Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2011., 13:44   #141
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
prostitucija i to
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 18:45   #142
evo da i ja malo pridonesem temi,osim već navedenih blogova od kojih mi je većina super u zadnje vrijeme pratim i ovaj: http://vanillaskyfashionobsession.blogspot.com/ ,jedina zamjerka je što nema postova svaki dan,ali nekako mi se baš sviđa blog,nije samo modni nego ima tu i tamo nešto o make up-u,uglavnom uvijek nešto korisno a i cura mi je baš fora,ima prepredivnu kosu(da je bar moja takva,ahh)
__________________
...don't hate me because I'm better than you...
...Scarlett... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 19:49   #143
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
prostitucija i to
ali samo high class
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 20:18   #144
Quote:
Reptiliaa kaže: Pogledaj post
prostitucija i to
Quote:
nola kaže: Pogledaj post
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
ali samo high class
a nego kaj..ionak samo kriminalci i kurve imaju para
od sad više neće biti zanimljivo nekome prikeljiti naziv ''sponzoruša'',sad će biti ''blogerica''
a kiki je zatvorila blog da je se ne skuži
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 22:45   #145
Tonkich <3
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 10:02   #146
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
a nego kaj..ionak samo kriminalci i kurve imaju para
od sad više neće biti zanimljivo nekome prikeljiti naziv ''sponzoruša'',sad će biti ''blogerica''
a kiki je zatvorila blog da je se ne skuži
a tako znači
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 10:09   #147
[QUOTE=...Scarlett...;34035714]evo da i ja malo pridonesem temi,osim već navedenih blogova od kojih mi je većina super u zadnje vrijeme pratim i ovaj: http://vanillaskyfashionobsession.blogspot.com/ ,jedina zamjerka je što nema postova svaki dan,ali nekako mi se baš sviđa blog,nije samo modni nego ima tu i tamo nešto o make up-u,uglavnom uvijek nešto korisno a i cura mi je baš fora,ima prepredivnu kosu(da je bar moja takva,ahh) [/QUOTE

zadnje kombe sve isto..haljina, tajice...nhf ali ima puno boljih i kreativnijih cura
FashionNotebook is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 10:14   #148
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
a kiki je zatvorila blog da je se ne skuži
nema se vremena pored "posla" i jos blog radit
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 15:45   #149
[QUOTE=FashionNotebook;34069029]
Quote:
...Scarlett... kaže: Pogledaj post
evo da i ja malo pridonesem temi,osim već navedenih blogova od kojih mi je većina super u zadnje vrijeme pratim i ovaj: http://vanillaskyfashionobsession.blogspot.com/ ,jedina zamjerka je što nema postova svaki dan,ali nekako mi se baš sviđa blog,nije samo modni nego ima tu i tamo nešto o make up-u,uglavnom uvijek nešto korisno a i cura mi je baš fora,ima prepredivnu kosu(da je bar moja takva,ahh) [/QUOTE

zadnje kombe sve isto..haljina, tajice...nhf ali ima puno boljih i kreativnijih cura
kolko sam skužila većinom ima tajice(valjda ne voli samo ovako nositi haljine i suknje),meni to oke izgleda i sviđa mi se njena odjeća....ima naravno i puno boljih,mislim da ona ne piše tako dugo blog tako da se stigne popraviti
a više od kombinacija mi se sviđa možda način pisanja i općenito teme koje ima,uvijek nešto korisno pročitam
__________________
...don't hate me because I'm better than you...
...Scarlett... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 15:47   #150
http://daisymirnah.blogspot.com/ nije baš modni ali evo.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:04   #151
[QUOTE=FashionNotebook;34069029]
Quote:
...Scarlett... kaže: Pogledaj post
evo da i ja malo pridonesem temi,osim već navedenih blogova od kojih mi je većina super u zadnje vrijeme pratim i ovaj: http://vanillaskyfashionobsession.blogspot.com/ ,jedina zamjerka je što nema postova svaki dan,ali nekako mi se baš sviđa blog,nije samo modni nego ima tu i tamo nešto o make up-u,uglavnom uvijek nešto korisno a i cura mi je baš fora,ima prepredivnu kosu(da je bar moja takva,ahh) [/QUOTE

