Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2006., 12:04   #1
PMS

kako pobjedujete PMS, kaj vas najvise pere? nervoza, zelja za slatkim ...
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 12:09   #2
Quote:
agathaa kaže:
kako pobjedujete PMS..
MS-om

ništa posebno mi se ne događa za vrijeme PMS-a osim što me jedan dan boli glava
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 12:29   #3
Quote:
tash@ kaže:
MS-om

ništa posebno mi se ne događa za vrijeme PMS-a osim što me jedan dan boli glava
blago tebi i takvima! ja nemam toliko bolove koliko imam sve druge simptome. zivcana sam, pa sam dobre volje, pa sljedece mminute sam neraspolozena, pa bi najrade plakala! a o slatkom da ne govorim, ugusila bi se u cokoladi
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 12:57   #4
Quote:
agathaa kaže:
blago tebi i takvima! ja nemam toliko bolove koliko imam sve druge simptome. zivcana sam, pa sam dobre volje, pa sljedece mminute sam neraspolozena, pa bi najrade plakala! a o slatkom da ne govorim, ugusila bi se u cokoladi
ako izuzmemo čokoladu, meni je cijeli život takav
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 17:21   #5
Quote:
tash@ kaže:
Quote:
agathaa@ kaže:
blago tebi i takvima! ja nemam toliko bolove koliko imam sve druge simptome. zivcana sam, pa sam dobre volje, pa sljedece mminute sam neraspolozena, pa bi najrade plakala! a o slatkom da ne govorim, ugusila bi se u cokoladi
ako izuzmemo čokoladu, meni je cijeli život takav

meni je samo dio s čokoladom cijeli život takav
witch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 13:54   #6
Quote:
agathaa kaže:
ja nemam toliko bolove koliko imam sve druge simptome. zivcana sam, pa sam dobre volje, pa sljedece mminute sam neraspolozena, pa bi najrade plakala! a o slatkom da ne govorim, ugusila bi se u cokoladi
e takva sam i ja s iznimkom da imam uzasne bolove pa sam jos zivcanija radi toga... a hrana, kao da sam trudna, kombinacije slatko slane i svakakve... samo da nesto zvackam stalno...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:03   #7
Quote:
agathaa kaže:
blago tebi i takvima! ja nemam toliko bolove koliko imam sve druge simptome. zivcana sam, pa sam dobre volje, pa sljedece mminute sam neraspolozena, pa bi najrade plakala! a o slatkom da ne govorim, ugusila bi se u cokoladi
Da nažalost i ja imam takve simptome ...ali samo kojih deset dana prije ...ali sa užasno jakim grčevima ...što me užasno umara ...čas mi je toplo čas hladno ...baš grozno ..
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:19   #8
Quote:
bambi kaže:
Da nažalost i ja imam takve simptome ...ali samo kojih deset dana prije ...ali sa užasno jakim grčevima ...što me užasno umara ...čas mi je toplo čas hladno ...baš grozno ..
jel znate mozda, jeste li cule dali postoji mozda kakva hrana ili kombinacija neke hrane ili bilo sto drugo ( ..jesam se razvezla) sto moze ublaziti simptome! ja npr. inace ne jedem pikantno, ne jedem cips i slicne grickalice, ali tijekom ciklusa moram pojesti tortille i najpikantniji umak, cak mi je to sve preblago! tijekom ciklusa znam dobiti po kilu dvije, a ciklus mi traje 4-6 dana
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 16:26   #9
Quote:
agathaa kaže:
jel znate mozda, jeste li cule dali postoji mozda kakva hrana ili kombinacija neke hrane ili bilo sto drugo ( ..jesam se razvezla) sto moze ublaziti simptome!
naravno da znamo.

