Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2024., 23:07   #2441
700 € da gledamo unistavanje hitova deranjem i falšanjem? ne hvala
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 15:04   #2442
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Zato jer su joj ovo ponudili...ženetina dolazi 'na gotovo' neće morati 52-55 šlepera s opremom putovati po europi svakih par dana (stadionske rezidencije su budućnost?)

Nije ovo nikakva turneja + ona vjerojatno uzima ogromnu lovu, a servirat će sve isto kao u Vegasu (ogroman ekran i hodanje po pozornici)
Točno, stoji mjesec u Munchenu i valjda malo razglediva okolicu. I boli nju briga.

Kada su ljudi spremni do nje putovati zašto bi ona putovala okolo.

Ona će useliti u neku Villu mjesec dana i to je to.

Ako su ljudi spremni za to plaćati i putovati... Da nisu ne bi imala tu 10 koncerata. Isti kurac kao ona prijovicka u ZG, pa mogla je isto napraviti 10 koncerata sa prosječno 10.000 ljudi po raznim gradivima HR umjesto 5 po 20k u ZG.

Tržište se mjenja, ljudi plaćaju za takve megaevente i nažalost prihvaćaju i dynamic pricing.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 15:23   #2443
Po 200 000 ljudi čeka u virtualnom redu za svaki koncert ... čak ne biraš ni mjesta koja želiš nego samo sektor i oni ti daju kartu (cijena može biti do 100 eura razlike u jednom sektoru)

Average karta 300 ojra
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 15:39   #2444
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
700 € da gledamo unistavanje hitova deranjem i falšanjem? ne hvala
Pa netko to plaća .. računaj da su 800k ulaznica sve za ovu godinu u Europi. Ovo što sam čitala za sada je bilo 400 i 250€. Valjda će cijene u 14 i 18 sati biti nešto niže zbog manje potražnje.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 15:40   #2445
ma zar nije bilo najavljeno u Minhenu i Manchesteru? i da je to kao Adele live u Europi kao što je Vegas bio u Americi? sad kao ipak samo Minhen...



ne znam, filozofira, ali oke ovo je valjda neki novi koncept turneja koji je ekološki održiv... svakako ce Taylor i dalje imati i više ljudi i veću zaradu sa svojom "klasičnom" EU turnejom
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 15:55   #2446
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Pa netko to plaća .. računaj da su 800k ulaznica sve za ovu godinu u Europi. Ovo što sam čitala za sada je bilo 400 i 250€. Valjda će cijene u 14 i 18 sati biti nešto niže zbog manje potražnje.
Zašto bi bile? Iste su cijene za sve koncerte
Quote:
sebastianpgptvk kaže: Pogledaj post
ma zar nije bilo najavljeno u Minhenu i Manchesteru? i da je to kao Adele live u Europi kao što je Vegas bio u Americi? sad kao ipak samo Minhen...



ne znam, filozofira, ali oke ovo je valjda neki novi koncept turneja koji je ekološki održiv... svakako ce Taylor i dalje imati i više ljudi i veću zaradu sa svojom "klasičnom" EU turnejom
Adela cca 250m$ samo od ovih 10 koncerata
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 15:58   #2447
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Adela cca 250m$ samo od ovih 10 koncerata
mislim da bi Adele in Munich mogli biti najprofitabilniji koncerti u povijesti

koliko bi TS mogla sa svojim EU legom uzeti? mislim da ipak više
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 16:06   #2448
Quote:
sebastianpgptvk kaže: Pogledaj post
ma zar nije bilo u Minhenu i Manchesteru? i da je to kao Adele live u Europi kao što je Vegas bio u Americi? sad kao ipak samo Minhen...







ne znam, filozofira, ali oke ovo je valjda neki novi koncept turneja koji je ekološki održiv... svakako ce Taylor i dalje imati i više ljudi i veću zaradu sa svojom "klasičnom" EU turnejom
Ekološko nije baš ako će doći 3/4 ljudi više od 200km daleko do koncerta.

