Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 13:39   #41
Super ste cure,ideja sa balonima je odlična.I tematski rođendan je super a dali samo djeci date papirnate tanjure ili svima?Mi slavimo 30.04 pa ću napisati mali izvještaj
petra051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:04   #42
Petra.....mozesh djeci dati papirnate (njima su oni ionako drazi zbog likova iz crticha).........a odraslima za odraslim stolom normalne.....tak bi ja napravila

Al sad.....poshto su klinci mali, pa che biti u krilima roditelja chesto, mozda nije na odmet ni roditeljima dati papirate
Mozda ne sa crtichima, neg imash za kupit zlatne/srebrne...ili jednostavno plastichne (makar su ti meni najsocijalniji )
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:13   #43
evo spojila sam, skupljajte ideje
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 18:04   #44
evo našeg iskustva..
mi smo kupili super šarene : pozivnice,šeširiće,tanjuriće,čaše,salvete,
čak i stoljnak sve žuta pozadina i šarena slova heppy birthday (žao mi je
samo šta nije bilo na našem)
pozivnice podjelili 10tak dana ranije
obljepili stan balonima kupili veliki,baš veliki balon smajlić punjen heliom kojeg su "držali" 4 velika žuta smajlića i još njih 6,7 koji su visili sa trake (balon je bio do plafona)

napravili smo mali stoli za djecu i stavili ga u centar db,tako da su juniori
bili mamama na oku
pustili im muziku i pustili ih kao "velike"
(ovaj je momak onoj-budalo nemogu ona mi je rodica a tebi se sviđa ona i tako
momci su bili u manjini ali nisu se dali princezama )
bilo nam je super jer imamo veliki prostor , bili su samostalni a ipak na oku
jer ipak je bilo i mališana niko nije bio odvojen ni mame ni djeca
3 sata vike ,cike i smijeha je prošlo dok si rekao keks
kad smo puhnuli svjećicu i pojeli tortu (cura se uredno nakusala šlaga )
malo je žurka pala ali taman po mjeri
nakon 3 sata taman dosta
p.s.
slavljenica je samo malo oplakala jer je smotana mama pustila laštik sa kapice pa je udario
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:50   #45
Organiziranje rođendana za naše bebice

Ako postoji tema selite me ili brišite

Ubrzo se bliži rođendan našoj mezimici i malo smo na čudu jer neznam šta je prikladno napravit za prvi rođendan.

Neznam šta je tako maloj dječici zanimljivo i dali uopće radit velika slavlja kad oni toga još nisu ni svjesni.

Kakvu tortu napravit da se i njima svidi i šta ponudit gostima tj. djeci za jelo na takvom slavlju

Šta im organizirat za zabavu da im nije dosadno

Drage mame dajte malo savjeta i iskustva da smislimo za buduće rođendane nešto zanimljivo i veselo
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 21:30   #46
Marina - evo ti shtivo za chitati....sve o proslavi prvog rochkasa

Ili neka moderatori spoje!

https://www.forum.hr/showthread.php?t=234430
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 22:33   #47
Ukratko mi smo većinu stvari nabavili u Importanne galeriji i to u Turbo Limaču i ima dućan pored sa balonima i komplet ukrasima za roćkase.

- ukrasili smo boravak sa natpisima, balonima i trakicama i slično.

- tanjuri i salvete su bili u kompletu na Mickey Mousa.

- za jest je bilo kanapea iz kućne radinosti i torta od sira iz Vinceka.

- nabavili smo helij u većim količinama i zamolili (nije baš trebalo posebno
nagovarat) ljude da pod njegovim djelovanjem zažele sretan
rođendan ili poneku želju za naše srce i snimili smo to na video. Za
krepat.

- na internetu sam ranije pronašao tutorijale za izradu životinja iz balona pa
sam ih radio i tako okupirao starije klince, za mlađe smo
nabavili one divovske puzle plus Lego duplo a za najmlađe smo imali razne
stvarčice kaj svijetle, sviraju itd.

Bilo je tu još raznih igara ali eto par ideja da izbacim. Možda je nekima to previše ali što se financija tiče nije bilo uopće puno, jedino smo se naradili ja i žena da sve ispadne super. I za kraj meni najbitnije su bile fotke i inače sam fotograf pa sam u pauzama od zabavljanja klinaca fotkao sve prisutne i kroz par dana kao poklon napravio web album za sve da imaju za sjećanje
__________________
Svaki čovjek je samo još jedan prijatelj kojeg treba upoznati.
Svemogući is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 01:44   #48
Da super tema i super ideje . A ŠILJO mi je potvrdija ono šta sam i namjeravala : odvojiti rođake od frendova ( ipak se nemože isto zabavljati sa odraslima , tipa moja mama, moja sveki , moja teta ... -u odnosu na frendove )
Već sam u tome, već
Slažem menu u glavi
kate17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 10:39   #49
Hvala Pia

svemogući ovo je odlično šta ste napravili ,ali kažeš da nije koštalo puno sam helij mislim da je dosta skup neznma ni kako ste ga dobili jer ovdje ga nemožeš tek tako kupit znam kad smo tražili to za vjenčanje.........

Ja baš neću odvajat rođake i frendove jer smo većinom svi mladi ,a imam i previše mjesta za radiz zabavu pa nek sjednu za drugi stol tipa moji starci,tete itd.

