Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2014., 01:14   #6701
Quote:
ninik kaže: Pogledaj post
Dakle trazim posao na platformi bilo kakav i bilo gdje voljan sam dati od prve i druge place po 500e za uslugu znam da nije uredu ali isto tako znam da nas je u kuci troje i nemam za kruh pa bih molio da se nađe koja dusa da me ugura ipak nije za đabe
Jesi se ti potrudio pročitati što je potrebno za ukrcaj prije negoli si lukavo krenuo dijeliti mito?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 16:55   #6702
Je li ovo scam?


Dear Applicant,

The Exxon Mobil Corporation Human Resource Department has received your Application for Job Recruitment/Assessment.

We operate both offshore and onshore locations

To enable us start assessment/recruitment process on your application, fill the employment form attached and send back to us with a copy of your passport and academic records.

Good Luck!
Engineer Robert William P.hD


ExxonMobil United Kingdom
Telephone: +44 7937 426135

Exxon Mobil Corporation is the parent company of the Esso, Mobil and ExxonMobil companies in the UK. We have an exciting range of diverse schemes and different roles available.Exxon Mobil Corporation is the world's leading publicly-owned energy company and it, or its affiliated companies, operates facilities or markets products in most of the world's countries. ExxonMobil's business in the UK is conducted through individual operating companies. These include:

Esso Exploration and Production UK Limited
Esso Petroleum Company, Limited
ExxonMobil Chemical Limited
Advanced Elastomer Systems Limited
donn1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 20:26   #6703
Meni izgleda ko automatski odgovor, pa ništa ti nisu ponudili...
domothebeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 20:29   #6704
Quote:
donn1 kaže: Pogledaj post
Je li ovo scam?
ExxonMobil United Kingdom
Telephone: +44 7937 426135
Ja bi rekao da jeste prvo ko prvo javlja se ti covek neki inzenir PHD prvi kontakt radi kadrovska kao HR menedzer ili asistent netko slican bi se trebao javiti. Onaj broj izgleda kao vazeci mobilni broj u UK, 11 cifra pocinje sa 07. Kadrovska nikada ne daje mobilnog broja samo sluzbeni. Ako nam jos samo das sa koje mail adrese je stigao mail bi ti znao sigurno reci ali ja bi rekao da je scam.
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 20:55   #6705
Scam ko kuća.

"Dxxxxx, we don’t have a Robert William in the company."

Roxanne L. Thompson
Recruiting Assistant
U.S. Recruiting
Exxon Mobil Corporation
donn1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 10:22   #6706
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Jesi se ti potrudio pročitati što je potrebno za ukrcaj prije negoli si lukavo krenuo dijeliti mito?
jesam ali prezivljavanje i vatrogasno moze platit firma a ostalo je manje bitno to mi i ovako uzmu sa placa
ninik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 14:09   #6707
Quote:
ninik kaže: Pogledaj post
jesam ali prezivljavanje i vatrogasno moze platit firma a ostalo je manje bitno to mi i ovako uzmu sa placa
Ja ti mogu još jedino reći da na forumu nećeš nikog naći ko će te ubacit, tu jedino možeš potražit informacije, ali vezu zaboravi. Čak i da radiš godinu dana pa da sve daš nekom, teško...
Napravi dobar CV i šalji molbe ko blesav pa možda bude nešto!

Sretno!
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 21:44   #6708
Pozdrav, dobio sam mail od saipema, sa detaljima za odredenu poziciju, da ce me zvati na telefon za intervju iduca dva tjeda i poslije intervju u Rijeci.. nemam iskustva nikakvog, niti preporuke pa mi se cini predobro da bi bilo istinito... Radi se o poziciji OFFSHORE CONSTRUCTION ASSISTANT TRAINEE pa ako mi netko moze reci detaljnije o kakvom se poslu tocno radi, da ako me nazove, znam otprilike sta da kazem. hvala svima unaprijed
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 23:12   #6709
Google kaze slijedece:

You will be part of training program of 12 months duration; theoretical and training on the job during the construction phase of the Jacket IVAR ÅSEN in Arbatax - Sardinia (Italy).
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 20:34   #6710
da , ali sto bi tocno radio,da se znam pripremiti za intervju...
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 22:43   #6711
Electrician

