Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2011., 16:54   #1
Izgubljeni predmeti pa nađeni ?

Ajde da se ljude liječi na daljinu bioenergijom i ma kako, to shvaćam, pa čitao sam i intervju s nekim tko je bio aktualan u vezi alternative za vrijeme bivše države gdje se osim ljudi tražilo i stvari.

Ne izgleda baš kao s rašljama tražiti vodu pa me zanima je li tko imao takva alterativna iskustva u pogledu gubljenja, traženja i nalaženja predmeta?
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 17:12   #2
pa uglavnom svi se vidovnjaci hvale da traze i izgubljene predmete,a i ljude.
Troboka svi znaju,Mirela Markovic,Romana Ostroski i jos puuuuuuuuno njih.E sad kolko su uspjesni,ne znam.
Ja sam jedanput izgubila kljuc od sefa iz banke(nije u Hrv),taman pred put;mozes zamislit panike....Cijelu sam kucu prevrnula.Nista.Uzela cak i apaurin;ak izgubim kljuc ne samo da ne mogu do sefa nego jos moram i cekati da naprave drugi kljuc....Ma komplikacije.
Veli meni mama pomoli se Majci Bozjoj i trazi ju da ti veli di je kljuc.I molim ja,molim;nista.Kad konacno zaspem i sanjam;ne muljam,molim da me se ne ismijava;Majku Bozju i "veli" ona meni pogledaj u vrecicu od tih i tih bonbona....
Probudim se ja,mislim si koji cudan sanpogledam ja u tu i tu vrecicu od bonbona i kljuc je tamo!!!!!Kako?Ne znam!Al je tamo!
A bas sam mislila bacit bonbone jer je vrecica bila skoro prazna....
A moja se prijateljica kad nekaj nemre naci moli Sv.Nikoli;onom biskupu.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 21:10   #3
ja sam se pomolila sv, Anti i našla nakon par dana ključe od auta .....fakat nije mi bioenergetičar pao na pamet
norka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 00:41   #4
Quote:
norka kaže: Pogledaj post
ja sam se pomolila sv, Anti i našla nakon par dana ključe od auta .....fakat nije mi bioenergetičar pao na pamet
da, sigurno si ih zato našla. da se nisi pomolila svetom anti ne bi nikad slučajno pronašla.
Hermo Diaktoros is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 09:00   #5
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
pa uglavnom svi se vidovnjaci hvale da traze i izgubljene predmete,a i ljude.
Troboka svi znaju,Mirela Markovic,Romana Ostroski i jos puuuuuuuuno njih.E sad kolko su uspjesni,ne znam.
Ja sam jedanput izgubila kljuc od sefa iz banke(nije u Hrv),taman pred put;mozes zamislit panike....Cijelu sam kucu prevrnula.Nista.Uzela cak i apaurin;ak izgubim kljuc ne samo da ne mogu do sefa nego jos moram i cekati da naprave drugi kljuc....Ma komplikacije.
Veli meni mama pomoli se Majci Bozjoj i trazi ju da ti veli di je kljuc.I molim ja,molim;nista.Kad konacno zaspem i sanjam;ne muljam,molim da me se ne ismijava;Majku Bozju i "veli" ona meni pogledaj u vrecicu od tih i tih bonbona....
Probudim se ja,mislim si koji cudan sanpogledam ja u tu i tu vrecicu od bonbona i kljuc je tamo!!!!!Kako?Ne znam!Al je tamo!
A bas sam mislila bacit bonbone jer je vrecica bila skoro prazna....
A moja se prijateljica kad nekaj nemre naci moli Sv.Nikoli;onom biskupu.

