Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2006., 10:55   #61
Quote:
Balea kaže:
ima li lesnina kakvo veliko božićno sniženje?
Zar nakon svih ovih komentara
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 15:21   #62
a eto, kod njih sam našla nešto što mi se jaaako svidjelo i ne mogu to naći nigdje drugdje, nažalost. ali čini mi se da ništa od sniženja jer sam danas dobila njihov letak koji "vrijedi" do kraja godine...
Balea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 19:44   #63
Thumbs down

nevjerovatno....... nakon one priče o kuhinji...
zenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 23:47   #64
zašto jednostavno ne poslikate u lesnini šta hoćete i naručite kod nekog majstora i dobit ćete sigurno prije jer koliko vidim stvarno se dugo čeka isporuka
kosta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 14:00   #65
Otvara se iduci tjedan (20.12. mislim) i Lesnina u Rijeci... bas me zanima hoce li imati iste "simptome" ko i ova Zagrebacka
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 18:48   #66
mi smo kupili spavaču sobu u lesnini za 4999 kuna. nakon ovih komentara me čudi kako su nama dostavili za niti dva tjedna

ali isto sve shebano! vrata na ormaru sva izgrebena, ormar je kutni i onaj koji je u kutu koji se koso spaja, nema šanse da na njega stavim vrata jer odmah ispadaju van šarafi

a jel neko kupio šta u phoenix lifestyle dućanima? kakva su iskustva s njima?
__________________
neo
gcestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 08:48   #67
Quote:
gcestar kaže:
ali isto sve shebano! vrata na ormaru sva izgrebena, ormar je kutni i onaj koji je u kutu koji se koso spaja, nema šanse da na njega stavim vrata jer odmah ispadaju van šarafi :?
To Vam je zato jer nitko ne gleda kod kupnje gotovog namještaja koja je debljina iverala što je vrlo važno.Naravno da dulji šeraf bolje drži ali ne i u lesnininom namještaju jer su tamo ako se ne varam iverali u većini slučajeva debljine 15 ili 16 mm.Moje mišljenje je da kvalitetan namještaj nebi smio imati iveral tanji od 18 mm
kosta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:02   #68
Angry Lesnina

Povijest moje muke sa Lesninom u ZG seže još iz 8 mjeseca prošle godine. Tada smo naručili i kaparili kutnu garnituru. Ona stiže početkom 10. mj. - ali - kriva.
I kriva isporuka se nastavila sve do kraja 1. mjeseca (tri puta je poslana desna umjesto lijeve, i jednom kriva boja - uglavnom 4 krive isporuke) - kada smo odlučili zatražiti novce natrag sa pripadajućom kamatom po zakonu o zaštiti potrošača. Kamata na predujam iz 8mj. te na ostatak koji smo uplatili prije prve krive isporuke u 10 mj. iznosi cca. 80-tak kuna. (ukupan iznos garniture je 6.500 kn). Nije mi do novaca nego do načina kako smo tretirani od strane Lesnine, i činjenice da sam izgubio 6 mjeseci da kupim stvar koju nemam, plus 2-3 mjeseca čekanja na neku drugu, iz sigurno ne Lesnine.
Ovaj moj post je samo pokušaj da upozorim javnost na ovom forumu, što mogu očekivati ako se odluče na kupovinu iz Lesnine!
 
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 18:26   #69
Tužite ih i više ne slijediti žutu liniju do Lesnine (šala mala)
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 19:15   #70
kako samo možeš reći da ti nije do novaca!!!!!!6500 kn bačenih u prazno!
__________________
PRODAJA ROBICE ZA BEBE vel. 56
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 21:31   #71
lesnina-proslost za mene

3 puta sam bio u Lesnini i uvijek mi govore da roba dolazi za 10-tak dana
nakon 2 mjeseca navlacenja sa tim amaterima sam ih poslao lijepo u rodno mjesto i otisao u PRIMU i kupio namjestaj
navali narode i bogati Slovensku drzavu ali ja više nikada
kawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 23:50   #72
Ja sam kupio nesto u Marosu u SI, sve bilo ok i došlo u roku, tj. došlo je malo prije kod njih u Slo + par dana zbog crnog posla kojeg je potrebno obavit da roba dođe u HR...

Zanimljivo je da mi je Lesnina za istu stvar rekla skoro isti rok dobave mada je svakom jasno da to tak nebu išlo, ne kužim zakaj lažu u startu
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 09:57   #73
Quote:
Vemapa kaže: Pogledaj post
Povijest moje muke sa Lesninom u ZG seže još iz 8 mjeseca prošle godine. Tada smo naručili i kaparili kutnu garnituru. Ona stiže početkom 10. mj. - ali - kriva.
I kriva isporuka se nastavila sve do kraja 1. mjeseca (tri puta je poslana desna umjesto lijeve, i jednom kriva boja - uglavnom 4 krive isporuke) - kada smo odlučili zatražiti novce natrag sa pripadajućom kamatom po zakonu o zaštiti potrošača. Kamata na predujam iz 8mj. te na ostatak koji smo uplatili prije prve krive isporuke u 10 mj. iznosi cca. 80-tak kuna. (ukupan iznos garniture je 6.500 kn). Nije mi do novaca nego do načina kako smo tretirani od strane Lesnine, i činjenice da sam izgubio 6 mjeseci da kupim stvar koju nemam, plus 2-3 mjeseca čekanja na neku drugu, iz sigurno ne Lesnine.
Ovaj moj post je samo pokušaj da upozorim javnost na ovom forumu, što mogu očekivati ako se odluče na kupovinu iz Lesnine!
I mi smo sve ovo doživjeli ali od KIKE. Lesnina nam je bila super. Izgleda da je to kakvu sreću imaš....
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 10:03   #74
Nikad više u Lesninu. Bili smo naivni pa nekoliko puta od njih naručivali (kuhinja, ladičar, kompjutorski stol). Nikad ništa nije došlo ok. Najveći je bio biser kad su monteri nakon montiranja kuhinje čija je montaža morala biti besplatna (na čemu su zaradili postotak koji nije bio malen s obzirom na vrijednost) tražili još da im platimo neko "pripasivanje", jer nam zid nije bio ravan... Totalno sam popizdio, više se nisu pojavljivali... Više ni bakšiše nikom ne dam... Sve je uredno i preuredno plaćeno u tim napuhanim cijenama.
SunceZarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 22:03   #75
lesnina je sto se toga tice u k.... masa ljudi se zalila na njih od mojih poznanika,susjeda itd.... a i za kiku sam svasta cula... vise covjek ne zna di da kupuje
sijamac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 15:39   #76
re

Quote:
gcestar kaže: Pogledaj post
mi smo kupili spavaču sobu u lesnini za 4999 kuna. nakon ovih komentara me čudi kako su nama dostavili za niti dva tjedna

ali isto sve shebano! vrata na ormaru sva izgrebena, ormar je kutni i onaj koji je u kutu koji se koso spaja, nema šanse da na njega stavim vrata jer odmah ispadaju van šarafi

a jel neko kupio šta u phoenix lifestyle dućanima? kakva su iskustva s njima?
E ponovo pišem jer ne znam je l' uhvatilo , radije kupi u lesnini nego u Phoenix life stylu jer je sve tamo a znam iz iskustva i to jako dobro da je sve KINESKO a što je najbolje oni to prodaju kao da je talijansko a dobiješ u pravom smislu šit dakle pevec i celofan papiru, izbjegavaj Phoenix za živu glavu , lesnina radi sa poljacima , taliljanima , slovencima tamo se može naći dobrog namještaj drugi problem je njihova profesionalsnost a šta ćeš kad su potukli svu konkurenciju i sad mogu drkat kurac boli ih briga .
katty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 13:33   #77
Quote:
katty kaže: Pogledaj post
E ponovo pišem jer ne znam je l' uhvatilo , radije kupi u lesnini nego u Phoenix life stylu jer je sve tamo a znam iz iskustva i to jako dobro da je sve KINESKO a što je najbolje oni to prodaju kao da je talijansko a dobiješ u pravom smislu šit dakle pevec i celofan papiru, izbjegavaj Phoenix za živu glavu , lesnina radi sa poljacima , taliljanima , slovencima tamo se može naći dobrog namještaj drugi problem je njihova profesionalsnost a šta ćeš kad su potukli svu konkurenciju i sad mogu drkat kurac boli ih briga .
mi u phoenix lifestyleu kupovali neke ortopedske madrace prije 10 dana i još nisu stigli.
zato krevet iz mercatone-a kupili u ponedjeljak, dovezli ga u srijedu
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 10:04   #78
Lesnina

Lesnina - više ništa neću kupiti - od onoga što se treba montirati.

