Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 21:25   #1381
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Stavila sam ju par puta ispod pudera jer je @rosa rekla da je primijetila da super funkcionira kao primer.
Kakva mi je bila u tom smislu ne sjecam se sad ali nije mi promijenila nijansu pudera, sve je bilo ok. Ali nisam stavila debeli sloj.
Hvala!
Ne koristim inace primere, al krema sama po sebi je ok.
Mozda je uzmem.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Old 11.12.2017., 10:32   #1382
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ne, ovo je red ginseng (za njega se tek ocekuje hajp jer je na putu).
Ono je horse oil essence.
https://vanityrex-com.cdn.ampproject...x-essence/amp/

Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
Ahaaaa... moram se i ja nekako ubaciti u hajp, nema mi druge. Negdje sam pročitala da je taj red ginseng kao improved version kremice s konjskim uljem. Sve isto samo je dodan red ginseng. Kupila bih si cijelu kolekciju samo da imam čime
Awakening is offline  
Old 11.12.2017., 10:54   #1383
Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Zanima me it's skin q10 effector i da li je to za kožu tek zagazilu u 30-te, osjetljivu, reaktivnu ili da preskočim. Proučavala sam recenzije i neke su pozitivne, dok u drugima čitam da su cure dobile prišteve. Tako da moje pitanje je kakve je konzistencije, jel tko imao negativne reakcije i sl.
Q10 efektor je vrlo lagan, nemastan i dobro se upija, mislim da baš od njega ne bih smjela dobiti prišteve - on je aktivan sastojak kože koji starenjem nestaje, isto kao i hijalurnoska kiselina.

Moj savjet ti je da ako te već toliko privlači, kupi si ga i stavljaj samo na dijelove lica gdje ćeš jednog dana imati bore, nikako odmah i nikako cijelo vrijeme na cijelo lice - testiraj i vidjet ćeš i sama koliko se volite.

Ovo ne znači da će ti i drugi preparati s Q10 odgovarati - gledaj, ako je on dokazano anti age i ako ga se stavi u neku hranjivu kremu za žene od 40 +
i tu kremu stavi na sebe mladica od 27 godina sklona prištevima - koji je zaključak?
Treba sačekati.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 11.12.2017., 11:17   #1384
Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Ahaaaa... moram se i ja nekako ubaciti u hajp, nema mi druge. Negdje sam pročitala da je taj red ginseng kao improved version kremice s konjskim uljem. Sve isto samo je dodan red ginseng. Kupila bih si cijelu kolekciju samo da imam čime
Već sam pisala, al eto čisto da ponovim. Red ginesng konjetina je vrlo slična obično konjskoj.

Imam full liniju konjske, znači skin, essence, lotion i kremu.
Red ginseng linija se sastoji od essenca i kreme.

Red ginseng krema i essence su malo laganije od obične konjetine. Ali isto tako i hidratantne i hranjive istovremeno. Daju lijepi glow koži.Univerzalna linija koja bi trebala u ovo hladnije vrijeme pasati svima.
livy is offline  
Old 11.12.2017., 11:19   #1385
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Već sam pisala, al eto čisto da ponovim. Red ginesng konjetina je vrlo slična obično konjskoj.

Imam full liniju konjske, znači skin, essence, lotion i kremu.
Red ginseng linija se sastoji od essenca i kreme.

Red ginseng krema i essence su malo laganije od obične konjetine. Ali isto tako i hidratantne i hranjive istovremeno. Daju lijepi glow koži.Univerzalna linija koja bi trebala u ovo hladnije vrijeme pasati svima.
jeeeej
sad sam jos nestrpljivija.
krema mi ne treba ni prva ni druga, ali zato jeeedva cekam essence.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.12.2017., 11:27   #1386
@BellaMare, tu smo po godinama.
Taj Q10 sam mislila i ja uzet pa ga stavljat na boru mrštilicu.
Imam super kombinaciju borice koja je nastala jer ne vidim dobro pa uvijek škiljim i ožiljka od vodenih kozica.
To dvoje se spojilo i baš me živcira ta bora.

Ja sam stekla dojam da je taj effector lagan teksturom. Ne bi trebao radit probleme po licu.
Ivie is offline  
Old 11.12.2017., 11:36   #1387
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
jeeeej
sad sam jos nestrpljivija.
krema mi ne treba ni prva ni druga, ali zato jeeedva cekam essence.
Mislim da će ti se svidjet. Onako po teksturi i učinku slična Sooryehan ginseng essence. Uz dodatnog efekta konjetine. Jedinstvena kao i obična konjetina. Meni malo smrducka, a ja obožavam Sulwhasoo ginseng miris i Danahan mi miriše na Kosili dječje šampone, što znači da će tebi bit super.
livy is offline  
Old 11.12.2017., 11:47   #1388
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Mislim da će ti se svidjet. Onako po teksturi i učinku slična Sooryehan ginseng essence. Uz dodatnog efekta konjetine. Jedinstvena kao i obična konjetina. Meni malo smrducka, a ja obožavam Sulwhasoo ginseng miris i Danahan mi miriše na Kosili dječje šampone, što znači da će tebi bit super.
ma samo da stigne

prvo, postala sam jaaako skepticna oko te nase HP i mojih neisporucenih paketa
drugo, taj black friday na ebayu je ispao jako cudan i jos i sad mi u purchase history pise puna cijena proizvoda, nigdje nije navedena umanjena cijena (osim na mom paypalu) i ne znam koliko bi mi seller morao refundirati love kad po purchase historyju ispada da sam je platila 25 dolara, a ne 15.

uglavnom, sve skupa cudnjikavo.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.12.2017., 11:48   #1389
Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Zanima me it's skin q10 effector i da li je to za kožu tek zagazilu u 30-te, osjetljivu, reaktivnu ili da preskočim. Proučavala sam recenzije i neke su pozitivne, dok u drugima čitam da su cure dobile prišteve. Tako da moje pitanje je kakve je konzistencije, jel tko imao negativne reakcije i sl.


Evo jos jedne u ranim 30-im s 2-3 mrstilice na licu i osjetljivom/reaktivnom kozom. Testiram q10 nekih 7 dana i do sada nije bilo nikakvih reakcija. Lagane je teksture, brzo se upija, nije ljepljiv i super mi se uklopio u rutinu. Nanosim ga samo na spomenute bore i za neke konkretne rezultate je jos rano.

Ako razmisljas o njemu, moj savjet je go for it


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Old 11.12.2017., 12:43   #1390
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Q10 efektor je vrlo lagan, nemastan i dobro se upija, mislim da baš od njega ne bih smjela dobiti prišteve - on je aktivan sastojak kože koji starenjem nestaje, isto kao i hijalurnoska kiselina.

Moj savjet ti je da ako te već toliko privlači, kupi si ga i stavljaj samo na dijelove lica gdje ćeš jednog dana imati bore, nikako odmah i nikako cijelo vrijeme na cijelo lice - testiraj i vidjet ćeš i sama koliko se volite.

Ovo ne znači da će ti i drugi preparati s Q10 odgovarati - gledaj, ako je on dokazano anti age i ako ga se stavi u neku hranjivu kremu za žene od 40 +
i tu kremu stavi na sebe mladica od 27 godina sklona prištevima - koji je zaključak?
Treba sačekati.
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
@BellaMare, tu smo po godinama.
Taj Q10 sam mislila i ja uzet pa ga stavljat na boru mrštilicu.
Imam super kombinaciju borice koja je nastala jer ne vidim dobro pa uvijek škiljim i ožiljka od vodenih kozica.
To dvoje se spojilo i baš me živcira ta bora.

Ja sam stekla dojam da je taj effector lagan teksturom. Ne bi trebao radit probleme po licu.
Quote:
Bad Hair Life kaže: Pogledaj post
Evo jos jedne u ranim 30-im s 2-3 mrstilice na licu i osjetljivom/reaktivnom kozom. Testiram q10 nekih 7 dana i do sada nije bilo nikakvih reakcija. Lagane je teksture, brzo se upija, nije ljepljiv i super mi se uklopio u rutinu. Nanosim ga samo na spomenute bore i za neke konkretne rezultate je jos rano.

Ako razmisljas o njemu, moj savjet je go for it


Sent from my iPhone using Tapatalk
Onda ga vraćam u košaricu. Nekako sam ga i mislila samo na čelo i na nazolabijalne stavljati, jer tu se već vide godine i genetika.
Drago mi je čuti da nitko nije imao nikakve negativne reakcije
No znam ja sebe, kad tad ću ga početi trackati po cijelom licu.

U bankrot ću zbog vas


E da, sinoć sam isprobala huxley secret of sahara oil essence i gravity kremu. Hvala Uppsala što si mi poslala da probam. Evo neki baš prvi dojam. Essence mi je dobar, sporo se upio, ali nikakvih negativnih reakcija, miris ugodan. Kremu sam stavila na essence i zacrvenila se, ali baš cijelo lice crveno. Nisam htjela ispirati,jer me ništa nije zatezalo, svrbilo ili sl i kroz pola sata se crvenilo povuklo. Danas koža okej, nisu se pojavile nikakve gadosti kao reakcija na kremu. Uglavnom, testirat ću dok testere ne potrošim, pa vidjeti kako se essence ponaša s drugim proizvodima u rutini, te isplati li se dati mu šansu
BellaMare is offline  
Old 11.12.2017., 12:56   #1391
Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
E da, sinoć sam isprobala huxley secret of sahara oil essence i gravity kremu. Hvala Uppsala što si mi poslala da probam. Evo neki baš prvi dojam. Essence mi je dobar, sporo se upio, ali nikakvih negativnih reakcija, miris ugodan. Kremu sam stavila na essence i zacrvenila se, ali baš cijelo lice crveno. Nisam htjela ispirati,jer me ništa nije zatezalo, svrbilo ili sl i kroz pola sata se crvenilo povuklo. Danas koža okej, nisu se pojavile nikakve gadosti kao reakcija na kremu. Uglavnom, testirat ću dok testere ne potrošim, pa vidjeti kako se essence ponaša s drugim proizvodima u rutini, te isplati li se dati mu šansu
stvarno ne kuzim sto je u toj liniji da nas sve tako zacrveni
ja se bojim koristiti ju, iako mi je koza nakon tog crvenila drugo jutro lijepa i glatka.
nije mi bas jasno.

