Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2007., 12:06   #101
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
S ovakvim stavom - nikad mi u Europu.

A i baš nam ta evropa neš jako treba.
U konačnici slažem se s rock starkom ... mi pustimo Mercator, oni ne puste Konzum... Super

Toj bagri koja živi u ulegnuču na putu za austriju ne dam svoje novce pa da imaju i najbolju ponudu za najniže cijene.

A kaj se tiče Mercatora... odite u neki mercator centar pa pogledajte koji se tamo dučani nalaze... Alpina, Zlatarna Celje i s.
Čim dođe mercator automatski povuče i hrpu drugih slovenskih firmi.
Dali naši to smiju raditi u sloveniji-nisam baš siguran
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:15   #102
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Uvijek možemo kupiti Hrvatsko.
ja bih radije da uvijek kupujemo hrvatsko
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:15   #103
Mercator stvarno izgleda lijepo, ali mi je preskup. To vam ne smeta? U odnosu na Billu, stvari su im za 50 lp do 1 kn skuplje.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:16   #104
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Moj stari radi za jednu inozemnu firmu koja uz svoje vlastite marke odjeće ima i licencu za jednu jako skupu i poznatu marku odjeće (da ne navodim ime) koju također proizvode i kaže da je to sve ISTA roba koja na kraju dobiva samo različite etikete i ova s poznatom markom naravno košta 5x više, a ISTA je kao i ti njihovi vlastiti proizvodi.

Al' neki i dalje plaćaju peterostruko više "jer vjeruju kvaliteti poznatih marki".
dizajn sigurno nije isti, a kod odjeće to čini itekako veliku razliku
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:31   #105
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
I jesu ispred nas zbog takvih poput tebe koji radije kupuju tam nego kod konkurencije. S druge strane, Todorić tamo ne može otvoriti Konzum jer ne žele hrvatske dućane, da eventualno ne bi preuzeli primat. Eto, zato su ispred nas.

Ne mogu se pohvaliti da kupujem samo u Konzumu, više mi nije baš toliko blizu, ali k Slovencima ni mrtva!
gle da ne ispadne da podrzavam samo tudje brendove,poanta svega sto sam htjela recu je to da su slovenci bili ispred nas i prije rata od kad su pocele te privatizacije i kad nije bilo ni t od todorica ili k od konzuma,od svih centara najmanje idem u mercator ali kad odem ljepo se osjecam tamo i ponuda je kvalitetna.o tome se samo radi iskljucivo o kvaliteti,a tko ce gdje od njih otvoriti koji trgovacki centar to ni ti ni je nemozemo utjecati na to to je poslovna politika u kojoj se vrte veliki novci za koje mi vjerovatno nismo ni culi niti bi znala napisati te cifre.na trzistu je jako velika konkurencija i svako od njih se snalazi kako zna a osobno meni je zao sto se recimo kod nas u mom gradu zatvara billa jer se pored njih otvorio konzum,lidl plodine itd.
neka meni todoric ponudi bolji asortiman i kvalitetu ja cu odmah ici kupovati kod njega.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:56   #106
ja se opce ne razumem u te trgovacke centre, nikad ne znam di je sta.
ko da sam na maratonu , 2 srodna artila na 2 strane km ducana
najjednostanije mi je za vlastite potrebe narucit hranu i opce se ne opterecivat s glupostima.a sitnice u obicnom ducanu.
jedini od tih lanaca mi se svidja plodine u zadru,tamo jedino volim.
mislim da su ti veliki lanci za ljude koji imaju obitelj prakticni.
za nas ostale ne vidim neku potrebu,ne mozes pojest i popit neka max pakiranja a da se ne pokvari i sl.
lokna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:19   #107
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Mercator stvarno izgleda lijepo, ali mi je preskup. To vam ne smeta? U odnosu na Billu, stvari su im za 50 lp do 1 kn skuplje.
mercator se drukčije pozicionirao na tržištu, oni jednostavno ciljaju na drugačije kupce. oni ne žele privući one koji traže akcije i koji gledaju gdje je najjeftiniji šta i obilaze više dućana, nego žele one kojima je bitna kvaliteta i dobra izbor.

zato imaju više cijene, zato nemaju bolesne akcije i zato nemaju agresivne kampanje sa sniženjima i milijun kataloga s akcijama nego profinjenije plakate i kataloge, diskretne kampanje.
zato imajuu uređenije prostore i dućane u kaptol centru ili importanne galleriji, a ne u predgrađima.
zato imaju bolji izbor i zato imaju najveći izbor egzotičnih i luksuznijih proizvoda.

pa tko hoće i može - dat će kunu-dvije više i kupovat u mercatoru. kome je do cijene - taj će ić u konzum, billu i slično...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:26   #108
Vidim da se dosta hvale dm-ove robne marke, posebno denk-mit. Čula sam da ima nešto dobro za skidanje kamenca i za čišćenje posuđa, a da nije jako agresivno. Možda netko zna o čemu se radi?! Šta još preporučujete od navedene marke?

