Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2011., 00:07   #1841
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
http://maps.mireo.hr/GElin2/

Početna adresa Dubrava, Zagreb
search, odvučeš rješenje dole u Router
Druga adresa Tuškanac 1A, Zagreb
search, odvučeš dole u Router
klikneš na šestar i eto ga

ccc
Cool! Tnx. nisam imala pojma za ovo
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 13:24   #1842
aj onda ovako,i bez facepamove molim -.-
linija 212 vozi od Črnomerca do Gajnica valjda?
ak da,,gdje ej zadnja stanica na toj liniji kad se ide dakle od Črnomerca?
dali je u Gajnicama možda?
ako je
dali se ta stanica nalazi u blizini Kuglane(pizzerie) i onih ajmo reć narančastih starijih zgrada?
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 23:27   #1843
Čula sam danas da ima vlak koji vozi od Maksimira do Sesveta. Gdje se ukrcam na vlak, ako mi mižete objasniti gdje u odnosu na ulaz u park Maksimir? Koliko ima pješke odande do vlaka? I gdje mogu vidjeti kad ima vlak?
*Lilly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 02:31   #1844
Quote:
*Lilly* kaže: Pogledaj post
Čula sam danas da ima vlak koji vozi od Maksimira do Sesveta. Gdje se ukrcam na vlak, ako mi mižete objasniti gdje u odnosu na ulaz u park Maksimir? Koliko ima pješke odande do vlaka? I gdje mogu vidjeti kad ima vlak?


Ti si danas tek čula da postoji vlak koji vozi tom relacijom?

e svaka ti čast

Stane ti odmah kod Dinamovog stadiona, imaš 10 minuta pješke od stanice do parka.

Ali evo još jedan za ono što si danas čula
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 11:38   #1845
znači trebam do šupice na slavonskoj aveniji 3... znači znam do svetica tramvajom, objasnite mi sad kak dalje dok siđem dolje hvala
gaslightanthem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 13:04   #1846
Quote:
*Lilly* kaže: Pogledaj post
Čula sam danas da ima vlak koji vozi od Maksimira do Sesveta. Gdje se ukrcam na vlak, ako mi mižete objasniti gdje u odnosu na ulaz u park Maksimir? Koliko ima pješke odande do vlaka? I gdje mogu vidjeti kad ima vlak?
Vlak je kod OMV-ove benzinske na Branimirovoj. Ima podvožnjak s kojim se pređe cesta i dođe do vlaka. Oko 15 min hoda od šume Maximir. A vozni red imaš na stranici HŽ-a ili ga kupiš za 3 kn na bilo kojoj stanici za vlak. Vozi svakih 20-40 min, ovisi u koje doba dana.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 13:38   #1847
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Vlak je kod OMV-ove benzinske na Branimirovoj. Ima podvožnjak s kojim se pređe cesta i dođe do vlaka. Oko 15 min hoda od šume Maximir. A vozni red imaš na stranici HŽ-a ili ga kupiš za 3 kn na bilo kojoj stanici za vlak. Vozi svakih 20-40 min, ovisi u koje doba dana.
Puno hvala
*Lilly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 15:46   #1848
Zanima me kako voze noćne linije Samoborčeka.
Recimo onaj bus nedjeljom u 03:35 s autobusnog (http://www.samoborcek.hr/linija.php?id=18), dal to ide s "autobusnog" ili moram do podsuseda s Zet-om i kako?
__________________
₪ ø lll ·o.
Phantom Phreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 16:02   #1849
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
aj onda ovako,i bez facepamove molim -.-
linija 212 vozi od Črnomerca do Gajnica valjda?
ak da,,gdje ej zadnja stanica na toj liniji kad se ide dakle od Črnomerca?
dali je u Gajnicama možda?
ako je
dali se ta stanica nalazi u blizini Kuglane(pizzerie) i onih ajmo reć narančastih starijih zgrada?