Ne omalovažavam tvoje iskustvo molitvom,no neke od nas samih zametnute ili izgubljene predmete,može se ponovno naći jednostavnim izbjegavanjem prisile ili panike.
Osobno činim sljedeće:
prestanem tražiti nakon par minuta.Bez obzira koliko je značajan taj predmet u tom trenutku.
Odložim traženje kao i samo razmišljanje o traženom predmetu barem za nekoliko sati.
Tada se vratim u mislima na sve okolnosti i zbivanja nakon trenutka za kojg točno znam da je predmet bio tu i tu.
Ako ni tada ne mogu isti locirati,a nije od bitnosti,prepuštam sve slučajnosti.Obično predmet iskrsne "sam od sebe",odnosno na mjestu gdje smo i gledali,a nismo vidjeli.
Ako je predmet od važnosti,treba hitno,poduzimam sve radnje kao da je netragom nestao i nikad neće biti nađen... i obično(mislim valjda po nekom djelovanju podsvijesti u kojoj je sve evidentirano)u zadnjem trenu se desi,da mi se upali žarulja i sjetim se da sam isti odložila tamo gdje ga baš nikada ne odlažem...

A najpouzdanija preventiva "gubljenja" je jedne te iste predmete odlagati uvijek,ali uvijek na ista mjesta.
Dokumenti,ključevi,lijekovi novčanik,novac,nakit odlažem uvijek na za to određena mjesta.
To mi je kroz godine prešlo u naviku,te to činim već podsvjesno.
Ne dozvoljavam sebi nikakva privremena odlaganja(ono uz put,ne stignem jer moram na wc )baš zato što znam da ću to jako brzo zaboraviti,pa ići tražii tamo gdje se uvijek odlaže.

Ako uprkos svemu neki predmet nestane,te svako traženje zakaže,a zna se pouzdano da nije stvarno izgubljen van kuće,a isti mi je bitan,ne bih oklijevala zatražiti pomoć osobe koje može lokalizirati izgubljene predmete.
Osobno znam da to mogu pojedini vidovnjaci(ili prekognisti).

Nežive stvari teško je naći,uopće povezati se s njima,to znam iz osobnog iskustva.Zato niti ne pokušavam.
No pred nekoliko mjeseci,moja prijateljica(koja zna da sam prekognist,inače se profesionalno ne bavim time)došla mi je sva zdvojna,da joj nestala narukvica,draga uspomena na pok majku.
I dok je ona pričala,ja nisam ni vidjela ni osjetila tu narukvicu,no istog momenta sam znala(ne vidjela),da je ona bila u firmi,te premetala nekakve kupove dokumenata..
Ona je zaboravila,da je narukvicu skinula za vrijeme boravka u arhivi firme,jer joj je zapinjala za akta,te ju je odložila na drugu policu.
Čim sam ja spomenula kupove dokumenata njoj je sinulo!
Ono što želim pojasniti,ja dakle nisam osjetila ni narukvicu,niti sam je lokalizirala,već osobu i ono što je dovelo do "nestanka" predmeta.
Kako to funkcionira kod ljudi koji su se specijalizirali na izgubljene predmete?
Vjerojatno na sličan način,odnosno da osjete gdje se osoba(vlasnik predmeta)kretala.No možda je nekima moguće uspostaviti i kontakt s izgubljenmi predmetima...????Osjete "valnu dužinu" istog???


No na jedno bih upozorila svakog:

Ne nasjedajte šarlatanima!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 09:06   #6
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Ne nasjedajte šarlatanima!
Je li negdje bila i statistika tipa trećinu života provedete spavajući, sedminu tražeći izgubljene stvari?


Je li majka Božja pomaže i ako se predmet/i ne nalaze unutar kuće, dvorišta pa i županije?
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 09:11   #7
Quote:
pavaogc kaže: Pogledaj post
Je li negdje bila i statistika tipa trećinu života provedete spavajući, sedminu tražeći izgubljene stvari?


Je li majka Božja pomaže i ako se predmet/i ne nalaze unutar kuće, dvorišta pa i županije?
Mene pitaš ili... ???

Ne bavim se statistikom.

U molitve vjerujem,ali ne svecima i sveticama!

Glede obračanja i ispunjenja bilo kojom molitvom bilo kojoj "Svetoj" živoj ili mrtvoj osobi,mogu dati samo svoje vlastito mišljenje:
Da,do ispunjenja može doći,ali Božjom voljom i odlukom,odnosno vračanjem nam u svijest(Bilo u snu ili na javi)zametnutog sječanja na određene okolnosti i lokaciju predmeta!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 09:23   #8
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Kako to funkcionira kod ljudi koji su se specijalizirali na izgubljene predmete?
Vjerojatno na sličan način,odnosno da osjete gdje se osoba(vlasnik predmeta)kretala.No možda je nekima moguće uspostaviti i kontakt s izgubljenmi predmetima...????Osjete "valnu dužinu" istog???
Nisam sigurna koliko je vjerovati Rusima ali cini se sasvim vjerodostojan dokumentarac i mislim da ce te zanimati.

http://www.youtube.com/watch?v=-oD92...el_video_title
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 09:56   #9
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Mene pitaš ili... ???

Ne bavim se statistikom.

U molitve vjerujem,ali ne svecima i sveticama!

Glede obračanja i ispunjenja bilo kojom molitvom bilo kojoj "Svetoj" živoj ili mrtvoj osobi,mogu dati samo svoje vlastito mišljenje:
Da,do ispunjenja može doći,ali Božjom voljom i odlukom,odnosno vračanjem nam u svijest(Bilo u snu ili na javi)zametnutog sječanja na određene okolnosti i lokaciju predmeta!
A kad su određene okolnosti i lokacija predmeta već poznati, odnosno predmet/i su otuđeni?

I, molio se tko Bogu, njegovoj majci, baki ili svecima - nije li pogrešno moliti se za nešto? U skladu s mišljenjem da Bog već zna što nama treba? Odnosno Bogu bi se eventualno trebali isključivo za Boga moliti, tj. život vječni? I zdravlje? Ili se može moliti i za stvari, što kažu katekizmi?
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:04   #10
tequila

Da,mislim da je to odgovor!
Hvala na linku,nisam ga do sada vidjela!
Ako osoba ostavlja na predmetu otisak vlastitog energetskog zračenja,druga osoba koja ima "prijemnik" može po tome lokalizirati naći i predmet.
No onda je jasno da nitko bez osobnog kontakta s vlasnikom predmeta ne može ga naći.
Možda i ja osobno na osnovi energetskog otiska osoba,"znam" što se dogodilo u prošlosti,no tu mi se nameće pitanje kako se osjeti/vidi/spozna budućnost?
Po mojoj osobnoj teoriji,meni je dano da osjetim te otiske i u budućnosti,što odmah dovodi do zaključka da je vrijeme nešto drugo,no što mi smatramo.
Zanimljivo je nešto što mi se povremeno događa i ovdje na forumu.Dobivam neka saznanja o nekima...
Dakle bez ikakvog osobnog kontakta s autorima nekih tema,postova(hm je li bi bilo moguće da se taj energetski otisak odnosi na baš sve što jedna osoba dotakne,u prenesenom značenju takođe),te tu ni udaljenost ni posredništvo( forum) nemaju nikakvu ulogu?).
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica

Zadnje uređivanje VeronikaN : 16.09.2011. at 10:15.
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:14   #11
Quote:
pavaogc kaže: Pogledaj post
A kad su određene okolnosti i lokacija predmeta već poznati, odnosno predmet/i su otuđeni?

I, molio se tko Bogu, njegovoj majci, baki ili svecima - nije li pogrešno moliti se za nešto? U skladu s mišljenjem da Bog već zna što nama treba? Odnosno Bogu bi se eventualno trebali isključivo za Boga moliti, tj. život vječni? I zdravlje? Ili se može moliti i za stvari, što kažu katekizmi?

Ne budemo ovamo prenosili teme s religije ili duhovnosti...
budu nas s punim pravom odprašili odavde...

