Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.09.2017., 18:06   #11
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
A ne znam. Na kraju krajeva, tek sam kasnije vidio upis, vidiš da to recimo kolegi u prolazi uopće ne bi bio problem

No, bez zajebancije - ja stvarno mislim da ako je nekome problem otići u neki prvi državni ured par kilometara, onda jebi ga, piši kući propalo. Tih ljudi u Hrvatskoj koji su stvarno daleko od prvih ured ima stvarno jako malo u odnosu na cijeli birački spisak, a oni ti ionako glasaju samo za HDZ, pa ti ni ne trebaju
Nemas veze sa stvarnim zivotom. Drz uredi koji rade od do?
Da, to je jako "pogodno" za ljude koji rade i ne mogu izici s posla da bi se prosetali do ureda. Ti mozda imas takav posao da mozes izici kad god hoces, kreces se sa zdravim nogama i iskljucivo autom, ali takvih kao ti je realno malo. Prosiri malo radijus kretanja, upoznaj Hrvatsku iskljucivo bez auta/bez bicikla. Smijes koristiti samo svoje noge i javni prijevoz.
Samo bacas klipove u svaku temu o referendumu totalno neprakticnim idejama.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.