Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2012., 02:53   #1
Izgubljena u prijevodu, prostoru i vremenu

Uh, zbunjena sam i prije početka ovog posta, nadam se da na kraju barem vama neće trebat prijevod.

Dakle, često zalazim u jedan kafić/lokal u kvartu i tamo sretnem tipa (hajdemo ga zvati M da bi priča bila jasnija) koji mi se svidi. Pod tim mislim da je na mene dojam ostavio najprije u fizičkom smislu, znači nismo pričali, ja nemam pojma tko je on i kakav je. Budući da ja baš nisam tip koji izravno prilazi nekome, pitam barmena (inače moj poznanik) da li ga poznaje. On mi kaže da ga ne zna ali da zna njegovog frenda (hajdemo njega zvati B) s kojim je zapravo dobar i da ga može pitati o njemu. Ja se složim i na tome ostane.

Nakon dva tjedna ja ponovo dođem na kavu i pitam svog frenda što je bilo. On kaže da je razgovarao sa B ali da baš ne očekujem nešto jer se M nije izjasnio. Ja to shvatim kao „prođi curo, ne zanimaš me“ i nikom ništa.

Nakon par dana, ja sjedim na kavi i meni priđe B. Kao rekao mu je moj frend da se zanimam za M-a, pa je eto on došao o tome razgovarati. Ja složim WTF facu ali ga pustim da priča. I tako, da skratim priču, M je bio u ozbiljnoj vezi 3 godine, ta ga je cura sje..la uzduž i poprijeko, on je sada solo već 9 mjeseci i emocionalno je nedostupan. Dakle, veza ne dolazi u obzir. Eh, da, onda mi B kaže da mi sljedeće govori u povjerenju jer je to kao tajna i nitko za to nezna a M ne želi da se pročuje jer eto, on nije takav tip. Naime, M sa strane ima neku fuck frendicu s kojom se pegla već tri mjeseca a to je tajna jer je ta cura u vezi s nekim lijevim likom kojeg ja ne znam. B mi kaže sljedeće – da M-u nije stalo do te cure, da se oni samo fukaju, da on meni ne želi prići (iako me navodno primjetio, što god to značilo u muškom vokabularu) jer misli da bi mene to razočaralo što on pegla neobavezno neku sa strane jer bi za to prije ili poslije saznala. I B mi onda kaže da je na mom mjestu da ne bi odustao od te situacije jer M je zaljubljiv i da on misli da bi ja mogla biti s M-om kada bi se dovoljno potrudila.

Ja njega pitam da što njega uopće zanimam ja i M, zašto mu je stalo da nas dvoje budemo zajedno – a on mi kaže kako misli da ta cura s kojom je M trenutno u FF-u je loša za njega, da njemu treba neka dobra i normalna cura a da on misli da sam ja takva (razgovarao je s barmenom i raspitivao se o meni), da M nije takav – kao neki jebač koji pegla sve uokolo, već da je samo povrijeđen od strane te bivše...itd.

Idemo dalje, ja B-a prihvatim kao frenda na Face-u, (simpatičan momak zapravo, iako nije moj tip + zaručen) i odmah sutradan meni M šalje zahtjev za prijateljstvo. Ja ga ne prihvaćam, računam da me tip otpisao i ne želim više duljiti situaciju koja mi je počela ić na živce.

Nakon par dana dobivam poruku od B-a, kao da je preko njegovog profila M vidio neke moje slike, da mu se jako sviđam, da se baš zagrijao, da sam mu lijepa...bla bla bla, da me želi upoznati.

Ja sam iskreno izgubljena u prijevodu, prostoru i vremenu. Mislim, meni se taj M sviđa na fizičkoj bazi...ali od sviđanja do bilo kakve primisli da bi nešto moglo biti, u mom je slučaju dug put. Ja njega ne poznajem, ali mi se iz svega ovoga čini da je neki muljator. Naime, nisam tip za neobavezne veze, usputna fukanja i slično.

E sad, ako je itko išta shvatio iz ovog, neka me prosvijetli. Ako nije, slobodno kjlučajte temu.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 03:30   #2
Oh wow, pa da, ja bih se isto osjecala kao ti.
Ne zvucis mi ni malo izgubljena nigdje, stovise ostavljas mi dojam da fakat znas kaj i sta sa ovakvim igracima. Igraci te ponekad prevedu zednu preko vode, to se tebi nije dogodilo nit ti se bude.
Dakle, ako si zero posto zainteresirana za M onda kaj imas dalje tu mislit, ali ako nisi well LET HIM WORK!

