Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2007., 19:24   #1
Slaba sila i free energy

"Giuliana Conforto smatra da je to zato jer nemaju instrumente kojima bi mjerili Emocije i Ljubav koji su njena istinska manifestacija. Ona također tvrdi da je ideja o luminoznoj, „običnoj“ materiji kao jedinoj postojećoj ništa drugo do kolektivna iluzija, hranjena ljudskim vidom te podržana i od znanstvenika i od religija. Iako svjesni postojanja slabe sile, većina znanstvenika odabire ignorirati je. Međutim, u svojoj izvanrednoj knjizi „Organic Universe“ [13] Giuliana Conforto ukazuje na činjenicu da, premda nevidljiva, tamna energija/materija daleko je realnija i na ljudski život utjecajnija od vidljive realnosti. No, ne može je se kupiti ni prodati, a niti eksploatirati s ekskluzivnim pravom. Ona predstavlja beskonačan izvor sile koju Giuliana Conforto smatra izvorom slobodne energije („free energy“)...."

preneseno sa stranice: http://www.tomislavbudak.com/nevib.htm

Meni se prije čini da je fenomen free energy poslijedica nadilaženja nivoa 4 osnovne sile i crpljenje energije s "mjesta" gdje nastaju sve sile, slikovito rečeno....
*010# is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 20:06   #2
aj, tko te platio?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 20:26   #3
Koje su ovo idiotarije???
Slaba sila je i jest jedna od ČETIRI OSNOVNE SILE prirode!
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 21:57   #4
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
aj, tko te platio?
??
Za što? Pa ništa ne reklamiram...
*010# is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 21:58   #5
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Koje su ovo idiotarije???
Slaba sila je i jest jedna od ČETIRI OSNOVNE SILE prirode!
Jesam li rekao suprotno možda?
*010# is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:53   #6
Aura[3] (ljudsko energetsko polje), zajedno s energetskim centrima koji je ispunjavaju (čakrama), vezana je uz razinu međuljudskih i međuživotnih odnosa - s procesima razvoja, rasta i umiranja. Stoga ona može biti blokirana negativnim stanjima koja nastaju kao posljedice narušenog sklada između čovjeka i drugih ljudi te svijeta koji ga okružuje. Čakre su centri energetske komunikacije i zato, kratko i jasno, energetske blokove u auri i čakrama stvaraju prvenstveno loši međuljudski odnosi. Traumatsko iskustvo[4] i toksična povezanost[5] ispunjavaju osobu negativnim emocijama i neprirodnim uvjerenjima (mislima) te dovode do kreiranja nepoželjnih životnih uloga (identiteta). Re-kreiranjem skladnih i ispunjavajućih odnosa - prvo na psihoenergetskoj razini, a zatim i u materijalnoj realnosti - postupno nestaju blokade iz aure, čakre se otvaraju i počinju funkcionirati optimalno. A temeljni aspekt univerzalnog energetskog polja koji iscjeljuje ljudsko polje - auru i čakre - jest ljubav, izražena i primljena direktno i čisto. Ljubav se tada manifestira kao optimalan energetski protok između dviju osoba, a to u psihospiritualnom smislu znači bezuvjetno prihvaćanje druge osobe takve kakva jest te entuzijastičku podršku njenim nastojanjima, pod uvjetom da ne povređuje naš ili tuđi integritet. zanimljivo
divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:55   #7
Slaba sila je gravitacija, ako sam dobro zapamtio. Što se tiče čakri i ostalih izmišljotina, neću ni komentirati
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 22:58   #8
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Slaba sila je gravitacija, ako sam dobro zapamtio. Što se tiče čakri i ostalih izmišljotina, neću ni komentirati
Zašto ? Baš je zanimljivo. Zamisli da nema loših međuljudskih odnosa !!!! Ma sjetili bi se mi nečeg drugog, imaš pravo.
divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:19   #9
Pretpostavljam da si shvatio što mislim o tome što si upravo ispričao.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:23   #10
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
Slaba sila je gravitacija, ako sam dobro zapamtio.
Nije.
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:27   #11
A koja je onda?
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:33   #12
Pa imaš nuklearnu jaku, nuklearnu slabu, elektromagnetsku i gravitacijsku. To su 4 osnovne.
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:35   #13
Ma pobrkalo mi se, pogledao sam na Wikipediji koja je koja.
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.