Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2003., 18:38   #1
Sve o sirevima

stalno pricamo o sirevima,te s plijesni,te o parmezanu,te o mozzareli,izvedenicama poput kajmaka ,a nemamo topic o njemu..
koje sireve najvise volite,koliko ih cesto jedete i koliko vam je sir uopce vazan u prehrani?
ja ga obozavam,najvise trapist od sirele u kori,paski,paski trapist,pa ribanac od sirele u komadu,taj je fenomenalan,onda maaslander i old amsterdam,mozzarelu,pa onaj od megglea u trokuticima...ma mljac...sir rulz
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 20:53   #2
s obzirom koliko volim sireve moram tu odgovoriti bar nesto...ali tesko mi je odvojiti koji mi je najbolji....jedem ga skoro svki dan (nisam bas sigurna kolko je to dobro, ali kako ne jedem meso nasla sam si dobru zamjenu u siru )
dakle jedem stvarno sve vrste i na sve nacine (tvrdi sir, dimljeni, topljeni, svjezi)
svjezi kupujem (tj tata mi kupujue) kod neke tete na placu, od onih iz ducana to su uglavnom ementaler, gouda, podravec, dimsi, gorgonzola, camambert, mozzarela...hm ima li jos koji??
ne mogu se sad sjetiti...i da ponekad si kupim tofu sir...ali jos se bas ne kuzim u to pa mi stvarno mogu svasta podvaliti
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2003., 22:16   #3
Ja upravo ćopam salatu s mozzarelom Napisala sam sve što volim na pljesnivim sirevima pa mi se ne da ponovo, ali evo, lakše je napisati što ne volim. Naime kako bolesno volim sve sireve zapravo mi je teško izdvojiti naj naj. Ali zato nikako ne volim svježi sir. To mi je bljuv.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 00:06   #4
ja volim cak i taj ( uz sve ono sto si ti nabrojala ) meni nema spasa
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 01:13   #5
Ja sam ovisnik uopce o mljecnim proizvodima.

Sirevi: svi osim onih americkih za tost u vrecicama, to je ziva jeza. Isto mi se zeludac okrenuo kad sam greskom negdje (ne sjecam se gdje, vjerojatno austriji ili italiji) kupio neki sir sa okusom narance. Omiljeni tipovi: suhi tipa pecorino, parmezan, paski, itd; volim skoro sve pljesnjive; od bijelih slanih, najvise volim bugarski i travnicki, feta je dobra za salate, ali za jest, travnicki ili bugarski; za sendvice, trapist, gauda; za pizzu, mijesam pola pola naribanu mocarelu i naribani ementaler; za fondu ili juhu od luka, ementaler; cesto me scepa zelja za trokutima tipa zdenka sir, a cesto za mini sirevima (onim loptama u crvenom vosku).

Isto sam ovisan o jogurtima, kefirima, kiselom mljeku i slicno.

Putar, mmmm, ako je dobar seljacki ili holadnski... sa vrucim kruhom...

Namazi tipa kajmak ili basa, ludujem za njima...

Jedino sto ne volim su razni slatki kolaci od sira i vocni jogurti. Ne pase mi sa slatkim.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 11:52   #6
ja sam jutros donesla sira ( bila u ducanu koji prodaje samo sir, ali nema sto nemaju) doma dovoljno za barem dva tjedna prosjecnoj familiji....poznavajuci mene ne bu ga duze od utorka

Kupila: dimljeni ( taj upravo jedem), svjezi kozji, goudu pod obavezno, svjezi kravlji, njemacki bergader ( pikantan pase mi recimo skupa s grozdjem) Klosterkäse blag i ne tako masan, par sajbi omiljenog Butterkäse, trokutic Brie-a, 2 deblje sajbe Camamberta ( njega iskljucivo poham), casu Mascarponea ( za kolac), lopticu Mozzarele ( toga ne smije falit u frizideru)....kao ni parmesana u komadu ( onaj koji se kupi ribani je )

Tak, sad znate kak nemam za stan

Ovakve manijaklane pohode radim u prosjeku jednom mjesecno da se zgustam ( bi ja i cesce ali nazalost ne dijele besplatno)

