Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2010., 17:44   #161
Quote:
Lijenchina kaže: Pogledaj post
A tko je pak taj?
Neki pakšu koji daje intervju novinama znakovitog naziva Christian Science Monitor. Nema tu zajebancije, ozbiljan čovjek u ozbiljnim novinama...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 17:48   #162
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da podebljano vrijedi i za partizane, odnosno jugoslavensku komunističku vojsku

ustaše su uglavnom i uspješno pobjegli, oni po južnim amerikama su najčešće ustaše, najmanje domobrani, istina je da su partizanski zločinci pobili najviše nevinih i to domobrana

a da si silno ozlojeđen rasnim zakonima čisto sumnjam, nisi mi ostavio dojam moralne vertikale, pogotovo zato što potpuno ignoriraš, čak i opravdavaš zločin, kao sami su krivi

sami su krivi što nisu pobijedili, valjda si to htio reći

i to je taj antifašizam koji nam podvaljuju, sačuvaj me bože srpskog junaštva i hrvatskog antifašizma i općenito jugokomunističkog
Ozlojeđen sam i rasnim zakonima i balavcima bez mozga. Ne, nisu krivi što nisu pobijedili, već što su bili krvoločne ubojice i svaki takav je zaslužio metak.
Još jednom ću ponoviti: dobro su prošli, jer da su prema njima bili primjenjeni njihovi zakoni, bili bi istrijebljeni zajedno s obiteljima.
QED
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 18:04   #163
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
Slažem se djelomično, međutim:

1) Slobo i Radovan Karadžić došli su na vlast glasovima koje im je dala većina Srba; Pavelić vlasti ne bi prismrdio bez Hitler-Mussolinijeve okupacije YU

2) Cca 100.000 Hrvata je platilo glavom, bilo u partizanima, bilo kao civilne žrtve fašizma, suprotstavljanje nacifašističkoj ideologiji, npr. na tisuće ih je likvidirano samo u Jasenovcu.
Srbi da su se dizali protiv Slobe i Radovana...hmmm..pa i nisu baš...doduše protiv Slobe i jesu ali motivi nisu bili politika prema Bošnjacima i Hrvatima već unutarsrpske prirode.


Zamisli da je Hitler 1941 napravio srpsku verziju NDH, Srbiju po crti KArlobag karlovac virovitica. Sa svim onim stvarima koje su krasile NDH, rasni zakoni, logori i slično.

Koliko bi se Srba diglo na oružje protiv takve tvorevine.
Bulmez is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 18:06   #164
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ozlojeđen sam i rasnim zakonima i balavcima bez mozga. Ne, nisu krivi što nisu pobijedili, već što su bili krvoločne ubojice i svaki takav je zaslužio metak.
Još jednom ću ponoviti: dobro su prošli, jer da su prema njima bili primjenjeni njihovi zakoni, bili bi istrijebljeni zajedno s obiteljima.
QED

Pa kao što rekoh, zaista nisi moralna vertikala, pa je prilično licemjerno da prisvajaš navodni nedostatak humanosti kod pobijenih kao argumentaciju što ih se pobilo.

Vidiš, većina pobijenih nikad nije počinila zločin, ali su dobili metak.
Oni koji su im taj metak uručili zaista jesu krvoločni zločinci, ali ti ih ne smatraš takvima.
Crveni antifašizam je samo crvena verzija fašizma, čak je i gori.
Bar za nas Hrvate, daleko više HRvata su pobili jugoslavenski komunistički vojnici, nego npr. Pavelić. Što je vrlo zanimljivo.

Ali ipak su krivi što nisu pobijedili, jer da jesu, ne bi im se dogodio Križni put, i oni bi pisali povijest.
Kexx is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 18:19   #165
Quote:
Bulmez kaže: Pogledaj post
Zamisli da je Hitler 1941 napravio srpsku verziju NDH, Srbiju po crti KArlobag karlovac virovitica. Sa svim onim stvarima koje su krasile NDH, rasni zakoni, logori i slično.

Koliko bi se Srba diglo na oružje protiv takve tvorevine.