btw, saljem danas ono.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.12.2017., 13:14   #1392
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
stvarno ne kuzim sto je u toj liniji da nas sve tako zacrveni
ja se bojim koristiti ju, iako mi je koza nakon tog crvenila drugo jutro lijepa i glatka.
nije mi bas jasno.

btw, saljem danas ono.
Hvala

Upravo to, jutros mi je koža bila divna, ali sinoć crvenilo. Mada essence mi je potpuno druga priča i upravo sam mu vidjela cijenu Nadam se nakon par dana testiranja, da će mi biti užas
BellaMare is offline  
Old 11.12.2017., 13:34   #1393
Stigao mi Muji za 9 dana

Nego stigao mi je milk.Jesam ja to pogrešno naručila ili to može za zaljevanje premiuma
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 11.12.2017., 13:37   #1394
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Stigao mi Muji za 9 dana

Nego stigao mi je milk.Jesam ja to pogrešno naručila ili to može za zaljevanje premiuma
ne znam kakav je milk, ali ja hijaluron zalijevam iskljucivo s vodenastim tonerima.
ono je pravi muji kojeg je netko neki dan zalijepio ovdje.

https://www.ebay.com/itm/MUJI-JAPAN-...4383.l4275.c10
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.12.2017., 13:44   #1395
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ne znam kakav je milk, ali ja hijaluron zalijevam iskljucivo s vodenastim tonerima.
ono je pravi muji kojeg je netko neki dan zalijepio ovdje.

https://www.ebay.com/itm/MUJI-JAPAN-...4383.l4275.c10
Pa da, znači pogrešno sam naručila
Gdje sad da ovaj milk ubacim u rutinu?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 11.12.2017., 13:47   #1396
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Pa da, znači pogrešno sam naručila
Gdje sad da ovaj milk ubacim u rutinu?
a idi po gustoci
poslije hijalurona, tonera...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.12.2017., 14:33   #1397
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
aha, to je bilo pitanje.
a ja se malo izgubila u odgovoru

sva tri su mi tu negdje, fenomenalni. sa sum water full osjetim neku neopisivu svjezinu koja mi je bila prava blagodat za onih paklenih vrucina
jedina mu je mana losiji sastav u odnosu na muji i pyunk. ima nekih crvenih sastojaka, ali ne sjecam se tocno kojih.
Ja bi po sastavu uvijek radije izabrala sum water nego muji

Da se razumijemo, kod mene nekad super sastavi na papiru u realnosti uopće ne funkcioniraju. Ne mogu samo po opisu i sastavu zaključiti da li je dobar, jer jednostavno neki spoj svega na kraju bude loš ili dobar (za moje lice) proizvod.

Ali kako si ti rekla za sastav i to da se nešto crveni kod sum water tonera...
Muji možda nema crvenih sastojaka, ali po meni ima i malo onih dobrih. One koje ima da su dobri, meni su prilično prosječni (Glycerin, Sodium Hyaluronate, Allantoin...).
A sum ima crvene, to su parfemi, i ima samo dva takva, ako kome ne smetaju, nema ih zašto izbjegavat. Dok s druge strane ima dug popis i svega unutra, jako puno zanimljivih i vjerojatno korisnih sastojaka...
rosa_salvaje is offline  
Old 11.12.2017., 15:15   #1398
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Pa da, znači pogrešno sam naručila
Gdje sad da ovaj milk ubacim u rutinu?
Ja imam milk, to ti je zapravo emulzija (u Japanu je milk, u Koreji emulzija).
Znači nakon tonera, hijalurona, nekakvih effectora ili seruma ide Muji milk. I na njega još krema.

Ako ti baš treba nešto za zalijevanje hijalurona a sad nemaš ništa, može poslužiti i termalna voda.
To lako nabaviš u ljekarni.
Ivie is offline  
Old 11.12.2017., 15:47   #1399
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Stigao mi Muji za 9 dana

Nego stigao mi je milk.Jesam ja to pogrešno naručila ili to može za zaljevanje premiuma
To se i meni dogodilo
Kad mi je stiglo, onda sam provjerila i skužila da sam krivo naručila
BellaMare is offline  
Old 11.12.2017., 16:05   #1400
stigla mi danas guerisson red esence kupljena na ebayu na black friday
ovo pišem zbog frupy jer smo naručile kod istog selera:klap:
aneri23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.