Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2015., 13:07   #1021
U gorici. Jbg. Pasteta, ima i pileci. 4 vrste umaka. Priloga uvijek natrpaju. Klasicni city kebap za 18 kn. Pileci je 20. Za te pare odlicno.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 12:31   #1022
Apropos mog posta o kebabu u Radićevoj na prethodnoj strani...idem malo u off, ali stvarno je jako vrijedno spomena
Taj dan krenem na kebab i nekaj me prehiti i uđem u "Fini zalogaj"...od 9:00-12:00 im je sva klopa na 20% popusta, a meni taman to vreme gableca...
Da ne duljim...danas treći dan za redom tam jeo i idem sutra opet.
Ne želim ulazit previše u off, pa ću samo reći: zajebite taj kebab pored "zalogaja" i probajte tam nekaj pogotovo u tom periodu sa 20% popusta
garant od sad na dalje tam klopam sigurno 3 puta tjedno. Do 5 puta izvrsno

Najradije bi otvoril novi topic, ali ne želim da itko brije da imam nekaj s njima, pa da reklamiram iz tih pobuda.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 13:15   #1023
Jel to ona pečenjara koja se reklamirala da nemaju ajvar i kajmak da ne sakriju okus mesa pa su nudili šiš ćevape sa umacima za kebab i tartarom?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 13:19   #1024
e to ne znam imaju kajmak u ponudi (3kn) ali imaju sličnu priču ko i kebab, da...meni paše
Navodno su otvorili u 3. mjesecu...ja prvi puta ušo nutra prekjučer..ali nemaju nikakve ćevape.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 13:36   #1025
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Apropos mog posta o kebabu u Radićevoj na prethodnoj strani...idem malo u off, ali stvarno je jako vrijedno spomena
Taj dan krenem na kebab i nekaj me prehiti i uđem u "Fini zalogaj"...od 9:00-12:00 im je sva klopa na 20% popusta, a meni taman to vreme gableca...
Da ne duljim...danas treći dan za redom tam jeo i idem sutra opet.
Ne želim ulazit previše u off, pa ću samo reći: zajebite taj kebab pored "zalogaja" i probajte tam nekaj pogotovo u tom periodu sa 20% popusta
garant od sad na dalje tam klopam sigurno 3 puta tjedno. Do 5 puta izvrsno

Najradije bi otvoril novi topic, ali ne želim da itko brije da imam nekaj s njima, pa da reklamiram iz tih pobuda.
jeo tamo kad su otvorili, prosjek
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 14:04   #1026
Sjetio se neki dan Krkimira u Krakowu
Poslije mnogo piva odlučili probat kebab kojih ima brdo. Ne znam baš puno poljskog pa sam samo naručio kebab u lepinji s telećim šniclama. Prvo tostiranu lepinju namažu nekim ljutim umakom iznutra, pa to preliju drugim umakom, pa ide meso, povrće, umak, opet meso i još gore umak. Uglavnom ogromno je i ne znam kako bi to čovjek uopće jeo pa smo prvo vilicom pojelo pola nadjeva da možemo kolko tolko spljoštit i probat grist ko sendvič... Odličan je i košta 15ak kn
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 14:53   #1027
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Sjetio se neki dan Krkimira u Krakowu