2. rujna 1941. godine, general Nedić obratio se srpskom narodu jednim govorom preko radija: "Došao sam na Vladu da spašavam narod da se međusobno ne istrijebi; da zavlada red i mir, rad i bratstvo; da sačekamo svršetak rata združeni pod srpskim barjakom. Samo sloga Srbina spasava! Mi smo zrno pijeska u uzburkanom moru. Danas se vrše obračuni najvećih svijetskih sila. Tu mi, niti možemo pomoći, niti odmoći".
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 18:35   #166
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
2. rujna 1941. godine, general Nedić obratio se srpskom narodu jednim govorom preko radija: "Došao sam na Vladu da spašavam narod da se međusobno ne istrijebi; da zavlada red i mir, rad i bratstvo; da sačekamo svršetak rata združeni pod srpskim barjakom. Samo sloga Srbina spasava! Mi smo zrno pijeska u uzburkanom moru. Danas se vrše obračuni najvećih svijetskih sila. Tu mi, niti možemo pomoći, niti odmoći".
Pa dobro je rekao, kamo sreće da su HR komunisti tako razmišljali, ali ne, njima je rat došao kao stvoren za provođenje komunističke revolucije.
Komunist po defaultu teži revoluciji i obračunu, đihadlije onog doba.
Učinili su sve da raspire rat kojeg na području bivše YU nije ni moralo biti, niti bi ga bilo da nije bilo komunista, oni su rovarili, bacali bombe, namjerno izazivali represalije, samo da izazovu potpun kaos u kojem će doći na vlast, i uspjelo im je. Najveći krivci za prolivenu krv su upravo oni, Nijemci bi došli i prošli, pobili židove i otišli ili prema Sibiru ili nazad u Njemačku, a ovo drugo se i dogodilo.
Komunisti su bili motivirani isključivo prilikom za revoluciju, nikakvim domoljubljem.
Kexx is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 19:05   #167
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Pa dobro je rekao, kamo sreće da su HR komunisti tako razmišljali, ali ne, njima je rat došao kao stvoren za provođenje komunističke revolucije.
Komunist po defaultu teži revoluciji i obračunu, đihadlije onog doba.
Učinili su sve da raspire rat kojeg na području bivše YU nije ni moralo biti, niti bi ga bilo da nije bilo komunista, oni su rovarili, bacali bombe, namjerno izazivali represalije, samo da izazovu potpun kaos u kojem će doći na vlast, i uspjelo im je. Najveći krivci za prolivenu krv su upravo oni, Nijemci bi došli i prošli, pobili židove i otišli ili prema Sibiru ili nazad u Njemačku, a ovo drugo se i dogodilo.
Komunisti su bili motivirani isključivo prilikom za revoluciju, nikakvim domoljubljem.
Kaj se tiče komunjara njima je rat dobro došel i pomogel im je u zadanim ciljevima , ali zaboravljaš da smo mi 45. godina živjeli pod njima i da svi koji su napravili i ovaj rat bili uglavnom komunjare a upravo je Tuđman i oni koji su ga okruživali (ako izuzmemo financijere ustašku emigraciju) bili onog starog prefriganog boljševičkog kova dok su Miloševićevi bili partijski foteljaši dupelisci za ovu staru ekipu druga liga .
vratanijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 19:10   #168
Quote:
vratanijac kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče komunjara njima je rat dobro došel i pomogel im je u zadanim ciljevima , ali zaboravljaš da smo mi 45. godina živjeli pod njima i da svi koji su napravili i ovaj rat bili uglavnom komunjare a upravo je Tuđman i oni koji su ga okruživali , ako izuzmemo financijere ustašku emigraciju bili onog starog prefriganog kova .

tuđman se 60'ih promijenio i objektivno shvatio položaj hr naroda
neki drugi se do danas nisu promijenili
Kexx is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 19:13   #169
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
tuđman se 60'ih promijenio i objektivno shvatio položaj hr naroda
neki drugi se do danas nisu promijenili
Tito je njega ušutkal zbog pretvrdih stavova i to zato jer je bil preekstreman čak i ko njegov miljenik , a hrvatstvo je njemu bilo samo sredstvo za postizanje cilja a to je vlast , jer vuk dlaku mijenja a ćud nikad , a da je on mogel preuzet vlast nad srbima vidjel bi kakva bi to bila jugoslavenčina jer na početku 90' ni njemu nije smrdila konfederativna juga ali mu je smrdilo participiranje u vlasti na način kak mu je nudil Milošević .

Zadnje uređivanje vratanijac : 22.04.2010. at 19:23.
vratanijac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.