Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2013., 20:07   #61
Sad će se možda cenzorski raspoloženi forumaši ljutiti (i svi oni koji najbolje znaju što je najbolje za druge), ali proizvodnja napreduje i pojavili su se novi specijaliteti:

http://en.wikipedia.org/wiki/Noopept

http://en.wikipedia.org/wiki/Semax

Eto, tek toliko da podijelim informacije, nadam se da će nekome biti od koristi.
car_je_gol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 18:48   #62
Quote:
car_je_gol kaže: Pogledaj post
Sad će se možda cenzorski raspoloženi forumaši ljutiti (i svi oni koji najbolje znaju što je najbolje za druge), ali proizvodnja napreduje i pojavili su se novi specijaliteti:

http://en.wikipedia.org/wiki/Noopept

http://en.wikipedia.org/wiki/Semax

Eto, tek toliko da podijelim informacije, nadam se da će nekome biti od koristi.
Noopept je vec poznat neko vrijeme.

Najnovije stvari na podrucju nootropika su sunifiram i coluracetam.

Kaj se tice Semax, prvi put vidim.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 00:49   #63
Kupnja

Quote:
Tool kaže: Pogledaj post
Noopept je vec poznat neko vrijeme.

Najnovije stvari na podrucju nootropika su sunifiram i coluracetam.

Kaj se tice Semax, prvi put vidim.
Mene zanima ovo Provigil gledao sam film savršena formula ima par dana i malo sam googlao i naišao na to gdje mogu to nabaviti jer sam slabo skoncentiran nisam glup ali koncetracija mi je nula.I dali su ovi ljekovi sto ste naveli dostupni u hrvatskoj.
ivan19004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 11:31   #64
Quote:
ivan19004 kaže: Pogledaj post
Mene zanima ovo Provigil gledao sam film savršena formula ima par dana i malo sam googlao i naišao na to gdje mogu to nabaviti jer sam slabo skoncentiran nisam glup ali koncetracija mi je nula.I dali su ovi ljekovi sto ste naveli dostupni u hrvatskoj.
Nisam našao Provigil (modafinil, modalert, armodafinil..) u HR. Imaš nekoliko online farmacija koje šalju poštom. Efekti se mogu usporediti s kavom, a razlika je što nema 'trzanja' i nervoze. Ništa magično i nimalo slično drogi iz Savršene formule.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 20:36   #65
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
Nisam našao Provigil (modafinil, modalert, armodafinil..) u HR. Imaš nekoliko online farmacija koje šalju poštom. Efekti se mogu usporediti s kavom, a razlika je što nema 'trzanja' i nervoze. Ništa magično i nimalo slično drogi iz Savršene formule.
A sto ima bolje od provigila a da je dostupno u hrvatskoj biti da se može naručiti bez nekih problema na carini.
ivan19004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 21:28   #66
Quote:
ivan19004 kaže: Pogledaj post
A sto ima bolje od provigila a da je dostupno u hrvatskoj biti da se može naručiti bez nekih problema na carini.
Nije modafinil loš, samo ne treba očekivati čuda - djeluje sasvim dobro za povećanje budnosti ili smanjivanje pospanosti.

Ne znam što je bolje, nisam puno eksperimentirao s nootropicima. Ostavljeno je par dobrih linkova na ovoj temi, pa možda nađeš nešto.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 17:06   #67
Dobro kaže Aphex. Ne treba očekivati čuda, droge poput one u savršenoj formuli ne postoje.
To traženje nečega 'boljeg' mi daje dojam neozbiljnosti. Nootropike se ne bi trebalo uzimati bez detaljnog informiranja o njima, o svim negativnim i pozitivnima efektima (koji su, usput rečeno, uglavnom suptilni ili veoma suptilni), a ne traženjem 'najjače' stvari.
10200960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 17:30   #68
Quote:
10200960 kaže: Pogledaj post
Dobro kaže Aphex. Ne treba očekivati čuda, droge poput one u savršenoj formuli ne postoje.
To traženje nečega 'boljeg' mi daje dojam neozbiljnosti. Nootropike se ne bi trebalo uzimati bez detaljnog informiranja o njima, o svim negativnim i pozitivnima efektima (koji su, usput rečeno, uglavnom suptilni ili veoma suptilni), a ne traženjem 'najjače' stvari.
osobno iskustvo?
razumljivo je da ljudi traže najkraći put do "pobjede", ali ne znaju pri tome da postoji jako puno varijabli u igri s nootropicima...
također, mnogi ne shvaćaju i da je konačni učinak nootropika upitan ako se ne izlažeš učenju novih stari.
ukratko, ako imate viška novca, zašto ne. držite se, barem za početak, supstanci koje su već dulje vrijeme na tržištu i za koje postoji pregršt informacija i iskustava (čitajte forume npr.). nemojte odmah skakati za najnovijom kemijom i ne kupujte proizvode bez certifikata kvalitete.
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 21:52   #69
Quote:
18Delta kaže: Pogledaj post
osobno iskustvo?
Zapravo svoje mišljenje više baziram na mnoštvu stvari koje sam pročitao. Ne vjerujem previše u svoj osobni dojam, a dosad nisam imao načina/vremena/volje za slijepe placebo pokuse.

Ne želim ispasti protivnik nootropika ili nekakav okorjeli skeptik. Zapravo sam veoma entuzijastičan što se tiče nootropika, ali ne očekujem niti mislim da se treba očekivati čuda od njih. Naravno, to ne isključuje mogućnost da nekim ljudima jako puno pomognu.

Zadnje uređivanje 10200960 : 17.10.2013. at 22:06.
10200960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 21:12   #70
Naručio sam piracetam i paket nije prošao carinu zato što se nalazi na popisu lijekova koje ja kao fizička osoba ne mogu uvoziti.. Postoji li kakva varijanta da se naručuje u poštu u Brežice i onda se tamo podigne pa osobno preko granice.
kemikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 15:30   #71
Quote:
kemikus kaže: Pogledaj post
Naručio sam piracetam i paket nije prošao carinu zato što se nalazi na popisu lijekova koje ja kao fizička osoba ne mogu uvoziti.. Postoji li kakva varijanta da se naručuje u poštu u Brežice i onda se tamo podigne pa osobno preko granice.
Ne bi znao za to. Možda je bolje pokusati naci neku stranicu koja ce ti oznaciti piracetam kao 'nutritional supplement'. Za piracetam ne zaboravi kolin, kojeg bi trebalo biti puno lakse nabaviti.
10200960 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 19:20   #72
ne zanima njih kako je označeno . Po hrvatskoj klasifikaciji piracetam cas broj xxx-xxx-xx je od 2010 na listi lijekova za čiji uvoz nije potrebno platiti carinu. Uvoz mogu isključivo obavljati pravne osobe sa dozvolom agencije za uvoz lijekova. Naručen je i kolin bitartarat koji je također odbijen na carini uz isti argument. Monopol je gadna stvar.
kemikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 19:54   #73
Prije nekoliko godina sam preko recepta kupio Plivin Oikamid (piracetam) te ga svakodnevno uzimao po preporučenoj dozi uz dodatak fosfatidilkolina.
Nakon 2 mjeseca sam zaključio da nema nikakvog učinka na mene te sam prestao.

Nakon toga sam preko online ljekarne naručio noopept, koji bi trebao biti puno jači.
U početku (prvih tjedan dana) sam primjetio malo povećanu koncentraciju, ali nakon toga sam bio pospan po cijele dane i osjetno mi je pao imunitet te sam odustao i od toga.
__________________
The only place where Success comes before Work is in the dictionary.
Geppetto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 20:47   #74
Quote:
kemikus kaže: Pogledaj post
ne zanima njih kako je označeno . Po hrvatskoj klasifikaciji piracetam cas broj xxx-xxx-xx je od 2010 na listi lijekova za čiji uvoz nije potrebno platiti carinu. Uvoz mogu isključivo obavljati pravne osobe sa dozvolom agencije za uvoz lijekova. Naručen je i kolin bitartarat koji je također odbijen na carini uz isti argument. Monopol je gadna stvar.
nemaš sreće. pokušaj ponovo.
18Delta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 00:52   #75
Quote:
Geppetto kaže: Pogledaj post
Prije nekoliko godina sam preko recepta kupio Plivin Oikamid (piracetam) te ga svakodnevno uzimao po preporučenoj dozi uz dodatak fosfatidilkolina.
Nakon 2 mjeseca sam zaključio da nema nikakvog učinka na mene te sam prestao.

Nakon toga sam preko online ljekarne naručio noopept, koji bi trebao biti puno jači.
U početku (prvih tjedan dana) sam primjetio malo povećanu koncentraciju, ali nakon toga sam bio pospan po cijele dane i osjetno mi je pao imunitet te sam odustao i od toga.
Za noopept ti je to normalna pojava.. noopept je preporučljivo koristiti uz nekakav izvor kolina.. CDP kolin, alpha gpc ili lucidril.. dakle u početku prvih tijedan dana (govorim iz vlastitog iskustva) sam se osjećao poput tebe.. dakle umoran uz pojavu tzv 'brain fog' (narodski- blejanja u jednu točku), zatim nakon tjedan dva, situacija se stabilizirala i noopept je proradio (bolja memorija, pamčenje velike količine informacija itd) u kombinaciji sa alpha- gpc.. dakle tjedan dana režim od 20 mg dnevno (ne pretjerivati) 10 ujutro i 10 poslje podne uz 500 mg alpha gpc-a... tako recimo nekih dva tj. do mjesec dana... pa onda provjeriti rezultate u vidu kakvog testa memorije itd. Noopept je 'nerve grow factor stimulator' (proguglaj si to) tako da se rezultati akomuliraju tokom vremena...
Lee Van Cleefe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 00:53   #76
Quote:
kemikus kaže: Pogledaj post
Naručio sam piracetam i paket nije prošao carinu zato što se nalazi na popisu lijekova koje ja kao fizička osoba ne mogu uvoziti.. Postoji li kakva varijanta da se naručuje u poštu u Brežice i onda se tamo podigne pa osobno preko granice.
odakle si uzimao.. ebay, amazon.. ect
Lee Van Cleefe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 10:06   #77
Nootropicsdepot.com
kemikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 04:03   #78
Quote:
kemikus kaže: Pogledaj post
Nootropicsdepot.com
Vidim arizona, us.. to ti kod carine ne prolazi.. sve što nije iz EU carina 'lapa' k'o luda... sljedeći put pamet u glavu i pravac europa... tipa 'mind nutrition' i 'nootropics uk'... inače carina ima 'pik' i na ebay i amazon robu, neovisno da li dolazi iz eu...
Lee Van Cleefe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 10:14   #79
To bi možda držalo vodu, ali naručio sam preko 100 stvari što sa amazona što sa ebaya i uvijek su bili korektni. Uzeo sam od depota zato što imaju bulk količine koje su puno povoljnije od prepakiranih kapsula.
kemikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2014., 14:17   #80
jel narucuje netko u skorije vrijeme piracetam?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:15.