Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2014., 21:07   #6001
Pozdrav,zanima me dali još uvijek postoji prijamni za učiteljski faks?
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 10:55   #6002
Quote:
Petra5553 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,zanima me dali još uvijek postoji prijamni za učiteljski faks?
Ove godine umjesto prijamnog je bila provjera predispozicija na Učiteljskom fakultetu. A sad ko zna jel će se nešt promijeniti do sljedeće godine.

Prati obavijesti na postani student i na stranici Učiteljskog fakulteta.
Ali imaš vremena još ti je rano za to
josipa-6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 11:23   #6003
Quote:
josipa-6 kaže: Pogledaj post
Ove godine umjesto prijamnog je bila provjera predispozicija na Učiteljskom fakultetu. A sad ko zna jel će se nešt promijeniti do sljedeće godine.

Prati obavijesti na postani student i na stranici Učiteljskog fakulteta.
Ali imaš vremena još ti je rano za to
Hvala,znam da je rano ali moram se početi pripremati za maturu a učiteljski mi je prvi faks di bi upisala tako da znam što me još čeka. Te predispozicije prema čemu se to gleda,ustvari šta je bitno za to?
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 22:28   #6004
Quote:
Petra5553 kaže: Pogledaj post
Hvala,znam da je rano ali moram se početi pripremati za maturu a učiteljski mi je prvi faks di bi upisala tako da znam što me još čeka. Te predispozicije prema čemu se to gleda,ustvari šta je bitno za to?
http://www.ufzg.unizg.hr/?p=12155
-Skye- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 22:34   #6005
Izvanredni studij ranog i predškolskog odgoja u Petrinji

Ekipa, imam pitanje vezano za upis izvanrednog studija predškolskog u Petrinji.

Kako je to išlo ove godine? Vidjela sam da ste na forumu spomenuli da se objavljuje natječaj u 4. ili 5. mjesecu, što je sve prije polaganja ispita državne mature pa sam zbunjena.

Jeste li se za izvan. studij prijavljivali prek Postani student (i polagali dm) ili je to išlo preko tog natječaja? Koji su onda bili uvjeti za upis, ako je išlo preko natječaja?
-Skye- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 12:05   #6006
Question

Quote:
-Skye- kaže: Pogledaj post
znači ja moram polagati sve te predispozicije(predispozicija za razvoj likovno-kreativnih sposobnosti, predispozicija za razvoj glazbene sposobnosti, motoričke sposobnosti za procjenu koordinacije) ili samo jednu kategoriju od toga?
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 12:08   #6007
Quote:
Petra5553 kaže: Pogledaj post
znači ja moram polagati sve te predispozicije(predispozicija za razvoj likovno-kreativnih sposobnosti, predispozicija za razvoj glazbene sposobnosti, motoričke sposobnosti za procjenu koordinacije) ili samo jednu kategoriju od toga?
Sve navedene
rose90 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 20:20   #6008
Quote:
rose90 kaže: Pogledaj post
Sve navedene
Hvala na informaciji
Petra5553 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:50   #6009
pozdrav svima
htjela bi upisati slj god uciteljski, e sad muci me prijamni.. tj provjera fizickih,likovnih i glazbenih sposobnosti.. cijelu srednju skolu sam bila oslobodena tzka pa me zanima jel to problem? mislim jer moram to radit na prijemnom il sam oslobodena..
i zanima me jos koliko je ove godine imao zadnji upisati na učiteljskom studiju?
hvala unaprijed
ucenik18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 00:53   #6010
Quote:
ucenik18 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima
htjela bi upisati slj god uciteljski, e sad muci me prijamni.. tj provjera fizickih,likovnih i glazbenih sposobnosti.. cijelu srednju skolu sam bila oslobodena tzka pa me zanima jel to problem? mislim jer moram to radit na prijemnom il sam oslobodena..
i zanima me jos koliko je ove godine imao zadnji upisati na učiteljskom studiju?
hvala unaprijed

a kak mislis učenicima jednog dana drzati sate tjelesne i zdravstvene kulture? just asking ono.. ;D


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:02   #6011
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
a kak mislis učenicima jednog dana drzati sate tjelesne i zdravstvene kulture? just asking ono.. ;D


Sent from my iPhone using Tapatalk

ma to sam bila oslobodena privremeno mogu drzat sate nije problem pitala sam cisto informativno, reko mozda ne moram
ucenik18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:03   #6012
jeste vi svi na prijemnom bas ono znali pjevat haha ?
ucenik18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:18   #6013
Učiteljski fakultet - Zagreb

Quote:
ucenik18 kaže: Pogledaj post
ma to sam bila oslobodena privremeno mogu drzat sate nije problem pitala sam cisto informativno, reko mozda ne moram

moras.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje nateee : 28.11.2014. at 17:37.
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 00:58   #6014
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
moras.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako netko zna; koliko je teško to testiranje tzk sposobnosti? Jel moraš biti kao od gume da bi prošao ili je to ipak nešto što i ne tako talentirani pristupnik može savladati?
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 09:08   #6015
Quote:
Free like a wind kaže: Pogledaj post
Ako netko zna; koliko je teško to testiranje tzk sposobnosti? Jel moraš biti kao od gume da bi prošao ili je to ipak nešto što i ne tako talentirani pristupnik može savladati?

bilo je o o tome rijeci na prethodnim stranicama.. rijec je o klasicnoj provjeri - poligon i te stvari. mislim da cak ima i na web stranici faksa


Sent from my iPhone using Tapatalk
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 11:28   #6016
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
bilo je o o tome rijeci na prethodnim stranicama.. rijec je o klasicnoj provjeri - poligon i te stvari. mislim da cak ima i na web stranici faksa


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ok, moja greska, nisam obracala pozornost. Provjerit ću to.
Hvala
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 22:47   #6017
Ima li ovdje netko tko je sad 2.g. Diplomskog sveučilišnog studija Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja? Please, ako ima netko, imam par pitanja.
conchiglia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 12:06   #6018
Molim Vas pomoć!

Da li netko putuje ili je putovao u zadnje vrijeme busom na fax u Petrinji?

Kako da dođem javnim prijevozom do učiteljskog u Petrinji u subotu ujutro do 8h?
micak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 21:46   #6019
Quote:
micak kaže: Pogledaj post
Molim Vas pomoć!

Da li netko putuje ili je putovao u zadnje vrijeme busom na fax u Petrinji?

Kako da dođem javnim prijevozom do učiteljskog u Petrinji u subotu ujutro do 8h?
Imaš bus iz Zagreba u 6 ujutro, ide preko Siska i u Petrinji si oko 7:30
rose90 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 20:37   #6020
hej ljudi pošto se na 2. godini svira neki instrument, ja prodajem sintisajzer yamaha ko nov sa stalkom, bio je 1000 kn sad ga prodajem za 600 kn ako zeli iko neka se javi
ucenik18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.