Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2008., 16:04   #1
Hvalisanje i početak veze

Imam jedan problem, pa sam htio malo raspraviti s vama.

Naime, kad upoznajem neku novu djevojku i kad opisujem šta radim, gdje živim i tako to, stalno mi se čini kao da se hvalim. Problem je u tome što zaista jednostavno nemam skoro nikakvih problema koje imaju ljudi mojih godina (26), tipa neposjedovanje stana, stresan posao/faks, nedostatak vremena...

I sad, kako da sad to sve curi kažem kad skoro svaku koju sam upoznao ima takvih problema? Ispada stalno kao da sam bolji po tome svemu od nje i kao da se hvalim. Onda nastojim to sve onako sakriti, pa pomalo se otkrivati, ali stvari ubrzo ipak izađu na vidjelo i cura se osjeća nekako manje vrijedna i odustaje od mene. A to me je već počelo prilično frustrirati u zadnje vrijeme, jer ne želim biti s onim "grebatoricama" koje bi me samo iskoristile i napucale, nego s normalnom curom sličnom meni. Ispada da takvih skoro pa da i nema ili imam ja neki peh.

Koji put se čini kao da zaista samo slični problemi zbližuju ljude i kao da ako tih problema nemaš da čudno na tebe gledaju.

Dakle, kako oprezno postupati, a da se opet svidim relativno ok curi koja me neće htjeti zbog onoga što imam/što sam postignuo u životu nego zbog mene samoga?
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Old 08.10.2008., 16:10   #2
Pa jel moraš baš sve to odmah reći ??

Mislim, pa jel ti u prve dvije minute razgovora s nekom nepoznatom curom kažeš ovo:
-- završio sam faks..
-- imam stan..
-- imam auto.. ??

A da popričaš malo o drugim temama nešto spontano, a onda kad već ovo dodje na raspored, onda skromno natukni ako već moraš..
BB88 is offline  
Old 08.10.2008., 16:15   #3
Dosta o mom autu, kući, lovi...
A da sad pričamo malo o meni...

Šalim se...

Vidiš da si savršeno svjestan gdje griješiš...
Dakle postoji i rješenje tvog poblema.

Daj malo više slobodnog prostora drugoj strani.
Ne ističi svoje imovinsko stanje kao neku svoju prednost, nego pokaži svoje stvarne vrline.
Sigurna sam da ih "posjeduješ"!
 
Old 08.10.2008., 16:19   #4
budi klosar malo,neka te uhite ovo ono
ciao miei amici is offline  
Old 08.10.2008., 16:27   #5
Hvala vam svima, ali mislim da bih zadad jedino savjet od amici dosad prihvatio, ostali se nisu pokazali dovoljnima za vezu...

Šalu na stranu,
recimo, magdalena: ne stignem pokazati svoje vrline jer stalno nešto radim i ne izlazim po vani, a u svojem poslu nemam prilike biti s djevojkama. Tako da nisam u prigodi provoditi dulje vremena s nekom curom da upozna moje vrline.

@BB & magdalena: kad-tad stvari izađu na vidjelo, pa iako pustim više curi da se otvori, to me rijetko kad impresionira. I šta ću onda joj dalje pričati o tome što sam i tko sam, kad vidim da ona i nije nešto. Valjda nisam pravu upoznao...
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Old 08.10.2008., 16:42   #6
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Šalu na stranu,
recimo, magdalena: ne stignem pokazati svoje vrline jer stalno nešto radim i ne izlazim po vani, a u svojem poslu nemam prilike biti s djevojkama. Tako da nisam u prigodi provoditi dulje vremena s nekom curom da upozna moje vrline.

@BB & magdalena: kad-tad stvari izađu na vidjelo, pa iako pustim više curi da se otvori, to me rijetko kad impresionira. I šta ću onda joj dalje pričati o tome što sam i tko sam, kad vidim da ona i nije nešto. Valjda nisam pravu upoznao...
A mislim, pa ne možeš ti baš i na silu nekome pokazati svoje vrline..
A definitivno ih ne možeš pokazati u dve minute..
Još pogotovo curi koju prvi put u poznaš i prvi put ikada pričaš s njom..

