Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2009., 16:00   #1
Cura ne proizvodi nikakve zvukove tijekom sexa :O

....cura i ja se vec neko vrijeme jebemo....ali ona uopce ne stenje ni nis -.- .....pa nzn u cem je problem da li je u meni ili nzn.....ali uvijek redovito svrsi i sve bude
walking_death is offline  
Old 07.11.2009., 16:03   #2
Šta baš nikakvog zvuka nema od nje.. ubrzanog disanja. ništa?
Čokolada07 is offline  
Old 07.11.2009., 16:03   #3
ha gle,probaj razg s njom...nemas kaj drugo...
fukaraaa is offline  
Old 07.11.2009., 16:05   #4
Reci joj da se opusti mozda ima negativnih iskustava iz proslosti
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 07.11.2009., 16:05   #5
Imas malu kitu,pa joj bude dosadno.
DoctorX1 is offline  
Old 07.11.2009., 16:05   #6
Stavi joj ogledalo pod nos, da vidiš jel živa.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Old 07.11.2009., 16:06   #7
......a tu i tamo se nes cuje al ono nis posebno...bude ubrzanog disanja i to al opet ja bi volio da bude neko stenjanje ili tak nes....kad sam ju pitao odg mi je da je njoj to glupo i da ona uziva al da jednostavno ne zeli proizvoditi nikakve zvukove
walking_death is offline  
Old 07.11.2009., 16:06   #8
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Stavi joj ogledalo pod nos, da vidiš jel živa.
CARE!!!
DoctorX1 is offline  
Old 07.11.2009., 16:07   #9
Quote:
walking_death kaže: Pogledaj post
......a tu i tamo se nes cuje al ono nis posebno...bude ubrzanog disanja i to al opet ja bi volio da bude neko stenjanje ili tak nes....kad sam ju pitao odg mi je da je njoj to glupo i da ona uziva al da jednostavno ne zeli proizvoditi nikakve zvukove
jbga onda se moras pomirit s tim da ona ne voli stenjanje i da je njoj ovak dobro...
fukaraaa is offline  
Old 07.11.2009., 16:07   #10
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Stavi joj ogledalo pod nos, da vidiš jel živa.
Čokolada07 is offline  
Received Infraction
Old 07.11.2009., 16:08   #11
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Stavi joj ogledalo pod nos, da vidiš jel živa.
Zato sam ja uvijek glumila te zvukove, da jadan čovjek ne bi pomislio da me ubilo sexualno uzbuđenje!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 07.11.2009., 16:09   #12
Quote:
walking_death kaže: Pogledaj post
......a tu i tamo se nes cuje al ono nis posebno...bude ubrzanog disanja i to al opet ja bi volio da bude neko stenjanje ili tak nes....kad sam ju pitao odg mi je da je njoj to glupo i da ona uziva al da jednostavno ne zeli proizvoditi nikakve zvukove
reci joj da smatraš da te ne zadovoljava u potpunosti zato što se suzdržava, i ako ona ne poradi na sebi i ako ne uloži malo truda, da ne znaš zašto se ti tada uopće trudiš.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 07.11.2009., 16:09   #13
Quote:
walking_death kaže: Pogledaj post
......a tu i tamo se nes cuje al ono nis posebno...bude ubrzanog disanja i to al opet ja bi volio da bude neko stenjanje ili tak nes....kad sam ju pitao odg mi je da je njoj to glupo i da ona uziva al da jednostavno ne zeli proizvoditi nikakve zvukove
A koliko ste skupa.. možda cura nije dovoljno opuštena da bi stenjala ko luda.. možda nije tip koji stenje.. i nije svaki sex za stenjanje...
Čokolada07 is offline  
Old 07.11.2009., 16:10   #14
Quote:
Vale_23 kaže: Pogledaj post
Stavi joj ogledalo pod nos, da vidiš jel živa.
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Received Infraction
Old 07.11.2009., 16:12   #15
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
reci joj da smatraš da te ne zadovoljava u potpunosti zato što se suzdržava, i ako ona ne poradi na sebi i ako ne uloži malo truda, da ne znaš zašto se ti tada uopće trudiš.
Zašto mora značit da se suzdržava ako ne stenje... ima cura koje nisu stenjajući tipovi...

I zašto bi ona morala poradit na tome da počne stenjat.. nek on poradi na tome da mu stenjanje ne bude toliko bitno...

Odmah je problem u curi.. i odmah ne zadovoljava...

Možda on nju ne zadovoljava kad cura ne stenje...
Čokolada07 is offline  
Old 07.11.2009., 16:13   #16
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
A koliko ste skupa.. možda cura nije dovoljno opuštena da bi stenjala ko luda.. možda nije tip koji stenje.. i nije svaki sex za stenjanje...
sama mu je rekla da neće da stenje. kužiš, neće. ajd da refleksno ne stenje, nego možda brže diše ili nešto. ali ona neće!

da sam na njegovom mjestu, ja bi na to rekao da se neću seksat dok ona ne poradi na sebi. đabe što ću se ja trudit, ako ćeš ti bit suzdržana i ako ne možeš biti opuštena sa mnom. pa radije ću jebat drvo i lupat sa kuhačom po njemu da proizvodi bar neke zvukove. ovo ostalo je kurac od jalove ovce
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 07.11.2009., 16:14   #17
Gurni joj kitu u guzu... Iiiiiiiiznenađenjeeeee!!!
Pa da vidiš vriska
kiss me is offline  
Old 07.11.2009., 16:15   #18
Možda je svjesna toga da se čuje susjedima, pa ne želi. Pretpostavljam da bi urlala da odete u planinsku kolibu gdje na 10 km nema nikoga.
To su screamers.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 07.11.2009., 16:15   #19
Quote:
walking_death kaže: Pogledaj post
......a tu i tamo se nes cuje al ono nis posebno...bude ubrzanog disanja i to al opet ja bi volio da bude neko stenjanje ili tak nes....kad sam ju pitao odg mi je da je njoj to glupo i da ona uziva al da jednostavno ne zeli proizvoditi nikakve zvukove
pa ako joj je glupo, ostavi je da uziva kako njoj odgovara.
stenjanje i vristanje nije jedini nacin izrazavanja uzitka.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 07.11.2009., 16:15   #20
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Zato sam ja uvijek glumila te zvukove, da jadan čovjek ne bi pomislio da me ubilo sexualno uzbuđenje!
Nije ni tebi bilo lako.
DoctorX1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger