Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 22:06   #3461
Fankxfish, ako ne budu djelovale jeličine šljive, najbrže ti je stolicu sredit dulcolaksom, bez recepta kupiš u ljekarni:

Djevojčice, danas me nazvao dr Jurišić da pita za jednu našu prijateljicu koja je u bolnici, a ja sam ga nazvala pred par dana u vezi nje, jer ima komplikacije u vezi skidanja kože. I zamislite pita me što se s njom događa, ako znam, da su mu potrebne te informacije jer da je na večeri a dr Bešlinom, pa tek kad sam kazala da je gospođa Bešlinov pacijent, oba doktora se nisu mogla načuditi spletu okolnosti da sam ja nazvala Dr Jurišića u vezi Bešlinove pacijentice!!!! Kako je svijet mali!!!!!

Ovo je dokaz da su se dr Bešlin i dr Jurišić udružili, da nama olakšaju situaciju, i da, nemojte skidat kožu u Zagrebu, neznaju svoj posao. Nemojte dopustiti da uče na vama. Kao što me dr Jurišić zapitao: Pa što se pobogu prijateljica operirala na Sv. duhu a ne kod mene????


Moja Marina je na operaciji sutra, i sama je, nitko drugi sa kilama nije stigao, a dr Brešlin joj je preporučio opet trakicu!!!

Pozdrav svima
freeland44 is offline  
Old 04.02.2010., 10:36   #3462
...bok cure...
Fankyfish i ja sam imala problema sa stolicom.Jednom dvanaest dana nisam imala stolicu,ali dr.Bešlin je rekao da će se sve to izregulirat...i jest.Ja sam počela uzimati dulkolax i mogu vam reči da mi se poslije toga stanje pogoršalo.Mogla sam na wc samo ako ga popijem-bez njega ništa.Prestala sam ga koristiti i kupila tablete ''aloa-vera''za probavu.Pila sam ih mjesec dana,nakon ćega od tada pa na ovamo imam redovitu stolicu.Ali imam jedan problem...svaki put nakon što obavim nuždu imam odvratan osječaj.Treba mi 10-min da mogu normalno hodati.Bojim se da nisam dobila hemoroide...
Znači Fanky,uzmi ove tablete i nadam se da će ti pomoći kao i meni...
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Old 04.02.2010., 12:30   #3463
Hvala cukre na savjetima,za pocetak cu poceti sa sljivama jer mi kamilica i ne pomaze bas.
__________________
La vostra invidia,la mi a forza!!!
funkyfish81 is offline  
Old 04.02.2010., 12:56   #3464
Thumbs up

Quote:
freeland44 kaže: Pogledaj post
Fankxfish, ako ne budu djelovale jeličine šljive, najbrže ti je stolicu sredit dulcolaksom, bez recepta kupiš u ljekarni:

Djevojčice, danas me nazvao dr Jurišić da pita za jednu našu prijateljicu koja je u bolnici, a ja sam ga nazvala pred par dana u vezi nje, jer ima komplikacije u vezi skidanja kože. I zamislite pita me što se s njom događa, ako znam, da su mu potrebne te informacije jer da je na večeri a dr Bešlinom, pa tek kad sam kazala da je gospođa Bešlinov pacijent, oba doktora se nisu mogla načuditi spletu okolnosti da sam ja nazvala Dr Jurišića u vezi Bešlinove pacijentice!!!! Kako je svijet mali!!!!!

Ovo je dokaz da su se dr Bešlin i dr Jurišić udružili, da nama olakšaju situaciju, i da, nemojte skidat kožu u Zagrebu, neznaju svoj posao. Nemojte dopustiti da uče na vama. Kao što me dr Jurišić zapitao: Pa što se pobogu prijateljica operirala na Sv. duhu a ne kod mene????


Moja Marina je na operaciji sutra, i sama je, nitko drugi sa kilama nije stigao, a dr Brešlin joj je preporučio opet trakicu!!!

Pozdrav svima
Držimo fige tvojoj prijateljici
Dobro je znati da se ne zezamo sa kožom u ZG,pa bar imamo razloga otići do mora kad nije ljeto. Ja još ne znam da li će mi to trebati,za sada je podnošljivo,ali još imam u planu 20 kg (sada imam 80kg) pa ne znam kako će izgledati do kraja ta koža...kak bu,bu, važno da imamo alternativicu...pusa
__________________
Kako ćemo biti sexy !!!
šimunčica is offline  
Old 04.02.2010., 14:17   #3465
Jadzi draga, javi nam se, kako si ? Jesi li se oporavila, imali li što novoga pls ?
Di-di is offline  
Old 04.02.2010., 14:26   #3466
PA , NAŠA prijateljica i Dario su dokazi da trebamo u Rijeku, ipak Jurišić ima više prakse a i specijalizirao je plastićnu kirurgiju u Majamiju, a ovi naši u zg TEK uče, pa i DARIO ISTO NIJE BIO ZADOVOLJAN SA UČINJENIM U ZG. a UOSTALOM NIJE SVEJEDNO AKO TKO CIJELI ŽIVOT OPERIRA ŽUĆ I KILU PA PREĐE NA KOŽU, ILI Jurišić koji to radi od početka.