Pa nisi ti tenisica u trgovinu za koju trebaš reći kupcu:
-- a čuj:
-- završio faks, imam novce, stan i auto..
-- uredan sam i volim umjetnost npr..

Pa tko će ti kupiti taj proizvod samo tako ??

Pusti da razgovor teče u svom smjeru..
Tako ćete se puno bolje upoznati..I vidjeti da li se imalo sviđate jedan drugome..

A ovo što kažeš da vidiš da cura nije dobra koliko i ti:
-- onda ili imaš problema s mjerilima, tj. nije ti dobar nitko tko nije "tako dobar" kao ti..
-- ili možda jednostavno još nisi upoznao pravu..

I nemoj biti toliko materijalan..

++ U vezi vrlina, njih će netko primijetiti ili neće..Ne možeš ih samo tako nekome nametati..
BB88 is offline  
Old 08.10.2008., 16:50   #7
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima, ali mislim da bih zadad jedino savjet od amici dosad prihvatio, ostali se nisu pokazali dovoljnima za vezu...

Šalu na stranu,
recimo, magdalena: ne stignem pokazati svoje vrline jer stalno nešto radim i ne izlazim po vani, a u svojem poslu nemam prilike biti s djevojkama. Tako da nisam u prigodi provoditi dulje vremena s nekom curom da upozna moje vrline.

@BB & magdalena: kad-tad stvari izađu na vidjelo, pa iako pustim više curi da se otvori, to me rijetko kad impresionira. I šta ću onda joj dalje pričati o tome što sam i tko sam, kad vidim da ona i nije nešto. Valjda nisam pravu upoznao...
Ja mislim da su za tebe i tebi slične ko stvoreni oni oglasi...izgubljeno - nađeno..., ne...usamljena srca, pa da, tako se zovu!

Tamo lijepo možeš postat kad nađeš vremena, izložiti sve što "imaš" i što imaš za reć i što očekuješ...

Ma ti nas sve tu lijepo zafrkavaš, a mi se trudimo da pomognemo jadničku...

A eto, postoji tiny-miny mogućnost da i ovdje pronađeš nešto što bi bilo vrijedno tvoje pažnje i oskudnog vremena za romanse.
 
Old 08.10.2008., 16:56   #8
ja još studiram (sve redovno, super ocjene, težak faks).

nemam posao (jer studiram) pa nemam još stan. auto ne želim imati.

vesela sam, inteligentna, nemam poroka, komunikativna, pristojna.

volim umjetnost i imam jako dobru opću kulturu.



jel ovo izgledalo kao hvalisanje? a sve je istina... možda samo treba pustiti drugoj strani da sama, spontano otkrije sve to...

i, da, jesam li ja (i cure poput mene) apsolutno izvan tvoje kategorije, samo zato jer studiram i nemam nekretninu (a ni pokretninu)
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Old 08.10.2008., 16:58   #9
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
ja još studiram (sve redovno, super ocjene, težak faks).

nemam posao (jer studiram) pa nemam još stan. auto ne želim imati.

vesela sam, inteligentna, nemam poroka, komunikativna, pristojna.

volim umjetnost i imam jako dobru opću kulturu.



jel ovo izgledalo kao hvalisanje? a sve je istina... možda samo treba pustiti drugoj strani da sama, spontano otkrije sve to...

i, da, jesam li ja (i cure poput mene) apsolutno izvan tvoje kategorije, samo zato jer studiram i nemam nekretninu (a ni pokretninu)
Eto, i ti otpadaš!

Hajdmo dalje...
 
Old 08.10.2008., 17:02   #10
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
kad-tad stvari izađu na vidjelo, pa iako pustim više curi da se otvori, to me rijetko kad impresionira. I šta ću onda joj dalje pričati o tome što sam i tko sam, kad vidim da ona i nije nešto. Valjda nisam pravu upoznao...
A što si i tko si?
kakav tebe film puca, frajeru?

