Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 20:30   #1
Rekreacija u Puli

Vidim da tu ima podosta Puležana, pa da vas čujem. Koje teretane i fitness centre preporučujete?
Ja sam za sada u Planet sportu na Valdebeku. Zadovoljna sam, ali nisam previše oduševljena. U potrazi sam za kvalitetnom teretanom. Prijateljica mi je preporučila Atletico na Vidikovcu. Imate neka iskustva?
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 21:41   #2
Erneys gym dodji tamo imas aerobik saunu masažu i za žene poseban tretman i popust i ekipa je super i da ja idem u tu teretanu tako da se možemo i upoznati
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 21:50   #3
Di je to?
edit: sjetila sam se. Italunion.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:49   #4
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
Erneys gym dodji tamo imas aerobik saunu masažu i za žene poseban tretman i popust i ekipa je super i da ja idem u tu teretanu tako da se možemo i upoznati
nekad bili dobri.. ali.. mislim da vise nisu..
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 09:24   #5
Ja isto nisam čula baš pohvalne stvari o njima. Ali su mi puno bliži i zgodniji za parking od ovih na Vidikovcu pa se premišljam.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 09:49   #6
nadam se da ces biti zadovoljna ako se tamo upises. Nekad su bili najprofi a ne znam kako je danas
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 09:54   #7
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
Erneys gym dodji tamo imas aerobik saunu masažu i za žene poseban tretman i popust i ekipa je super i da ja idem u tu teretanu tako da se možemo i upoznati
Ja sam isto čuo prije nekih godinu dana da su najbolji......imam par poznanika s kojima sam nekad igrao tu i tamo košarku na igralištu žute škole.....oni su već dugo u bilderskom điru(Vili),i baš me zanima gdje oni idu,tim bi teretanama dao prednost samo zbog toga jer njih znam.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 10:51   #8
A gdje ti ideš Znatiželjko?
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 10:53   #9
Di je to na Vidikovcu točno?Živim , a ne čuh!
Heh, u susjedstvu vježbamo.Ja idem u Sunset.
(stavila bi koji smajlić, ali ih ne nalazim)
beba ili sin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:01   #10
Di je sad taj Sunset ? Joj, ja to ne znam uopće objasnit di je to na Vidikovcu. U nekoj slijepoj ulici iznad škole Vidikovac.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:09   #11
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Di je sad taj Sunset ? Joj, ja to ne znam uopće objasnit di je to na Vidikovcu. U nekoj slijepoj ulici iznad škole Vidikovac.
Sunset je bivši Doberman.Znam tu teretanu,ali nisam znala da se tako zove.Dosta je mala i uvijek krcata tako da je stalno red na spravama.Nisam bila, samo sam tako čula od susjede.Ona je lani išla, a sad ide u Planet.
beba ili sin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:13   #12
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
A gdje ti ideš Znatiželjko?
Ne idem u teretane ,rekreiram se malim nogometom na gumenom igralištu na Verudi,umjetnoj travi na Verudeli i kod Peharec-a....i tu i tamo odlazim do sklekomata kod mene doma.
Volim i trčkaranje.

Malo me zainteresirao i taj teretana đir kad vidim da skoro svi ovdje na rekreaciji idu....mislim da bi čisto samo isprobao jedan mjesec bez forsiranja.....
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 11:14   #13
Quote:
beba ili sin kaže: Pogledaj post
Sunset je bivši Doberman.Znam tu teretanu,ali nisam znala da se tako zove.Dosta je mala i uvijek krcata tako da je stalno red na spravama.Nisam bila, samo sam tako čula od susjede.Ona je lani išla, a sad ide u Planet.
I kako je u tom Sunsetu?
Sve mi se čini da ću se i ja vratiti u Planet, bar do iza nove godine.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:41   #14
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
I kako je u tom Sunsetu?
Sve mi se čini da ću se i ja vratiti u Planet, bar do iza nove godine.
Meni je OK.Idem na pilates, ali ima i aerobik,zumba-to ne znam šta je i još neki programi kojih se ne mogu sjetiti momentalno.
beba ili sin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 15:10   #15
Ma ja sam išla na Fit Box tamo, na trbušni i na TNS. Mislila sam sada možda ići na intervalni trening jer sam probala tako vježbati ovo ljeto i sviđa mi se. Dosta je izazovno.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:24   #16
kod mene u teretani trenira prvak u bodybuildingu iz 2005 Zlatko hmm neznam kako se preziva pa bas ne mislim da je lose
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 22:34   #17
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
kod mene u teretani trenira prvak u bodybuildingu iz 2005 Zlatko hmm neznam kako se preziva pa bas ne mislim da je lose
Zlatko je u Erny`s gymu od kad se otvorio
ko_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 19:32   #18
je isprobao sam sve teretane u Puli [više manje] neznam kakva je ona nova u Rojcu nisam bio i jedino sam sa erny-iem zadovoljan tako da radite kako vas volja
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 23:05   #19
heh i ja idem u erny's vidra. tj iso sam.. sad cu ic kod peharca.
Mated is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 10:11   #20
Quote:
Mated kaže: Pogledaj post
heh i ja idem u erny's vidra. tj iso sam.. sad cu ic kod peharca.
Zašto se prebacuješ?
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.