Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 21:41   #541
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja sam potpuni nevaraoc.
Mogao sam, ali nisam.
razumijem te...ne radiš to zbog sebe jer se ti s time moraš i nositi...ne razmišljaju svi tako, mnogi zapravo ne
Je li bivša supruga možda varala tebe?
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 00:05   #542
je
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 00:38   #543
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
očito nisi radio sezonske poslove na moru pa zato niti ne znaš...tamo ne možeš ništa sakriti od nikoga i moraš se pokazati onakav kakav jesi jer osim što radiš s tim ljudima ujedno i živiš s njima 24 h
Ja ne živim sa nikim 24 sata dnevno,čak ni sa vlastitom ženom,svak od nas ima svoj posao pa barem tih 8 sati svak živi na svojoj strani a možda još i koji sat više jer svak ima i svoje hobije.Jedino kad sam bio u vojsci živio sam sa istim ljudima može se reći 24 sata dnevno i da, znali smo svi sve manje više o svakome,ništa se nije moglo sakriti.Međutim zaista neznam kolko ljudi tak žive 24 sata sa nekime zbog posla,možda ima ali ne traje to dulje od sezone.
Al sad se opet postavlja pitanje ako već ti sezonci i žive tako kako onda mogu varati ako ih neko "nadgleda" 24 sata ili si mislila da u takvim uvjetima života 24 sata dnevno sa nekim otvaraju si dušu i počnu pričati o starim avanturama
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 01:08   #544
Jel moze referenca na istraživanje koje pokazuje da žene češće traže razvod? U zadnje vrijeme cesto vidim tu tvrdnju na forumu.

Sent from mTalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:41   #545
joj dugii ne vuci me za jezik jer je dugi
U mojim mladim danima sam viđala vojnike po gradu dok su im dopustili izlazak, s nekima od njih su moje frendice hodale a ti dečki su imali zaručnice doma...slično ti je sa sezoncima...znači ne govorim o nečijem prepričavanju priča iz mladosti nego o činjenicama
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 16:27   #546
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
joj dugii ne vuci me za jezik jer je dugi
U mojim mladim danima sam viđala vojnike po gradu dok su im dopustili izlazak, s nekima od njih su moje frendice hodale a ti dečki su imali zaručnice doma...slično ti je sa sezoncima...znači ne govorim o nečijem prepričavanju priča iz mladosti nego o činjenicama
Udaljavamo se od poante.Moja tvrdnja je da ko hoče sakriti može sakriti.Sigurno su i ti neki vojnici sakrili od svojih zaručnica,isto ko sezonci od žena.Tvoje frendice nisu imale šta sakrivati jer su bile slobodne,može se za njih reći samo da su bedače jer su hodale sa zaručenima.
Zapravo ja sam hito reć da oni koji varaju svoje žene to skrivaju.Barem se trude skrivati.Bilo bi glupo i naivno da se hvale svojim "uspjesima".Naravno to mislim pod pretpostavkom da se želi brak sačuvati.Ako se ne želi onda je to nekaj drugo.
E sad mnoge chaterice ovdje govore kako znaju o prevarama i to uglavnom iz kruga njima bliskih ljudi.Ok,slažem se da se nešto može znati ali mislim da se gomila toga nezna ili se pretpostavlja bez dokaza.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 01:07   #547
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Udaljavamo se od poante.Moja tvrdnja je da ko hoče sakriti može sakriti.Sigurno su i ti neki vojnici sakrili od svojih zaručnica,isto ko sezonci od žena.Tvoje frendice nisu imale šta sakrivati jer su bile slobodne,može se za njih reći samo da su bedače jer su hodale sa zaručenima.
Zapravo ja sam hito reć da oni koji varaju svoje žene to skrivaju.Barem se trude skrivati.Bilo bi glupo i naivno da se hvale svojim "uspjesima".Naravno to mislim pod pretpostavkom da se želi brak sačuvati.Ako se ne želi onda je to nekaj drugo.
E sad mnoge chaterice ovdje govore kako znaju o prevarama i to uglavnom iz kruga njima bliskih ljudi.Ok,slažem se da se nešto može znati ali mislim da se gomila toga nezna ili se pretpostavlja bez dokaza.
Ma uvijek se na kraju sazna , kad tad

Ili se frajer sam pohvali , ili mu muško društvo samo skuži pa počnu zezancije koje on neuvjerljivo odbija - pa onda jedan od njih to podijeli sa svojom ženom u krevetu uz cigaretu i tak .. pa tu ženu peće savijest i mora taj teret skinuti sa duše -pa nazove frendicu

I za par dana ... ili par godina se sve zna plus pokvareni telefon i razna dodavanja da bude zanimljivije uz kavu
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 09:26   #548
Svog muza volim neopisivo. On je najbolja osoba koju poznajem. I zato ne mogu zamisliti da ga prevarim, da ga povrijedim. Pljunula bih sebe tim cinom. Ne zelim nikoga uz njega.
Kompatibilni smo u svim bitnim stvarima i nekompatibilni u onim manje bitnim. Da i upoznam nekoga tko mi je kompatibilan u apsolutno svim stvarima (sto ne prizeljkujem) ne bih prevarila svog muza niti bih ga ostavila. Previse ga postujem i ne mogu ni zamisliti nikakav negativan scenarij. Obozavam ga.
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 17:06   #549
A koliko dugo si u braku?
tsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2019., 21:48   #550
Nakon 20akgodina,ostalo samo nekakvo postovanje i navika
Blackcoffy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.