Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2010., 07:16   #1
Žičani stolni telefon s diktafonom

Bok ljudovi



Da li je netko kupio žičani telefon s diktafonom u sebi?

Ja probo guglat pojam "žičani stolni telefon cijena" i dobio sve bez diktafona.

Koliko bi takav telefon koštao? Poželjno je i da ima display speakerphone i mogućnost prikapčanja slušalice i mikrofona da čovejk ima obje ruke slobodne. Ako ima tu mogućnost, onda ni ne mora imati spikerfon, ali mi je jako važno da ima diktafon, da ima što više sati pohrane zvučnog zapisa i da ima opciju čim nazovem ili čim mene netko nazvoe i javim se, da se razgovor počne snimati i da ne bipa dok snima razgovor.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 09:42   #2
Bojim se da ces tako nesto tesko naci!
A da probas testirati speakerphone (kad ne koristis slusalicu vec zvucnik telefona tako da svi oko telefona cuju sto pricas) i obican diktafon.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 16:23   #3
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Bojim se da ces tako nesto tesko naci!
A da probas testirati speakerphone (kad ne koristis slusalicu vec zvucnik telefona tako da svi oko telefona cuju sto pricas) i obican diktafon.
Malo nezgodno jer sasvim sigurno znam da ću zaboravit uključit diktafon, a ako bi imao automatsku mogućnost snimanja na telefonu, nema šanse da telefon "zaboravi".

Kontaktirat ću zbog posla sa mnogo ljudi dnevno, slabovidna sam osoba, ne mogu zapisivati bilješke s telefona na vrijeme te će mi opcija naknadnog, po mogućnosti ubrzanog preslušavanja jako dobro doći.

Osim toga, tamo gdje ću raditi mali je ured i ne smijem praviti veliku buku.

Znam da sam prije par godina sasvim slučajno nabasao na žičani telefon s diktafonom i koštao je 2500kn, što smatram da je previše. Mislim da za takvu stvar, kolikogod mi bila korisna mogu dati najviše 1000-1200kn .
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 16:40   #4
Postoje diktafoni koji imaju konektor da se spoje na telefon- tipa ovaj.
Vjerujem da je to ono što ti treba- ali, naravno, informiraj se još u toj firmi da budeš siguran prije kupnje da je to to.
Sada sam prvo našao u ovom "spyshopu"- ali vjerojatno to imaš i u nekim "normalnim" dućanima (i u Zagrebu) tipa Olympus- pitaj i njih imaju li takvih adaptera.

A, ima i programa za kompjuter koji snimaju- naravno, moraš imati odgovarajući (ISDN) modem. Evo, na ovom forumu se često raspravlja o snimanju.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 17:21   #5
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Postoje diktafoni koji imaju konektor da se spoje na telefon- tipa ovaj.
Vjerujem da je to ono što ti treba- ali, naravno, informiraj se još u toj firmi da budeš siguran prije kupnje da je to to.
Sada sam prvo našao u ovom "spyshopu"- ali vjerojatno to imaš i u nekim "normalnim" dućanima (i u Zagrebu) tipa Olympus- pitaj i njih imaju li takvih adaptera.

A, ima i programa za kompjuter koji snimaju- naravno, moraš imati odgovarajući (ISDN) modem. Evo, na ovom forumu se često raspravlja o snimanju.


Puno ti hvala!!! Kad se samo sjetim da sam bio spreman dati četverostruku svotu za tako nešto. Sad znam više i bolje ču se snač. Još jednom ti puno hvala. Da si mi ovaj savjet rekao u RL, bio bi ti dužan par rundi pića. Ovako pošto se ne znamo... mogu ti se samo stvarno lijepo zahvalit.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.