Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 15:08   #1
Tomorrowland

volio bi ići sljedeće godine na tomorrowland
pa me zanima da li ima ovdje netko ko je bio? da nam kaze kako mu je bilo, dozivaljaj?
i koliko para to sve odprilike kosta karta,put,smestaj, i sve ostalo
milanez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 18:35   #2
http://www.klubskascena.hr/ks/travel...wland-21042013 ovdje pise 199 eura,to se valjda samo misli na bus,karta je 170 eura i jos ti ostane platit smjestaj..nije jeftino,al isplati se..ja mozda slj godine budem isao,daj Bože
ultramusic1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 14:17   #3
Quote:
milanez kaže: Pogledaj post
volio bi ići sljedeće godine na tomorrowland
pa me zanima da li ima ovdje netko ko je bio? da nam kaze kako mu je bilo, dozivaljaj?
i koliko para to sve odprilike kosta karta,put,smestaj, i sve ostalo
hej..
ja sam nešto kao istaživala i karta za sami tomoorrowland (za sva 3 dana) dođe oko 172 eura (pretpostavljam da ce iduce godine bit skuplja, svake godine podignu cijenu )
postoje agencije koje organiziraju putovanje odavde za belgiju ali kao što vidiš put košta 200 eura .. to je sve šta ja znam .. (nezz jel' jeftinije ic privatno ili nekim organiziranim putovanjem)

zapravo sam došla na ovu stranicu jer imam jedno pitanje.. nije mi jasno kako funkcionira ovaj njihov dreamville? (kamp u kojem unajmite šator i noćite)
jel' za njega isto treba kupit kartu preko emaila (kao i za sami tomorrowland) ili se to kupuje tamo, na samom odredištu) taj dio mi nikako nije jasan.... pretražila sam sve stranice i nigdje to ne piše ..
ako netko zna molim vas da mi objasnite
__________________
Yesterday is history, today is a Gift, tomorrow is mystery. Enjoy every second!!!
shameless18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 22:49   #4
Sutra poinje ,steta sto ove godine nisam tamo..nadam se da cu sljedece godine u ovo vrijeme biti pun adrenalina i cekati svoj prvi Tomorrowland
ultramusic1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 03:50   #5
Quote:
shameless18 kaže: Pogledaj post
zapravo sam došla na ovu stranicu jer imam jedno pitanje.. nije mi jasno kako funkcionira ovaj njihov dreamville? (kamp u kojem unajmite šator i noćite)
jel' za njega isto treba kupit kartu preko emaila (kao i za sami tomorrowland) ili se to kupuje tamo, na samom odredištu) taj dio mi nikako nije jasan.... pretražila sam sve stranice i nigdje to ne piše ..
ako netko zna molim vas da mi objasnite
I kamp karte idu u pretprodaju.

nebi se na vasem mjestu bez mjesta za spavanje ili karte za Ulaz uopce upucivala tamo. Svaku godinu je zasluzno veca potraznja i cijene zadnji smjestaja a i karata na crno raste sve vise i vise.

Ali unatoc cjeni valja to viditi i diviti se ciloj organizaciji.
Isto ako nisam sada ogromni fan te glazbe bilo bi mi zao da nisam jednom bila tu.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 14:05   #6
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
I kamp karte idu u pretprodaju.

nebi se na vasem mjestu bez mjesta za spavanje ili karte za Ulaz uopce upucivala tamo. Svaku godinu je zasluzno veca potraznja i cijene zadnji smjestaja a i karata na crno raste sve vise i vise.

