Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 11:26   #101
Quote:
mio mao kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo: Na početku jako brižan i pažljiv. Ne moraš razbijati glavu pitanjem: "zašto ne zove?", jer on zove često. Uskoro počinju problemi.
Predbacuje što ne zovem jednako često. Kažem da idem s frendicom na koncert, on se naduri. Dogovorim se s frendicom za izlazak, on se duri zašto ga nisam pozvala s nama. Odem van, stalno šalje poruke i ljuti se ako napišem: "laku noć" jer to znači da ne želim više kominicirati i da je dosadan. Odem na roštilj u prirodu s nekim društvom, on se smrtno naljuti jer mi je mobitel cijeli dan nedostupan. Zove doma usred noći, kada mu kažem da to ne radi i da neću sad razgovarati, naljuti se jer "sigurno nisam sama".
Za one kojima je možda čudno da sam htjela izlazit van s frendicama i ići na izlete s društvom, napominjem da sam bila jako mlada i nije bila riječ otzv. ozbiljnoj vezi, već smo bili zajedno tek malo više od pola godine. Bolesno.
a što si onda ulazila u vezu ako nisi bila za vezu?

ja ovdje vidim manjak komunikacije s tvoje strane... ugl nije ni čudo da ti se dogodilo što ti se dogodilo, naučila si lekciju za drugu "neozbiljnu vezu"
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:29   #102
@septembar....sta je po tvome ravnopravno...mozda za tebe nema ravnopravnog...jesi se to ikad zapitala?!
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:42   #103
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
a što si onda ulazila u vezu ako nisi bila za vezu?

ja ovdje vidim manjak komunikacije s tvoje strane... ugl nije ni čudo da ti se dogodilo što ti se dogodilo, naučila si lekciju za drugu "neozbiljnu vezu"

ma da sve su one to zasluzile
po toj analogiji onda onaj tvoj slucaj sto si prije naveo kako te jedna stalno provjeravala: ZASLUZIO SI SAM!
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:44   #104
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post

ma da sve su one to zasluzile
po toj analogiji onda onaj tvoj slucaj sto si prije naveo kako te jedna stalno provjeravala: ZASLUZIO SI SAM!
ovisi o situaciji. za nekaj kaj mi se dogodilo, a da se nisam potrudio niti ništa drugo, naravno da sam zaslužio.

nema uopće govora. bio sam i ja tak flegma neki put, pa sam dobio posesivnost. za to neću reći ni riječ.


ali u nekim situacijama se potrudiš i napraviš nešto, no ipak ne promijeniš ono što želiš, jebiga, onda bježiš glavom bez obzira i imaš pravo optužiti partnera da je takav.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:45   #105
joj joj...rekla bih da je topik malo skrenuo u neki drugi smjer.zanimale su me stvari odmah na pocetku kad se tek pocinjete vidjati,tipa,stajaznam,decko toliko inzistira da curi plati kavu da imate dojam kako bi ostao impotentan da cura plati njemu,ili se recimo cura mrgodi ako njemu frendica u prolazu namigne...
ali dobro.dajte se samo nemojte svadjati,nije ovo tema o tome sto je posesivnost,svatko ima svoje granice nakon kojih se osjeca napadnutim
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:46   #106
Quote:
VedDeRan kaže: Pogledaj post
...nego...mislim da je posesivnost pre opsiran pojam da bi se opisao tu vec nekim navedenim pojmovima....mislim...za mene osobno nije posesivnost ako se decku ne svidja ako mu zemska obuce dopicnjak...alo...mislim stvarno...meni se osobno ne svidja...kaj bi moju zemsku promatrali kao komad mesa...i cijeli diskac ju jebal ocima..
kako nikad sebe ne vidite, ovo je strašno.

Quote:
VedDeRan kaže:
...ubica...narafno da treba bit ljubomoran...i koji put posesivan..al sve u granicama normale...!! jer u neku ruku u vezi osobe postaju JEDNO..i logicki je da je decko curin..isto tako i cura deckova...Boze ke sam ja sad napisal..no kako god...sta je moje...tvoje je...
evo, cure, ovako se prepoznaju posesivni dečki koji će vam život pretvorit u pakao ako ostanete s njima. govore ovakve stvari.

Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
zato kaj vas dečko nazove dok ste negdje, pita gdje ste bili i što ste radili?
nemoj mi, molim te, reći da ne razumiješ razliku između gestapo ispitivanja "di si bila, zvao sam te u 8.15 i rekla si da krećeš sad, a tek si u 9 došla doma, tu te čekam već deset minuta ko kreten susjedi će mislit da sam neki manijak, MA ŠTA NISMO SE DOgOvORILi DA SE VIDIMO VEČERAS, JEL TI LJUBAVNIK TREBA DOĆ DROLJO, znam da ti od kafića do kuće treba 35 minuta, di si bila onih deset minuta, uostalom šta imaš raditi na kavi u to doba.. šta si to obukla? na kavu ideš u minici? da nije sanja ustvari sanjin?" i "draga kako ti je bilo na kavi, šta kaže sanja, kako joj je na faksu u puli?"


Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
za nju zelim da bude kraljica. ne odmah moja kraljica, vec kraljica.
a šta kraljici trebaju prijatelji, kad ima kralja, jel tako.


većina tipova koji se javljaju na ovaj topik su reprezentativan primjer pacijenata s kojima se ne ulazi u vezu ni za živu glavu.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:47   #107
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
a što si onda ulazila u vezu ako nisi bila za vezu?

ja ovdje vidim manjak komunikacije s tvoje strane... ugl nije ni čudo da ti se dogodilo što ti se dogodilo, naučila si lekciju za drugu "neozbiljnu vezu"
a ako ide na koncert, ili na roštilj, to znači da "nije za vezu". to majstore
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:49   #108
sad sam se sjetila, jednom je problem nastao jer se meni baterija ispraznila po noći.. da što ja njemu gasim mobitel po noći, dal ja to ne želim pričat s njim.. jel i ja nisam za vezu?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:50   #109
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
većina tipova koji se javljaju na ovaj topik su reprezentativan primjer pacijenata s kojima se ne ulazi u vezu ni za živu glavu.
a ti si primjer ženske koja će vječno ostat sama zbog svojih napamet donešenih zaključaka i kompleksa na samu sebe...
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:51   #110
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
a ako ide na koncert, ili na roštilj, to znači da "nije za vezu". to majstore
a vjerojatno nikad nije išla na koncert ili na roštilj sa svojim dečkom....

što znači da nije za vezu...

majstorice
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:56   #111
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
a ti si primjer ženske koja će vječno ostat sama zbog svojih napamet donešenih zaključaka i kompleksa na samu sebe...
pa gle, nećeš vjerovati, ali postoje i dečki kojima ne smeta da im cura ima prijatelje, da se druži s njima, da joj se ugasi mobitel, da ostane bez signala dok je na roštilju, koji ne zovu osamdeset puta dok je ona na kavi, kojima ne smeta da im cura nosi minicu..
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:57   #112
alexx nemas pojma...
ja posesivan i osoba koja nije za vezu!!?? oke ak ti tak mislis...puna predrasuda i donosis stupidne zakljucke na temelju 3 posta..moja prognoza...VEOMA ZELENA...

...a vidim ti iskusna..i sva puna znanja mozes prepoznat posesivnog i takvog nikad ne zelis...a deckec ti serka kaj mobac ugasis po noci...hehe...zifla ti meni...

obasnis sta sam ja lose napisao...sta je lose u onoj mojoj misli da u ljubavi dvoje postaje jedno...sta tu ima posesivog...
...brijem da si ti frustrirana kaj ti je deckec posesivan..i kaj sa strane nekaj sevi da bi se bolje osjecal...
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:00   #113
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
pa gle, nećeš vjerovati, ali postoje i dečki kojima ne smeta da im cura ima prijatelje, da se druži s njima, da joj se ugasi mobitel, da ostane bez signala dok je na roštilju, koji ne zovu osamdeset puta dok je ona na kavi, kojima ne smeta da im cura nosi minicu..
e vidiš, ja ovdje čitam kako cure samo izlaze po kavama sa svojim frendovima, kako idu van sa svojim frendovima, kako se smiju i zabavljaju sa svojim frendovima.

a ne vidim nigdje dečka u cijeloj toj priči.

i onda se čudite kaj je dečko ljubomoran? malo provedite i vremena s njime... nije ni on stvar koju uzmeš kad te volja pa baciš kad dosadi.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:02   #114
Quote:
VedDeRan kaže: Pogledaj post
...a vidim ti iskusna..i sva puna znanja mozes prepoznat posesivnog i takvog nikad ne zelis...a deckec ti serka kaj mobac ugasis po noci...hehe...zifla ti meni..
ne, dečko s kojim sam bila prije pet godina je to radio. i ne, onda nisam znala prepoznati. zato ovo i je topik o znakovima koje smo ignorirali.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:05   #115
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
e vidiš, ja ovdje čitam kako cure samo izlaze po kavama sa svojim frendovima, kako idu van sa svojim frendovima, kako se smiju i zabavljaju sa svojim frendovima.