zadnje kombe sve isto..haljina, tajice...nhf ali ima puno boljih i kreativnijih cura
zašto bi blogovi morali imati svakodnevno post? ...to nije baš lako svaki dan postati nešto novo ... govorim iz iskustva. bolje da su postovi i fotke kvalitetniji pa rijeđe nego loše fotke svakodnevno?
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:39   #152
oh,vidim da je netko spomenuo moj blog...istina marcelich,ja trenutno nemam vremena svaki dan postati i jedno vrijeme je blog općenito bio u stand by-u,ali u zadnje vrijeme se trudim malo češće postati...ja svoj blog nisam zamislila kao isključivo modni,jer osim mode volim i beauty teme tako da ponekad i o tome pišem...hvala uglavnom scarlett na pohvali,drago mi je da ti se sviđa blog,a hvala i na kritikama..i da,dobro si pretpostavila,ne volim nositi haljine i suknje koje su kraće na gole noge(jer se ne osjećam dobro) a štrample i grilonke mi na peeptoice glupo izgledaju-i zato nosim tajice
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 17:15   #153
Quote:
vanilla sky kaže: Pogledaj post
oh,vidim da je netko spomenuo moj blog...istina marcelich,ja trenutno nemam vremena svaki dan postati i jedno vrijeme je blog općenito bio u stand by-u,ali u zadnje vrijeme se trudim malo češće postati...ja svoj blog nisam zamislila kao isključivo modni,jer osim mode volim i beauty teme tako da ponekad i o tome pišem...hvala uglavnom scarlett na pohvali,drago mi je da ti se sviđa blog,a hvala i na kritikama..i da,dobro si pretpostavila,ne volim nositi haljine i suknje koje su kraće na gole noge(jer se ne osjećam dobro) a štrample i grilonke mi na peeptoice glupo izgledaju-i zato nosim tajice
Ooooo vanila, ti imas blog? Idem vidjet

edit: kewl. Smao jedan savjet: stavi vece slike, presitne su i ne vide se detalji..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 17:18   #154
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Ooooo vanila, ti imas blog? Idem vidjet
hehe,imam,imam....nije se još ''razvio'' na razinu koju bi htjela,ali nadam se da bude uskoro,tj.treba se malo više potruditi
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 17:20   #155
Quote:
vanilla sky kaže: Pogledaj post
hehe,imam,imam....nije se još ''razvio'' na razinu koju bi htjela,ali nadam se da bude uskoro,tj.treba se malo više potruditi
Ajde sretno! Nije da sam neki strucnjak, ali ima potencijala ako se potrudis (bolje slike prvenstveno) Samo daj!
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 18:36   #156
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Ajde sretno! Nije da sam neki strucnjak, ali ima potencijala ako se potrudis (bolje slike prvenstveno) Samo daj!
hvala draga,znam da treba na slikama poraditi,najčešće sam sama doma pa se i sama slikam,pa mi je onda najlakše na balkonu montirati fotić,uglavnom moram okolinu malo promijeniti pa žicati da me slikaju
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 21:18   #157
OSVOJITE AGIBAGI NAKIT NA http://urbanprettygirl.blogspot.com/
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:30   #158
Quote:
KillinHOES kaže: Pogledaj post
http://daisymirnah.blogspot.com/ nije baš modni ali evo.
vidim da je blog tek otvoren,ali stvarno ne kužim što se tu ima komentirati(a nemam neke previsoke standarde),ja tu ne vidim niti modu niti beauty teme,baš ništa....al dobro,tek je počela cura pa možda i bude nešto
__________________
...don't hate me because I'm better than you...
...Scarlett... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 14:17   #159
jeste skuzili brbtch u novom Stilistu?

stavili su nju, stilisticu Zrinku Mareković i dizajnericu Anamariju Asanović da si slože par kombi...fora prilog

Po meni je stilistica najbolje skombinirala

stavila je brbtch na blog: ar-ar.blog.hr
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 19:56   #160
Quote:
...Scarlett... kaže: Pogledaj post
vidim da je blog tek otvoren,ali stvarno ne kužim što se tu ima komentirati(a nemam neke previsoke standarde),ja tu ne vidim niti modu niti beauty teme,baš ništa....al dobro,tek je počela cura pa možda i bude nešto
ma je, i već mislim da ću odustati od bloga.
imam blog na tumblru (http://killinhoes.tumblr.com/) pa sam se mislila okušati i na bloggeru ali ne sviđa mi se.

Zadnje uređivanje KillinHOES : 14.06.2011. at 20:04.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.