Koje sireve jos volim - njemacki Körnigerfrischkäse,Ricotta, licki dimljeni ( koji se uvijek kupuje po povratku s mora), volim svicarski Raclette ( koristi s eza istoimeno jelo)
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 11:53   #7
volim i topljene sireve za mazanje pa po gore narezane paprike
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 19:55   #8
Quote:
Koje sireve jos volim - njemacki Körnigerfrischkäse,Ricotta, licki dimljeni ( koji se uvijek kupuje po povratku s mora), volim svicarski Raclette ( koristi s eza istoimeno jelo) [/B]
Ne mora licki bit dimljeni, ima lickih i obicnih, i to mladji, koji je izvana zut, iznutra skoro bjel i stariji koji je skroz zut. Kako sam ih tamanio. Jos je fenomenalan dubrovacki sir u ulju. Oni mali zuti sirici koji se cuvaju u ulju.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 20:40   #9
UmapUmpa ti pa vjerujem da ima obicnih

Inace kako sam mogla zaboraviti - najvolim sireve moje bake

I obicne i dimljene.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 23:58   #10
Quote:
Winona kaže:
UmapUmpa ti pa vjerujem da ima obicnih

Inace kako sam mogla zaboraviti - najvolim sireve moje bake

I obicne i dimljene.
Moja baka ne radi sireve moram ih sam kupovat...

Tezak taj zivot. E, probaj ovo, kad tako volis sireve...

Na sljedecu rostiljadu ponesi origano (po mogucnosti svjezi, moze i suhi), fetu, maslinovo ulje i aluminijsku foliju. Sam zapakiras komad fete u foliju, pospes origanom i zalijes maslinovim i na rostilj na par minuta. Tunkas u to kruh, znas koja divota od predjela dok se ceka da se rostilj rasplamsa... Jer ne treba bit savrsena vatra za to, samo da se rastopi. Mmmmm.... mozes i sama ubrat, ima ga dosta po hr, ne samo na moru. Vidi link za identifikaciju:
origano
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 02:04   #11
sir... mmmmmm

tofu.. bljaaaaaaaaak.... ljudi nije normalno kako ja tofu ne volim.. cim ga namirisem bude mi muka..
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 14:01   #12
hvala na savjetu Umpa, tak sam radila cijelo ljeto

Sa svjeze pecenim baquettom - mrak

Quote:
mozes i sama ubrat, ima ga dosta po hr
ja nisam u Cro.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 15:26   #13
Sve sireve volim - pasu mi uz svi...
Paski su super svi ,
a pljesnivi ... nemam rijeci , jela sam jednom u Ceskoj neki pljesnivi odvratno je smrdio ali nisam mogla prestati ...
Ponijeli smo ga doma u autu i cijeli auto je smrdio kao da je neko povracao ... ali okus je fenomenalan!
Pa pivski sir u Fleka ( isto Ceska )

Ovdje doma uvijek imam standardne Gouda , edamere , rockfort, i sl, grabancijaš ( preko salate od rajcice ,dimsi , cardas ), pa Vlasicki ovciji sir - to je tvrdi slani i Travnicki - probajte ga naci u ZG bude ponekad na tresnjevackom placu
Bubili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 15:40   #14
Quote:
Winona kaže:
hvala na savjetu Umpa, tak sam radila cijelo ljeto

Sa svjeze pecenim baquettom - mrak



ja nisam u Cro.
Znam, na trulom zapadu prodaju svjezi u ducanima. I oregano i bosiljak, i gomilu drugih zacina.

Super da nisam otkrio toplu vodu, to je grcki stos. Nije moja izmisljotina. Ali je bas supitj.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 02:09   #15
Skidam kapu onome tko je dobio ideju da bi od mljeka mogli napraviti i sir.....Obozavam ih, kakvi got da bili
§noopafella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 10:42   #16
ja volim sve vrste sireva - super mi je domaći škripavac, dimsi (sad mi je baš došao gušt ići nešto jesti od sira .....

nego, vi u inozemstvu, jeste li nekada jeli onaj sir u spreju - kakav je?
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 11:57   #17
holandska gouda

ali, kad moja mati napravi sir ......
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 14:58   #18
Quote:
JaBitTe kaže:
holandska gouda


Švicarski ementaler sa velikim rupama!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 19:51   #19
Quote:
ZorcJ kaže:
ja volim sve vrste sireva - super mi je domaći škripavac, dimsi (sad mi je baš došao gušt ići nešto jesti od sira .....

nego, vi u inozemstvu, jeste li nekada jeli onaj sir u spreju - kakav je?
ja nisam.

Niti imam zelje probati, iskreno receno.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:40   #20
Quote:
heureka kaže:
sir... mmmmmm

tofu.. bljaaaaaaaaak.... ljudi nije normalno kako ja tofu ne volim.. cim ga namirisem bude mi muka..
haha,a meni je dobar,doduse ja ga zacinim,pa mi bude fini.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.