Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2014., 17:54   #21
Nemoj biti zavidan

Vidovita nisam, inače bi uplatila lotto, ali sanjam snove povremeno koji se kasnije i ostvare. Npr. ozljeda ruke moje mame. 2 tjedna poslije je pala i slomila ruku. Bilo je još puno toga.
astronautkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 09:55   #22
Quote:
VanillaMalia kaže: Pogledaj post
Unaprijed se ispričavam što vjerojatno zatrpavam forum novom temom,ali ja sama nisam uspjela pronaci jednu u kojoj bi postavila ovo pitanje..

Riječ je o tom da često imam vizije u snovima. To su većinom simboli koji tvore neku jasnu viziju. Ti se snovi ostvare u roku mjesec dana. Ne bi to bilo ništa čudno da sada nisam počela dobivati osjećaje u budnom stanju. Primjer : sjedim, ne razmisljam, samo zurim u nesto i odjednom me opali toliko snazan osjecaj vezan za buduce dogadanje. To je pocelo prije nekih pola godine, svaki put su osjecaji jaci i jasniji. U pocetku je to bilo samo uzasno stezanje u prsima i veliki osjecaj za opresnost. Tada uslijede neki neugodni dogadaji. Inace, naviknuta sam na to, ali sinoc mi se ukazao dosad najjasniji osjecaj za buducnost. Sjedila sam u baru umorna od plesanja.. Gledala sam u pod a zatim kad sam pogledala gore prema ekipi - bam! Nekoliko godina unaprijed. Ne sjedim vise jer sam umorna vec cuvam trudnocu. Ekipa nije vise ekipa, a moj sadasnji decko zapravo je moj muz. I samo osjecam. Nije taj osjecaj plod moga mastanja jer, stvarno, nikada nisam o tako necem pomislila.

Imate li vi iskustva sa ostvarivanjem osjecaja iz buducnosti?
Mislim da ovdje nikog ne zanima niti tvoja trudnoća niti tvoj budući muž daj ti nama nešto zanimljivije i konkretnije... recimo kad će Hr izaći iz krize, što će biti sa tom famoznom expoaltacijom nafte i plina iz jadrana i sl.
Lako za tvog muža
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.