Dovoljno si ti incirala, bila ovo i ono, hajde hajde pa posisat ce ti svu zenstvenost koju si ikad imala tolko inicijative nikad nije dobro za xx kromosome, fuck that sista.
Neka se dokaze, pokaze, istrsi, ulozi, ti budi to sto jesi, cvrsta, sa nogama na podama, ak je dobar dobit ce te onako kako ti to u tom trenutku zelis, ak nije adios amigos
__________________
I create My Own Reality xD
Moria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 06:35   #3
meni sve tema tipa on bi mene a ja neznam sto da radim dosadne. tako da ti nisam procitao pricu... onaj koji ti se najvise svide mu pridi... i pocni pricat... ne pola minute pa se okrenut i pricat s drugim.. vec pricaj s njime cjelu vjecnost

ista stvar vazi i za one koje vikendom izlaze pa se tamo u kutu ili za sankom pojavi lik za tvoje oko... on se pravi glup , ti se pravis glupa... mozete tako dok ne ostarite

ja upadam bez problema. ali ponekad nemam dovljno materijala da upadnem kao sivonja. najmrze mi je to i kad upadnem ona ne zna nastavit... nego opet moram ja... isto i kad ona upadne brzo pobjegne

zene moje muzkarac isto voli kad je lovina i kad mu se dvori!
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 09:27   #4
Tebi se počeo u svemu tome svidjat B, jelde?

Meni tu najsposobniji zvuči barmen. Inicijativan. Odaberi barmena.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 10:30   #5
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Tebi se počeo u svemu tome svidjat B, jelde?

Meni tu najsposobniji zvuči barmen. Inicijativan. Odaberi barmena.
B mi je OK dečko, može se s njim normalno pričat, ugodan je za razgovor. Ali nisam zainteresirana za njega a uz to je i zauzet (zaručen) što je meni automatski turn off. Životno mi je pravilo da se ne petljam sa zauzetima i ne rastavljam ljude.

Barmen mi je frend, znamo se već neko vrijeme, isto zauzet.

M-u sam suptilno dala do znanja da mi se sviđa i da bi htjela da se upoznamo. On me najprije odkvita, ja se onda maknem jer tipu se ne sviđam i ne treba mi crtat odjeb.

Onda šalje B-a da mi ispriča te njegove "jade mladog M-a", (B mi nije rekao da ga je M poslao, ali što više razmišljam o situaciji, postajem sigurnija da je tako) i kao da ja zasučem rukave i potrudim oko njega pa možda nešto bude.

kad ja navedeno nisam napravila, onda me traži za frenda na fejsu, gleda moje slike itd....


Dakle, najprije me odjebe, emocionalno je nedostupan (navodno), pa me traži i zainteresiran je za mene, s tim da u cijeloj situaciji nikada sa mnom nije progovorio ni riječi.

Eh da, još pegla onu sa strane....
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 10:36   #6
a da ti možda s njim popričaš..
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 11:13   #7
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
Dakle, najprije me odjebe, emocionalno je nedostupan (navodno), pa me traži i zainteresiran je za mene, s tim da u cijeloj situaciji nikada sa mnom nije progovorio ni riječi.

Eh da, još pegla onu sa strane....
A da se za početak upoznate?
Malo mi je nejasno zašto je barmen govorio B-u da se zanimaš za M-a. Šta nisu to srednjoškolska posla?
S obzirom da se M zagrijao za tebe tek kad je vidio fotke na fejsu, rekla bih da te prije i nije primijetio, bez obzira na onu pričicu prije što je B složio.
Uglavnom, ono što se nije izjasnio, što god to značilo, ne bih doživjela kao neki odjeb. Pa ni ne poznajete se, možda te nije ni primijetio, o čemu se čovjek trebao izjasniti?
__________________
Go away, I need you.
Ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 11:34   #8
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
Dakle, najprije me odjebe, emocionalno je nedostupan (navodno), pa me traži i zainteresiran je za mene, s tim da u cijeloj situaciji nikada sa mnom nije progovorio ni riječi.

Eh da, još pegla onu sa strane....
Kako god okreneš sve je to nekako djetinjasto i nedorečeno.

B. se igra posrednika, u čemu na neki način i uživa. Malo bolesno.
M. se igra općenito. I gleda hoće li mu se još nešto (neka) servirati na pladnju. Pa ako dobije super, ako ne opet dobro jer nije ništa ni pokušao. Za njega u oba slučaja dobitna situacija.

Vidiš i sama da to ne štima.
Kad je netko zainteresiran najmanji mu je problem sa nekime popričati, da ne govorim sve ostalo.
Ne treba ti da na takve stvari gubiš živce.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 11:35   #9
Quote:
Moria kaže: Pogledaj post
Oh wow, pa da, ja bih se isto osjecala kao ti.
Ne zvucis mi ni malo izgubljena nigdje, stovise ostavljas mi dojam da fakat znas kaj i sta sa ovakvim igracima. Igraci te ponekad prevedu zednu preko vode, to se tebi nije dogodilo nit ti se bude.
Dakle, ako si zero posto zainteresirana za M onda kaj imas dalje tu mislit, ali ako nisi well LET HIM WORK!

Dovoljno si ti incirala, bila ovo i ono, hajde hajde pa posisat ce ti svu zenstvenost koju si ikad imala tolko inicijative nikad nije dobro za xx kromosome, fuck that sista.
Neka se dokaze, pokaze, istrsi, ulozi, ti budi to sto jesi, cvrsta, sa nogama na podama, ak je dobar dobit ce te onako kako ti to u tom trenutku zelis, ak nije adios amigos
ovo samo mogu potpisati!

neka on sad nastupi... istupi i postupi...

al mi se M čini kao još jedan šonjo u nizu
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 11:45   #10
M je lik koji jebe se sa strane trebicu, a rado bi i tebe pojebao, ali bez da se ti ljutiš što on trpa sa strane. Naravno, nema muda tako nešto reći pa šuti ko pička. Emioconalna nedostupnost su priče za malu djecu u stilu nije problem u tebi, u meni je. Osim toga želiš li biti s likom koji se ni nakon 9 mjeseci navodno ne može opraviti od bivše? Kojem frend uletava potencijalnoj curi?

Uglavnom, zgodan ti je, ti si mlada, ja pričam u prazno. Otvorit ćeš topik za 6 mjeseci di se pitaš zašto se ohladio i što je pošlo po zlu. I bit ćeš sjebanog samopouzdanja.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 11:52   #11
Meni i barmen i B i M i ne znam jesam li koga tu preskočila izgledaju ko babe.
Ja ću tebi pitati nešto njega, ti njemu reci ovo, ja ću njoj ono (čak i ono što nitko ne zna pst...), ali ovaj ne bi smio znati ono, bla bla bla....
abby normal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 12:03   #12
Garfielde, ja mislim da te taj dečko nije niti zamijetio. Vidi, izlaziš u taj kvartovski kafić redovito, vidio te barem 3 puta i nije ti se ni nasmiješio. Zaključak? Nije te zamijetio, dok nisi pokrenula inicijativu. Tada si doznala njegovu priču. Pati za bivšom, jer ga je zaje....i prca se sa nekom zauzetom curom.
Da te zamijetio, sam bi nešto poduzeo već prije. Kad su muški zainteresirani, oni se itekako znaju pokrenuti, bez brige.
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 01:38   #13
Ti u svemu ovome osjećaš da nešto nije ok i u skladu sa tim osjećajem i radiš. I iako taj osjećaj rijetko kad prevari ti opet dođeš ovdje i pitaš za mišljenja ne bi li te neko pokolebao i doveo u neku sumnju? Neko, a ti sebe opet u tome ne bi slušala? Curo, radi onako kako se najbolje osjećaš.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 02:11   #14
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
E sad, ako je itko išta shvatio iz ovog, neka me prosvijetli. Ako nije, slobodno kjlučajte temu.
Lannisterice po onome što sam pročitao ne doimaš se uopće kao glupom, niti kao izgubljenom u prostoru i vremenu. Samim time mislim da si dovoljno kompetentna da sama doneseš zaključak u vezi tipa M i cijele situacije na temelju svoje prosudbe i osjećaja. Neće ti nitko ovdje iz napisanog ponudit direktno rješenje ( štogod ono bilo) jer svi uslijed manjka informacija, usprkos tome koliko se god ti trudila objasnit, mogu samo nagađat zašto se M i B ponašaju kako ponašaju stoga ne traži odgovore kod onih koji ti ih ne mogu dat. Jednostavno, uza sve što znaš o M-u ako ti se sviđa i još uvijek bi željela nešto s njim tko ti ima što proturječit? U obrnutoj situaciji da i ne želiš imat posla s njim također. Daj sebi malo vremena, opipaj svoje osjećaje, poslušaj svoju glavicu što ti kaže i onda djeluj. Sretno ti.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 02:45   #15
Volim ovaj kafkijanski stil; kako si ti samo to sve prezentirala, secirala - zabrinuo bih se da sam M., a bogami i B.

