Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 13:07   #4941
a koliko otprilike dode paus papir i u kojim dimenzijama ima? ja sam nesto na netu gledala i to su sve pakiranja i dodu oko 300 kn
roxy545 is offline  
Old 03.02.2010., 13:21   #4942
stigmata8 pravila sam vrećice uz tvoj tutorijal i moram priznat da si toliko
jednostavno opisala rad da stvarno svatko može napraviti isto
prekrasne su..

Evo cure da vam kažem za svoj materijal za pozivnice
kupila sam u OTP preko puta stuca koverte standardne ( 24x 12 valjda je tako ) za 0,20 lp
pair glossy 70x100 za 10,30 kn
Lady Dee is offline  
Old 03.02.2010., 13:32   #4943
Quote:
roxy545 kaže: Pogledaj post
a koliko otprilike dode paus papir i u kojim dimenzijama ima? ja sam nesto na netu gledala i to su sve pakiranja i dodu oko 300 kn
za sada sam našla samo a4 i jedan je manje od lunu. ne znam sad točno cifru. u narodnim novinama.
zlocka is offline  
Old 03.02.2010., 13:59   #4944
Quote:
Lady Dee kaže: Pogledaj post
stigmata8 pravila sam vrećice uz tvoj tutorijal i moram priznat da si toliko
jednostavno opisala rad da stvarno svatko može napraviti isto
prekrasne su..
ej super, bas mi je drago sto ti se svidjaju i sto si zadovoljna.
jesi radila "mladence" ili nesto drugo? jer stvar je samo u razlicitim "dekoracijama" vrecice, mozes ih onda raditi za sve prigode.
__________________
21.4.2012.:)
stigmata8 is offline  
Old 03.02.2010., 14:56   #4945
da radila sam mladence doduše samo njega ali mislim da je i mladenka na istu foricu
samo nemam onu stvarčicu za udubiti papir pa ču praviti suknjicu na volančiće.
joj totalno sam oduševljena a i dragi je pristao na ovakav tip zahvalnica
javim se sa svojim prvim pravim uzorcima....
hvala ti na ideji fantastična je a tutorijal još bolji
Lady Dee is offline  
Old 03.02.2010., 16:59   #4946
pozz

Da li mi možete pomoći oko detalja za pozivnice?. Koja Vam je ljepša i što bi još mogla promijeniti, nisam sigurna za traku-mašnicu i papir. Hvala[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

tija777 is offline  
Old 03.02.2010., 17:02   #4947
Quote:
marta 25 kaže: Pogledaj post
bok ljudi ja sam nova... imala bi jedno pitanje!odlučila sam sama izraditi pozivnice pa me zanima da li netko zna neki program u kojem bi se mogle izraditi...odnosno mene zanima gdje mogu skinuti na netu sličice tj.one ukrase kao naovoj slici....
bila bih vam jaaaako zahvalna kad bi mi netko pomogao!!
http://www.vjencanjesnova.com/cl_izradapozivnica.html
Pa to mozes napravit u photoshopu!
__________________
klikk
brda1986 is offline  
Old 03.02.2010., 17:04   #4948
Quote:
roxy545 kaže: Pogledaj post
Pozz cure!

Mene bi zanimalo gdje mogu naci papir za izradu pozivnica (na podrucju splita ili da se moze narucit preko interneta), jer ste mi dale inspiraciju i zeljela bi i ja sama izradit pozivnice za svoje vjencanje
Imas doole na st3 di je tatoo studio OZ sve sta ti triba
__________________
klikk
brda1986 is offline  
Old 03.02.2010., 17:26   #4949
Quote:
tija777 kaže: Pogledaj post
Da li mi možete pomoći oko detalja za pozivnice?. Koja Vam je ljepša i što bi još mogla promijeniti, nisam sigurna za traku-mašnicu i papir. Hvala[IMG][/IMG]
Ova mi je ljepša i papir i mašnica i traka! Baš mi se sviđa takva kakva je!
lidija84 is offline  
Old 03.02.2010., 17:31   #4950
Quote:
stigmata8 kaže: Pogledaj post
razmisljam u poslednje vrijeme o pozivnicama...

moj glas za
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Old 03.02.2010., 17:32   #4951
Quote:
tija777 kaže: Pogledaj post
Da li mi možete pomoći...
prva mi je lipsa
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Old 03.02.2010., 17:41   #4952
jel netko može posuditi rezač papira, da ne moram napraviti proba pozivnice sa škarama?
kada ćemo raditi pozivnice mi neće trebat, jer ću dat da mi to izrežu u grafku, a ne isplati mi se sad kupovati za isprobavanje rezač
zlocka is offline  
Old 03.02.2010., 18:19   #4953
PAUSA imaš u knjižari na cvjetnom,imaš dvije vrste tanji i deblji.meni je bolji deblji i cijena je 1kn za A4 i 1,60 kn za A3(mislim).Inače tamo uvijek kupujem i tete su uslužne...čak možeš nazvat i pitat sve šta te zanima
kokina66 is offline  
Old 03.02.2010., 19:20   #4954
Quote:
tija777 kaže: Pogledaj post
Da li mi možete pomoći oko detalja za pozivnice?. Koja Vam je ljepša i što bi još mogla promijeniti, nisam sigurna za traku-mašnicu i papir. Hvala
[IMG][/IMG]
ova mi je mnogo ljepsa. ja ne bih nista vise dodavala jer bi bilo previse.


