Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2013., 15:34   #21
simptomi u 5+ tjednu

- sad su osjetljivije, pa malo nisu..po noci ih osjetim, ali nikad dovoljno kako bi je to htjela

nesanica - ako slucajno moram oko 4 na WC, nema mi spavanja

probadanja - jucer sam imala probadanja tipa najjaci PMS, da sam mislila da cu svaki tren procuriti. ujutro i navecer kljuknula magnezij

danas mi se preko dana spava..mada sam ovu noc dobro spavala..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 16:49   #22
simptomi 13dnt :
jajnici zavijaju bas kao pred M i to danas bas jako, bole i kriza , (.)(.) bole samo po noci dok spavam jer spavam na trbuhu i predvecer malo ali po danu skoro nista, boli glava vec drugi dan, kruljenje u zeludcu cim otvorim oci a to mi se nikad nije desavalo, drugo apsolutno nista..
edit: i da, stalno mi je jako hladno, temperatura 37,5 ali racunam da je to od utrica
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:57   #23
simptomi u 6+
lagana mukica (mozda ima veze s jelom...)
grudi koje se lagano oblice i poprimaju oblik kao u djevojke koja je stavila light silikone (ne izgledaju vise kao kod bivse dojilje)..na dodir bolne, osjetim ih po noci.
kao da je apetit za mrvu jaci..
nesanica i dalje..molim boga svaku vecer da sto duze spavam..jutros sam budna od 4, ali sam legla u osam navecer pa je to ok
danas sam htjela vaditi betu, ali sam odustala jer u ovom stadiju nema vise toliku vaznost. nadajmo se da cemo vidjeti srce u utorak, pa cestitajte onda koliko hocete
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 15:53   #24
simptomi trudnoce nakon AIH

9.dan od AIH-a- pojačan apetit.. + umor+ povremeno probadanje u jajnicima
12. dan i dalje umor + podrigivanje + povremeno probadanje u jajnicima...
umor + podrigivanje, lagana mucnina+ osjetljivost na (ne) mirise..cigareta FUJ
Alpinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 15:58   #25
mukica..mukica..mukica...
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 19:44   #26
evo da i ja napisem neke svoje simptome.
Nekih tjedan dana nakon et sam imala lude mokre, orgazmicke snove, i slina u ustima, o boze koliko sline, imam osjecaj ka da samo pljucam dok pricam.
Naravno povecane i bolne cike, napuhnut trbuh, grcevi, usporena probava i tak. al to ja pripisujem utricima koje koristim 3x2.
agio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 06:18   #27
da se javim glede
koliku sam paranoju imala jer ih nisam osjetila u toj mjeri, tek od 15+ osjetim da su bolne i vruce...zile poiskakale, a bradavice su tamne.
to sam u prvoj t imala poprilicno brzo, negdje od 7-8 tjedana.
kako trudnoce znaju biti razlicite..

@agio za snove i slinu...haha
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 13:05   #28
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
da se javim glede
koliku sam paranoju imala jer ih nisam osjetila u toj mjeri, tek od 15+ osjetim da su bolne i vruce...zile poiskakale, a bradavice su tamne.
to sam u prvoj t imala poprilicno brzo, negdje od 7-8 tjedana.
kako trudnoce znaju biti razlicite..

@agio za snove i slinu...haha
ha vis vraga, sad mi palo na pamet
mozda zato kaj je keks strogo zabranjen ( a ja ga eto sanjam) non stop slinim za tim
agio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:45   #29
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
simptomi u 5+ tjednu

- sad su osjetljivije, pa malo nisu..po noci ih osjetim, ali nikad dovoljno kako bi je to htjela

nesanica - ako slucajno moram oko 4 na WC, nema mi spavanja

probadanja - jucer sam imala probadanja tipa najjaci PMS, da sam mislila da cu svaki tren procuriti. ujutro i navecer kljuknula magnezij

danas mi se preko dana spava..mada sam ovu noc dobro spavala..
Ja se tu pronalazim, drago mi da ne umišljam.
Sise naravno bole samo povremeno, pa mi je to paranoja

Ja sam cijele dane umorna, popodnevno obvezno spavanje. Budim se u 6 na wc i za utriće onda, i nema šanse više pošteno zaspati

Probada me uglavnom jajnik, ponekad grči maternica

Ali tko zna što će biti od svega

I da, plus napuhnutost koja se pojavila nakon transfera i traje, te temperatura preko 37 tijekom dana (prije mi je pred kraj 2ww malo pala)
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2013., 13:25   #30
S obzirom da sam PUPO (trudna dok ne dokazu suprotno) zapisujem za slucaj da bude nes od svega pa pomogne nekome ili meni samoj iduci put
8dnt, FET blastice, Dakle bolovi ko pred M traju od cca 4-5dnt, kuzim da ih setnja smanjuje a sjedenje na poslu pojacava.. boobies lagano bolne na dodir (utrici?!) , osjecaj knedle u grlu, ne nije mucnina kao ono uh muka mi je i povraca mi se vec bas zeludac u grlu cijelo jutro a nikako da il izbacim il da se smiri... Nervoza, strasna, grizem, placem na sitnice.. budjenje bar tri puta po noci ,vec 3 dana, bez ikakvog razloga a ako se probudim iza 4 nema vise spavanja...o i podrigivanje vec dobrih 4-5dana ko malo prase...
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2013., 21:06   #31
Jejja potpisujem apsolutno sve simptome koje si napisala. 5 mjeseci sam trudna tako da i tebi želim isti ishod.
sybylle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 08:02   #32
sve mrzimo ovu temu i sve smo ju barem jednom otvorile
e pa ovako....što se mojih simptoma tiče....pišem ih sada nakon prve bete, naravno uz nadu da sve bude ok nadalje.
ono što sam ja primijetila na sebi, a nisam znala bi li pripisala utrogestanu ili trudnoći su:
spavanje...samo daj neku mekanu površinu da se naslonim zatvorit oči
svakodnevni menstrualni grčevi, ali baš jaki i kratki, na način da moram prestat radit to što radim i čekat da prođe
pojavile mi se smeđe flekice oko ustiju, ispod brade i između cica
cice bolne, ali na najjače ikad, onako sa strane prema pazusima
inače imam masnu kožu, nakon transfera-koža suha, ljušti se
i tamo negdje 7-9 dnt imala sam sline u ustima da mi se želudac dizao...stalno sam gutala i stalno su mi se usta punila i fuj fuj, ali to je prestalo
evo to su za sada simptomi.
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:42   #33
Moj jedini simptom je bio vručina,.....kad sam ostala prirodnim putem trudna probudila sam se i oblio me vrući pa hladan znoj. Dugo sam mokrila na wc-u ita vrućina nije pala nekoliko sati poslije ustajanja.
Poslije transfera 8dnt probudim se sa istim osjećajem i tad sam pišnula test koi je pokazao dvije crtice.
A nakon 4 tj.počele su mučnine ,prvi puta sam ih imala do 6mjt. a drugi put do 4 i jedino me je zvaka spašavala i spasila do kraja.Od kad sam rodila nisam žvaku primirišala
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 05:39   #34
Evo napokon se i ja mogu javiti na ovoj temi inace sam vas samo pratila, citala, veselila se..

Vracena mi jedna lijepa blastica, dr rekao da se ovaj put ne nadamo jer je samo jedna i imam hiper. Nisam dobila ni boostere.
0dnt putovala sam iz Zg za Osijek, iduci dan sve polakse, 2dnt malo spremala po kuci, svaki dan setala sat do dva, 4dnt javljaju se jaki grcevi, kao da cu procurit svaki cas, onda simptomi nestaju osim bolnih sikani velikog stomaka...
8dnt sam bila jako umorna, bezvoljna, gladna, vukla sam se po kuci, 9dnt sam trebala dobit (uvijek sam dobivala pod utricima), ali nisam... 10dnt piskim ovulacijski test koji je ful pozitivan pa zovem muza da kupi i pravi test... I on pozitivan! Tu vecer beta 227,5! Jos uvijek nemam nekih klasicnih simptoma trudnoce; ne piskim nista posebno, nije mi muka, nema zgaravice...

Ako ce nekome pomoci, ovo mi je 5 postupak, 4 stimulirani, i ovaj put nisam mirovala kao inace. Sve sam radila normalno jedino nisam usisavala. Perilica mi je u potkrovlju pa sam se penjala, nosila psa od 9, 10kg, mela dvoriste, kuhala, pekla kolace, sve normalno....
Pila sam andol 100, folacin, magnezij i l-karnitin...

Svima zelim srecu! Nadam se da sam bar malo pomogla!!!
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 12:10   #35
ok višak slobodnog vremena zbilja može obmanuti mozak, ali ako igdje možemo pisati o svojim obmanama, onda je to valjda tu. danas mi je 9.dpo, 6.dnt jednog osmostaničnog. i ZNAM da je nemoguće pripisati ovo eventualnoj trudnoći, ali evo kako se moj mozak valjda od silne želje igra sa mnom (ili je to ili je zbog hormona koje pijem):
od jučer ujutro mukica lagana, apetit divlji skroz, pitam se di mi stane sve to što pojedem, jutros opet mukica i sline u ustima na izvoz...piškim po noći što inače nije slučaj, imam dojam da mi je kapacitet mjehura smanjen luđački, (.)(.) bole, bradavice svrbe i narasle, umirna sam a nije da nešto radim (možda baš zato)...sve ovo je preeeeeeeeeeeeeeeeerano, znam, zato i pišem...eto svi legitimni simptomi, ali po zdravoj logici, mogu tek biti umišljeni...
u prvoj trudnoći sam imala mučnine tek nakon 7.-og tjedna....
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 15:29   #36
Quote:
Twin kaže: Pogledaj post
ok višak slobodnog vremena zbilja može obmanuti mozak, ali ako igdje možemo pisati o svojim obmanama, onda je to valjda tu. danas mi je 9.dpo, 6.dnt jednog osmostaničnog. i ZNAM da je nemoguće pripisati ovo eventualnoj trudnoći, ali evo kako se moj mozak valjda od silne želje igra sa mnom (ili je to ili je zbog hormona koje pijem):
od jučer ujutro mukica lagana, apetit divlji skroz, pitam se di mi stane sve to što pojedem, jutros opet mukica i sline u ustima na izvoz...piškim po noći što inače nije slučaj, imam dojam da mi je kapacitet mjehura smanjen luđački, (.)(.) bole, bradavice svrbe i narasle, umirna sam a nije da nešto radim (možda baš zato)...sve ovo je preeeeeeeeeeeeeeeeerano, znam, zato i pišem...eto svi legitimni simptomi, ali po zdravoj logici, mogu tek biti umišljeni...
u prvoj trudnoći sam imala mučnine tek nakon 7.-og tjedna....
Dali je doslo do trudnoce?
jojo8661 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:09   #37
Jojo, evo twin se ne javlja, pa cu ja umjesto nje: DA
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 11:12   #38
sorry, nisam škicala ovu temu - da, da i to twinsi. evo danas sam 9+3, sve je super... mučnina je sad sve samo ne lagana, ali da se to istrpiti...
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 20:04   #39
Ja sam danas 6dan nt, cice bole ko lude za drugo nemam blage..mali traži svoje i nestignem ni pratiti simptome! U prvoj trudnoći sam jako osjetila ukopavanje , onaj osjećaj kad se dan prije menstruacije sav treseš a boli te sve od kičme do koljena ..sad toga nema
Ne mirujem, fakat nemam kad, laganije sam jer sam i na go pa dok je mali u vrtiću ja malo buljim u serije , čak sam i peglala, i lagani nogać bacila u parku
Držim si fige jer bi voljela jako još jednog drekavca i ne prolazi mi se to na jesen ponovno!
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 15:56   #40
Reina pita
Cure, hoce li lh trakica biti pozitivna ako je beta u krvi prisutna?
Ja sam popiskila sve kineze trudnicke i ostalo je 80 lh trakica.
________

Hoce i svakim danom tamni..iskusila dva puta u dvije trudnoce..
ali opet je duplanje bete najbitnije..jel da beta pada bi opet bi lh trakice bile pozitivne i ne bi iz dana u dan bila svjetlija da nesto nije u redu. .nadajmo se najboljem.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.