Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2005., 11:00   #21
decki...cura nije specificirala nista...mislim da je fer ako nista drugo da bez detaljnije informacije i mi ne zakljucujemo nista.

Topla voda je odavno izmisljena ali svaki tjedan netko izmisli novu upotrebu tople vode koju patetnira ili zaradi na tome. Brashno postoji oduvijek ali netko uvijek moze izmislit neki fino pecivo koje ce prodat. Papir i ink postoji odavno ali netko svakodnevno pokrene novi casopis ili magazin.

To sto nekretnine postoje odavno ne znaci da ne postoji jos sto neotkrivenih nacina na koji bi se na njima moglo zaraditi.

Dozvolimo nasoj masti i entuzijazmu prostor. Njegujmo to pozitivnim mentalnim atitudom i sto je najvaznije budimo spremni na akciju koja pocinje jednim malim korakom.

Onima koji uspijevaju zazelimo jos vise uspijeha.
__________________
http://www.actionaid.org.uk/

Sponsor a Child Today
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 13:04   #22
Arrow

Ima, javi mi na private...
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 15:58   #23
i ja sam zainteresiran. i ?
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2005., 23:42   #24
naravno da ima!

imam i vlastiti kapital!! )

javi se ,
moze i na mail :
[email protected]
mherma22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 15:53   #25
ivana?????

eto mi se javili, a ti ništa.
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 02:22   #26
sto bijah s idejom?
bilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 00:26   #27
Možda da pričekamo nedjelju, možda je samo tada na netu :-/
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 21:38   #28
Poslovne ideje

Zanima me sta se moze uraditi sa 20000 eura pocetnog kapitala,u vidu privatnog biznisa.Stvari kojima ja naginjem jesu izrade neceg doma posto imam dosta mjesta,da li kupiti neke masine i sl.Da li se baviti prijevozom,ili nesto drugo,totalno nemem ideju sta bi se moglo,jedino imam puno dobre volje za rad i naravno uspjeh.
Pa zanima me da ste vi u mojim cipelama u kojem bi pravcu krenuli?
__________________
dreamer
dylan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 21:44   #29
ja bih ulozila u pogon za preradu drva u gorskom kotaru. radila bih namjestaj, po ugovoru s ikeom
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 22:59   #30
Ajde da kupimo stroj za pranje kamionskih guma, kad ovi dolaze i odlaze sa gradilišta u centru. I onda ga rentamo.
To je kao jedna platforma na koju se kamion popne.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2005., 22:44   #31
Kupi dobar polovni kamion, nađi nekog ko bi ti mogao osigurati ugovor sa nekom dobrom firmom, npr da voziš za konzum iz Zagreba u Dubrovnik i te tamo otoke i nećeš pogriješiti. Tu je najvažnije da imaš nekog ko će ti to ugovoriti, brata, rođaka, prijatelja i sl., znaš kako to već kod nas ide.
To naravno ako voliš voziti.
A ako više voliš prirodu raspitaj se za pčelare, to je sada in , ima ih malo, profitabilno je. Trebaš raditi i 20000 će ti biti stvarno dovoljno.
__________________
marietta
marietta2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 12:33   #32
uđi s mariettom i samnom u biznis jedan... dopast će ti se....
zvrndanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 23:31   #33
Kupi par krava i strojeve i radi sir! Ako nemaš svoje zemljište digni kredit i kupi krave i strojeve + zemljište negdje u gorskom kotaru ili lici! To će ti biti okej, a ako ne bude išlo samo prodaš sve to + zemljište kojemu će cijena kada uđemo u EU porasti i do 5 puta
__________________
Once a boy becomes a man, he's a man all his life, but a woman is only sexy until she becomes your wife.
Al Bundy
flamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 23:32   #34
Quote:
flamen kaže:
Kupi par krava i strojeve i radi sir! Ako nemaš svoje zemljište digni kredit i kupi krave i strojeve + zemljište negdje u gorskom kotaru ili lici! To će ti biti okej, a ako ne bude išlo samo prodaš sve to + zemljište kojemu će cijena kada uđemo u EU porasti i do 5 puta
ja bih radije koze, al dobro, ovisi o ukusima
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 01:02   #35
ili, da skratimo, kupi zemlju. za 20000 u gorskom kotaru ili tu na primjer na vukomeričkim goricama, pričekaj tri četiri godine i imaš 100000.
A radi za to vrijeme kaj god oćeš-
zvrndanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 09:27   #36
mislis da ce rast cjena zemlje u vukomerickim goricama?
 
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 09:47   #37
Quote:
zvrndanka kaže:
ili, da skratimo, kupi zemlju. za 20000 u gorskom kotaru ili tu na primjer na vukomeričkim goricama, pričekaj tri četiri godine i imaš 100000.
A radi za to vrijeme kaj god oćeš-
Kad bi to bilo sve tako jednostavno, već bi se sve to pokupovalo.

A ti si kupila?
moonwalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 11:10   #38
sve je rizik, neći ti ni jedan posao garantirati da ako uložiš 20000 eura da ćeš za 20 mjeseci imati 46.800 eura ali kuće, stanovi, zemljišta imaju najveću tendenciju rasta ili se prebaci na dionice a možeš i u kladionicu.
npr dobra ideje je, do nedavno se puno o teome pisalo, uzgoj puževa, i to je ok ali moraš živjeti na selu, imati dobro zemljište, kužiti se u poljoprivredu, da ti se ne gade puževi i sl ako ti nešto od toga smeta ili ne možeš ili nemaš, onda nema smisla taj posao.
super je ta ideja sa kravama ali npr. ja sam 5 puta u životu vidjela pravu kravu i to iz auta, pa ako si i ti tako nekako onda koliko god to bilo isplativo to nije za tebe.
ima puno dobrih ideja koje se mogu pokreniti sa tim novcem , samo zavisi što ti možeš raditi koji su ti interesi i da li želiš sada raditi s tim novcem ili ti trenutno ne treba, ako ti ne treba sada kupi dionice
__________________
marietta
marietta2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 12:10   #39
uzgajanje krava je dobra ideja
seljaci koji su cjeli zivot to radili sve vise zapustaju to jer im se ne isplati a sad ce on od nikud to zapocet i zaradivat
 
Odgovori s citatom
Old 06.04.2005., 12:12   #40
nije jednostavno jer većina ekipe oće kreditom to kupit, a nemreju stavit hipoteku na zemljište jer to banka ne puši. i, plus, većina ekipe ima preča posla od dugoročnih investicija, kupuju si stan i sve to.
i onda ima praznog hoda. ja kupila lani, na učki. naraslo od onda na duplo i pokrilo cijenu kredita. nije živa lova nego stoji tamo. to ljudi inače ne vole.

sad je kao neka inicijativa na veterinarskom faksu za uzgoj gusaka na neku posebnu foru da im jetra bude masna za paštete. samo kaj to smrdi ko kuga, moraš fakat odrast u toj spici da bi mogao to raditi ili ti mora bit o glavu.
ja svojedobno dofurala u dvorište male guske i patke, staru lupil skoro šlag, smrdile su ko crna kuga cijelom susjedstvu a onda su obogatile neko seosko domaćinstvo uz moje bespomoćno urlanje...
zvrndanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.