Meni su inače odlične dm-ove paste za zube i uz to najjeftinije.
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:49   #109
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
zato imaju više cijene, zato nemaju bolesne akcije i zato nemaju agresivne kampanje sa sniženjima i milijun kataloga s akcijama nego profinjenije plakate i kataloge, diskretne kampanje.
zato imajuu uređenije prostore i dućane u kaptol centru ili importanne galleriji, a ne u predgrađima.
zato imaju bolji izbor i zato imaju najveći izbor egzotičnih i luksuznijih proizvoda.
srceko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:53   #110
Quote:
..donata.. kaže: Pogledaj post
Vidim da se dosta hvale dm-ove robne marke, posebno denk-mit. Čula sam da ima nešto dobro za skidanje kamenca i za čišćenje posuđa, a da nije jako agresivno. Možda netko zna o čemu se radi?! Šta još preporučujete od navedene marke?

Meni su inače odlične dm-ove paste za zube i uz to najjeftinije.
Odlične su im tablete za mašinu za suđe (30kom- 27kn)
Sredstvo za pranje podova limun (žute boje)
Sprej za fleke je ok
Mirisne vrećice za ormare super- puno intezivnije od coccolina
omekšivać od ruže mi je skroz ok 9,5kn- 1,5l
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 14:30   #111
E da, kupila sam mirisnu tekućinu za peglanje od denk-mita, nisam još probala, ali mi dobro miriše.
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 15:19   #112
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Daj me onda prosvijetli
To bi već bila tema za Gospodarstvo, ne za Kokošinjac.

Ali budem - jednom prilikom.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 15:41   #113
Quote:
srceko kaže: Pogledaj post
tebi to nije diskretnije i profinjenije u usporedbi s billom, lidlom, pevecom, getroom..pa čak i kozumom?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 15:49   #114
Quote:
crna dalia kaže: Pogledaj post
Obožavam K plus praline (upravo ih jedem).
to su kandit, provjereno.

dobra je coop robna marka, daleko najkvalitetnije firme. i muellerova isto tako, te ponešto iz dm.a (reelle, npr.)
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 15:50   #115
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
zato imaju bolji izbor i zato imaju najveći izbor egzotičnih i luksuznijih proizvoda.
u tome ipak predvodi coop ili čak spar (koji osobno ne volim).
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 16:24   #116
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
To bi već bila tema za Gospodarstvo, ne za Kokošinjac.

Ali budem - jednom prilikom.
Koristiš najstariju forumašku foru
ja bi ti rekla-ali ovo nije vrijeme ni mjesto za to.
Kaj se tiče možeš mi to i na PM objasnit, ili na gospodarstvu. SAmo naprijed.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 17:27   #117
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
tebi to nije diskretnije i profinjenije u usporedbi s billom, lidlom, pevecom, getroom..pa čak i kozumom?
mislis recimo na onu reklamu di klinac otvara fridž i onda ga zatrpa sva sila konzervi i salama?
ne, nije mi nimalo profinjena.. sorry
srceko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 20:03   #118
misli na kataloge, koji se ne mogu mjerit s ovim od konzuma, getroa...

ja sam čak i bandića vidjela u mercatoru u vukovarskoj gdje kupujem...
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 20:30   #119
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Sijećate se Benettona s početka 90-ih kad si njihovu majicu mogao nositi i prati 5 godina? Sada se raspadne nakon dva pranja kao i svaka druga štraca.
ah kakva nostalgija!prije jedno 3 mj.sam si kupila 3 crne njihove majice.perem ih na ruke i sa tekućim deterdžentom za tamno rublje i izbljedile su kao da im je 5 godina nošenja.
ali danas je malo kvalitetnih stvari,tako da se skoro više isplati kupovati proizvode trgovačkih marki.jeftino,ali znaš da je smeće.
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 19:06   #120
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
misli na kataloge, koji se ne mogu mjerit s ovim od konzuma, getroa...

ja sam čak i bandića vidjela u mercatoru u vukovarskoj gdje kupujem...
tako je
ne možeš temeljem jedne televizijske reklame koja tebi ide na živce procijeniti pozicioniranje na tržištu jednog trgovačkog lanca, srčeko

mercator u kaptol centru je najposh. to je, zapravo, čini mi se jedini supermarket u hr s fancy štihom
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.