Marina mi se još nije javila, bila je četvrta po redu za operaciju, još neznam da li je gotova.
freeland44 is offline  
Old 04.02.2010., 17:48   #3467
Quote:
freeland44 kaže: Pogledaj post
Fankxfish, ako ne budu djelovale jeličine šljive, najbrže ti je stolicu sredit dulcolaksom, bez recepta kupiš u ljekarni:

Djevojčice, danas me nazvao dr Jurišić da pita za jednu našu prijateljicu koja je u bolnici, a ja sam ga nazvala pred par dana u vezi nje, jer ima komplikacije u vezi skidanja kože. I zamislite pita me što se s njom događa, ako znam, da su mu potrebne te informacije jer da je na večeri a dr Bešlinom, pa tek kad sam kazala da je gospođa Bešlinov pacijent, oba doktora se nisu mogla načuditi spletu okolnosti da sam ja nazvala Dr Jurišića u vezi Bešlinove pacijentice!!!! Kako je svijet mali!!!!!

Ovo je dokaz da su se dr Bešlin i dr Jurišić udružili, da nama olakšaju situaciju, i da, nemojte skidat kožu u Zagrebu, neznaju svoj posao. Nemojte dopustiti da uče na vama. Kao što me dr Jurišić zapitao: Pa što se pobogu prijateljica operirala na Sv. duhu a ne kod mene????


Moja Marina je na operaciji sutra, i sama je, nitko drugi sa kilama nije stigao, a dr Brešlin joj je preporučio opet trakicu!!!

Pozdrav svima
Saša je operirana na Svetom Duhu i bilo je sve u redu -višak kože .Neznam tko je op tvoju kolegicu ali znam par kirurga koji su ok .Nisu ni svi isti znate to i sami .Pusa
DO-MO is offline  
Old 04.02.2010., 19:05   #3468
Quote:
funkyfish81 kaže: Pogledaj post
Hvala cukre na savjetima,za pocetak cu poceti sa sljivama jer mi kamilica i ne pomaze bas.
Sve sam ja probala tablete što nadglednica kazuje, ništak samo ti probaj sa suhim šljivama, vidjet ćeš uspjeh..
jelag is offline  
Old 04.02.2010., 19:07   #3469
Quote:
Di-di kaže: Pogledaj post
Jadzi draga, javi nam se, kako si ? Jesi li se oporavila, imali li što novoga pls ?
Drage moje,
eto mene u Zagreb, 10.02. na pregled kod dr. Bešlina, onda idem u Rijeku kod našeg dr. Jurišića, za op. kože na stomaku...
Pozdrav...
jelag is offline  
Old 04.02.2010., 19:11   #3470
Koliko vremenski traje operacija?
kavon is offline  
Old 04.02.2010., 19:22   #3471
Quote:
kavon kaže: Pogledaj post
Koliko vremenski traje operacija?
Kako kome, doktor zna operirati i druge stvari ako je potrebno, uglavnom uđeš u jutro, a popodne si u svojoj sobi, ako je sve uredu, u bolnici si cca 10 dana neko više neko manje.

Jele imaš li ti dogovoren termin u Rijeci ? Čekam te
Di-di is offline  
Old 04.02.2010., 23:08   #3472
Quote:
Di-di kaže: Pogledaj post
Kako kome, doktor zna operirati i druge stvari ako je potrebno, uglavnom uđeš u jutro, a popodne si u svojoj sobi, ako je sve uredu, u bolnici si cca 10 dana neko više neko manje.

Jele imaš li ti dogovoren termin u Rijeci ? Čekam te
u petak da dođem ujutro u ambulantu i da ga pozovem na mob kad dođem da ne čekam, odmah će me on primiti, tako mi je danas rekao...
eto pit ćemo kavicu, a neka naša free razmisli o kavici s nama, hahahaha
jelag is offline  
Old 04.02.2010., 23:59   #3473
hahahahahahaha


Neće moći ove noći!!! Curice, ne,ne,ne!!!! Ali da bi dala sve na svijetu, o da!!!

Jelice, da li znaš, ako mi poneseš sadnicu mimoze koju si mi obečala (gle, krasan rođendanski poklon!) moraš ponijeti dvije sadnice, jer Di-di mi neće pričuvat ako i ona ne dobije jedni (gle, čak je i njoj to rođendanski poklon-baš smo bezobrazne) :cmok: :cmok: :cmok: jelici!!!!

Kako si, moja gospo od vjetra!!!!
freeland44 is offline  
Old 05.02.2010., 18:40   #3474
Quote:
freeland44 kaže: Pogledaj post
hahahahahahaha


Neće moći ove noći!!! Curice, ne,ne,ne!!!! Ali da bi dala sve na svijetu, o da!!!

