Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2014., 14:20   #381
Ne možeš se udebljati ako ti je metabolizam takav kakav jest. Nismo svi isti.
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 16:49   #382
Quote:
Nutella2 kaže: Pogledaj post
Ne možeš se udebljati ako ti je metabolizam takav kakav jest. Nismo svi isti.
To je tačno ,ja borbu vodim da smršam a neko da dobije na kilaži
MatinaAna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 16:58   #383
Quote:
Nutella2 kaže: Pogledaj post
Ne možeš se udebljati ako ti je metabolizam takav kakav jest. Nismo svi isti.
Ma kur..na... Odi u kalorijski suficit pa da vidis da li neces rasti, kile ce ici gore hoces, neces... Ulovi se utega, treninzi za masu pa ces vidjeti kad se krene otvarati apetit poslije liftinga... Ako sam se ja koji sam ektomorf uspio nabiti kvalitetnih 20kg, nabiti cete i vi...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 02:05   #384
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Ma kur..na... Odi u kalorijski suficit pa da vidis da li neces rasti, kile ce ici gore hoces, neces... Ulovi se utega, treninzi za masu pa ces vidjeti kad se krene otvarati apetit poslije liftinga... Ako sam se ja koji sam ektomorf uspio nabiti kvalitetnih 20kg, nabiti cete i vi...
Napisala sam već da svi nemamo isti metabolizam. Nije to samo unos kalorija, nego je i genetika tu, stres, dakle više različitih faktora.

Ja se ne želim debljati.
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 10:16   #385
Quote:
Nutella2 kaže: Pogledaj post
Napisala sam već da svi nemamo isti metabolizam. Nije to samo unos kalorija, nego je i genetika tu, stres, dakle više različitih faktora.

Ja se ne želim debljati.
E jbg. stresa ces se morati rijesiti ako mislis dobivati kvalitetnu masu i misice... Ovdje je pozitivan stav vise od pola uspjeha... Stres i depresija su ti najveci neprijatelji jer poticu izlucivanje hormona koji ujebu cijeli trud, a useru i treninge...

http://www.teenbodybuilding.com/shane3.htm

http://www.bodybuilding.com/fun/cort...en-matter.html
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 14:30   #386
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
E jbg. stresa ces se morati rijesiti ako mislis dobivati kvalitetnu masu i misice... Ovdje je pozitivan stav vise od pola uspjeha... Stres i depresija su ti najveci neprijatelji jer poticu izlucivanje hormona koji ujebu cijeli trud, a useru i treninge...

http://www.teenbodybuilding.com/shane3.htm

http://www.bodybuilding.com/fun/cort...en-matter.html
To reci ovima koji su pod svakodnevnim stresom.
__________________
alo alo
Nutella2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 16:06   #387
Imala sam sličan problem kao i većina cura ovdje,uvijek sam slušala razne uvrede na račun svoje mršavosti,od vješalice,suhe,grančice,anoreksičarke,pa do izjava u stilu kako bi se ikad tako mršava
mogla svidjeti bilo kojem dečku. A stvarno nisam neki ekstrem,imam 52 kile na 168 cm.
Vrhunac je bio ove godine na moru kada se nisam mogla odlučiti između uske haljine i široke košulje i kratkih hlačica,a komentar frendice je bio bolje da obučem široko da mi se što manje ističe figura
Od svih tih silnih komentara mojeg izgleda zbilja mi je palo samopouzdanje i utuvila sam si u glavu kako sam odvratno ružna.

Nakon što sam promijenila to društvo,shvatila sam kako sam u biti skroz normalno građena i kako nema potrebe da se zgražam nad činjenicom da sam jednostavno vitka. U ovom društvu nitko nije negativno komentirao bilo
koji aspekt moj izgleda i zaključila sam kako je danas izgledati normalno vitko žensko tijelo postalo neki bauk-sve cure moraju imati super izražene obline inače nisu prave žene.

Tako da je u biti poanta ovog mojeg zbrčkanog posta da niti jedna mršava cura ne bi trebala mrziti to što je mršava nego voljeti onako kako izgleda jer vjerujem da većina vas izgleda normalno,ali pod nekim pritiskom okoline želi drugačije izgledati...
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 22:35   #388
Quote:
Nutella2 kaže: Pogledaj post
To reci ovima koji su pod svakodnevnim stresom.
Nazalost, morati ce se nauciti nositi s njim jer mentalni fokus na cilj mora biti 100%... Neki ljudi to rade tako da taj stres pretvore u ljutnju i izbacuju to putem nekog borilackog sporta, udaranja u vrecu ili slicno, drugi dizu utege, treci skacu padobranom... A neke stres jednostavno lomi iznutra pa padnu u depru i odaju se cuganju, drogiranju, prejedanju, nejedenju itd... To su nazalost bolesti 21. stoljeca... U svakom slucaju prvo srediti um, a s tijelom je lako...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 23:39   #389
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja sam otkad znam za sebe imala 50 kilica, a u zadnjih mjesec dana sam se udebljala 2 kile (167cm)
Na tvoju visinu, idealna tezina bi bila 57 ili 58 kg.
Zdravo se hrani i vjezbaj.
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 09:27   #390
Quote:
Anja kaže: Pogledaj post
Na tvoju visinu, idealna tezina bi bila 57 ili 58 kg.
Zdravo se hrani i vjezbaj.
U ovih skoro 6 godina od njenog posta ziher je i dobila koju kilicu
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 19:32   #391
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
U ovih skoro 6 godina od njenog posta ziher je i dobila koju kilicu
Pa vidi stvarno. nisam gledala datum , ja se iskreno nadam, ali nek se javi.
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 21:40   #392
Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
U ovih skoro 6 godina od njenog posta ziher je i dobila koju kilicu
Zamisli tragedije da nije..
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 20:26   #393
Quote:
Anja kaže: Pogledaj post
Na tvoju visinu, idealna tezina bi bila 57 ili 58 kg.
Ovo je glupost.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 02:45   #394
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Ovo je glupost.
Al je istina, neki ne vole cuti istinu?

Zadnje uređivanje Anja : 18.02.2014. at 02:59.
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 16:28   #395
Pa to je bar lako. Odite na mjesec dana u Slavoniju nekome neka vas oni nahrane, špek, kulenova, seka, mast, mast, mast, pašteta, sarma, krumpir, kruh, janje ispod peke, meso, meso, krumpir. I dobit ćete najmanje 10 kila ako ste gradjeni kao model, a ako ste kao Kim Kardashian bar 20 kila gore.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 16:32   #396
Quote:
Anja kaže: Pogledaj post
Na tvoju visinu, idealna tezina bi bila 57 ili 58 kg.
Zdravo se hrani i vjezbaj.
Kaj je zdravo, to kaj preporučaju lječnici?? Pa svatko ima svoje mjere.
Ova kilaža ide na nekog tko je kao ja visok 175 cm. Naravno ja se toga ne pridržavam ja imam 55, 57 ili 58 nema šanse. Zadovoljna sam kako izgleda nisam mršava nego sam vitka i normalna i drugi mi tko nema šta prigovoriti.

Ako si nezadovoljna svojim tijelom, onda se udebljaj ako misliš da ti treba koja kila. Najbitinije je da se voliš takvu kakva jesi, a sad imala ti 60 kila na tu visinu ili 55 ljudi će ti opet suditi, neka pogledaju sebe malo pa nek sude druge.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 18:35   #397
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
Pa to je bar lako. Odite na mjesec dana u Slavoniju nekome neka vas oni nahrane, špek, kulenova, seka, mast, mast, mast, pašteta, sarma, krumpir, kruh, janje ispod peke, meso, meso, krumpir. I dobit ćete najmanje 10 kila ako ste gradjeni kao model, a ako ste kao Kim Kardashian bar 20 kila gore.
Fuj!
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 17:17   #398
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Fuj!
a onda se izgladnjuj dok se ne pretvoris u kosti za pse joke
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 19:25   #399
Quote:
Nakamai kaže: Pogledaj post
a onda se izgladnjuj dok se ne pretvoris u kosti za pse joke
Ja se ne izgladnjujem.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 21:12   #400
Quote:
Anja kaže: Pogledaj post
Al je istina, neki ne vole cuti istinu?
Odrasti. Ne možeš gledati idealnu težinu samo po centimetrima u visini. Svatko je drukčije građen, netko ima teže a neko lakše kosti itd. Neki ljudi su prirodno vitkiji od drugih, imaju tanje kosti i zglobove i ne možeš očekivati da je njihova idealna težina kao i kod nekoga tko je iste visine, a recimo nabijeniji je i sportskije građen. Uostalom, valjda svatko zna što mu je idealna težina, a na kraju krajeva to je i manje važno. Bitna je skladnost i znati nositi to što imaš.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.