Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2012., 23:34   #141
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
ovo je čet topic iz kojeg možeš saznati nešto korisno
Korisno? Nadasve

"Hello, my name is Chansomps and I'm an alcoholic"
Quote:
indian kaže: Pogledaj post
vratila bi se ja sad na alkohol, al di ću poslije trešanja..
šta su mi trebale te trešnje
Pa možeš cugat nakon trešanja, neće ti ništa bit
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 00:32   #142
što kad se u ovo doba popije sva cuga, gdje kupiti još?
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 00:47   #143
Benzinska?

Treba uvijek doma imat zalihe.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 10:55   #144
zalihe su se popile, alkiću nikad nije dosta
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 21:10   #145
Kod mene je sve crno Osim vodke i radlera


Eh, da, ponosan sam, od petka nisam ništ pio


Edit: Vino zweigelt 5 litara 65kn.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 02:11   #146
Been there,done that.

Dosad 3 puta,sve radi jedne osobe,dakle ljubav,ali i tuga koje me preplavljivala u to vrijeme. Zadnji put je to bilo prije 2 tjedna,ostala dva puta nešto malo više vremena prije.

Uglavnom prvi put sam pretjerao stvarno,smazao sam litru tropice domaće sa 55% alkohola. Još sam tu večer kad sam doma došao dotad popio 3 pive,te još jednu kad sam stigao doma pa navalio na tropicu. Uglavnom doma sam bio sam,kad se vuraz vratio s izlaska,zatekao je kuću punu mirisa rakije,bilo je užasno zagušljivo,napiješ se samo od tog mirisa. Dok sam se ja pravio da mi ništa nije,a skoro sam umro kolko sam si grlo spržio i kolko sam suza izlio,buraz je otišao na wc. Ja polako ka krevetu,al me uhvatila mučnina i morao sam negdje

Pa ja brže-bolje izletim na balkon i preko balkona se ispraznim i stignem isprat usta u kuhinji i bacit se u krevet. Ujutro kad sam vidio da sam se ispraznio po cvijeću,molio sam da kiša padne,srećom tih dana je bilo takvo vrijeme i za 10ak dana su se isprali tragovi

Moram reći da sva tri puta sam iako bio tužan i suze lio,osjećao najbolje,nema glasne muzike,frendova koji te ne shvaćaju,samo ti,neke tužne balade,razmišljaš i polako se ubijaš u alkoholu.

Ukoliko ste puni patnje i osjećate da se trebate isplakati,go for it,lakše će vam biti vjerujte
Sajx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 22:52   #147
Cool jeste me

KAKO mi se sad cuga. uffff totalno
jabijako is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 19:15   #148
volim piti i ljubiti

Quote:
florijana kaže: Pogledaj post
koliko vas ima koji sami doma pijete kad je teško, i koji imate hrabrosti priznati to?
iskrene ispovijesti dobrodošle, jednako kao i moraliziranja i usmjeravanja na pravi put.
Mi u ekipi pijemo vikendima ..tjednom..poslje ...jnekad cak i prije posla..
kad mi se neda baš nikud ić van u frizu uvijek ima par ohlađenih pivkana
pa uz tekmu ide i pivkan i jeftini čips...


dakako , još ako ko usput nazove pa dorufa koju litru više odlično.sve donacije primamo.
Anon87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 19:55   #149
Evo ovako, danas mi je dan kontempliranja očito, razmišljam o svemu i svačemu...

Do prije dva tjedna sam se opijala 3 puta tjedno, naravno ne u smislu ubijala u alkoholu, ali mi je s njim sve lakše bilo raditi i sve je ljepše izgledalo, kontam da vam ne moram objašnjavat to ...

Odlučila sam izbaciti to iz svoje svakodnevnice zbog raznih stvari, em pijem tablete, em iziskuje novac, em me piva deblja ...
Ali sad se osjećam monotono i dosadno više nego ikad, inače imam slabo pouzdanje, a ovo sad prelazi u čisti pesimizam da će se išta dobro ikada za mene ili od mene dogoditi, kad izađemo vani partybrejker sam, teže je sa mnom ulaziti u razgovore, teže mi je biti opuštena i zabavna...

Sjećam se da je jedna cura iz društva davno (prije ovih mojih problema još) rekla da joj se sviđa pijana ja, a inače i nismo neke prijateljice, tako da je meni taj alkohol uvijek bio samo plus...

Od onih koji su odlučili se vratiti na "pravilniji put" s čime ste zamijenili alkohol, kako da dobijem isti efekt a bez njega, jel ako ovako nastavi, mogla bi već sutra biti u najdražem kafiću sa par praznih boca piva za stolom ...
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 19:44   #150
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
Do prije dva tjedna sam se opijala 3 puta tjedno, naravno ne u smislu ubijala u alkoholu, ali mi je s njim sve lakše bilo raditi i sve je ljepše izgledalo, kontam da vam ne moram objašnjavat to ...


.
ovo je živa istina , kad se čovjek navečer uroka u nekoj normalnoj mjeri, drugi dan je lakše raditi, nema nervoze, boli me k za sve , inače i večeras će past par pivi uz tekmu.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 21:38   #151
i večeras se osvježavam hladnom pivom uz Metallicu, definitivno najbolje gasi žeđ, bolje od vode.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 21:49   #152
Pivo..hladno..fino.
Ja solo i pivo...ihhhhh...ladovina samo takva. Baš si mislim kako je vrijeme nemilosrdno. Ja bi da ovo pivo i ova večer traje i traje..i traje..
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 21:51   #153
Pije mi se nešt,a čist sam neko vrijeme.
Casper555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 21:56   #154
Cool

Quote:
Casper555 kaže: Pogledaj post
Pije mi se nešt,a čist sam neko vrijeme.
Čist??? Ajme teške riječi...od čega se čistiš???
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 22:17   #155
kako paše Nirvanin unplugged uz pivo i ja bi da traje i traje...
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 22:35   #156
Quote:
dr.sicky kaže: Pogledaj post
kako paše Nirvanin unplugged uz pivo i ja bi da traje i traje...
nice.. ali osobno... Eric Clapton i/ili Pearl Jam uz crno vino... i forum trolove

mtv unplugged verzije naravno
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 22:42   #157
Još jedan petak a vjerojatno i subota solo , i da, pije se pivo, cca 2 litre, mislim da bude pao i neki film….
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 22:45   #158
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
uz crno vino
evo sad si mi dao ideju za subotu, a još u nedjelju ima finale eura koje se ne može gledat na suho,no polako tek je petak.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 22:51   #159
Quote:
dr.sicky kaže: Pogledaj post
evo sad si mi dao ideju za subotu, a još u nedjelju ima finale eura koje se ne može gledat na suho,no polako tek je petak.
Jaoooo ja zaboravio na finale u nedjelju.... Kako stvari stoje, budem solo, ali ubiti mislim da bum mogao nagovoriti ekipu da se nađemo...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 17:11   #160
Depresivan sam si nešto danas Morat ću pit
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.