Jelice, da li znaš, ako mi poneseš sadnicu mimoze koju si mi obečala (gle, krasan rođendanski poklon!) moraš ponijeti dvije sadnice, jer Di-di mi neće pričuvat ako i ona ne dobije jedni (gle, čak je i njoj to rođendanski poklon-baš smo bezobrazne) :cmok: :cmok: :cmok: jelici!!!!

Kako si, moja gospo od vjetra!!!!
hahahahahahahahahahahah, nema vjetra...mirno vrijeme...
a što se tiče sadnica, pa zašto da ja nosim tvoju sadnicu mimoze u Rijeku, kao da ćeš ti dolaziti u Rijeku...
jelag is offline  
Old 06.02.2010., 14:18   #3475
Ja neću za sada dolaziti u rijeku ali di-di dolazi na kontrolu u zagreb, možda i produži na par dana do mene, ako njeni budu moglu bez nje!!!!
freeland44 is offline  
Old 08.02.2010., 10:28   #3476
Doria, jel se vidimo danas kod dr.Bešlina?
Ja neću stići na vaganje jer sam na poslu,doći ću oko 12.30 odmah kod njega,ne mogu prije izaći,nije mi zgodno.
Ako još netko dolazi-vidimo se!
__________________
Kako ćemo biti sexy !!!
šimunčica is offline  
Old 08.02.2010., 15:47   #3477
Vidjele smo se . Samnom je doktor jako zadovoljan , tako da pretpostavljam da je s šimunčicom odusevljen . Sta ti je rekao? I sta je rekao onoj gospodji s kojom smo pricale, a koja je nakon mene usla?

U tramvaju na povratku sam se sjetila da nisam pitala do kad moram pit Controloc. Do kada ste ga vi pile?
Doria is offline  
Old 08.02.2010., 18:51   #3478
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Vidjele smo se . Samnom je doktor jako zadovoljan , tako da pretpostavljam da je s šimunčicom odusevljen . Sta ti je rekao? I sta je rekao onoj gospodji s kojom smo pricale, a koja je nakon mene usla?

U tramvaju na povratku sam se sjetila da nisam pitala do kad moram pit Controloc. Do kada ste ga vi pile?
Ja sam ga pila samo u bolnici poslije ne tako da nemam pojma .Dorija koliko si sada skinula kg '?Kako je raditi ''?Ja sam još uvijek na bolovanju dosta mi je slaba krv ali inače sam ok mislim da ču u 3 mjesecu počet raditi ali još nisam sigurna jer u Zg trebač ići u 3 mjesecu .Nepovračam čak mogu piti vodu .Pusa
DO-MO is offline  
Old 08.02.2010., 18:55   #3479
srijeda

U srijedu sam na kontroli kod dr. Bešlina, jel ima netko da može doći da se nađemo na
jelag is offline  
Old 08.02.2010., 19:04   #3480
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Vidjele smo se . Samnom je doktor jako zadovoljan , tako da pretpostavljam da je s šimunčicom odusevljen . Sta ti je rekao? I sta je rekao onoj gospodji s kojom smo pricale, a koja je nakon mene usla?

U tramvaju na povratku sam se sjetila da nisam pitala do kad moram pit Controloc. Do kada ste ga vi pile?
Je draga,bio je oduševljen, rekao je -prezadovoljan sam,vi ste prelijepa žena.Ja sam rekla da sam i ja prezadovoljna i do kraja života prezahvalna njemu koji mi je u tome pomogao. Što se tiće žući, kaže da on ne bi žurio još neko vrijeme...uh...ne idu nikud za sad moji kamenčići...
Onoj gospođi iza tebe-dobila je papire da obavi za bypass. Još smo pričale nakon što je izašla (doktor je otišao hitno gore,zvali su ga,nekakva operacija,pa sam čekala još sat vremena dok se vratio). Još je bila zbunjena i neodučna a sestra Vesna joj kaže-samo pogledajte nju i nemate se kaj dvoumitiUzela je moj broj moba da me nazove ako bude nešto trebala. Bila sam kao izložbeni primjerak,baš sam bila ponosna,e i onda sam ostala sa ona dva muškića koji su isto čekali Bešlina,pa su me odmah uključili u svoj razovor jer su slušali šta sam ja pričala i tako smo čavrljali dok nije došao doktor. Možda nam se jedan od njih javi ovdje-rekla sam im za ove divne forume podrške,njima je već puno značilo moje živo iskustvo. Dečki,želim vam sreću u skidanju kilica!
Svim velike puse,najviše mojoj cimerici kojoj se ispričavam što e sinoć nisam javila na mob,bila sam u Lisinskom,moje cure su imale nastup pa sam uživala u njima i pozitivnim komentarima ljudi koji me dugo nisu vidjeli,da ne spominjem da me trećina ljudi ne prepoznaje na cesti-promjenila sam se 100 na sat-doslovce uprepolovila,dugu svijetlu kosu,zamjenila poludugom tamnom...baš mi je zabavno!!!! Hvala svima koji su pridonijeli da se ohrabrimo i riješimo se zauvijek tog grozno sala.
__________________
Kako ćemo biti sexy !!!
šimunčica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.