Kebab je sam po sebi dobra hrana ako sve bude kako treba (a kod nas uglavnom nije )
meso da su šnicli i da je dobro zapečeno, da je puno povrća i umaka... ne čekaš dugo, ne platiš puno, a poslije si sit i zadovoljan
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 15:07   #1028
Evo da se oglasim na ovoj temi... I ja sam bio u Krakowu na kebabu i to mi je bio jedan od najboljih do sad..U Istambulu je isto bio dobar..Ali ovo ljeto sam bio u Gruziji, Iranu i Armeniji..I odgovorno tvrdim da je u Gruziji vrhunski kebab..Posteje 3,4 velicine..u Amreniji i Iranu kebab zove swuarma ali nije tako dobar kao u Gruziji..sad bi trebao za mjesec dana u Jordan, Izrael, Palestinu pa da vidimo kaki su tamo...ali do sada je Gruzija number one.sniceli..prilozi ...svjeze povrce...mota se u lavash njihov tanki kruh kao torilja..dosta veliko..uglavnom prva liga.. U splitu je jako losa ponuda..vecina ljudi koji jedu kebab ga kupuju kod Turcina na pazaru ispod jednog volta 200 metara iznad stanice na pazaru..Cijena mu je 23 kune..pasteta najedes se ,ali bio sam jendom i bio je hladan od tada nisam bio..pece svoje lepinje i torilje..tako da sta se tice toga nije lose..
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 15:44   #1029
Ok, ja zivim u DE vec phuuu dvoznamenkasti broj godinica, kebab kod mene u gradu je koma, juneci kebab nikad u sniclima nisam vidjela, pileci je nasniclan, od povrca dobis puno kupusa, neki nit nemaju paradajza u ponudi, kebab ne volim, pokusala to pojest, bacila, dan danas zaobilazim kebabdzinice u velikom luku, nisam nikad ni u Berlinu vidjela kebab od snicli, gyros jesam... sad kad gledam kolko fitiljite, a imate vrazje snicle, izbor povrca i jos sami peku peciva (???) a ne mljevenu katastrofu na stapu sa zeljem, morat cu bar jednom hrvatskom kebabu dat sansu
Premda jos uvijek ne kuzim zakaj bi netko tko moze kupit prave cevape u lepinji, s lukom jeo kebab?
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 15:58   #1030
Quote:
Dora K kaže: Pogledaj post
Premda jos uvijek ne kuzim zakaj bi netko tko moze kupit prave cevape u lepinji, s lukom jeo kebab?
kruske i jabuke?

tak i meni nikada nije bilo jasno zasto ljudi toliko otkidaju na rostilj. kebab (bilo dobar, bilo los) volim tu i tamo pojesti, a cevape i slicne tvorevine bi komotno mogao izbaciti do kraja zivota i nikada ne bi suzu pustio za njima...
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:05   #1031
Quote:
Dora K kaže: Pogledaj post
nisam nikad ni u Berlinu vidjela kebab od snicli, gyros jesam... :
eto. sad u berlinu nema šnicli
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 17:16   #1032
Quote:
Dora K kaže: Pogledaj post
Ok, ja zivim u DE vec phuuu dvoznamenkasti broj godinica, kebab kod mene u gradu je koma, juneci kebab nikad u sniclima nisam vidjela, pileci je nasniclan, od povrca dobis puno kupusa, neki nit nemaju paradajza u ponudi, kebab ne volim, pokusala to pojest, bacila, dan danas zaobilazim kebabdzinice u velikom luku, nisam nikad ni u Berlinu vidjela kebab od snicli, gyros jesam... sad kad gledam kolko fitiljite, a imate vrazje snicle, izbor povrca i jos sami peku peciva (???) a ne mljevenu katastrofu na stapu sa zeljem, morat cu bar jednom hrvatskom kebabu dat sansu
Premda jos uvijek ne kuzim zakaj bi netko tko moze kupit prave cevape u lepinji, s lukom jeo kebab?
Da ne pričaš slučajno o puretini? Koliko je meni poznato u donerima je uglavnom puretina a ne piletina
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 18:03   #1033
pa zove se Hähnchendöner, probala, nema tu nikakve puretine, zabatak, skup s kozom, tu i tamo neka sreca od hrskavice... a mozda da sam trazila juneci nasniclani po Berlinu, mozda bih ga i nasla, ovak sam sam u prolazu pogledala i trazila nekaj kaj fakat zelim jesti, ne zivim u Berlinu, tu i tamo radi posla provedem po par dana tamo

u svakom slucaju, ovi vasi kak ih opisujete cist appetitlich zvuce u usporedbi s mojima

