Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2014., 15:59   #621
Zamrla tema?

Ja bih ju malo podigla...
..s prvim malcem sam dobila dosta kila jer sam se opustila, ali bilo je i jako puno vode, krenula s niskim tlakom (90/50), došla do 145/115, CR sa 120 kg od čega je 12 otišlo drugi dan.....od onda do druge trudnoće sam skinula 35 kg...

I evo me sad u 19tt, opet sam krenula oticati, dobila sam do sada 7 kg, 4 u zadnjih mjesec dana...tlak opet nizak, 90/50...ogtt u redu...samo vodurina...pokupila sam pred 3 dana želučanu virozu i sve se iscijedilo iz mene, preporodila sam se, ali osjetim da se već vraća...
Ne mogu vjerovati da je to samo tako? Sol izbacila, slatko izbacila, vodu ograničila, UH ograničila...ne želim opet pucati po šavovima pred porod, ne žeeeeliiiiiim
Kopriva ne pomaže...ideje, savjeti, iskustva?
Njonjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 14:25   #622
Ja sam izbacila svu hranu u kojoj je skrivena sol,znači ništa što sadrži konzervans i natrij,ništa kupovno. I da jako puno kuhane riže u kombinaciji sa kuhanim povrćem ili sirovim voćem.Nije da sam samo izbacila sol n3go i druge začine,samo bi dodala maslinovo ulje.Hrana mi je bila fuj ali sam prestala oticati i ispišala sam 4kg zadnji mjesec.jedva sam čekala najesti se kad rodim,sad sam opet trudna i nadam se da se neće ponoviti,iako imam fobiju pa stalno provjeravam zglobove na nogama,
crnobijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 22:46   #623
evo i kod mene je počelo, u 32. tjednu, morala sam skinuti i prsten.
krećem sutra s čajem od lista breze, vidjet ću hoće li šta pomoći.
una is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.