Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 10:13   #81
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Sad recimo proucavam vipere...
Isto mi treba neki koji nije onako sprćen i mali pa mi beba sa dva mjeseca ispada iz njega....
najvise sto sam vidila imas od fisher price-a , idu od rodjenja do 18kg (pretvore se kasnije u stolicu)
po meni puno bolji, jer ih duze koristis

ovakav stil...ima raznih za uzet

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?...cat=b_babygear
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 11:33   #82
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ne proizvode valjda i pp u kini?

Šteta što sam bacila kutiju a nisam pogledala...hm...
Ja sam svojim preprezadovoljna...http://www.youtube.com/watch?v=wQpnPusdkpY
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 12:45   #83
ja gledala PP Pliko 3 modular, sad su kao za keš 4000kn, dobiješ sve od nosiljke, AS, sportski dio, za kišu, za bočicu onaj držač....samo kaj su prošlogodišnje boje, kaj meni ni uopće bitno...dal netko ima kakva iskustva s njima? ovak mi djeluju ok...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 13:14   #84
Bok ljudi tražim kolica za bebu i dvoumim se između novog modela peg perego skate(ima odvojenu košaru od sportskog djela) i quinny buzz isto novog modela u kojem dobiješ i XL sjedalo za djecu stariju od 18 mjeseci.Molim vas recite mi svoja iskustva sa tim kolicima.
maja0606 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 13:22   #85
A u izbor može ući i loola od bebe confort,recite mi svoja iskustva i s njima.
maja0606 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 13:34   #86
Quote:
bubasta kaže: Pogledaj post
najvise sto sam vidila imas od fisher price-a , idu od rodjenja do 18kg (pretvore se kasnije u stolicu)
po meni puno bolji, jer ih duze koristis

ovakav stil...ima raznih za uzet

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?...cat=b_babygear
Joj jeste,ovaj mi je zakon...Al u mojoj selendri nema za kupit
Ne znam uopce di bi to mogla pogledat....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 13:37   #87
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
ja gledala PP Pliko 3 modular, sad su kao za keš 4000kn, dobiješ sve od nosiljke, AS, sportski dio, za kišu, za bočicu onaj držač....samo kaj su prošlogodišnje boje, kaj meni ni uopće bitno...dal netko ima kakva iskustva s njima? ovak mi djeluju ok...
Ja sam se dvoumila između tih i ovih mojih...mogu ti reći da u Beogradu su svaka druga kolica upravo PP i to Pliko 3,tako da ne vjerujem da ne valjaju,baš sam se iznenadila,svijet ih baš puno "fura"...

Kad sam pregledala karateristike po meni su PP kolica najbolja...to je moje mišljenje
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 13:41   #88
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Joj jeste,ovaj mi je zakon...Al u mojoj selendri nema za kupit
Ne znam uopce di bi to mogla pogledat....
ne znam di si, al u krajnjem slucaju mozda njuskalo il ebay

inace, ja sam to vidjala u prenatala, one 2 play-a, cak i u mercatora...a i u vecini baby ducana je znalo bit

bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:19   #89
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
Ja sam se dvoumila između tih i ovih mojih...mogu ti reći da u Beogradu su svaka druga kolica upravo PP i to Pliko 3,tako da ne vjerujem da ne valjaju,baš sam se iznenadila,svijet ih baš puno "fura"...

Kad sam pregledala karateristike po meni su PP kolica najbolja...to je moje mišljenje
ja isto mislim,nekako od svih mi ona prednjace
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 19:43   #90
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
Ja sam se dvoumila između tih i ovih mojih...mogu ti reći da u Beogradu su svaka druga kolica upravo PP i to Pliko 3,tako da ne vjerujem da ne valjaju,baš sam se iznenadila,svijet ih baš puno "fura"...

Kad sam pregledala karateristike po meni su PP kolica najbolja...to je moje mišljenje
a koja su tvoja kolica???
ma ja više ništa ne znam, taman se kakti odlučim po nekim recenzijama za jedan tip, e onda se pojavi netko kome su ta bila grozna, pa i ostali to sve potvrde...i tako tražim dalje opet mi se neka svide, e al ni ta ipak ne valjaju na kraju
pa daklem više sam luda
ova PP 3 modular sam vidjela uživo u trgovini i cura mi sve demonstrirala tak da mi se stvarno čine ok, daj Bože
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 19:54   #91
Cure, Mura 3, iskustva. Samoubit cu se ako opet fulam s kolicima, s jednim sam se vec zeznula, ako uspijem opet muz ce me iseliti iz stana
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:28   #92
Quote:
jojne kaže: Pogledaj post
Cure, Mura 3, iskustva. Samoubit cu se ako opet fulam s kolicima, s jednim sam se vec zeznula, ako uspijem opet muz ce me iseliti iz stana
jojne - ova ovdje tema je jako "mlada" imaš na RID-u puno natrkeljanih stranica o kolicima, cure jako hvale muru pa si pročitaj malo, jedino je bilo nekih zavrzlama oko visine naslona, navodno djetetu full rano počne stršati glava iznad naslona za leđa u sportskom dijelu pa još imaš tu i onaj krović koji kao da poklopi dijete i još kao glavnu manu navode težinu i robusnost, ali to nije svima važno npr. tko živi u prizemlju i ima veliki auto inače taj treći kotač moraš skidat-stavljati a to je malo pegla ... sretno
a za chicco je svakako
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:40   #93
cure, dali mi na muru 3 može ići košara od mure 4?
hvala!
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 14:44   #94
Quote:
cezar5 kaže: Pogledaj post
cure, dali mi na muru 3 može ići košara od mure 4?
hvala!
može, i od Quinnya ti paše
__________________
6.6.2009.
boooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:04   #95
Quote:
boooo kaže: Pogledaj post
može, i od Quinnya ti paše
hvala!

a još jedno pitanje: dali mi na Quinny kolica ide košara od mure 4? kaže mi ovaj čovjek od kojeg bi kupila da on ima adaptere i da ide
malo sam dosadna, ali dobit ćemo na poklon autosjedalicu i košaru od mure 4, pa tražim preko njuškala samo kolica
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:11   #96
pitanje:
dali mogu na Quinny kolica sa odgovarajućim adapterima ubaciti košaru Mura 4? za autosjedalicu znam da može, ovo nisam sigurna
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:17   #97
Quote:
cezar5 kaže: Pogledaj post
hvala!

a još jedno pitanje: dali mi na Quinny kolica ide košara od mure 4? kaže mi ovaj čovjek od kojeg bi kupila da on ima adaptere i da ide
malo sam dosadna, ali dobit ćemo na poklon autosjedalicu i košaru od mure 4, pa tražim preko njuškala samo kolica
nisam ziher, ali mislim da paše...
quinny i maxi-cosi su kompatibilni

možda ti netko drugi može dati pouzdanu informaciju...
__________________
6.6.2009.
boooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:17   #98
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
Ja sam se dvoumila između tih i ovih mojih...mogu ti reći da u Beogradu su svaka druga kolica upravo PP i to Pliko 3,tako da ne vjerujem da ne valjaju,baš sam se iznenadila,svijet ih baš puno "fura"...

Kad sam pregledala karateristike po meni su PP kolica najbolja...to je moje mišljenje
Ja imam PP Pliko3 i napisat ću ti svoje zamjerke.

Košara je jako teška. Ako si malo sitnije građe nećeš je moći nositi ako je beba u njoj. Također, čini mi se da je košara malo prekratka. Moj bebač ima 3,5 mjeseca i ima još 10 cm mjesta po duljini. Nisam sigurna da će mu izdržati do 6 mjeseci.

Autosjedalica nema mekane bočne umetke. Kad ju usporediš s drugim autosjedalicama npr. Maxi cosi, Cam, a o skupljima da i ne govorim, djeluje dosta "tvrdo" i "golo". Maloj bebici u toj sjedalici glava padne na stranu a nema nikakvog oslonca. Pogledaj si druge autosjedalice pa ćeš vidjeti da imaju debele, mekane bočne jastuke. Dosta je važna bočna zaštita, a mislim da to ova autosjedalica nema na zadovoljavajuć način riješeno.

Također, autosjedalica se na kolica postavlja obrnuto od tebe, tako da ne vidiš bebu. Meni se to nikako ne sviđa. Pogotovo ne kad je bebica još mala pa je nekako voliš imati na oku. Tako da ga vozim samo u košari, iako bi već mogao biti u autosjedalici jer ima puno ljepši pogled i bilo bi mu zabavnije.

Sportski dio također gleda samo prema van, pa iako ima taj neki poluležeći položaj, opet mi ne odgovara.

Da ne zaboravim, u košaru na dno obavezno moraš natrpati svega i svačega da bi bila mekana. Neznam kako je to kod drugih kolica, ali ovdje imaš samo tvrdo plastično dno i tanku presvlaku koju možeš skidati i prati. Ja na dnu, ispod presvlake imam jastuk za bebe i 2 ručnika za plažu.........neznam, meni je to stvarno glupo za kolica koja ipak koštaju dosta (bar za moj pojam).

Mi smo također kupili prošlogodišnji model, boja Dune tj. crno-bež, ali cijena je bila 3500 kn, tako da nemoj baš žuriti s ovom tzv. akcijom od 4000 kn. Mi smo svoja kupili u 5 mj ove godine.

Sve u svemu, ja baš i nisam zadovoljna s kolicima. Ok, izgledaju solidno, 80 % roditelja ih ima............da sad biram tražila bih da su kolica lakša, da se mogu okrenuti na obje strane, da je autosjedalica kvalitetnija ili da je uopće nema pa bih si kupila posebno kvalitetnu autosjedalicu. Da je košara kvalitetnija, tj da ima mekanu podlogu............

A još nisam ni počela koristiti sportski dio, tako da tko zna koliko će još prigovora biti.............
unique is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:02   #99
pa onda se uzme switch model pp i vidis bebu,okrenuta je prema tebi
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:14   #100
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
pa onda se uzme switch model pp i vidis bebu,okrenuta je prema tebi
Ha ...super!

Nažalost, prije poroda, nisam znala da će mi to biti važno i potrebno, zato sam to i napisala, kao upozorenje.

Sve u svemu, moje mišljenje je da PP kolica ne vrijede koliko koštaju.
unique is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.