p.s. najveća muška podvala je ta ''emoc nedostupnost zbog sjebanosti iz prošle veze'', to je nešto najpametnije šta su muškarci izmislili i približili se ženama bar do neke razine u vještini manipuliranja lol
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 02:58   #16
Imaš dobar predosjećaj. Da se liku stvarno sviđaš, ne bi bilo tu nikakvih posrednika, igrica, odugovlačenja, fejsa, i ostalih sranja..
Odjebi to prije nego se zapetljaš.

Postoji jedan određeni postotak koji bi vukao na onu stranu gdje je on STVARNO sjeban od prošle veze, ne vjeruje više u ljubav...bla bla bla
Ali kako je muški rod ipak sjebaniji, morat ćeš skupit još informacija da razriješiš misteriju.
__________________
Hot Iced Steamed Chocolate Vanilla Caramel Dark Latte Mocha Frappuccino Cappuccino Macchiato Coffee, Double or Triple (not sure) and extra Whipped Cream Syrup, make it all Decaf, ...yeah...thanks...
silly_lovefool is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 08:38   #17
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
Uh, zbunjena sam i prije početka ovog posta, nadam se da na kraju barem vama neće trebat prijevod.
Mislim da si si sama zakomplicirala stvari ne znajući što da napraviš na samom početku. Prvo si mu trebala dati do znanja da mu se sviđaš a ne da uplićeš osobe A, B, i C jer je osoba A tvoj poznanik kojem možeš vjerovati ili ne, to ti sama najbolje znaš a osoba B je osoba koja poznaje osobu A i C a ujedno je isto ne poznaješ uopće ali osoba B je osoba koja poznaje osobu C, dakle ona koja ti se sviđa trenutno ali ni ti sama nisi sigurna u to ili suprotno, koju isto tako ne poznaješ barem ne još. Priče rekla-kazala između njih, pusti u vodu dok se sama ne uvjeriš u suprotno. Jasno da ga trebaš iz tog razloga malo bolje i upoznati, preporuka face to face. Ne budi na samom startu lakomislena i naivna, ako će osoba C nešto htjeti imati sa tobom već će i on naći razloga ti prići ukoliko zna da mu se sviđaš. Moja preporuka, prekini komunikaciju sa osobom A i B vezano za osobu C, niti im ga nemoj više spominjati jer što zanima osobu A i B što se tebi sviđa osoba C. Ako je osobi C, stalo do tebe i želi nešto isto tako imati sa tobom kao i ti sa njom to će ti najvjerovatnije dati od znanja. Nemoj biti nečija igračka. Sljedeći put kad ga vidiš a viđaš ga, daj mu to do znanja ako već nisi. Žensko si pobogu, nešto ćeš već smisliti
__________________
Četvrtak, 5.1.2012. Spotaknuo sam se na tvoj kamen. p.s. don't be trapped
zvonimirov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 08:45   #18
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
Uh, zbunjena sam i prije početka ovog posta, nadam se da na kraju barem vama neće trebat prijevod.

Dakle, često zalazim u jedan kafić/lokal u kvartu i tamo sretnem tipa (hajdemo ga zvati M da bi priča bila jasnija) koji mi se svidi. Pod tim mislim da je na mene dojam ostavio najprije u fizičkom smislu, znači nismo pričali, ja nemam pojma tko je on i kakav je. Budući da ja baš nisam tip koji izravno prilazi nekome, pitam barmena (inače moj poznanik) da li ga poznaje. On mi kaže da ga ne zna ali da zna njegovog frenda (hajdemo njega zvati B) s kojim je zapravo dobar i da ga može pitati o njemu. Ja se složim i na tome ostane.

Nakon dva tjedna ja ponovo dođem na kavu i pitam svog frenda što je bilo. On kaže da je razgovarao sa B ali da baš ne očekujem nešto jer se M nije izjasnio. Ja to shvatim kao „prođi curo, ne zanimaš me“ i nikom ništa.