Zadnje uređivanje TincH : 08.10.2008. at 17:11.
TincH is offline  
Old 08.10.2008., 17:03   #11
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
jel ovo izgledalo kao hvalisanje? a sve je istina... možda samo treba pustiti drugoj strani da sama, spontano otkrije sve to...
Ne izgleda..Jer se nisi nametala..

++ Ovo što si gore navela za faks, kulturu i slično..vrijedi i za mene..Ali nemam to što nekome spominjati dok te razgovor na navede na tu temu..

I studirati, imati auto, stan i opću kulturu NE ZNAČI hvalisati se..

Ali reći: studiram, imam stan i auto nekome koga si upoznao 20 sekundi prije toga je hvalisanje..i poprilično sigurno će izvesti kontraefekt..
BB88 is offline  
Old 08.10.2008., 17:05   #12
Quote:
Mariamagdalena kaže: Pogledaj post
Eto, i ti otpadaš!

Hajdmo dalje...


malo mi je blesavo sve ovo...

oj, autoru teme! nije li malo sponzoraški / snobovski ili whatever procjenjivati (buduću) curu prema njenoj imovini pa ni obrazovanje nije mjerilo nečije vrijednosti...

zar ne bi bilo važnije upoznati nekog s kim dijeliš snove, ideje, interese...? čak i cure bez vlastitog stana mogu biti užasno drage, pametne i lijepe
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Old 08.10.2008., 17:34   #13
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem, pa sam htio malo raspraviti s vama.

Naime, kad upoznajem neku novu djevojku i kad opisujem šta radim, gdje živim i tako to, stalno mi se čini kao da se hvalim. Problem je u tome što zaista jednostavno nemam skoro nikakvih problema koje imaju ljudi mojih godina (26), tipa neposjedovanje stana, stresan posao/faks, nedostatak vremena...

I sad, kako da sad to sve curi kažem kad skoro svaku koju sam upoznao ima takvih problema? Ispada stalno kao da sam bolji po tome svemu od nje i kao da se hvalim. Onda nastojim to sve onako sakriti, pa pomalo se otkrivati, ali stvari ubrzo ipak izađu na vidjelo i cura se osjeća nekako manje vrijedna i odustaje od mene. A to me je već počelo prilično frustrirati u zadnje vrijeme, jer ne želim biti s onim "grebatoricama" koje bi me samo iskoristile i napucale, nego s normalnom curom sličnom meni. Ispada da takvih skoro pa da i nema ili imam ja neki peh.

Koji put se čini kao da zaista samo slični problemi zbližuju ljude i kao da ako tih problema nemaš da čudno na tebe gledaju.

Dakle, kako oprezno postupati, a da se opet svidim relativno ok curi koja me neće htjeti zbog onoga što imam/što sam postignuo u životu nego zbog mene samoga?


daj mi broj mobitela... pa cu ti sve fino objasniti.

__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 08.10.2008., 17:38   #14
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post


daj mi broj mobitela... pa cu ti sve fino objasniti.

Nema on vremena s tobom ćakulat na mob

Nego očituj se sad i odmah.

Vrijeme je novac!
 
Old 08.10.2008., 17:40   #15
Hm...
ok.

JA SAM ULTIMATIVNA ZENA
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 08.10.2008., 17:43   #16
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
Hm...
ok.

JA SAM ULTIMATIVNA ZENA
Bojim se da i ti otpadaš...

Slijedeća...
 
Old 08.10.2008., 17:51   #17
Zahvaljujem svima na komentarima, saznao sam što sam i htio saznati.

Molim moderatora da zatvori temu.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Old 08.10.2008., 17:54   #18
[QUOTE]
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem, pa sam htio malo raspraviti s vama.

Naime, kad upoznajem neku novu djevojku i kad opisujem šta radim, gdje živim i tako to, stalno mi se čini kao da se hvalim. Problem je u tome što zaista jednostavno nemam skoro nikakvih problema koje imaju ljudi mojih godina (26), tipa neposjedovanje stana, stresan posao/faks, nedostatak vremena...
Koliko se sjecam Septembarka je zaduzena za naplacivanje oglasa.
Septi odrezi mu paprenu cijenu, pun je ko brod.

