Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2009., 20:42   #101
Quote:
Rokas666 kaže: Pogledaj post
Zar ovakva vijest može imati krivi pod forum...

Inače ciljano sam je tu stavio...
667% sam uvjeren da ljudi sve češće imaju komunikaciju sa demonima, a neki ih zovu i van zemaljcima. A sve ciljano
jumpis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 20:44   #102
Neda mi se gladati >1h video materijala pa mi reci na koji način komuniciraju s vanzemaljcima.
srki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 21:34   #103
Quote:
srki kaže: Pogledaj post
Neda mi se gladati >1h video materijala pa mi reci na koji način komuniciraju s vanzemaljcima.
Baš je taj dio zgodno objasnio, komunikacija brzinom svijetlosti prespora je za međuplanetarnu/galaktičku komunikaciju,za poslati "bok" do mliječne staze i primiti odgovor potrebno je 2000 god...dakle potrebo je komunicirati brzinom misli,doslovno...za takvu vrstu komunikacije potrebno je doći u stanje nirvane kroz meditaciju i kroz koherentnu misao stupiti u kontakt sa vanzemaljcima i iscrtati im vektor prema zemlji,točnu lokaciju na zemlji i tu se manifestiraju.To je već postao protokol i obučavaju se ljudi kako da postignu isto,svi posjeduju tu mogućnost.Uskoro se održava novi kontakt\poziv,više na... http://cseti.org/contact/
Rokas666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 22:40   #104
Quote:
Rokas666 kaže: Pogledaj post
Baš je taj dio zgodno objasnio, komunikacija brzinom svijetlosti prespora je za međuplanetarnu/galaktičku komunikaciju,za poslati "bok" do mliječne staze i primiti odgovor potrebno je 2000 god...dakle potrebo je komunicirati brzinom misli,doslovno...za takvu vrstu komunikacije potrebno je doći u stanje nirvane kroz meditaciju i kroz koherentnu misao stupiti u kontakt sa vanzemaljcima i iscrtati im vektor prema zemlji,točnu lokaciju na zemlji i tu se manifestiraju.To je već postao protokol i obučavaju se ljudi kako da postignu isto,svi posjeduju tu mogućnost.Uskoro se održava novi kontakt\poziv,više na... http://cseti.org/contact/
crackpot. Nebave se ničim konkretno već s**** kvake. Tko zna kakvih su se gljiva najeli pa su čuli zvukove vanzemaljaca u glavi. Čak ni ne postoji audio zapisi(ako postoje u onom videu onda ih se izdvoji i stavi direkt link na njih).
srki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 09:34   #105
Quote:
jumpis kaže: Pogledaj post
667% sam uvjeren da ljudi sve češće imaju komunikaciju sa demonima, a neki ih zovu i van zemaljcima. A sve ciljano
hahahaha... daj idi pokrij se dekom....
__________________
https://t.me/pump_upp
Dr.House007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 10:54   #106
Quote:
Mademoiselle4 kaže: Pogledaj post
Paris (AP) - Francuska je prva zemlja, koja otvara svoje dosijee o NLO (Neidentifikovani Leteći Objekti) za javnost. Nacionalna agencija za bezvednost je otvorila web sajt na Internetu ,sa više od 1600 dokumenata o NLO u proteklih 5 decenija.

-snip-
Haj. To je stara vijest iz ozujka 2007. godine s kojom je i zapocet ovaj thread. Tj. netko je premjestio post iz jos starijeg threada pa je ubacio u thread s novim tematskim naslovom.

Izvorna kronologija je ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=392834
http://hostanje.net/~transfer/uforad...esarhivaobjava


Pozdrav
uforadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 17:07   #107
Nije mi jasno zašto se do dan-danas ''nije otkrilo'' ništa o vanzemaljcima, ako su još praljudi na svojim pećinskim crtežima crtali ovakve slike?!




Zašto ovakve slike nisu u povijesnim udžbenicima?


Zašto učimo djecu neistinu u školama, zašto na , kraju krajeva, sami sebi, lažemo?!
Ako sve ovo promotrimo u duhu zavjere, NWO, vlade, Vaticana i ostalog, još uvijek ne razumijem zašto javnost nema pravo na istinu?! Što NWO ima od toga da se istina o nama i našem podrijetlu krije?! Zašto se od nas prave budale, još od malih nogu?!
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 08:51   #108
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto se do dan-danas ''nije otkrilo'' ništa o vanzemaljcima, ako su još praljudi na svojim pećinskim crtežima crtali ovakve slike?!




Zašto ovakve slike nisu u povijesnim udžbenicima?