Ali unatoc cjeni valja to viditi i diviti se ciloj organizaciji.
Isto ako nisam sada ogromni fan te glazbe bilo bi mi zao da nisam jednom bila tu.
hvala na informaciji
znam, pa ne mislim ni ja ic bez prethodno organiziranog smještaja. Planiram kupit kartu za ulaz i dreamville cim ih puste u prodaju.
__________________
Yesterday is history, today is a Gift, tomorrow is mystery. Enjoy every second!!!
shameless18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 17:55   #7
Quote:
shameless18 kaže: Pogledaj post
hvala na informaciji
znam, pa ne mislim ni ja ic bez prethodno organiziranog smještaja. Planiram kupit kartu za ulaz i dreamville cim ih puste u prodaju.
Sretno potražnja svaku godinu veća a i serveri se svaku godinu sruše!

send from my Sony Xperia Z using Tapatalk
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 00:43   #8
Quote:
milanez kaže: Pogledaj post
volio bi ići sljedeće godine na tomorrowland
pa me zanima da li ima ovdje netko ko je bio? da nam kaze kako mu je bilo, dozivaljaj?
i koliko para to sve odprilike kosta karta,put,smestaj, i sve ostalo
Ja sam bio lani i potrošio 800 eura. Pitaj šta te zanima.
GregoryHouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 21:22   #9
Quote:
GregoryHouse kaže: Pogledaj post
Ja sam bio lani i potrošio 800 eura. Pitaj šta te zanima.
jesi isao s nekakvom agencijom,ili vlastiti aranzman?
ultramusic1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 21:14   #10
Planira li ko ici sljedece godine?
ultramusic1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 22:16   #11
Quote:
GregoryHouse kaže: Pogledaj post
Ja sam bio lani i potrošio 800 eura. Pitaj šta te zanima.
di si kupio karte,i kako si isao tamo? nesto organizirano ili?
marin1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 16:10   #12
ja isto sad gledam info za 2014-u, našla sam ovo
http://festivalfling.com/tomorrowland-music-festival/

http://www.festicket.com/promotion/t...-waiting-list/
i ovo za smještaj
http://www.tomorrowland.com/en/dreamville
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 00:47   #13
pozdrav. ko je bio tamo? ako vam se da da mi samo kazete kako je to na ulazu, dok imate kartu i sve. jel vas traze osobnu ili sto vec..

hvala
Usernam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 21:14   #14
Evo od danas karte u prodaji..Ajde ako ima jos netko da je ostao sam a isao bi da se udruzimo..Vjerujem da nece puno ljudi iz Hrvatske ici i da ima onih koji bi isli a nemaju s kim pa da se organiziramo nekako. )
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 02:02   #15
ja imam jedno pitanje samo... kolko odavde bi vas zbilja islo na 2014 tamo? i dal se moze skupit kakava ekipa koja je ozbiljno mislila ic i da idemo svi skupa?
cijene su takve kakve su al kad znamo otprilike kolko nas ide onda mozemo i u agenciji pitat pa se mozda dobije kakav popust na sam put... ajmo se skupit i ic svi skupa...
starkyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 14:59   #16
Uglavnom ... ja sam odlucio 100% ici 2014 godine na Tomorrowland pa makar sam isao ... ukoliko je neko zainteresiran neka me doda na facebook profil (https://www.facebook.com/mario.tatarovic) pa da vidimo ukoliko nas bude vise mozemo malo se raspitat u vezi agencija i svega !!! Samo ako ste sigurni da idete javite se
tatarovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 23:55   #17
Ja idem 100 %,vec skupljam novceke! Samo da saznam tocno sve te detalje oko karte, smjestaja, prijevoza
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 21:07   #18
http://www.youtube.com/watch?v=cUhPA5qIxDQ

ljudi, aftermovie 2013, izasao jucer navecer! Cudo od elektronike i festivala
Volio bi i ja ic, ali neizvedivo mi je to jos, financijski prvenstveno.
Za sad nastojim izvuc sve sto mogu od UMF-a :-) koji je realno uz Tomorrowland isto vrh, jedva cekam detaljnije informacije za slijedeci Ultra Europe 2014.
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 02:59   #19
I ja sam se zagrijala za ultra-ali Miami da se razumijemo,xD pa je svaki detalj dobrodosao! A TL u jednom danu ja mislim 3 mil. pogledaaa!!! Stalno vrtim ispocetka
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 17:07   #20
Nisam pratio puno informacije oko karata vezanih uz TL, ali u kojem roku se rasprodaju karte? I jel ih isto pustaju u nekoliko faza u prodaju?
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.