Nakon par dana, ja sjedim na kavi i meni priđe B. Kao rekao mu je moj frend da se zanimam za M-a, pa je eto on došao o tome razgovarati. Ja složim WTF facu ali ga pustim da priča. I tako, da skratim priču, M je bio u ozbiljnoj vezi 3 godine, ta ga je cura sje..la uzduž i poprijeko, on je sada solo već 9 mjeseci i emocionalno je nedostupan. Dakle, veza ne dolazi u obzir. Eh, da, onda mi B kaže da mi sljedeće govori u povjerenju jer je to kao tajna i nitko za to nezna a M ne želi da se pročuje jer eto, on nije takav tip. Naime, M sa strane ima neku fuck frendicu s kojom se pegla već tri mjeseca a to je tajna jer je ta cura u vezi s nekim lijevim likom kojeg ja ne znam. B mi kaže sljedeće – da M-u nije stalo do te cure, da se oni samo fukaju, da on meni ne želi prići (iako me navodno primjetio, što god to značilo u muškom vokabularu) jer misli da bi mene to razočaralo što on pegla neobavezno neku sa strane jer bi za to prije ili poslije saznala. I B mi onda kaže da je na mom mjestu da ne bi odustao od te situacije jer M je zaljubljiv i da on misli da bi ja mogla biti s M-om kada bi se dovoljno potrudila.

Ja njega pitam da što njega uopće zanimam ja i M, zašto mu je stalo da nas dvoje budemo zajedno – a on mi kaže kako misli da ta cura s kojom je M trenutno u FF-u je loša za njega, da njemu treba neka dobra i normalna cura a da on misli da sam ja takva (razgovarao je s barmenom i raspitivao se o meni), da M nije takav – kao neki jebač koji pegla sve uokolo, već da je samo povrijeđen od strane te bivše...itd.

Idemo dalje, ja B-a prihvatim kao frenda na Face-u, (simpatičan momak zapravo, iako nije moj tip + zaručen) i odmah sutradan meni M šalje zahtjev za prijateljstvo. Ja ga ne prihvaćam, računam da me tip otpisao i ne želim više duljiti situaciju koja mi je počela ić na živce.

Nakon par dana dobivam poruku od B-a, kao da je preko njegovog profila M vidio neke moje slike, da mu se jako sviđam, da se baš zagrijao, da sam mu lijepa...bla bla bla, da me želi upoznati.

Ja sam iskreno izgubljena u prijevodu, prostoru i vremenu. Mislim, meni se taj M sviđa na fizičkoj bazi...ali od sviđanja do bilo kakve primisli da bi nešto moglo biti, u mom je slučaju dug put. Ja njega ne poznajem, ali mi se iz svega ovoga čini da je neki muljator. Naime, nisam tip za neobavezne veze, usputna fukanja i slično.

E sad, ako je itko išta shvatio iz ovog, neka me prosvijetli. Ako nije, slobodno kjlučajte temu.
Booozeeee, kojih komplikacija.

Pa dobro ljudi, kako vam se da?!

Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 12:24   #19
ljudi moji, hvala vam na odgovorima i strpljenju.

Jučer sam pričala s gospodinom M, u četiri oka. Čisto da rasčistim stvari i da nekako sama sa sobom budem na miru. Da ne odjebem tipa s kojim se u biti nisam ni upoznala radi nekog rekla-kazala. Tražila sam vaš savjet zato što ja znam ponekad biti pomalo paranoična u ovakvim stvarima, iskustvo me naučilo da ne vjerujem ljudima i počela sam nekako svakoga smatrati muljatorom (čak i kad to nije opravdano).

Međutim, moram reći da me intuicija nije prevarila. Dakle, M u razgovor sa mnom nije bio izravan u vezi ničega, sve je nešto govorio okolokole. Rekao mi je da na moj interes nije isprva reagirao jer je htio vidjeti koliko sam ja zapravo zainteresirana. Tada sam ga pitala je li on poslao B-a da priča sa mnom na što nije dao ispočetka izravan odgovor da bi kasnije priznao da ga je poslao da "izvidi" situaciju. Kada sam ga izravno upitala za tu curu s kojom se neobavezno pegla, (što je kao tajna za koju svatko zna) postalo mu je neugodno i počeo je muljati kako je to samo zezancija, kako to nije ozbiljno i da je ona u vezi s tim nekim likom kojeg ja ne poznajem.

Uglavnom, ostalo je na tome, nemam namjeru mu se više javljati.

Zaključak priče - muljator.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 15:04   #20
Žene.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger