Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2023., 16:55   #3181
Pozdrav,

imam par pitanja veznih uz ovaj fakultet.
Sa 39 godina napokon imam mogućnost upisati fakultet.
Zaposlena sam osoba sa stalnim poslom i radom u jutarnjoj smjeni.
Od svih fakulteta sam jedino na TVZu našla smjer koji me zanima - Informatički dizajn.

Najviše me strah toga što su predavanja ujutro i neću im moći prisustvovati.

Inače sam vizualan tip i volim osobno prisustvovat predavanjima. U stanju sam 5 godina ujutro raditi, a popodne ići na predavanja, no bojim se da bi mi neodlazak na jutarnja predavanja može biti ogroman problem..

Voljela bih kada bi se javio netko tko ima isto iskustvo ili primjer kolege sa faksa i kaže mi kako uskladiti posao sa fakultetom.
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 20:31   #3182
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam par pitanja veznih uz ovaj fakultet.
Sa 39 godina napokon imam mogućnost upisati fakultet.
Zaposlena sam osoba sa stalnim poslom i radom u jutarnjoj smjeni.
Od svih fakulteta sam jedino na TVZu našla smjer koji me zanima - Informatički dizajn.

Najviše me strah toga što su predavanja ujutro i neću im moći prisustvovati.

Inače sam vizualan tip i volim osobno prisustvovat predavanjima. U stanju sam 5 godina ujutro raditi, a popodne ići na predavanja, no bojim se da bi mi neodlazak na jutarnja predavanja može biti ogroman problem..

Voljela bih kada bi se javio netko tko ima isto iskustvo ili primjer kolege sa faksa i kaže mi kako uskladiti posao sa fakultetom.
Malo kasno, ali..
Moj sin je izvanredni student mehatronike na TVZ-u i sva predavanja su mu poslije podne. Jedino neka subota oko podne.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 09:56   #3183
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
Najviše me strah toga što su predavanja ujutro i neću im moći prisustvovati.

Inače sam vizualan tip i volim osobno prisustvovat predavanjima. U stanju sam 5 godina ujutro raditi, a popodne ići na predavanja, no bojim se da bi mi neodlazak na jutarnja predavanja može biti ogroman problem...
Samo naprijed, oni imaju vrlo dobro organiziranu nastavu za izvanredne studente

Izvrstan članak
jutarnji.hr/nevideni-boom-veleucilista-iz-zagreba-popularniji-su-i-od-fer-a-svi-zele-vise-prakse-a-manje-teorije

Ne znam kako je sada, ali kad se sjetim davnije prošlosti, kad su FER i FSB bili zatrpani bubanjem nepotrebne teorije, tada dobro rekli predstavnici studenske organizacije prodekanici za nastavu na FSB, "svima nam podijelite tehničku enciklopediju pa da onda u opće nema predavanja, ispite spremamo po njoj".
__________________
Tko drugome sreću želi, sam u nju pada. Volite se ljudi, ne budite ljudožderi.
G.W.F. Hegel "Sretan je onaj koji je svoje postojanje uskladio sa svojim posebnim karakterom, htijenjem i voljom, pa na taj način, u svom postojanju, uživa u samom sebi"
"Revolucionarno je reći istinu" - Antonio Gramsci
lavore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 15:37   #3184
Quote:
lavore kaže: Pogledaj post
Samo naprijed, oni imaju vrlo dobro organiziranu nastavu za izvanredne studente

Izvrstan članak
jutarnji.hr/nevideni-boom-veleucilista-iz-zagreba-popularniji-su-i-od-fer-a-svi-zele-vise-prakse-a-manje-teorije

Ne znam kako je sada, ali kad se sjetim davnije prošlosti, kad su FER i FSB bili zatrpani bubanjem nepotrebne teorije, tada dobro rekli predstavnici studenske organizacije prodekanici za nastavu na FSB, "svima nam podijelite tehničku enciklopediju pa da onda u opće nema predavanja, ispite spremamo po njoj".
Na zalost sva predavanja pocinju oko 8-9 ujutro i bas nije optimalno napravljeno za vanredne koji rade. Citala sam da je na pitanje zasto nema na odjelu Informatike popodnevnih predavanja dekan ili netko na slicnoj funkciji odgovorio da ako im to ne odgovara, da upisu privatni fakultet.
Nasla sam se u ovom smjeru i ne mogu naci nista drugo slicne tematike a da to mogu platiti..
Zna li itko kada su dani otvorenih vrata na Informatici? Ici cu tamo osobno da se raspitam..
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 15:38   #3185
I davno prije je bilo super za vanredne tamo, a sada su ocito to razdjelili i nije na svakom smjeru isto.. :-(
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.