linija 212 vozi dubrava-dubec....
dalje ne znam trenutno
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 16:25   #1850
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
linija 212 vozi dubrava-dubec....
dalje ne znam trenutno
bus 212 je dubec-sesvete
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 19:00   #1851
Quote:
AnimusVox kaže: Pogledaj post
bus 212 je dubec-sesvete

da sorry nekada je bio dubrava-sesvete pa sam greškom napisao da sada je dubec-sesvete jer tramvaj ide do dupca mea culpa
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:15   #1852
Može mi netko objasniti kako tramvajem najlakše doći do Njegoševe ulice, iz N.Zagreba? 7.do Zvonimirove i onda 17. do Kušlanove ?
Unaprijed zahvaljujem!
Balancana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 13:58   #1853
Quote:
Balancana kaže: Pogledaj post
Može mi netko objasniti kako tramvajem najlakše doći do Njegoševe ulice, iz N.Zagreba? 7.do Zvonimirove i onda 17. do Kušlanove ?
Unaprijed zahvaljujem!

Da, s time da na Zvonimirovoj možeš hvatati bilo koji tramvaj, tj. 1, 9 ili 17.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:01   #1854
Kako najbolje od rotora doći do HZZO-a u Remetinečkom gaju?

Točnije- ima li javni prijevoz ili je jednostavnije i brže pješice?

Unaprijed hvala.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 17:37   #1855
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Da, s time da na Zvonimirovoj možeš hvatati bilo koji tramvaj, tj. 1, 9 ili 17.
Hvala!
Balancana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 23:42   #1856
Radnička

Može li mi netko reći kako najbrže doći od Gajnica do Radničke?
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 00:50   #1857
dodjes do crnomerca bilo kojim buse koji prolazi kraj gajnica...
a početak radničke ti je preko puta autobusnog kolodvora kraj kojeg prolaze 2 i 6 koji idu sa črnomerca...

a sad, koji ti dio radničke trebaš, e to mi ne znamo, jel bogami, dugačka i je sjeće dosta tram. linija i neces se bas proveselit ak moras bit negdje na kraju radničke a izasla si iz tramvaja na početku
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 00:54   #1858
Quote:
Balancana kaže: Pogledaj post
Može mi netko objasniti kako tramvajem najlakše doći do Njegoševe ulice, iz N.Zagreba? 7.do Zvonimirove i onda 17. do Kušlanove ?
Unaprijed zahvaljujem!
Stanica nije Kuslanova nego Harambasiceva ali to je to u principu. Ako si blize Savskom mostu onda ti je pametnije bilo kako prijeci Savu i tamo cekati 17 jer vozi bitno cesce od 7. Ako ionako koristis bus za Glavni, bolje je voziti se njime do kraja pa na 9.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 09:56   #1859
Kako najbrže stići do Sajma ako dolazim auto-putem iz pravca Beograda? Isključenje sa Slavonske Avenije na most Slobode (Avenija Većeslava Holjevca) pa pored hipodroma ili neka druga varijanta? Obilaznica možda?

Zadnje uređivanje jaleha : 05.04.2011. at 10:02.
jaleha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 11:19   #1860
mislis velesajma... ?
dobro si krenio, iskljucis se sa slavonske na most slobode, dodjes do hipodroma i odmah preko puta hipodroma (50m dalje) ti velesajam.... imas par ulaza pa mozes obilazit oko kvarta ali cijeli taj dio ti je zapravo velesajam pa nemos fulat...

mozes se skinut sa slavonske na petlji prema aveniji marina držića, dođeš u aveniju dubrovnik (novi zagreb, preko save) i voziš ravno kroz jedno 2-3 kvarta dok ne dodjes do inine zgrade/avenue malla/muzeja suvremene umjetnosti a preko puta svega toga je velesajam...

i mozes opalit na obilaznicu i izadjes sa obilaznice u novom zagrebu na savezne republike njemačke i vozis ravno do porezne uprave (avenije dubrovnik) i skrenes u nju i nakon nekih 500m si kod velesajma..
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.