Zdravo ekipa
Procitao sam cijeli forum i zelim da se zahvalim na korisnim informacijama.Kao i mnogi ovdje aplicirao sam 500 puta ali nista konkretno ,danas se javili cosulichi,kazu da su zaineresovani i poslali mi neke dokumente da popunim i sa slikom posaljem .Inace imam sest godina iskustva po middle east-u kao elektricar plus imam Bachelor degree al ne iz Elektrike.Neda mi se ponovo vracati nazad al mislim da je neko spomenu da ima neku literaturu za Elektricare na Rig-u,pa ako bi mogao da mi se javi na pp.Takodje da li ima neko da je isao na razgovor kod cosulicha ili preko njih za Elektricara,ako ko ima detalja sto se tice razgovora ili testiranja ,trafo je trafo al opet
Zahvaljujem svima jos jednom
cuupo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:39   #6712
Quote:
hondaš kaže: Pogledaj post
da , ali sto bi tocno radio,da se znam pripremiti za intervju...
Ubaci Offshore construction u wikipediu pa ces videti. Radi so izgradnji plataformi instalacija itd, ne znam kako se to tacno radi jer ne radim na podrucju ali ako malo pocnes da citas o tome postat ce ti jasno. Smatraju te za poziciju bez iskustva jer se radi o "trainee" poziciji, znaci ucis te se od pocetka i svi kursevi koji idu sa tim. Dobro bi bilo prije nego ides na razgovor i da znas neke osnove. Pitat ce te znas li ko smo mi ... to je klasika, malo si procitaj sto Saipem radi. Trebas napomenut obavezno da mislis ostani kod njih duze vreme, jos posebno ako se radi o trainee poziciji. Generalno ljudi ne vole ulazu novac u ljude koji ce otici kad odrade nesto vremena itd.
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:51   #6713
e slovenac da te uhvatim posto imas iskustva..jesi li ikada vidio "bitange" na platformi koje ne zele radit, ljencare ili ne slusaju sto im se naredi i kako se postupalo sa takvima?
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 13:52   #6714
slovenac, hvala na odgovoru!
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 15:19   #6715
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
e slovenac da te uhvatim posto imas iskustva..jesi li ikada vidio "bitange" na platformi koje ne zele radit, ljencare ili ne slusaju sto im se naredi i kako se postupalo sa takvima?
Nemam pojma, ja jos nikada nisam bio offshore, ja radim onshore i da i za nas koji vec radimo u Oil & Gas prvi put je tezko dobiti. Mozda ce biti vise srece u buducnosti ...
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 23:28   #6716
Quote:
hondaš kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dobio sam mail od saipema, sa detaljima za odredenu poziciju, da ce me zvati na telefon za intervju iduca dva tjeda i poslije intervju u Rijeci.. nemam iskustva nikakvog, niti preporuke pa mi se cini predobro da bi bilo istinito... Radi se o poziciji OFFSHORE CONSTRUCTION ASSISTANT TRAINEE pa ako mi netko moze reci detaljnije o kakvom se poslu tocno radi, da ako me nazove, znam otprilike sta da kazem. hvala svima unaprijed
Pozz!
Hondaš može na pm kontakt od sipema ako nije problem!
Hvala!
migi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 18:30   #6717
Aplicirao sam na njihovoj stranici direkt, napravio profil i to.. od ostalih mailova sam slao na ove:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

bilo ih je jos,ovo sam nasao na brzinu...
hondaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 20:46   #6718
dovoljno je preko gps-a aplicirati se na stranici. nego jel netko zna koji fakultet moze izuciti za HSE oficira? jel to zastita na radu kao ili vise toga kombiniranoga
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:39   #6719
IGNORE THESE MESSAGES - this is a scam. Please see :
http://careers.conocophillips.com/en-gb/scam-job-offer

Ignoriraju poruke - to je prevara. Molimo pogledajte:
http://careers.conocophillips.com/en-gb/scam-job-offer

Do not send CV or money to these criminals.
Nemojte slati CV ili novca za ove kriminalce.

Information Security Manager, EMEA, ConocoPhillips.

-------------------
Quote:
bricki kaže: Pogledaj post
FEJK


Attn: Sir.

Subject: ConocoPhillips Recruitment.

You are hereby notified that your qualifications and experiences were found suitable for the requirements of ConocoPhillips Company Alaska.

For verification and screening you are to submit your most recent resumes and certificates through our Careers department e-mail below.

Job Location: Alaska’s North Slope.
Accommodation - Provided
Ticket - Provided
Medical - Provided
Feeding - Provided
Medical Insurance - Provided

Total Years of Experience:
Current Salary per Month in $:
Email: [email protected]
Recruit Manager

Faithfully,

(Recruit Coordinator)
Fichtner Recruitment Limited
Conoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:30   #6720
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
dovoljno je preko gps-a aplicirati se na stranici. nego jel netko zna koji fakultet moze izuciti za HSE oficira? jel to zastita na radu kao ili vise toga kombiniranoga
Ja sam zavrsio VSSR i radim kao HSE offshore. Mada nazalost prije svega traze iskustvo. NEBOSH je naravno najbolji papir koji se moze imati.
tulipanko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.