Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2005., 22:12   #181
topic je i više nego ispunio svoju svrhu. hvala vam, divni ste:klap:.
misery- is offline  
Old 01.03.2006., 15:54   #182
ma kakva medicina... i kakva literatura na engleskom na medicini??
hahahaha

evo ovako, oba roditelja i tetka zavrsili medicinu, jako uspješno i brzo, naj prija u njemackoj studira medicinu, jedna od naj prijateljica u zg studira medicinu, par frendova iz srednje studira medicinu u St, Ri i Mostaru, cak mi i cimerica studira medicinu u Zg... Jezim se vise od medicine i TVRDIM da nije tezak fakultet... i NEMA literature koja nije na hrvatskom, a da je obavezna na medicini!
ja sam, jer mi se gadila medicina otkako znam za sebe, upisala psihologiju (a htjela zapravo arhitekturu jer sam vjerovala da je teza od medicine)... i bilo mi krivo jer sam mislila da je to prelagan faks (tako me mama uvjeravala!!) i tako sam se malo zeznula...
na psihologiji su stvarno pune ruke posla, statistika nam je bila uzasno teska, al ja sam je volila, pa sam je redovno ucila i to, tako da nakon sto sam je polozila, smijala sam se ekonomskoj statistici... jer mi jedna, al samo 1 prijateljica studira nesto sto nije medicina... ja joj pokazivala statistiku...

ma ja mislim da su arhitektura i gradjevina najtezi fakulteti, medicina da je medju tezim, ali ne prvih 5, kao ni FER. psihologija mi je medju prvih 5... al to je cisto procjena jer nisam studirala sve fakultete na svijetu..... vec samo jedan jedini...
i mislim da zapravo ekonomija ne bi trebala biti lagana, vec da je to stvar profesora i toga sto je ekonomija u Zg "prodana".
ako se istinski posveti fakultetu i ima zelja da nesto stvarno znas kad zavrsis faks, onda niti jedan fakultet nije lagan...
imber2000 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.