Quote:
I sad, kako da sad to sve curi kažem kad skoro svaku koju sam upoznao ima takvih problema? Ispada stalno kao da sam bolji po tome svemu od nje i kao da se hvalim. Onda nastojim to sve onako sakriti, pa pomalo se otkrivati, ali stvari ubrzo ipak izađu na vidjelo i cura se osjeća nekako manje vrijedna i odustaje od mene. A to me je već počelo prilično frustrirati u zadnje vrijeme, jer ne želim biti s onim "grebatoricama" koje bi me samo iskoristile i napucale, nego s normalnom curom sličnom meni. Ispada da takvih skoro pa da i nema ili imam ja neki peh.


Quote:
Koji put se čini kao da zaista samo slični problemi zbližuju ljude i kao da ako tih problema nemaš da čudno na tebe gledaju.
Ispravno.

Quote:
Dakle, kako oprezno postupati, a da se opet svidim relativno ok curi koja me neće htjeti zbog onoga što imam/što sam postignuo u životu nego zbog mene samoga?
Ne biti snob.
A sa ovim stavom imas sansu samo kod teskih sponzorusa, normalne cure bjeze ko vrag od tamjana od takvih.
Ovo ti ne govorim ni najmanje sa ironijom jer vidi samo ovu svoju recenicu: "kad upoznajem neku novu djevojku i kad opisujem šta radim, gdje živim i tako to, stalno mi se čini kao da se hvalim." i valjda ti je jasno da lovis upravo na fore....ja, ja i moje obrazovanje, ja i moja kuca, ja i moje auto, ja i moja lova...blablabla...
bingooo is offline  
Old 08.10.2008., 17:55   #19
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem svima na komentarima, saznao sam što sam i htio saznati.
a to jeeee?
nije u redu da mi napišemo svoje mišljenje, a ti nas ostaviš u neizvjesnosti... prije svega me zanimaju odgovori na moje postove
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Old 08.10.2008., 18:18   #20
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Ne biti snob.
A sa ovim stavom imas sansu samo kod teskih sponzorusa, normalne cure bjeze ko vrag od tamjana od takvih.
Ovo ti ne govorim ni najmanje sa ironijom jer vidi samo ovu svoju recenicu: "kad upoznajem neku novu djevojku i kad opisujem šta radim, gdje živim i tako to, stalno mi se čini kao da se hvalim." i valjda ti je jasno da lovis upravo na fore....ja, ja i moje obrazovanje, ja i moja kuca, ja i moje auto, ja i moja lova...blablabla...
sad ispada da sam još i snob, a samo su me neke stvari zanimale.
Ne, ne upoznajem djevojku s pričom o tome što imam ili što nemam (i ne, nemam auto jer mi ne treba), niti nemam puno love.
Naravno da prva stvar nisam ja niti o meni, nego pričamo o raznim stvarima, pa na kraju dođemo i na mene. E onda se osjećam loše kad moram reći što sam i tko sam. Ne zato što sam loš, nego zato što sam realno predobar za većinu. Ali osjećam se loše zbog toga, razumiješ li to? Koji put hoću biti prosječan momak...


Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
a to jeeee?
nije u redu da mi napišemo svoje mišljenje, a ti nas ostaviš u neizvjesnosti... prije svega me zanimaju odgovori na moje postove
Ne, nije mi bitno kakvu nekretninu ili pokretninu ima cura. Razočaram se gotovo uvijek u njihovoj pokvarenoj naravi, porocima i "maušlanju". Razočaram se u njihovim negativnim pogledima na svijet, depresiji i nihilizmu. Razočaram se ponekad, priznajem, i u njihovom nemaru za svoj izgled, budući da držim da žena treba i mora paziti kako izgleda i više nego muškarac. I na kraju, razočaram se i u njihovoj neinteligenciji i neznanju. Eto toliko.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger