Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2007., 05:48   #1
Crvenilo lica

Uglavnom ne bih rekao da je ovo baš problem ali oduvijek imam crvene obraze, ljudi su mi rekli da ce to nestat s godinama al zanima me jel mogu sta napravit sada u ovom trenu. Inace imam kolko tolko osjetljivu kožu na licu i vecinom su mi obrazi crveni. Nekad su intenzivnije recimo kad sam na hladnoći ili mi je užasno vruće i kad sam na moru u vodi onda mi se isto zacrvene. Ali vecinu vremena su lagano crveni pa jel bi se to moglo nekako riješiti nekom kremom ili nečim.

hvala
shithappens1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 10:29   #2
Najbolje bi ti bilo otić u ljekarnu i raspitat se...
Ima jedna krema za koju sam čula da je dobra...
Avene Diroseal...
dexine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 14:09   #3
collistar tonik s kuperozom?
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 19:26   #4
Roseliane krema od Uriaga, baš za crvenilo...u ljekarnama.
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 04:01   #5
Zanima me ova Roseliane od Uriaga.. koliko to dodje otprilike?

hvala
shithappens1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 20:51   #6
Quote:
shithappens1 kaže: Pogledaj post
Zanima me ova Roseliane od Uriaga.. koliko to dodje otprilike?

hvala
Mislim negdje oko 130 kn...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 22:04   #7
Sigurno vazokonstrikcijske kreme mogu pomoći ,ali neće ukloniti problem na duže staze. Laser ili IPL daju puno trajniji rez. Može biti i za vijeke vjekova,no potrebno je uzeti i kofaktore (pušenje, genetika itd) u obzir.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 22:35   #8
Crveni obrazi..

Dal zna netko nekakvu kremu za crvenilo? jako mi se crvene obrazi.. a kad je jako hladno ili vruće izgledam ko djed božićnjak!!!čula sam za neku novu kremu dermatologika tako nekako a ne mogu se više sjetit kako se točno zove..? bilo kakva pomoć ...!!!
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 23:58   #9
Quote:
mystery kaže: Pogledaj post
Dal zna netko nekakvu kremu za crvenilo? jako mi se crvene obrazi.. a kad je jako hladno ili vruće izgledam ko djed božićnjak!!!čula sam za neku novu kremu dermatologika tako nekako a ne mogu se više sjetit kako se točno zove..? bilo kakva pomoć ...!!!
Imaš Uriage Roseliane, Clinique Redness Solution, Avene Diroseal...
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:24   #10
Quote:
mystery kaže: Pogledaj post
Dal zna netko nekakvu kremu za crvenilo? jako mi se crvene obrazi.. a kad je jako hladno ili vruće izgledam ko djed božićnjak!!!čula sam za neku novu kremu dermatologika tako nekako a ne mogu se više sjetit kako se točno zove..? bilo kakva pomoć ...!!!
imas o la roche posaya cijelu liniju namjenjenu osjetljivoj kozi sklonoj crvenilu...zove se rosaliac...toplo preporucam...pogledaj na njihovoj stranici...

znam da forsiram LRP ali preporodila sam se otkad ga koristim pa eto...sirim malo dobru vibru
antonia175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:28   #11
E, da, i LRP
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 11:21   #12
kako se nanosi ta od cliniqua? jel pomaže?
__________________
"I'm not afraid of anything in this world. There's nothing you can throw at me that I haven't already heard. ... You've got to get yourself together.
You've got stuck in a moment and you can't get out of it. Don't say that later will be better."
catlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 13:26   #13
Quote:
catlover kaže: Pogledaj post
kako se nanosi ta od cliniqua? jel pomaže?
Kao i svaka obična krema. Ona mi je najbolja od svih do sad isprobanih
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:33   #14
mada to nije isto crvenilo, ali jel bi možda takva krema pomogla u crvenjenju lica kod akni? (ili krivo mislim?)

npr. za njegu lica umjesto hidratantne obične kreme uzeti neku takvu Rosaliac?
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:59   #15
Quote:
LadyMA kaže: Pogledaj post
mada to nije isto crvenilo, ali jel bi možda takva krema pomogla u crvenjenju lica kod akni? (ili krivo mislim?)

npr. za njegu lica umjesto hidratantne obične kreme uzeti neku takvu Rosaliac?
Mislim da ti takve kreme ne bi pomogle
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 19:45   #16
e hvala...a koliko dođe otprilike LRP i gdje ga ima za kupit? dm?ljekarna? i kak se zove točno proizvod...
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 19:58   #17
LRP imaš samo u ljekarnama, cijela se linija zove Rosaliac
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 17:01   #18
Ja koristim Avene Diroseal, al tek nekoliko dana, pa ne vidim neke veće promjene, al ipak sam malo manje crvena. Iako ja njega koristim primarno za isušivanje kože jer mi se mora isperutat kao dio terapije, tako da ćete se s Aveneom dosta ljuštit, barem se ja ljuštim.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 23:25   #19
Question Problem sa crvenilom na licu?!

evo ovako, vidio sam da su već neki pitali kako to riješit, naime, i ja imam taj glupi problem sa crvenilom na licu, to mi je tako od samog rođenja, kako sam stariji češče razmišljam o tome da odem više doktoru da vidim jel se to može nekako riješiti il ne, al onda u priču dođe mama i kaže da ću bzvz samo čekat da dođem na red kod doktora, da je to crvenilo takvo i da je neriješivo(geni i slično,), nažalost to sam pokupio od pradjeda, jer on je on kao jedini imao to u obitelji(kud baš ja ), ugl sad mene zanima šta vi preporučate? nebi samo volio da mi preporučite neku kremu, a ona ništa ne djeluje a košta masne pare
Zy1991 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.11.2008., 12:50   #20
Evo javlja se još jedna crvena....

Jučer sam bila kod svoje prijateljice s medicine i rekla mi je da tu nema nekog trajnog rješenja, kao prvo teba naći kremu koja ti paše (čitaj: potošit puno love, strpljeja i vremena)...Evo sad koristim Avene Antiredness, pa ću vidit šta će bit...Meni je problem što me koža i peče, npr. kad se tušuram malo toplijom vodom lice mi bude kao vulkan, crveni, peče, boli...I ne koža mi na većinu proizoda burno reagira...Tako da sam hiper hipe osjetljiva i crvena
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.