Quote:
Lady Dee kaže: Pogledaj post
oduševljena a i dragi je pristao na ovakav tip zahvalnica
javim se sa svojim prvim pravim uzorcima....
odgovorila sam ti na temi sa tutorijalom
__________________
21.4.2012.:)
stigmata8 is offline  
Old 08.02.2010., 14:05   #4955
Quote:
mmarija kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko košta karton sa sjajem veličine 70X100, ja sam plaćala jedan 20 kn. Ima li igdje kupiti jeftinije?
pozdrav svima,

evo citajuci vas sam i ja odlucila sama napraviti svoje pozivnice jer sam vidjela samo na jednom mjestu kakve bi htjela, ali kostaju 17kn/kom sto mi je puno. tako da se nadam da cu ja nekako uspjeti proci bar malo povoljnije.

na cvjetnom sam kupila za sada jedan probni sjajni papir onaj deblji glossy papir za 19.50kn, a neki su i kunu, dvije povoljniji.

zanima me s kojim ljepilo je najbolje lijepiti taj papir?

mislila sam rezati sa skalpelom na manje, a onda sa rezacem. zanima me kako ih tocno prelomiti, da li to isto ide lagano sa skalpelom ili postoji neki bolji nacin?
linkina is offline  
Old 08.02.2010., 14:17   #4956
čula sam se sa DTP-om i uopce mi nije bila simpa zenska jer mi je odmah pocela govoriti kako mi se ne isplati raditi pozivnice i da se kod njih ne moze nista doci pogledati samo ovako informativno nego vise ako se hocemo dogovarati oko svega. mislim ja sam tek boju odabrali i ne znam jos sto mi sve treba, a takve sitnice kao sto cu ruzice i trakice prije kupnje na veliko ipak volim vidjeti u zivo. hm...moram priznati da me bas odbila da se tamo ikad i narucim kasnije pa i po cijenu da mi bude povoljnije!
linkina is offline  
Old 08.02.2010., 15:09   #4957
Ja sam presla gotovo cijeli grad da pronadem ono sta zelim...Uglavnom, vecinu stvari sam nasli ali nikako da pronadem otisnuti paus. U svim knjizarama postoji samo obicni
__________________
- 02.10.2010 - MY DAY!!!!
roxy545 is offline  
Old 08.02.2010., 16:00   #4958
Quote:
roxy545 kaže: Pogledaj post
Ja sam presla gotovo cijeli grad da pronadem ono sta zelim...Uglavnom, vecinu stvari sam nasli ali nikako da pronadem otisnuti paus. U svim knjizarama postoji samo obicni
Neki dan sam u tiskari gledala pozivnice s pausom i ženskica mi je rekla da oni mogu otisnuti željeni otisak u željenoj boji. Ne znam imaju li sve tu mogućnost (o tiskanju ne znam baš ništa), ali prošetaj do neke tiskare u svom gradu i pitaj.
marinae is offline  
Old 08.02.2010., 16:05   #4959
molim vas jos jednu informaciju vezanu za tisak pozivnica. meni bi trebalo samo otisnuti tekst crnom bojom pa me zanima koliko bi to kostalo po komadu ako netko zna?
linkina is offline  
Old 08.02.2010., 20:15   #4960
Quote:
linkina kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,

evo citajuci vas sam i ja odlucila sama napraviti svoje pozivnice jer sam vidjela samo na jednom mjestu kakve bi htjela, ali kostaju 17kn/kom sto mi je puno. tako da se nadam da cu ja nekako uspjeti proci bar malo povoljnije.

na cvjetnom sam kupila za sada jedan probni sjajni papir onaj deblji glossy papir za 19.50kn, a neki su i kunu, dvije povoljniji.

zanima me s kojim ljepilo je najbolje lijepiti taj papir?

mislila sam rezati sa skalpelom na manje, a onda sa rezacem. zanima me kako ih tocno prelomiti, da li to isto ide lagano sa skalpelom ili postoji neki bolji nacin?
radila sam s istim papirom pozivnice i ljepila sam ih s običnim ljepilom za papir u sticku koji sam kupila u knjižari.super mi je držao ....stavljala sam ga samo na rubove a potom sam pozivnicu uvalila ispod nečeg teškog na par minuta da se bolje uhvati (npr.uzela sam debelu enciklopediju i svaku zahvalnicu koju sam zaljepila uvalila sam ispod nje).no problemos....
kokina66 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.