Vratimo se na predmete:
Sve samo sa razine mog osobnog mišljenja.
Ovo s otuđenjem predmeta je zanimljivo.
Predmet je dakle udaljen od svog bivšeg vlasnika,no on na sebi još nosi energetski otisak osobe koja se služila njime.Novi vlasnik ili nije stigao ostaviti dovoljno vlastitih otisaka ili se pak svi otisci trajno talože...
dakle te otiske prvobitnog vlanika mogu dosegnuti osobe sposobne za to,a možda u istom momentu dobivaju otiske i novog vlasnika(ili svih osoba ako je predmet išao iz ruke u ruku)te sljedeći taj trag lokaliziraju gdje je predmet sada,a uz to možda mogu i opisati osobu kod koje je...
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 10:55   #12
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Ovo s otuđenjem predmeta je zanimljivo.
Predmet je dakle udaljen od svog bivšeg vlasnika,no on na sebi još nosi energetski otisak osobe koja se služila njime.Novi vlasnik ili nije stigao ostaviti dovoljno vlastitih otisaka ili se pak svi otisci trajno talože...
dakle te otiske prvobitnog vlanika mogu dosegnuti osobe sposobne za to,a možda u istom momentu dobivaju otiske i novog vlasnika(ili svih osoba ako je predmet išao iz ruke u ruku)te sljedeći taj trag lokaliziraju gdje je predmet sada,a uz to možda mogu i opisati osobu kod koje je...
Ne samo energetski otisak nego i ime, prezime, adresu, fotografiju, dozvoljene kategorije vožnje i ostalo slično.
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 14:31   #13
A sto je sa izgubljenom stvari koju pronadjete na mjestu na kojem ste pred pola sata gledali, i dali bi glavu da je tada nije bilo tamo?!
Meni se ovo desilo masu puta. Trazim, sve prevrnem, nema te stvari. Odem pogledati za pola sata ponovo, evo te izgubljene stvari i to na vrhu, bode u oci. A gdje je bila dotada?!
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 14:57   #14
Quote:
pavaogc kaže: Pogledaj post
Ne samo energetski otisak nego i ime, prezime, adresu, fotografiju, dozvoljene kategorije vožnje i ostalo slično.
Ja se ipak ne mogu nasmijati na to...
Naime većina od tebe nabrojanog je apsolutno nevažno!

Ako si gledao onu seriju od Valdeca...neobjašnjeni krim slučaju: DA!
Angažirali su vidovnjakinju koja je točno locirala mjesta i osobe...
i vidjelo se i čulo što je zaključivala!

a jednom je V.Čudina(osobno vidjela emisiju) dečku koji je tražio majku(usvojen kao novorođenče,nikakvih podataka o majci ili ocu)rekla ime i prezime (majka mijenjala prezime)i mjesto u Srbiji(preselila u ratu tamo) i ta se žena,čuvši da je traži javila se za mj dana...(on sam ispričao)


U Berlinu živi jedna od evropskih najpoznatijih vidovnjakinja.
Teško je ljudima dostupna,jer se izolirala pod teretom svog dara.Gledala sam intervju njem TV. s njom!I to ozbiljne TV kuće i voditelja.
Ona je apsolutni vidovnjak(takvi se mogu na prste nabrojiti globalno gledajući)koja pri susretu s nekim vidi ubrzani film cjelokupnog života osobe.
Ne bih se s njom mijenjala ni za što na ovom svijetu.

No nevjerovati ili vjerovati svakom je slobodno!
Dokazivati svoje sposobnosti,busati se u prsa njima,vjeruj mi svima koji barem dio takvih sposobnosti imaju je zadnja želja!
A ja sam lekciju o držanju jezika za zubima dobila kao dijete.
U vidu gadnih batina od oca.
Naime slučajno je čuo kad sam mami rekla,nakon što je susjeda napustila našu kuću:
Strina bu sutra mrla!
Strina je iznenada drugi dan umrla od moždanog udara,a mene su posljedice batina boljele tjedan dana....
Ovako retrogradno,možda je otac i bio u pravu(mada te surove batine do dana današnjeg nisam zaboravila).Naime sredina(selo) u kojoj sam kao dijete živjela bila je izrazito primitivna,te da se pročulo,vjerojatno bi me bili proglasili opsjednutom ili najblaže coprnicom!
Možda bi župnik u crkvi bio propovijedao o tome...
A to bi pogodilo cijelu obitelj..
Nije to bilo vrijeme ezoterike,parapsihologije i TV emisija o istom!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 15:09   #15
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
A sto je sa izgubljenom stvari koju pronadjete na mjestu na kojem ste pred pola sata gledali, i dali bi glavu da je tada nije bilo tamo?!
Meni se ovo desilo masu puta. Trazim, sve prevrnem, nema te stvari. Odem pogledati za pola sata ponovo, evo te izgubljene stvari i to na vrhu, bode u oci. A gdje je bila dotada?!

Nemoj se ljutiti radi ovog smajlića(jer događalo se to i meni,pa nije pomogla ni prekognicija),za to postoje objašnjenja(mislim da čak ima istih na stranicama ovog pdf-a).
Ponekad se neki zlodusi igraju s nama.
Zabavno im je da čovjeka zbunjuju i uživaju kad ljudi zapadnu u bijes,psuju(hule na Boga)nerviraju se itd.
Ako imaš živaca,navrati na pdf Religija i pročitaj onih stotinjak molitvi u temi:Molitve..ima tamo kome se i kada treba moliti da nas takvi ostave na miru...
inače psihologija nudi sasvim drugačije objašnjenje..
a zove se podsvjesno sljepilo u određenom trenutku...bla bla iz ovog ili onog uzroka bla bla...
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 19:48   #16
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Ja se ipak ne mogu nasmijati na to...
Naime većina od tebe nabrojanog je apsolutno nevažno!

Ako si gledao onu seriju od Valdeca...neobjašnjeni krim slučaju: DA!
Angažirali su vidovnjakinju koja je točno locirala mjesta i osobe...
i vidjelo se i čulo što je zaključivala!

a jednom je V.Čudina(osobno vidjela emisiju) dečku koji je tražio majku(usvojen kao novorođenče,nikakvih podataka o majci ili ocu)rekla ime i prezime (majka mijenjala prezime)i mjesto u Srbiji(preselila u ratu tamo) i ta se žena,čuvši da je traži javila se za mj dana...(on sam ispričao)


U Berlinu živi jedna od evropskih najpoznatijih vidovnjakinja.
Teško je ljudima dostupna,jer se izolirala pod teretom svog dara.Gledala sam intervju njem TV. s njom!I to ozbiljne TV kuće i voditelja.
Ona je apsolutni vidovnjak(takvi se mogu na prste nabrojiti globalno gledajući)koja pri susretu s nekim vidi ubrzani film cjelokupnog života osobe.
Ne bih se s njom mijenjala ni za što na ovom svijetu.
Pa da je apsolutno nevažno; kako za koga, čekanje u redovima gledajući birokraciju na djelu, putovanje po gradovima, troškovi; za napraviti sve te dokumente postroši se ipak nešto energije. Mada su šanse jedan naprema 100000 da na PDF alternativna dolazi netko tko bi poslao poruku gdje su dokumenti bilo bi zanimljivo i korisno iskustvo, ali ako ništa drugo barem se možemo načitati viceva, i priča o osobama koje navodno imaju nevjerojatne sposobnosti...


U vezi ovog drugog dijela poruke; da, donositelj loših vijesti vjerojatno rijetko kad prođe dobro, pa bilo nečeg parapsihološkog/proročanskog u tome ili ne...
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 09:11   #17
Quote:
tequila kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna koliko je vjerovati Rusima ali cini se sasvim vjerodostojan dokumentarac i mislim da ce te zanimati.

http://www.youtube.com/watch?v=-oD92...el_video_title
Gdje li se sve ta DNA skrije kada se i nađu tragovi i na ovakvim predmetima?

http://www.dalmacijanews.com/Crnakro...da-Kikiju.aspx .
pavaogc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 10:09   #18
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
...
Možda i ja osobno na osnovi energetskog otiska osoba,"znam" što se dogodilo u prošlosti,no tu mi se nameće pitanje kako se osjeti/vidi/spozna budućnost?
Po mojoj osobnoj teoriji,meni je dano da osjetim te otiske i u budućnosti,što odmah dovodi do zaključka da je vrijeme nešto drugo,no što mi smatramo.
Zanimljivo je nešto što mi se povremeno događa i ovdje na forumu.Dobivam neka saznanja o nekima...
Dakle bez ikakvog osobnog kontakta s autorima nekih tema,postova(hm je li bi bilo moguće da se taj energetski otisak odnosi na baš sve što jedna osoba dotakne,u prenesenom značenju takođe),te tu ni udaljenost ni posredništvo( forum) nemaju nikakvu ulogu?).
Vidiš ovo je zanimljivo. I ja sam imala slična iskustva i protumačila sam to slično kao i ti. Znači, što je neka osoba uložila više svoje energije i volje u nešto (znači ako se radi o forumu onda su to ideje recimo, pogotovo ako su autentične) to je taj otisak jači i to ga je lakše pročitati i dobiti informacije preko njega, nevezano za medij. Tako su se meni događali čudnjikavi sinkroniciteti preko neta iako je šansa da se takve stvari poklapaju ama baš nikakva.

Apropo predmeta, radila sam prije dosta vremena ogrlicu na likovnom i izgubila sam ju negdje, bila sam strašno razočarana ali s obzirom da je prošlo par mjeseci od tada pozdravila sam se s njom. Tri mjeseca nakon toga sam bila šetala frendovog pesa vani i dok je on trčkarao okolo ja sam čeprkala po travi i iskopala svoju ogrlicu. I evo, još uvijek mi je oko vrata.
Dea Ex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 18:40   #19
Da li mi možete reći kako se prisjetiti da li ste uopće dirali nestalu srvar.Točnije,ne mogu se sjetiti da sam to maknula s mjesta gdje je stajalo,a to je netragom nestalo.Pregledala sam sva logična mjesta,ali toga nema.U apsolutnom sam očaju jer to nije nevažna stvar.Sjećam se da sam razmišljala da se to treba maknuti sa vidnog mjesta,ali se ne sjećam da sam to maknula. Čovječe dala bi se i hipnotizirati da se to riješi!!
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 13:34   #20
izgubljen vjenčani prsten

Sređivali smo kuću, taman smo bili u najgorim radovima, šuta na sve strane, prašina, hrpe smeća. Navečer kasno sam prijmjetila da mi nema burme na ruci, ajme panike. Pretražila sam cijelu kuću, svo smeće , sve što sam mislilila da sam dirala, ni traga od prstena. Sljedeće jutro, kombi je odvezao sve vreće sa smećem , tako da su moje nade u pronalazak prstena bile sve manji manje. Prošlo je još nekoliko dana , kao i u nekim prethodnim slučajevima iznesenim na ovoj temi, mama mi je rekla da se pomolim sv.Anti jer je on zaštitnik nestalih stvari. Nisam se na to previše obazirala, no sljedeći dan dok sam biciklom išla s posla sjetila sam se što mi je mama rekla i počela sam razmišljati da ne škodi se pomoliti . Uglavnom , te večeri, moj muž mi je rekao: "Imam jedno iznenađenje za tebe,,nećeš vjerovati gdje sam ga našao!" NAravno bio je to moj prsten, koji je nekim čudom ostao u jednoj jedinoj vrećici sa smećem koju nismo bacili taj dan, nekako je ostala zaboravljena u šupi .Moj muž ju je našao, pogledao u nju prije nego je baci (ne razmišljajući o mom prstenu), i uočio prsten u hrpi ostalog smeća
Neve031 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.