunjen svime sto se dogadja... Trebas mu.
Izbaci bol iz sebe... urlaj, vici, pricaj... sto god. Pisi ovdje dok god ti pomaze.

I drzi se.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.