Neznam kakvu tortu naručit jer peč ju sama ,a joj baš i nebi

Mislim da bi najprikladnija bila neka sa keksom ili voćem al gdje ju kupit kad trpaju svagdje margarina
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:20   #50
Mi smo nabavili tortu u obliku čokoladnog broja "1" na kojem je spavao medo u krevetiću od marcipana (to smo našli negdje na Internetu, pogledat ću ako opet nađem), ostali ukrasi su bili uglavnom bili standardni, baloni, trakice i sl., a klinki je vrhunac dana bilo sjedenje na stolu pored torte zbog slikanja...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:28   #51
e to i nas čeka za dva tjedna. voljela bi da to ne bude samo skupljanje odraslih, no koliko djece uopće pozvati? ja sam mislila na troje..
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:40   #52
Torta u obliku jedinice je štosno tog se nisam sjetila ,ajde ako nađeš šalji sliku

Jel netko angažirao klauna jer vidim da i to rade u zadnje vrijeme ili to još nije za njih mada neće bit ni sva djeca od god.dana na tom rođendau i koliko to upće košta
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:53   #53
Marina ako me sjećanje služi ti si iz Rijeke.... mi smo tortu uzeli u Matuljima.. Fererro Roche... torta je bila mrak.. nije niti komadić ostao... slavili smo u dva dana jer nam je mali stan.. za prvi dan smo imali tortu bubamaru.. a drugi dan klasičnu okruglu tortu na kojoj je bio nacrtan medo i ispod njega je pisalo Sretan rođendan Franko... obe torte su me ispale manje od 300kn.. nemogu se sad sjetit točno....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 11:54   #54
Eto ga, ova dolje desno:

http://www.tomtomklub.com/dizajn.html

Iako sam se teško odlučila, više mi ih se sviđalo...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:00   #55
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
Hvala Pia

svemogući ovo je odlično šta ste napravili ,ali kažeš da nije koštalo puno sam helij mislim da je dosta skup neznma ni kako ste ga dobili jer ovdje ga nemožeš tek tako kupit znam kad smo tražili to za vjenčanje.........

Ja baš neću odvajat rođake i frendove jer smo većinom svi mladi ,a imam i previše mjesta za radiz zabavu pa nek sjednu za drugi stol tipa moji starci,tete itd.

Neznam kakvu tortu naručit jer peč ju sama ,a joj baš i nebi

Mislim da bi najprikladnija bila neka sa keksom ili voćem al gdje ju kupit kad trpaju svagdje margarina
Čokoladna parfe torta.... nakon silnih rođendanskih slavlja, ispostavilo se da jedino takve djeca čak i pojedu.
HAL3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:01   #56


ovo je bila prva torta... samo crvena i bez te mašnice....



A ovo je bila za drugi dan....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 12:13   #57
pošto je prvi ročkas iza nas, evo moje iskustvo...
odlučila sam se za tri ture taj dan, ročkas mu je bio u ponedjeljak i taj dan smo ga mm i ja iznenadili s poklonom, a slavili smo u nedjelju, dan prije.
za ručak, znači oko 13h su došli mm ovi starci i brat, moja mama i nas troje...
oko 16h kad su oni otišli, taman su došli moja teta,tetak i bratići (s mlađim se izigrao) oko 18h su nam došli prijatelji...
ručak je bio kompletan ono juha, pohane punjene palačinke, napravila sam meksičku i francusku, prilozi...popodnevni gosti su dobili te salate i pladnjeve s narescima...
od kolača je bila velika torta: keks,fil vanilija, banane, fil čokolada, keks, vanilija, banane i tako unedogled prefina torta, a "glavna rođendanska" bila čokoladna u obliku zeca isto jako fina...
moja mama koja je frik po pitanju "neće biti dosta" je napravila i krempitu...
bilo je puno balona povješanih uokolo to ga je oduševilo i salvetice šarene dječje...nisam pretjerivala jer je mali i ne kuži toliko što se događa...a i nema sad nešto frendova pa da napravim pravi dječji, za 2. ročkas već možda...
slikali smo, snimali kamerom...imamo lijepe uspomene ..."puhao" je svjećice...nekoliko puta smo je palili
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 13:29   #58
Čoko hvala ti vidiš nisam se njih sjetila torte mi super izgledaju i ne koštaju puno.

Naručila bi i onu od 1000kn samo da moja svekrva ne radi jer njeno uvijek mora bit na stolu,nažalost u to mi se uvijek petlja i izgleda da me smatra tudumom za kolače.

disident i vama je izglead rođendan super prošao.
Ja sam toliko uzbuđena zbog tog rođendana da bi svašta napravila i da svi budu zadovoljni.
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 12:18   #59
Tema ko za mene stvorena;
Prvi rodjendan nan je sve blize tocnije za 6 dana a slavimo ga 3dana poslije...uglavnom treban pomoc, guglala i guglala i nigdi za nac winny the pooh dekoracije. Zoven cijeli Bozji dan TL u Zg konacno ih dobila i na kraju nemaju. U ovoj selendri od grada u niti jednom ducanu nema winny-a. Trazim kapice, tanjure, case, salvete i svirce na winny-a.
Bitno mi je da je taj winny jer ga mala doslovno obozava, tortu smo narucili u obliku winny-a i sad bi ja da mi sve bude u kompletu. Ipak je prvi rodjendan pa mi je oprosteno kompliciranje . Zna li itko nekakvu stranicu priko koje bi to mogla narucit?
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 12:27   #60
nela25
možda ti ovo može pomoći:

http://www.veseli-ducan.hr/pokrivke.htm
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.