Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2014., 19:59   #301
Quote:
EasyOn kaže: Pogledaj post
Jel tebi jutarnji list relevantan izvor informacija iz tog podrucja?? Da nisi popio previse vode?

Zasto nebi bio relevantan o pitanju PO VODI? iovak kradu vjesti svi nasi geto novinari sa stranih novina.Sve i da se naslo na autodjelovi tokic taj post o vodi opet bi bilo relevantno.

Prodajem kalašnjikov bez cjevi
dekinjo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 10:30   #302
Skidam se sa kreatina, dobio sam na snazi 20% tu negdje, ali sam dobio i 5kg vode, uzimam 10-15g dnevno sa 5-8 l vode i pokrio me dosta u abdominalnom području i općenito jako puno vode sam navuko, ruke dosta veće, ali jedva da se koja žila vidi a prije sam bio "road map". Mogao bih smanjiti doze iako i ovako nisu prevelike ali onda bi pala i snaga tako da ću se rađe skinuti za sada. Inače najeftiniji i jako dobar i jednostavan suplement koji djeluje brzo.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 14:41   #303
Pozdrav evo prvi tjedan prosao,ostavio sam se weidera samo whey protein,4x jedem dnevno uz minimalno i 3l vode.Ovo mi je prvi tjedan bez kreatina i iskreno nemam neki gubitak na snazi sto vise osjecam se super promjene se vide,i na kraju sam stao na 68kg znaci u 2mjeseca dobio sam skoro 9kg sto mi je super.Mislim da svatko treba probat kreatin
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 17:33   #304
Pozdrav na vrecici od kreatina nepise kad je istek to jest rok trajanja ima nesto bbd 08.2015 i kad je napravljen 5.08.2013 zanima me jer sam od danas opet krenuo nakon jednomjesecne stanke.Super mi je ali prehrana ili sto vec neide na 70 nikako.Imam izmedju 66 tokom dana pa do 68 max ali sam ovaj mjesec i bez proteina bio samo prehrana.Damn dali je problem sto idem na plivanje svaki dan.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 18:58   #305
A da pocmes normalno i konkretno jest uz neku predodzbu ili zabiljesku sta i kolko jedes, kolko kcal ukupno unosis.... Mozda bi bilo rezultata
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 14:51   #306
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
A da pocmes normalno i konkretno jest uz neku predodzbu ili zabiljesku sta i kolko jedes, kolko kcal ukupno unosis.... Mozda bi bilo rezultata
Slazem se ja sve,mislim promjene su kod mene drasticne jer sam sa 60kg dosao na 68 u brzom vremenu,vidi se na tijelu,prsa,trbusni se vide,ruke i ramena i noge sve je potpuno drugacije e sada problem je mozda sto imam ili slabu prehranu ili nesto 10..

No dobro sve ce doci na svoje,ja imam jos jedno malo glupo pitanje dali je pametno da pocnem uzimat bcca jer imam sada duplo jaci intezitet treninga nego na pocetku,ponekad me zna malo misic boliti nista to nije strasno nakon dobrog sna kao da nista nije bilo.

http://www.fitness.com.hr/shop/dodac...BCAA-500g.aspx
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 15:14   #307
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Slazem se ja sve,mislim promjene su kod mene drasticne jer sam sa 60kg dosao na 68 u brzom vremenu,vidi se na tijelu,prsa,trbusni se vide,ruke i ramena i noge sve je potpuno drugacije e sada problem je mozda sto imam ili slabu prehranu ili nesto 10..

No dobro sve ce doci na svoje,ja imam jos jedno malo glupo pitanje dali je pametno da pocnem uzimat bcca jer imam sada duplo jaci intezitet treninga nego na pocetku,ponekad me zna malo misic boliti nista to nije strasno nakon dobrog sna kao da nista nije bilo.

http://www.fitness.com.hr/shop/dodac...BCAA-500g.aspx
BCAA potencijalno kod amatera MOŽE izazvati blaže veću snagu i izdržljivost ali to je sve na tankom ledu.

Dakle ako imaš novaca na bacanje svakako uzmi zašto ne, placebo je dobra stvar. Ako si tight s budžetom, svakako uložit novce u pametnije suplement kao whey, kreatin, kofein, omega3, multivitamin, eventualno beta-alanin, i naravno prehranu, koja je zapravo na prvom mjestu.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:36   #308
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
BCAA potencijalno kod amatera MOŽE izazvati blaže veću snagu i izdržljivost ali to je sve na tankom ledu.

Dakle ako imaš novaca na bacanje svakako uzmi zašto ne, placebo je dobra stvar. Ako si tight s budžetom, svakako uložit novce u pametnije suplement kao whey, kreatin, kofein, omega3, multivitamin, eventualno beta-alanin, i naravno prehranu, koja je zapravo na prvom mjestu.
slazem se, al prije ovih suplemenata, radije nek kupi 10kg piletine, tune, kumpira, riže..pa sto ostane, suplementi...
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:58   #309
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
slazem se, al prije ovih suplemenata, radije nek kupi 10kg piletine, tune, kumpira, riže..pa sto ostane, suplementi...
Jasna stvar, napisao sam to...
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 12:19   #310
Ciao ljudi,

zanima me Vaše mišljenje između ovih kreatina ili nekih drugih koje preporučujete:

https://www.proteini.si/hr/kreatin/o...creapure-500g/

https://www.proteini.si/hr/kreatin/o...e-powder-550g/

https://www.proteini.si/hr/kreatin/o...e-powder-500g/

https://www.proteini.si/hr/kreatin/o...e-powder-300g/

Koji uzeti? Kakva je razlika između creapure i običnog monohidrata u praksi?

Koja bi bila razlika između 2 Olimpova kreatina - jedan je xplode?

Ne mislim raditi punjenje, cura sam i kreatin mi treba za bolji oporavak, povećavanje snage u CF treninzima.

Hvala
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 13:23   #311
Creapure potencijalno manje vode zadržava od monohidrata koji je inače po učinku zbog kojeg ga kupuješ identičan.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 09:31   #312
Uzela sam Creapure od MP.
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 15:10   #313
Ima li kreatin okus?
Uzeo bi od MP bez dodatka okusa.
Pio sam magnezij klorid i život mi su zgadio. Nikad više.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 15:13   #314
Nema.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:18   #315
Meni je ovaj dobar - ako voliš Cedevitu, mogao bi ti se svidjeti:
http://mondo.hr/kreatin-olimp-creati...-powder-ananas
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:26   #316
A myprotein monohidrat pol kile je cca 60-80 kn..
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:30   #317
City ima firmu ako se ne varam pa neće čovjek kupovat ove #poverty marke
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:40   #318


Wrong Answer! Stavi pokoji zarez, dvojako se može zaključiti ovo šta si napisao.
Daj ti meni nađi neki s okusom, a da je povoljniji, jer ovaj je preskup. Ali je dobar, mater mu!
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 22:52   #319
Pa jel nije bolje što je bez okusa fino ga krkneš u whey poslije treninga i odlično...?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 23:29   #320
To već da, samo ja ga ne stavljam u whey, nego pijem prije treninga.
Šta stvarno nema nikakav s okusom povoljniji od Olimpovog?
City is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.