Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 22:10   #21
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Iskreno od srca, nisam niti mislio na tebe, nego na 001 i Putina. Koliko ja znam i jedan i drugi su rusofili, a jedan tvrdi kako postoji, a drugi kako ne postoji i što da si mi sada
znači ako su rusofili, o svemu moraju imati isto mišljenje i tvrditi isto? jel si ti ikad čuo za riječ logika, dedukcija... ma zaboravi, ti kad vidiš rusofila, tebi se očito smrači.
narayan001 is offline  
Old 31.08.2007., 22:54   #22
Ovo u knjizi je SUVA istina,da suvlja ne može biti,sa jednom malom zamjerkom.......
orhana1 is offline  
Old 31.08.2007., 22:57   #23
Po pravilu.Ovakvi se materijali iznose u javnost sa kašnjenjem(ne slučajno) od nekih 20 - 30 godina........tako da je za neke to čak i senzacionalno(revolucionarno)......
orhana1 is offline  
Old 31.08.2007., 22:59   #24
Nije slučajno ni to,ko su autori.......takvih sistematskih informacija.......
orhana1 is offline  
Old 01.09.2007., 10:20   #25
Quote:
narayan001 kaže: Pogledaj post
znači ako su rusofili, o svemu moraju imati isto mišljenje i tvrditi isto? jel si ti ikad čuo za riječ logika, dedukcija... ma zaboravi, ti kad vidiš rusofila, tebi se očito smrači.
Ne, naprotiv ne smarči mi se od rusofila, smrači mi se što je velika većina rusofila licemjerna i onda bacaju prljavo rublje SAD-a van (to danas nije teško)i istovremeno pokušavaju na krajnje perfidan način reći kako je Rusija puno poštenija, pravednija ili ne daj b..e demokratskija. Rusija je danas takva zato što više nije supersila koja bi neke svoje interese branila van svojih granica i mislim kako je to svakome jasno!
® LUCKY ® is offline  
Old 01.09.2007., 13:50   #26
daj ovo je ko da pricate o zionskim protokolima skroz ista prica. 300 ljudi koji iz sjene vladaju svijetom i kojima su staljin i hitler lutke za igranje... orhana potpuno se slazem s ovim sto govoris o kasnjenju. i da postoji taj "komitet 300" (debilnog imena) zasto bi oni (ako uzmemo u obzir da oni vladaju iz sjene) dopustili da izade takva knjiga?? i jos da vincijev kod...knjiga je aj onako nelosa iako puna rupa i jako velikih propusta i preuvelicavanja i povijesnih pogresaka, ali film je totalna idiotizacija. kad gledate film (dokumentarac ili bilo sto drugo povijesno ili sto ima ikakve veze sa stvarnoscu) je ukraseno, preuvelicano i izmjenjeno. primjeri: troja ,aleksandar veliki, 300 (u nekakvom vidu) cijeli history chanel, discovery i national geografich chanel. sve su lazi. ako postoji komitet 300 onda nas sigurno kontrolira preko glupih filmova,serija (pogotovo sapunica), big brothera,kunolovca i ostalih brainwashing shita.

malo ja poceo o televiziji... al kad pocmes sve je povezano. (ko da vincijev kod)
Iron_Fist is offline  
Old 02.09.2007., 20:36   #27
Quote:
Iron_Fist kaže: Pogledaj post
daj ovo je ko da pricate o zionskim protokolima skroz ista prica. 300 ljudi koji iz sjene vladaju svijetom i kojima su staljin i hitler lutke za igranje... orhana potpuno se slazem s ovim sto govoris o kasnjenju. i da postoji taj "komitet 300" (debilnog imena) zasto bi oni (ako uzmemo u obzir da oni vladaju iz sjene) dopustili da izade takva knjiga?? i jos da vincijev kod...knjiga je aj onako nelosa iako puna rupa i jako velikih propusta i preuvelicavanja i povijesnih pogresaka, ali film je totalna idiotizacija. kad gledate film (dokumentarac ili bilo sto drugo povijesno ili sto ima ikakve veze sa stvarnoscu) je ukraseno, preuvelicano i izmjenjeno. primjeri: troja ,aleksandar veliki, 300 (u nekakvom vidu) cijeli history chanel, discovery i national geografich chanel. sve su lazi. ako postoji komitet 300 onda nas sigurno kontrolira preko glupih filmova,serija (pogotovo sapunica), big brothera,kunolovca i ostalih brainwashing shita.

malo ja poceo o televiziji... al kad pocmes sve je povezano. (ko da vincijev kod)
KOMITET 300 se zove zato što su u njemu tristo nabogatijih i najmoćnijih porodica
knjige o njima izlaze zato što znaju da ne možeš ništa dokazati,znaju da nećeš vjerovati i saznaće tvoje mišljenje o toj temi
knjiga na koju se ja pozivam nije Da vinčijev kod,a to sam naglasio prije,
već knjiga "SVETA KRV SVETI GRAL" po kojoj je Den Braun i napisao svoje djelo i knjige "VELIKA ŠAHOVSKA TABLA" i "SUKOBI CIVILIZACIJA"
za kontrolu preko medija si totalno u pravu jer pazi KOMITET 300 upravo svoju najveću moć zasniva na medijima
Putopis sionskih mudraca u originalu nije imao antisemističke doktrine tek poslije je namjerno dodano ono što sada piše u ovom djelu
revolucionar is offline  
Old 07.09.2007., 14:48   #28
isto tako djelo "NAĆERTANIJE" se prije odnosilo samo na Turke i prije nego što je agresija krenula prepravljeno je da se misli na bosance
revolucionar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.