a ne vidim nigdje dečka u cijeloj toj priči.

i onda se čudite kaj je dečko ljubomoran? malo provedite i vremena s njime... nije ni on stvar koju uzmeš kad te volja pa baciš kad dosadi.
o moj bože.. gle, ja sam s tim svojim psihopatom pričala po cijele noći. i onda ujutro išla u školu. vrtilo mi se u glavi ko štakoru u centrifugi koliko sam bila iscrpljena. ali je njega jako boljelo to što sam ja poslije škole otišla kod frenda, i silno povrijedilo kad sam ja po noći imala ugašen mobitel jer je to značilo da ja ne želim pričat s njim i kako mogu on mene tako jako voli.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:06   #116
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ne, dečko s kojim sam bila prije pet godina je to radio. i ne, onda nisam znala prepoznati. zato ovo i je topik o znakovima koje smo ignorirali.
a steta..nisi uspjela prepoznat..a sad znas..vjerujem da ti je taj psihopat puno muke nanio...i da te tukao..i da si bila ranjavana srna...no sad si jaca nego ikad..i ne moze te nista izbacit iz takta...osim mojih par postova donesenih iz ciste sprdancije...i da naravno da ne zelim da mi curu cijeli diskac jebe...no razliciti smo...to sto ti volis bit jebavana od cijelog diskaca...i kaj ti to imponira..to je tvoja stvar...i sve je to u redu...zato i vjerujem da imas momka koji je istih morala kao i ti...i cesto povali kad se nacuga...a ne izadjete skupa..jer vama je to normalno...ek...pa srećno ti bilo...no hard feelings...
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:08   #117
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
o moj bože.. gle, ja sam s tim svojim psihopatom pričala po cijele noći. i onda ujutro išla u školu. vrtilo mi se u glavi ko štakoru u centrifugi koliko sam bila iscrpljena. ali je njega jako boljelo to što sam ja poslije škole otišla kod frenda, i silno povrijedilo kad sam ja po noći imala ugašen mobitel jer je to značilo da ja ne želim pričat s njim i kako mogu on mene tako jako voli.
well vidiš to nitko ne napominje... zato se i dolazi do takvih glupih zaključaka. nema konstruktivne rasprave već se svi natječu ko će koga više izvrijeđati.

a odakle vam pare da pričate po cijele noći? tada još nije bilo besplatnih poziva...

(znam da ćeš ovo shvatit kao psihopatsko pitanje/provokaciju, al zanima me odgovor)
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:08   #118
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
sad sam se sjetila, jednom je problem nastao jer se meni baterija ispraznila po noći.. da što ja njemu gasim mobitel po noći, dal ja to ne želim pričat s njim.. jel i ja nisam za vezu?
Ima takvih.... ujutro ti dok spavaš pošalje sms, probudiš se u podne a on ti je recimo poslao poruku u 11... Što mi ne odgovaraš na sms??

Pa.... spavam?

Hvala bogu nisam bila s takvim
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:14   #119
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Ima takvih.... ujutro ti dok spavaš pošalje sms, probudiš se u podne a on ti je recimo poslao poruku u 11... Što mi ne odgovaraš na sms??

Pa.... spavam?

Hvala bogu nisam bila s takvim
mozda mu samo jako jako jako falis....ja ne vidim nista lose u tome...
taj primjer se moze gledat na vise nacina..sve ovisi kako autor te poruke razmislja...moze poruka bit na pisana tipa " di si ti pickaa ti materin.a, jel znas ti kad sam ja tebi poslao poruku...kaj mi ne odgovaras!!?!! a opet moze bit napisana iz ljubavi...ujutro se javis dragoj/dragom...i onda nakon par sati opet se sjetis i dobijes potrebu napisat poruku...tipa " pa di je moj mali...kaj se on meni sad ne javlja...ha!?" tak da je to sve relativno...
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 12:18   #120
Quote:
VedDeRan kaže: Pogledaj post
i da naravno da ne zelim da mi curu cijeli diskac jebe..
pogledom. o tome smo pričali. a mora da ti izlaziš samo s takvim pičkama da, kad obuku minjak, svi u disku pogledom obavijaju njihove noge poput tisuća malih zmija, i sve joj polako upuzuju u vaginu. ili imaš cure koje misle da je nepristojno reć ne, pa kad obuku minjak dođe do redaljke?
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger