Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2013., 22:45   #1
Rasprava o mojoj vezi

Znamo se od 5. mj. upoznali se na netu i to je doslovno trebala biti samo kava...jer je i njemu i meni bilo dosadno... i nasli se i proveli skupa 5 sati... ja se nisam htjela vezati jer sam izasla iz odnosa prijasnjeg jako povrijedjena.. medjutim, mic po mic se on meni priblizio svojim stvaovima i ponasanjem, totalno drugaciji od svih ostalih... i onda smo u 8. mj. definirali odnos, veza... iako sumnjam da sam ga natjerala na tu definiciju, nije nikad to rekao, ali to je moj osjecaj... i nema sexa...ali bas nema... ono malo sto ga je bilo 3 pokusaja, 2 ajmo rec uspjeha, je bilo uzas... ja ga ne mogu natjerat da se sexamo jer on nece.. razgovarali smo o tome i rekao je da je njemu stalo do mene jako, da sam mu jako draga, da stalno misli na mene,cujemo se obavezno jedan put dnevno, a cesto i vise, vidjamo koliko je moguce...zbog obveza i posla... malo je problem sto nemamo ni on ni ja vlastit prostor, ali opet...ja ga privlacim, ima zelje za sexom, ali radje bi setao... karikiram, ali na to se svede... ja nemam snage se borit s njim...vise... mene je strah da je on sa mnom eto tako da je...on nikad nije ostavio ni jednu curu, sve su njega ostavljale, on ne zna kako ostavit osobu, on ne moze nekog povrijedit, on je sa svima dobar pa cak i sa onima koji ga zivciraju... jednostavno je osoba koja se ne zna i ne moze svadjati... dosta je patrijarhalno odgojen, ali opet ne ponizava zene, on je musko i mora sve znati radit, biti svima dostupan bla bla...s prijateljima mojima se savrseno slaze, ja sa njegovima, barem onima koje mogu podnijeti... rodbinu smo medjusobno neku i upoznali, roditelje nismo, nije jos vrijeme iako i ja znam tko je njegova mama(tata mu je umro) i on zna tko su moji, ali sluzbenog upoznavanja nije bilo... dosta je zatvoren kao osoba, propricat ce o osjecajima samo kad ga natjeram, kad sam vise dosadna i sama sebi e onda krene pricat... i izbjegava intimu u javnosti.. tipa poljubac pred drugima, drzanje za ruke, grljenje u hodu i sl.. to nikako, ali kad smo sami, sam inicira to isto...

i sad ja otvaram raspravu o ovome ako ste voljni pisati... ja u biti ne znam sta da radim, ne volim ni ja njega, u biti je odnos prema njemu kao njegov prema meni, ali to je sada vec inat neke vrste jer sam ja pokusavala ga i otvorit i pokusavala da mi to produbimo i sve, ali mi nije uspjelo.. i sad si kontam da bacam inat sama sebi,ne toliko njemu...
huricanegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 22:49   #2
Quote:
huricanegirl kaže: Pogledaj post
i opet...ja ga privlacim, ima zelje za sexom, ali radje bi setao... karikiram, ali na to se svede... ja nemam snage se borit s njim...vise... mene je strah da je on sa mnom eto tako da je...on nikad nije ostavio ni jednu curu, sve su njega ostavljale, on ne zna kako ostavit osobu, on ne moze nekog povrijedit, on je sa svima dobar pa cak i sa onima koji ga zivciraju... jednostavno je osoba koja se ne zna i ne moze svadjati... ... ja u biti ne znam sta da radim, ne volim ni ja njega, u biti je
Ostavi ti njega
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 22:54   #3
Ne razumijem baš sve.....je li naveo razlog zašto neće da se seksa? draže su mu druge stvari? aseksualan je? neiskusan? nesiguran?
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 23:11   #4
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ostavi ti njega
jedno vrijeme sam i razmisljala o tome, i dan danas se ponekad zapitam trebam li ga ostavit.. ali s jedne strane sam i ja ta koja lupa kontru, a mogu i znam drugacije...

Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Ne razumijem baš sve.....je li naveo razlog zašto neće da se seksa? draže su mu druge stvari? aseksualan je? neiskusan? nesiguran?
razlog zasto nece sex... hm, dobro pitanje... ne mogu recid a sam shvatila taj razloga najbolje... ugl. vrti se oko toga da njemu sex nije najbitniji, da mu u pravilu uopce nije bitan u vezi.. ima zelju, osjeti i potrebu, ali jednostavno mu je draze lezat i grlit osobu pored sebe nego se sexat... i ja vjerujem u jednu ruku da je to neiskustvo i prema onom sto mi je pricao, a nije puno jer postuje privatnost svojih bivsih djevojaka
huricanegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 23:31   #5
Quote:
huricanegirl kaže: Pogledaj post
jedno vrijeme sam i razmisljala o tome, i dan danas se ponekad zapitam trebam li ga ostavit.. ali s jedne strane sam i ja ta koja lupa kontru, a mogu i znam drugacije...



razlog zasto nece sex... hm, dobro pitanje... ne mogu recid a sam shvatila taj razloga najbolje... ugl. vrti se oko toga da njemu sex nije najbitniji, da mu u pravilu uopce nije bitan u vezi.. ima zelju, osjeti i potrebu, ali jednostavno mu je draze lezat i grlit osobu pored sebe nego se sexat... i ja vjerujem u jednu ruku da je to neiskustvo i prema onom sto mi je pricao, a nije puno jer postuje privatnost svojih bivsih djevojaka
možda osjeti da nisi skroz luda za njim,fali mu sigurnost u tebe,tvoje osjećaje,fali mu to nešto da ti se može prepustiti i dušom i tijelom
možda....
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 23:33   #6
a koliko vas dvoje imate godina,po tvojim stavovima rekao bih da si zrelija i pametnija od njega!Ipak i nadalje cudno mi je to njegovo poonasanje bez obzira na godine.
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 23:40   #7
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
možda osjeti da nisi skroz luda za njim,fali mu sigurnost u tebe,tvoje osjećaje,fali mu to nešto da ti se može prepustiti i dušom i tijelom
možda....
ja vjerujem da mu to sada fali, ali mu do prije mjesec dana nije falilo... negdje poslije Nove godine sam se ja promijenila, recimo to tako, kad mi je rodjendanski poklon njemu,rekao da mu to ne dajem da ce on to bacit i zapalit.. konkretno, radilo se o slikama njegovim kad je bio dijete i dana, kao kompilacija uokvirena... vjerujte, nije bilo to lako ni nabavit ni napravit... kad je shvatio sto je napravio, tj. kako je reagirao. 3 dana se ispricavao i vidjela sam po njemu da mu je jako zao sto je tako reagirao, ali ja se povodim onim, prva reakcija je uvijek najispravnija jer je od "srca"

Quote:
milionas kaže: Pogledaj post
a koliko vas dvoje imate godina,po tvojim stavovima rekao bih da si zrelija i pametnija od njega!Ipak i nadalje cudno mi je to njegovo poonasanje bez obzira na godine.
ja sam 30, on 32. on je puno zreliji od mene, zivotno, ozbiljniji, dok sam ja vise djetinjasta... ali, u vezi sam ja ta zrelija sto se tice truda i odnosa i emocija
huricanegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 23:43   #8
Nisam sigurna da sam shvatila što vam točno funkcionira u odnosu. Zašto uopće jeste zajedno?
Natsuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:00   #9
Quote:
Natsuko kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da sam shvatila što vam točno funkcionira u odnosu. Zašto uopće jeste zajedno?
ja sam s njim zato sto je prvi... prvi ovakav, prvi koji je rekao meni e sad necu sex, prvi koji je rekao ok, bit ce kako ti kazes... ali to bilo onda... danas sam s njim jer ne znam... iskreno, ne znam razlog.. zato sto mislim da bi bio odlican suprug, odlican otac djeci... i tu je moja dilema... osjecaji postoje, ali to nije ljubav...a s druge strane, tamo gdje je bilo ljubavi, u prijasnjim vezama, nista drugo nije funkcioniralo,osim te ljubavi...a i sklona sam vjerovanjima da ljubav ne dolazi na prvu... a ne bih htjela prekinut, jer vjerujem, duboko se nadam u sebi, da cemo danas, sutra, ako pocnemo zivjeti skupa, sto ima neke naznake da bi mogli,produbiti taj odnos... jer mi se ovako vidimo maksimalno 2 puta tjedno na sveukupno 6 sati... i to nekad jesmo sami, no vecinom nismo... a mislim da nam treba kvalitetno vrijeme da smo sami, samo on i ja... i to pokusavam organizirat da odemo makar na vikend negdje...
meni funkcionira u odnosu to sto je on muskarac koji ce se brinut za mene... ne financijski, vec fizicki... ne mislim na sex, ne znam kak da objasnim rijecima... doslovno je tip osoba ko stvoren za supruga... ali me brine ta emotivna strana, najvise njegova... jer se meni ne da natezat vise s njim oko tih stvari... kao sto sam rekla, on je prezatvoren za mene i nemam zivaca vise izvlacit iz njega sta mu je...
huricanegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:02   #10
cudan vrlo cudan je vas odnos,ja i nadalje ne mogu razumjeti sto tebe veze za njega!On kako se ponasa s svojim godinama isto mi cudno djeluje.Ne znam,ovo je tvoja veza,tvoja zelja za njom !Moje ponasanje prema takovoj curi kao sto si ti bilo bi cista suprotnost iako sam ja stariji od njega.....pogotovo njegov stav o sexu,ajde ostalo da i razumijem.
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:04   #11
Samo malo: ti si mu poklonila kompilaciju njegovih slika za rođendan, i on je rekao da će baciti taj poklon?


************************************************** **
Već je prošlo pola godine od početka formalne veze.
Ako nisi na čisto sa svojim osjećajima, njegovim feedbackom i nije ti jasno kamo plovi ovaj brod --- mijenjaj brod.

Da, seks nije najvažniji, ali barem se može otvoriti i pričati o problemima koji ga koče, pa bi ti onda mogla donijeti odluku hoćeš li probati ostati ili ideš dalje. Jeste li imali razgovor o tome, ili ste oboje jako agresivni u nastupu, kako mi se čini iz tvojih upisa, tako da ni nema prilike za stalnoženim iznošenjem stavova?

Imaš 30 godina i ne bi trebala biti u vezi zbrda-zdola, već u nekoj lijepoj priči koja će te usrećivati.


Quote:
huricanegirl kaže: Pogledaj post

zato sto mislim da bi bio odlican suprug, odlican otac djeci... i tu je moja dilema... osjecaji postoje, ali to nije ljubav...
I mislim da si si dala odgovor na dileme.
Što TI imaš od toga da će eventualno dijete u budućnosti imati dobrog oca, ako TI nećeš imati ljubav kakvu priželjkuješ?

Je li bitnije trpiti sada da bi se usrećilo eventualno imaginarno dijete za xy broj godina, ili ti i tvoja sadašnjost?

I nije li mala kontradikcija u pojmu: 'Bio bi odličan suprug, ali to nije ljubav'?


Prezatvoren je za tebe, nemaš živaca, kažeš da to nije ljubav, a s druge strane, razmišljaš o zajedničkom životu s njim i njegovoj ulozi kao supruga?
Stani malo na loptu i nemoj trčati pred rudo.

Zadnje uređivanje Meadow : 05.02.2013. at 00:10.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:06   #12
ne, ne privlacis ga...i da, seksao bi te da ga privlačiš...i ne, nebi šetao i išao u kino radije..
ajme...i imaš 30...creepy...traži dalje...
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:16   #13
Quote:
huricanegirl kaže: Pogledaj post
Znamo se od 5. mj. upoznali se na netu i to je doslovno trebala biti samo kava...jer je i njemu i meni bilo dosadno... i nasli se i proveli skupa 5 sati... ja se nisam htjela vezati jer sam izasla iz odnosa prijasnjeg jako povrijedjena.. medjutim, mic po mic se on meni priblizio svojim stvaovima i ponasanjem, totalno drugaciji od svih ostalih...
Možeš pojasniti po čemu je bio drugačiji od ostalih?
U kojem smislu si bila povrijeđena? (ak nije preintimno)

Iz ovog približavanja stavova i ponašanja očito da ste si legli. No to može biti dosta i za prijateljstvo. Što je to drugačije bilo da se niste gledali isključivo kao prijatelje? Kad i kako se stvorila atrakcija među vama?


Quote:
huricanegirl kaže: Pogledaj post
i onda smo u 8. mj. definirali odnos, veza... iako sumnjam da sam ga natjerala na tu definiciju, nije nikad to rekao, ali to je moj osjecaj... i nema sexa...ali bas nema... ono malo sto ga je bilo 3 pokusaja, 2 ajmo rec uspjeha, je bilo uzas... ja ga ne mogu natjerat da se sexamo jer on nece..
hoćeš reći da nisi sigurna dal bi on vaš odnos definirao kao vezu da tebi to toliko nije bilo važno? da je to zbog tebe?
dal postoje osjećaji među vama?

što se tiče seksa moja jedna prijateljica je u odnosu poluprijateljskom odnosno romantičnom koji vodi prema nečemu tamo još od proljeća, jednostavno se upoznaje sa dečkom. očito je da su si oni nešto više, ali nisu definirali što to, pustili su da ih nosi prirodni tijek stvari. s time da kod njih nema tj koliko sam se bila čula s njom zadnje prije 10ak dana - nije bilo ako ćeš vjerovati čak niti puse. ali su non stop u nekoj komunikaciji, viđanju i vjeruj da moja prijateljica djeluje posve više zaljubljena u njega, nego u tipa s kojim je bila prvi put nakon mjesec dana veze. tako da bi je ja iz znatiželje znala pitati - i jel bilo šta, a ona meni priča šta su radili, di išli, šta je on napravio.

i sad ta moja frendica se čudi s vremena na vrijeme eto tako kao ti, joj da ne zna čemu sve to, što je to. i onda sam joj ja rekla da ne bude rob kalupa.
svaka interakcija i odnos je jedinstven spoj i ima svoju dinamiku. stvari ne treba forsati, već se ugodno prepustiti. rekla sam frendici tada - a kako su se prije po ohoho pisala ljubavna pisma, a odnos je bio posve platonski npr. danas ova seksi revolucija preokrenula neke stvari i svi misle da se odmah drugi dan moraju prašit u 16. a ne mora bit tako . mislim dozvoljavam da može. ali različiti smo. i točno sam joj tako rekla.

kod tebe je ta razlika da je kažeš bilo nekih pokušaja, jel si ti forsala to? jel bilo do toga da on ide tebi udovoljavat?
možda ne slijediš njegov emotivni proces i guraš ga u fazu koju bi on tek nakon nekog vremena. slow down (iako bi mi se seksi revolucioneri današnjice na ovo nasmijali) , al zbilja. što fali nježnostima, polaganom otkrivanju? moguće da kod njega emotivni proces teče sporije. ako se volite, poštujete, onda se i osluškujte

imam još jedan primjer neintimnih veza, npr kuma od moje tete je valjda završila skupa sa sadašnjim mužem nakon kojih godinu dana veze. sjećam se kako sam prisluškivala njihove razgovore i kuma je pričala kak su bili skupa na prvom zajedničkom ljetovanju i spavali u istom krevetu, a da se nisu.
ponekad kod nekih ljudi se sekusalne potrebe javljaju iz emocionalne povezanosti, a za to treba vremena.
frajer od tetine kume je u međuvremenu njoj napravio 2 djeteta i sretni su.
a ta se žena u njega zaljubila jače neg u neke kao seksi revolucionere s kojima je bila ranije, a s kojima je bila na eks.


Ovo su baš priče koje realno znam. A ima i iz medija priča o Caherine Zeta Jones i M.Douglasu koji joj se udvarao 9 punih mjeseci bez poljupca! Čitala na netu. I eto jos su skupa




Quote:
huricanegirl kaže: Pogledaj post
razgovarali smo o tome i rekao je da je njemu stalo do mene jako, da sam mu jako draga, da stalno misli na mene,cujemo se obavezno jedan put dnevno, a cesto i vise, vidjamo koliko je moguce...zbog obveza i posla... malo je problem sto nemamo ni on ni ja vlastit prostor, ali opet...ja ga privlacim, ima zelje za sexom, ali radje bi setao... karikiram, ali na to se svede... ja nemam snage se borit s njim...vise... mene je strah da je on sa mnom eto tako da je...on nikad nije ostavio ni jednu curu, sve su njega ostavljale, on ne zna kako ostavit osobu, on ne moze nekog povrijedit, on je sa svima dobar pa cak i sa onima koji ga zivciraju... jednostavno je osoba koja se ne zna i ne moze svadjati... dosta je patrijarhalno odgojen, ali opet ne ponizava zene, on je musko i mora sve znati radit, biti svima dostupan bla bla...s prijateljima mojima se savrseno slaze, ja sa njegovima, barem onima koje mogu podnijeti... rodbinu smo medjusobno neku i upoznali, roditelje nismo, nije jos vrijeme iako i ja znam tko je njegova mama(tata mu je umro) i on zna tko su moji, ali sluzbenog upoznavanja nije bilo... dosta je zatvoren kao osoba, propricat ce o osjecajima samo kad ga natjeram, kad sam vise dosadna i sama sebi e onda krene pricat... i izbjegava intimu u javnosti.. tipa poljubac pred drugima, drzanje za ruke, grljenje u hodu i sl.. to nikako, ali kad smo sami, sam inicira to isto...

i sad ja otvaram raspravu o ovome ako ste voljni pisati... ja u biti ne znam sta da radim, ne volim ni ja njega, u biti je odnos prema njemu kao njegov prema meni, ali to je sada vec inat neke vrste jer sam ja pokusavala ga i otvorit i pokusavala da mi to produbimo i sve, ali mi nije uspjelo.. i sad si kontam da bacam inat sama sebi,ne toliko njemu...
mislim da jednostavno trebaš prepustiti stvari vremenu i da se emocionalno sinhronizirate, a onda na tu bazu i seksualno. kažeš da se privlačite, da ima želje među vama. pa onda ima i načina

ok ako izbjegava intimu vani, možda mu je to ljigavo
meni je recimo često baš odurno kad se parovi natežu po javnim površinama ko da sutra ne postoji. ono baš svi moraju vidjet kak su sretni.
a da ironija bude veća, baš takvi se u 4 zida kolju i na pas mater su si.
vidjela ohoho puta, da mi se ne spava i tu bi mogla ispisat primjere
__________________
Be not another, if you can be yourself.
Southerner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:22   #14
da, trazi dalje...ja sam bila zarucena prije par godina, puklo je jer je doticni napravio dijete drugoj i to me unistilo... dugo se nisam otvarala nikome, imala odnose sa muskarcima samo zato da zadovoljim fizicku zelju i potrebu.. kad sam se poslije ponovno zaljubila, gotovo se ista stvar dogodila... iako nije napravio dijete, ali varao me...
za ovog dajem ruku u vatru da me nece prevarit... mozete sad reci sto god zelite, nikad ne reci nikad, ovo ono, ali stvarno dajem ruku u vatru...
s te strane sam sigurna... nema patnje tog oblika... a vjerujem da cu ga zavoljeti, mozda zivim u nekim snovima, nekim zeljama idealistickim, ali ono sto osjecam u dusi, vjerujem da ce se pretvorit u ljubav... oprezna sam s tom ljubavi i tim osjecajem zbog moje proslosti...tako da u jednu ruku, ne bih htjela jos ovaj odnos otpisati u potpunosti...
znam da ga ne privlacim onako kako bi trebala ga privlacit, iako on to nikad nece reci, ali znam da je tako... i jesam mu bila natuknula tj. rekla mu da sam odluci, ako ne zeli biti sa mnom, da prekinemo... o tom nije htio ni razmisljati, ni cuti... gotovo me ostavio zbog te ideje a ne zbog toga sto ne zeli biti sa mnom...
huricanegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:28   #15
Quote:
huricanegirl kaže: Pogledaj post
.......
postovi su ti kao neki cry for help...iz svega ovoga meni se čini da nisi još spremna za zaljubljivanje i nešto ozbiljno....zadrži se još neko vrijeme na ostvarivanju fizičke potrebe...nema tu srama...ovo ostalo će naći tebe kad bude vrijeme...( jer si djeva, a djevama se prilazi i lako je biti djeva )
idi spavaj, kasno je...
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:32   #16
Quote:
Natsuko kaže: Pogledaj post

mislim da jednostavno trebaš prepustiti stvari vremenu i da se emocionalno sinhronizirate, a onda na tu bazu i seksualno. kažeš da se privlačite, da ima želje među vama. pa onda ima i načina
bas zbog toga i ne zelim jos se predati u potpunosti...
mislim da da, da sam ga ja natjerala da definira odnos kao vezu iz jednostavnog a i glupog razloga, iako mi nije zao, a razlog je bio prijatelji... vec mi je dojadilo stalno se objasnjavat ko smo si i sta smo si a nisam znala ni sama... i onda sam mu rekla-izvoli, definiraj... i tak smo i sluzbeno zavrsili u vezi... iako se odnos nakon definicije nije promijenio ni malo.. e sad, jesmo li se prije ponasali kao u vezi ili se ni dan danas ne ponasamo kao u vezi, ne znam...

osjecaja ima i s njegove strane... ja ih ne primjetim toliko koliko ih drugi primjete... npr. legica moja jako cesto meni kaze da me gleda ko zaljubljeno tele u sarena vrata... kad ima koncert, da me trazi po prostoriji, gdje sam i kako reagiram... ali to ona primjeti, ja ne...
huricanegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:33   #17
Floki, os me zenit? hehehe... salim se... ne spava mi se jos, ja sam navikla radit nocne...:-D
huricanegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:35   #18
Po nekom mojem misljenju decko je gotovo aseksualan i ima veoma slab libido.
Najgore sto mozes sebi napraviti je da si konstantno ubijas ego sa misljenjem da mu nisi dovoljno privlacna, ali dajem ruku u vatru da nije to to. To je prvenstveno njegov problem,i u njemu je stvar a ne u tebi.

Jesi ga pitala kako je funkcionirao na tom polju sa drugim curama?

I naravno da mu se ne mozes predati potpuno bez tog seksualnog aspekta. Cak i nije bitan sam taj cin seksa, koliko je bitna cinjenica da se osjecas pozeljno, poletno, voljeno od druge strane. Tamo gdje nema strasti, sve je mlako, blijedo, pomalo nezanimljivo i vise lici na prijateljski nego na neki ljubavni odnos. Emocionalno niti mozes biti potpuna u takvom stanju. Ali zato isfrustrirana itekako.
decko_25_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:38   #19
Quote:
huricanegirl kaže: Pogledaj post
Floki, os me zenit? hehehe... salim se... ne spava mi se jos, ja sam navikla radit nocne...:-D
a necu...pobjeci ces....a onda cu ja otvarati teme tu......
drži se fizike...emocije su ionako splet nespretnih kemijskih reakcija...
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:39   #20
Kao sto rekoh, ne prica o proslim vezama tj, ne prica o intimi u proslim vezama... ono sto znam je za zadnju da su bili 1,5 dana skupa, da se zadnju godinu nisu sexali, zbog nje, i da ga je ostavila preko poruke... i najgore od svega, par mjeseci prije nego sto je mene upoznao se to dogodilo i ta bivsa radi s jednom mojom jako dobrom prijateljicom i on zna tu moju prijateljicu.. to je slucajno ispalo tako...
huricanegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.