Mi smo useljavali u novi stan i kupili namještaj za dnevnu sobu, spavaću - dokupili Alplesovu sobu, naručili garnituru i krevet.
Sve je stiglo u roku, na cash smo dobili popust.

No sve što se trebalo montirati - kutni i još jedno krilo ormara u spavaćoj sobi sastavljeno je da mi se i danas plače nad tim - naime već je sam prodavač naručio krivu stranicu tako da ni ne može biti bolje priljubljeno. Ukrasne bočne lajsne na gornjem dijelu ormara su razvalili i nakraju zakrpali kitom. No to me ne muči toliko jer se stvarno ne vidi osim kada dođem na lojtru da počistim to.
Namještaj za dnevnu sobu - bio monitran isti dan no kada su zabijali zadnju stranicu, probili su ivericu na svim policama. Nisam to kužila isti dan jer su završili u 10 navečer i bilo mi je dosta. No ujutro sam se doslovno rasplakala. Usto su donje ukrasne lajsne stavili kao da ih je donjela poplava. Odmah sam nazvala našeg prodavača i sve to lijepo izreklamirala. Došli su oni za cca 3 tjedna i riješili zadnju stranicu i zamijenili police koje su probili. Za lajsnu su mi rekli da je krivi pod - nemoguće jer tik do te krive lajsne je završetak jednog elementa kojemu je lajsna stajala upravo kako treba. Za spavaću sobu su rekli da im nije rečeno i otišli su. Opet sam nazvala prodavača i dobro ga našpotala za spavaću sobu. Opet su došli i popravili nam lajsnu u nevjerici da je netko mogao tako nešto složiti. Spavaću sobu su pokitali tako da je sada stvarno nevidljivo. No moram priznati da je spavaća soba - dio koji imamo otprije bolje složena nego ovaj novi dio.

Ja sam svoj inat uspjela istjerati jer smo im za sve to ostavili oko 30.000 kn, no zasigurno više ništa za što mi trebaju montažeri neću kupiti kod njih. Možda sam imala lošu sreću s montažnom ekipom / ekipama do one zadnje, no zamjerilo mi se.
ivyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 02:08   #79
Lesnina? Noćne more... Čovječe, naručivali smo od njih u nekoliko navrata - jednom bilo ok, drugi put zamijenjene daske u ormaru (višetjedna okapanja i obilasci), treći put - htjeli monteri još naplatiti montiranje kuhinje (tzv. pripasavanje), iako su dobili masni postotak za montiranje. E pa tad sam stvarno pop---dio. Rekoh, ponovo u Lesninu ako se baš mora.
Inače, kuhinja koju smo od njih naručili bila je talijanska, i ona je - kao takva - ok, ali to nije neka Lesninina zasluga.

Mene bi više zanimala recimo iskustva iz Kike... Jesu li s njima iskustva bolja?
SunceZarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 11:35   #80
....i opet Lesnina

Evo da i ja svoj Lesnina biser javno priopčim. Tražim već neko vrjeme kuhinjski stol i napokon pronađem jedan koji mi odgovara. izloženi je bio naranđaste boje a kažu da postoji još zeleni i crveni. Super, dajte mi da vidim crveni i to je to. Nažalost nemožemo vam pokazati crveni. Kako to mslite? pa eto tako, naranđasti je izložen i to je to. Hm? pa zar nemate nekakav katalog ili nešto da vidim kakva je to crvena boja. na to dobijem odgovor: nevidim razlog zašto komplicirate, pa crvena boja je crvena boja. Hm?! ja nosim naočale al još uvijek razlikujem crveno od crvenoga. Ok?! pitam ja jel mogu barem u skladištu pokazti taj stol? nažalost ni to ne. Ako želim mogu ga platiti i onda vidjeti prilikom isporuke.na moje pitanje ako mi ta crvena ne odgovara? dobijem odgovor: žao mi je ja vam tu ne mogu pomoći, novac van ne mogu vratiti, možete si jedino izabrati nešto drugo. Istog trenutka sam si poželio da sam onaj sljemenski piroman pa bi samo noćas bilo puf i još veće gužve na ulasku u ZG u jutarnjoj špici. i da, stol nije bio ni blizu tome da je jeftin.
naravno na netu nema ništa, ili barem ja nemogu pronaći neki mail kome da se u firmi, kvazi firmi kak mi se čini; obratim. Nevjerovatno mi je što si neki ljudi dopuštaju. Da stvar bude bolja odem ja do drugog djelatnika i dobijem iste odgovore samo drugačije formulirane.
TheVeka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.