mislila sam na meni slicnu ponudu hrane... kebab, cevap, raznjic...meni to sve slicno...
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 19:07   #1034
ima ih bar 25 (kebabdzinica) u mojoj ulici, bas cu ih jedan dan sve pregledat, nema niti jedna junece snicle, samo Bosanac drzi Gyros u sniclima na glavnom trgu, ako nije propao... nisam dugo bila... imas taj uzas od mljevenog neceg od cega se meni majlic koji ne smijem: i pileci, bijeli kupus, crveni kupus, iceberg, ako imas srece na toj iceberg je koja kockica pome ili krastavca koja zaluta, luk i od umaka ljuti crveni, bijeli cesnjak i neki blagi umak od jogurta... jos imaju tursku pizzu, falafel, njemacke snicle na sto nacina (svinjetina!), talijanske auflaufe, pa cufte (köfte), zapecene patlidzane, neki grah u paradajzu i tjesteninu s mljevenim... i pommes... onda ja lijepo odem tajlandzanu ... ma ne sumnjam da je u HR döner bolji i Kinezi bolje u HR kuhaju, prilagodjavaju se trzistu
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 23:39   #1035
Večeras bio u Kebab Paradise na Vlaškoj kod križanja s Petrovom, prvi put ali ne i zadnji. Od umaka i priloga sam uzeo sve, malo sam pretjerao ali ajde, bio gladan pa rekoh da uzmem sve. Meso ukusno, lepinja svježa i ukusna, prilozi sviježi. Jedini minus mi je što ljuti umak nije ljut i sir nije baš ukusan, bar meni. I sir se dodatno ne plaća kao u većini drugih "kebabdžinica" pa je i to plus. Cijena kebaba 25 kn.
Moj ukupan dojam - vrlo zadovoljan!
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 00:06   #1036
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Večeras bio u Kebab Paradise na Vlaškoj kod križanja s Petrovom, prvi put ali ne i zadnji. Od umaka i priloga sam uzeo sve, malo sam pretjerao ali ajde, bio gladan pa rekoh da uzmem sve. Meso ukusno, lepinja svježa i ukusna, prilozi sviježi. Jedini minus mi je što ljuti umak nije ljut i sir nije baš ukusan, bar meni. I sir se dodatno ne plaća kao u većini drugih "kebabdžinica" pa je i to plus. Cijena kebaba 25 kn.
Moj ukupan dojam - vrlo zadovoljan!
Normalno da se ne plaća kad je uračunat u cijenu gdje si vidio da ga extra naplate... Imaš cijenu kebaba sa sirom ili bez.
zgsleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 08:18   #1037
Kebab Maksimir ima kebab s junećim šniclama.
Skroz je dobar
Jela sam i boljih, ali ne u ZG pa je sve kaj ima šniclu, a ne narezak veliki "jej!".
j.d.jackson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 09:35   #1038
Quote:
zgsleeper kaže: Pogledaj post
Normalno da se ne plaća kad je uračunat u cijenu gdje si vidio da ga extra naplate... Imaš cijenu kebaba sa sirom ili bez.
Tu je 25 kn kebab, uzeo sir ili ne.
U Kebab Maksimiru plaćaš 5 kuna sir, u Indexu isto itd.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 11:28   #1039
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Tu je 25 kn kebab, uzeo sir ili ne.
U Kebab Maksimiru plaćaš 5 kuna sir, u Indexu isto itd.
Po kojoj računici plaćaš 5 kn sir u Maksimiru ako je kebab 25 kn a bez sira 23??? I sta ako NETKO npr ne jede sir a mora svoj kebab svejdno platit 25 kn kako u toj varijanti prolazi bolje?Ako npr stave kebab na 25 kn sa sirom ili bez ne možeš rec da se sir ne plaća...kad je uračunat u cijenu
zgsleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 14:28   #1040
rubelj s teletinom. finog mesa gomila, salate možda moglo mrvu više, umaka dosta, s tim da je ovaj kari kurkuma pogodak. za 29 kuna sasvim sam zadovoljan

ono što mu fali da bi ga izdiglo dodatno iz zagrebačkog prosjeka (iznad kojeg već je) je još par vrsti umaka (jogurt, sezam, ljuti...) i definitvno pečenog povrća
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.