Pa i Swift ima manje lokacija umjesto da nastupa na vise...
Mogla bi imati još veću zaradu da ima recimo u njemačkoj umjesto 7 koncerta u 3 grada da nastupa na 10 koncerta u 8 grada. Ali evo "Work/Life" Balance ili kao što neki iznajmljuju apartmane samo 3/4 mjeseca , a mogli i ranije i kasnije nešto zaraditi.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 16:09   #2449
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Ekološko nije baš ako će doći 3/4 ljudi više od 200km daleko do koncerta.
znaci ipak samo izmišlja?
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 16:10   #2450
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Zašto bi bile? Iste su cijene za sve koncerte
Jer Ticketmaster ima dynamic pricing naprimjer i diže cijene kod velike potražnje.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 16:15   #2451
Quote:
sebastianpgptvk kaže: Pogledaj post
znaci ipak samo izmišlja?
Pa cuj marketing. Je li ekolski bolje da putuje 15 kamiona i 100 osoba Crewa na recimo 10 lokacija tako da nitko iz Europe nema više od 500km do koncerta ili je bolje da će 500.000 ljudi letiti, voziti do Munchena više od 500km.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 16:40   #2452
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Jer Ticketmaster ima dynamic pricing naprimjer i diže cijene kod velike potražnje.
To su valjda obavili prije početka prodaje...kad kliknes na sve koncerte vidljiva je karta s istim cijenama
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 18:03   #2453
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Pa netko to plaća .. računaj da su 800k ulaznica sve za ovu godinu u Europi. Ovo što sam čitala za sada je bilo 400 i 250€. Valjda će cijene u 14 i 18 sati biti nešto niže zbog manje potražnje.
Jel itko od vas uopće pogledao cijene?

Javno su objavljene i za prve dvije runde nije bilo dynamic pricinga, ne vidim zašto bi ga bilo u trećoj.

74,90 najjeftinija i 419,90 najskuplja karta.
_she_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 19:05   #2454
Quote:
_she_ kaže: Pogledaj post
Jel itko od vas uopće pogledao cijene?



Javno su objavljene i za prve dvije runde nije bilo dynamic pricinga, ne vidim zašto bi ga bilo u trećoj.



74,90 najjeftinija i 419,90 najskuplja karta.
A gdje su package-i?
VIP early entry Front of Stage ?
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 11:09   #2455
Za kupovanje karata preko Ticketmastera i slicnih bas treba imati celicne zivce. Posto mi je zena ogromni fan od Adele i ovo joj je vjerovatno jedina sansa bila da je vidi uzivo, uspio sam mobilizirati preko 10 ljudi za kupovinu ulaznica, od kojih su dvoje uspjeli uopste doci do odabira karata, jedna je vec imala karte u korpi i otisla do placanja da bi joj se pojavio neki error stranice (vidim mnogi su imali slican problem), i druga je konacno uspjela. Ponosnih 400 € po karti, nisam neki fan doticne, ali o tom po tom, happy wife happy life valjda.
avici is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 16:21   #2456
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Zato jer su joj ovo ponudili...ženetina dolazi 'na gotovo' neće morati 52-55 šlepera s opremom putovati po europi svakih par dana (stadionske rezidencije su budućnost?)

Nije ovo nikakva turneja + ona vjerojatno uzima ogromnu lovu, a servirat će sve isto kao u Vegasu (ogroman ekran i hodanje po pozornici)
vidim nešto mi poznat tekst ide tužba zbog izmjene mojih 'riječi'

Quote:
"Žena dolazi na gotovo. Neće morati 55 šlepera putovati po Europi svakih nekoliko dana. Nije ovo nikakva turneja, ona vjerojatno uzima veliku lovu, a servirat će sve isto kao u Vegasu (ogroman ekran i hodanje po pozornici)."
Adele pretjerala s cijenama? Za njene koncerte u Münchenu ostale još tisuće karata
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 16:37   #2457


Novi album 2028-2030. Mala vjerojatnost za izlazak novog albuma 2026 --> 5%
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 21:38   #2458
mi idemo 16.8. 370€ po ulaznici, kaos, ali vrijedi uživo čuti ''When We Were Young'', ''Someone Like You'' i ,,Hello''
Dante7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 09:44   #2459
Zna li se za neki organizirani prijevoz iz Zagreba ili Varaždina, na Adelin koncert 31.8.?
govtkc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.