Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li za promociju i ispadanje u forum.hr Fantasy ligi?
Da 20 64.52%
Ne 11 35.48%
Glasovatelji: 31. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 20:30   #8441
pa jel to realno

prvo Paul, onda Gobert i sad Collins

+ Simmons nije igra svaku, a još san mora jedno trojicu izbacit zbog ozljeda
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 20:56   #8442
Prošle sezone su mi,u isto vrijeme čini mi se,bili ozlijeđeni Durant,Love,Lowry i Griffin.Tako da...uvijek može gore.I usprkos tome sam završio sa jednakim učinkom kao prvim na tablici.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 09:31   #8443
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
pa jel to realno

prvo Paul, onda Gobert i sad Collins

+ Simmons nije igra svaku, a još san mora jedno trojicu izbacit zbog ozljeda
Pratim i dižem za Wall, Gobert, Millsap i Dedmon, a da ne govorim o kratkim ozljedama.

Toliko je loš free agency da svu četvoricu držim u momčadi.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 03:33   #8444
Moglo je bit 7-2 protiv Dorana da nisam vadio Riversa ali ko će znat da će se poklopit ovakva večer.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 00:38   #8445
Ivić je opet neaktivan duži period.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 08:05   #8446
Izbacite ga i ubacite nekog drugoj da preuzme njegovu momčad, ionako je još rana faza sezone.

U drugoj su svi aktivni.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 12:23   #8447
Napokon Gobert se vratia
Neman ga u forum.hr fantasy nego s ovima iz kvarta
Tamo igramo na bodove i bia sam 100% dok je on bia živ , a otkad ga nema sam na 1-3
čekam još i dedmona tamo

ovdi sam se dosta pogubia , pokušavan slagat ove stupce , recimo s Embiidom kad sam ga posla ća osvojia sam svaki put TO

Al slab sam s ovim specijalcima za stealse i blokade te asiste redovito gubin

jbg neiskustvo pri slaganju ekipe
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 01:21   #8448
http://pokit.org/get/img/e1d02575614...ea754193dd.jpg
Quote:
Last active:Mon Nov 20 7:37am PST
Dokle

I to je taj jedan dan bio aktivan,prije toga ga nije bilo 2-3 tjedna.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 14:19   #8449
sredićemo to sutra
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:51   #8450
evo sad sređivam ekipu, ali imam jedno prazno mjesto+ozljedu curry-a a već sam mjenjao 3/3
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:52   #8451
Zaključajte ga
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 16:35   #8452
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
evo sad sređivam ekipu, ali imam jedno prazno mjesto+ozljedu curry-a a već sam mjenjao 3/3
koja ti je isprika za tolike tjedne neaktivnosti?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:41   #8453
Haha, vec preko 2 tjedna imam ozljede picka 2., 3. i 4. runde (Conley, Russell, Hood), prije toga ozljeda Irvinga .. nikako na zelenu granu al eto dosla pobjeda nakon dugo vremena s 11 igraca u rotaciji
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:49   #8454
Quote:
kiki.smb kaže: Pogledaj post
Haha, vec preko 2 tjedna imam ozljede picka 2., 3. i 4. runde (Conley, Russell, Hood), prije toga ozljeda Irvinga .. nikako na zelenu granu al eto dosla pobjeda nakon dugo vremena s 11 igraca u rotaciji
Sta za LeVerta i(li) Richardsona tražiš?
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:56   #8455
Ivić je ozbiljno shvatio vrijeme darivanja:

Popušio i za Gasola i ranije za Covingtona kojeg je otpustio.Uspio ugrabit samo ozlijeđenog Dedmona i to sam ga vratio natrag u roster nakon što sam mu ga ranije poslao trejdom Cirkus.Eto ti ozbiljnost lige kad drugi na tablici ni ne aplicira za Gasola.Da ne spominjem one na dnu...
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:12   #8456
Sta kralj je izbacio i covingtona i gasola??
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:12   #8457
Pa kad ste ga razjebali, eto vam sad, Ivić dodao gas.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:52   #8458
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
Sta kralj je izbacio i covingtona i gasola??
Covingtona još prvi tjedan sezone čini mi se.I to iako sam ga od drafta maltretirao da hocu trejd za njega i lik ga baci

A Gasola i Dedmona sad prije koji dan.

http://pokit.org/get/img/f181faa02df...af7757378a.jpg
Jel realno imat ovakav roster u ligi sa 16 ekipa? Samo da me ozlijede zaobiđu i eto me ekspresno u drugoj ligi.

Koliko ih uopće ulazi?
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 10:09   #8459
Nakon 10 kola +4 prednosti nad drugim,+9 nad trecim,četvrtim i petim,+10 nad šestim...Nije loše.Ali ono što je bitnije je definirat do kraja roster za playoff,a tu još nisam potpuno zadovoljan.

Nudim 2 za 1 trejdove ekipama sa dna tablice koje imaju manjka kvalitetnih igrača,ali očito svi misle da se još stignu izvadit i priključit u borbu za playoff.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 18:44   #8460
Mrtva liga.80 posto ekipa uopće ne reagira na ponude za trade i po dva tjedna dok mi ne popizdi pa kliknem cancel.

Da ne spominjem da Ivić i dalje jaše.Sad nitko normalan neće preuzet ovakvu ekipu koja je ispala iz svih kombinacija za playoff.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.