http://www.poliklinika-harni.hr/teme/ginteme/05pms.asp

http://www.poliklinika-harni.hr/teme/stil/01_pms.asp

dobartek
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 15:44   #10
PMS meni postaje neizdrživ i jedva čekam da zatrudnim da se malo odmorim od njega. Počinje i tjedan dana prije , a simptomi su cice koje bole ko lude imam osječaj da s njima lupam po podu dok hodam, malo mi je vruče a malo zima već su me pitali jel imam valunge , režim i plačem na smjenu odnosno ukratko pretvaram se u razjarenu babu
slonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 15:54   #11
Quote:
slonica kaže:
PMS meni postaje neizdrživ i jedva čekam da zatrudnim da se malo odmorim od njega.
nemoj biti baš sigurna da će tada proći
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 16:04   #12
Uuu PMS najgora noćna mora mog muža ...s obzirom da mi menga neredovita PMS traje i po 2-3 tjedna ...napuhnutost,bolni jajnici,razdražljiva,živčana,gladna...
momi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:01   #13
cmoljim k'o mutava....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 14:59   #14
Ja se u PMS-u ne mogu prepoznati...samo tulim, sve mi smeta, zderem slatkise...tih nekoliko dana zalim svog decka.
shkmish is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 15:14   #15
Quote:
shkmish kaže:
Ja se u PMS-u ne mogu prepoznati...samo tulim, sve mi smeta, zderem slatkise...tih nekoliko dana zalim svog decka.
ali ja uvijek kazem da tih par dana imam pravo na to, imam pravo izderati se na njega, rasplakati se i smijat mu se u facu, jer u tom trenutku ne mogu prestati
htjela bi necime umanjiti sve te simptome, jer idem sama sebi na zivce
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 17:14   #16
Quote:
shkmish kaže:
Ja se u PMS-u ne mogu prepoznati...samo tulim, sve mi smeta, zderem slatkise...tih nekoliko dana zalim svog decka.
ja svoga pocnem zaliti tek par dana kasnije kad shvatim kakve sam sve gluposti rekla. mislim, nisu gluposti, ali tih mi se dana nesto dogodi i sve mi se cini negatuvno i uzasno pa istresem iz sebe i ono sta bih trebala i sta ne bih... inace, o cokoladi ne cemo. vec je navikao da tih dana nestaje na kilograme...
 
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 19:55   #17
Quote:
kontra kaže:
ja svoga pocnem zaliti tek par dana kasnije kad shvatim kakve sam sve gluposti rekla. mislim, nisu gluposti, ali tih mi se dana nesto dogodi i sve mi se cini negatuvno i uzasno pa istresem iz sebe i ono sta bih trebala i sta ne bih... inace, o cokoladi ne cemo. vec je navikao da tih dana nestaje na kilograme...
sto je najgora ja sam svjesna svog ponasanja u trenutcima kad se događa ali ne mogu se sabrati...jednostavno serem i serem i u pravu sam, naravno da se decko mora sloziti sa mnom ali ni onda nije dobro, jos sam luđa jer znam da to cini zbog mog stanja. Prestrasno!Da on ima takvih par dana u mjesecu, ja bih podivljala i rekla mu da se tera u 3 pm...sta je previse je previse
shkmish is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 13:49   #18
Sve mi ide na živce i teško mi pada nepravda pogotovo na poslu. Bolova jakih nemam, ali mi zato glavobolja ne da mira.
I još sam umoooorna, spava mi se, ne mogu preko slamke, sva sam slomljena .

popijem ketonal ili plivadon da mi se malo razbistri, ali sve to uglavno slabo pomogne.
majleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 14:00   #19
Upravo čekam da prođe. "malo" sam živčana i tamanim sve po redu. Sinoć pojela lonac knedli sa šljivama. Srećom, drži me samo 2-3 dana.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 15:03   #20
Quote:
shkmish kaže:
Ja se u PMS-u ne mogu prepoznati...samo tulim, sve mi smeta, zderem slatkise...tih nekoliko dana zalim svog decka.

joj ja isto
__________________
..Stepping sideways betweens worlds I shift
Killers are quiet when they are born with the gift..
fallen_angel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.