Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2009., 23:21   #1
Papuk i papučari

Dakle, krenuli smo od kamenoloma po makadamu preko Turjaka do Mališčaka. Prekokrasno, sunašce sija, leptirići lete, dupini plivaju i tako to.

Htjedosmo se vratiti preko Pliša natrag, ali, negdje smo mašili.
Nakon putokaza za Pliš i Veliku smo išli još par minuta tom stazom, a onda se našli na rubu provalije. Od kamenoloma. A staza vodi oštro lijevo u sasvim suprotnom smjeru od onog u kojem smo trebali ići.

Na kraju smo ispali na makadam za Jankovac i dočepali se kamenoloma, ali i dalje ne kužim gdje smo trebali skrenuti desno, a nismo

I još smo išli u dvije grupe. Obadvije se zajebale.
Pisala sam danas rendžeru iz PP Papuk, on će mi vjerojatno znati reći koju pametnu. A što vi mislite?

I, naravno, pišite o Papuku ovdje, ovo je tek tol'ko jer mi je trebao neki dramatični uvod.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 10:57   #2
Kako na vrh Papuka.

Zanima me dali se može na vrh Papuka doči autom ili koliko blizu do vrha.Ja nisam planinar ali želim otiči na vrh.Znam da imaju planinarske staze ali sam na karti vidio neku makadamsku cestu pa me zanima dali se njome može do vrha.Put do Jankovca poznam.Hvala unaprijed.
2325 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 11:05   #3
Quote:
2325 kaže: Pogledaj post
Zanima me dali se može na vrh Papuka doči autom ili koliko blizu do vrha.Ja nisam planinar ali želim otiči na vrh.Znam da imaju planinarske staze ali sam na karti vidio neku makadamsku cestu pa me zanima dali se njome može do vrha.Put do Jankovca poznam.Hvala unaprijed.
http://www.plsavez.hr/info/hrvatski-vrhovi/

tu imas dosta detaljno opisane prilaze planinama i pristupe, pa pronjuskaj malo
t00m is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 12:02   #4
Ok.Znači to je vojna cesta i promet zabranjen civilnim vozilima.Sad se ne čudim što nema gotovo nikakvih slika sa najvišeg vrha Papuka.Nadam se da ču pješke moči ići bez problema do vrha tom cestom.Hvala na brzom odgovoru.
2325 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 17:16   #5
Ej ljudi
Jel netko upoznat postoji li na Papuku ili u okolici mogućnost iznajmljivanja kuće za 10-15 ljudi za Novu godinu kao u Gorskom Kotaru i Lici. Na netu ne mogu naći ništa. Postoje nekakvi bungalovi od restorana Mališčak ali su zauzeti, ostalo je hotelski smještaj i obiteljska gospodarstva. U PD Jankovac ne želimo ići, želimo nekakvu kuću ili bungalov gdje bi mogli donjeti svoju cugu i hranu pa ako netko zna za takav smještaj u blizini Papuka nek javi na PM.
Pozdrav
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2021., 11:35   #6
Dižem temu "iz mrtvih"

Ima li netko tko je nedavno bio ili dobro poznaje Papuk? Koje staze su najatraktivnije? I uz to dobro markirane

Planiramo tamo potrošiti puna 2 dana (spavamo u PD Jankovac)...vidim da ima dosta staza...
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2021., 21:47   #7
Quote:
Sagitta kaže: Pogledaj post
Dižem temu "iz mrtvih"

Ima li netko tko je nedavno bio ili dobro poznaje Papuk? Koje staze su najatraktivnije? I uz to dobro markirane

Planiramo tamo potrošiti puna 2 dana (spavamo u PD Jankovac)...vidim da ima dosta staza...
Pišem ti na PP.
Hibrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2024., 20:02   #8
Pozdrav,u nedjelju planiram na papuk pa me zanima koju obuću nositi gojze ili tenisice?
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.