Zašto učimo djecu neistinu u školama, zašto na , kraju krajeva, sami sebi, lažemo?!
Ako sve ovo promotrimo u duhu zavjere, NWO, vlade, Vaticana i ostalog, još uvijek ne razumijem zašto javnost nema pravo na istinu?! Što NWO ima od toga da se istina o nama i našem podrijetlu krije?! Zašto se od nas prave budale, još od malih nogu?!
Postoji transnacionalna skupina koja ne polaže račune nijednoj vladi na svijetu i koja se infiltrirala u skoro svaki aspekt svake imalo značajne vlade u svijetu;koja je za sebe prisvojila kroz kriminalne špekulacije i bezobzirne postupke (uključujući ubojstva i atentate),nelegalnu kontrolu nad najvažnijim ikad otkrivenim tehnologijama,uključujući tehnologije sposobne za međuzvijezdana putovanja,tehnologije koja bi mogla osloboditi cijeli svijet potrebe za fosilnim gorivima,spasiti okoliš i okončati siromaštvo u svijetu;i ta grupa gaji potpuni prezir prema vladavini zakona,demokraciji te slobodama i dobrobiti naroda,pa čak i da je ne zanima budućnost Zemlje.
Citat iz knjige S.Greera"Skrivena istina-zabranjeno znanje".

Mnogi su ubijeni koji su pokušali otkriti i istupiti sa pravom istinom.Na pr.J.Kennedy(htio otkriti istinu o NLO-ima),lord Mountabatten-raznesen navodnom IRA-inom bombom,M.Monroe i Mary Meyer i svi oni ljudi koji nisu pristali na tajnost su ubijeni ili tako ucijenjeni i zastrašivani da šute.
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 09:52   #109
NLO, pocetci otkrivanja istine ?

sto vi mislite ?

http://www.net.hr/planet-x/page/2009/11/01/0203006.html

tonijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 09:55   #110
Početci?
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 11:50   #111
Disclosure se nikad neće dogoditi zbog:

a) Nema se što otkriti - 10%
b) Tko bi zdrave pameti otkrio ikome da u svom posjedu ima tehnologiju koja je tisućama godina naprednija od onog što imamo danas - 90%

Sve se vrti oko novca i oko toga što kontroliraš.
Enigmus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 14:31   #112
....da otkrivaju se NLO-i(nepoznati leteči obijekti) ali ne i njihovo porijeklo(vanzemaljci, atlantiđani,vremenski putnici.....).
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 09:55   #113
'Zahvaljujući Dereku Bridgesu, koji se na vrijeme snašao i dohvatio kameru, imamo prvu snimku koja dokazuje da izvanzemaljci doista otimaju životinje', izjavio je oduševljeno britanski ufolog Kenneth Parson.
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 06:07   #114
Jesmo li doista na pragu senzacije ili je tek riječ o još jednoj obmani ljudi prokleto željnih slave?

http://www.net.hr/planet-x/page/2009/11/08/0167006.html
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 11:00   #115
U istom danu NLO u trima državama i pet gradova

Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 23:02   #116
Quote:
casia kaže: Pogledaj post
Postoji transnacionalna skupina koja ne polaže račune nijednoj vladi na svijetu i koja se infiltrirala u skoro svaki aspekt svake imalo značajne vlade u svijetu;koja je za sebe prisvojila kroz kriminalne špekulacije i bezobzirne postupke (uključujući ubojstva i atentate),nelegalnu kontrolu nad najvažnijim ikad otkrivenim tehnologijama,uključujući tehnologije sposobne za međuzvijezdana putovanja,tehnologije koja bi mogla osloboditi cijeli svijet potrebe za fosilnim gorivima,spasiti okoliš i okončati siromaštvo u svijetu;i ta grupa gaji potpuni prezir prema vladavini zakona,demokraciji te slobodama i dobrobiti naroda,pa čak i da je ne zanima budućnost Zemlje.
Citat iz knjige S.Greera"Skrivena istina-zabranjeno znanje".

Mnogi su ubijeni koji su pokušali otkriti i istupiti sa pravom istinom.Na pr.J.Kennedy(htio otkriti istinu o NLO-ima),lord Mountabatten-raznesen navodnom IRA-inom bombom,M.Monroe i Mary Meyer i svi oni ljudi koji nisu pristali na tajnost su ubijeni ili tako ucijenjeni i zastrašivani da šute.

silovanje činjenica u svoju korist ..
kenediya su roknuli jer je imao veze sa mafijom i sa kubom pa kad nije dao kaj je obečao dobio je po nosu..

sadama su ubili jer je znao previse ?? kuzis bezveze..

2. kontrola masa se radi putem straha pa nema boljeg neg rec ljudima da postoje svemirci koji ce nas unistit tj imaginarni neprijatelj pa da vidis kontrole...


3. kad bi vlade objavile da postoje ja si jaja rezem ako 80 posto ljudi n forumu nebi pricalo kako je to laž i zavjera jer nas tako pokušavaju kontoliraat..


4. kontrola u društvu uvjek postoji ii uvijek se netko nametne u čopuru sa težnjom da se nekog kontrolira a najbolji ti j primjer republika hrvatska tu nas kradu i j.. ko ovce iz dana u dan a mi se brinemo da nas neki masoni ne cipiraju i kontroliraju lol , pa radije bi i da me oni kontroliraju neg neki vozači buseva koji su se okoristili u ratu ..


kak si napravimo tak če nam i bit ,..

tko kontrolira šveđane. kanađane ??
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.