Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 19:38   #421
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Zašto bi činili išta od toga? Reptili su seksi. (Osim možda na 2:22, ali nećemo sad cjepidlačit. )
I meni su reptili seksi, ima nesto zivotinjsko u njima... sto bi se reklo.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 00:30   #422
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Roirione jesi ti reptil?
Vjerovatno si to pitao zbog R=Reptil orion=Orion = Rorion , Reptil s Oriona , ali to ne stoji jer sam u jednom Rorion-ovom postu pročitao da je on vegetarijanac , a Reptoidi mogu biti svašta , samo ne vegetarijanci.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 00:39   #423
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Kako mogu kontaktirati te Orilonce? Želim biti bogata i slavna.
Ne trebaš kontaktirati Orionce , jer kada si u "low" stanjima s nisko frekventnim emocijama , Arkonci djeluju kroz tebe i sišu ti energiju , a da toga nisi ni svjesna.
Arkonci djeluju kroz negativne emocije u čovjeku i to je samo jedan od razloga zašto Orionci neprestano proizvode ratove kroz svoje zemlje-taoce-marionete kao što je Amerika...
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 00:53   #424
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
I meni su reptili seksi, ima nesto zivotinjsko u njima... sto bi se reklo.
Najteže je čovjeku samo i pomisliti da ima u sebi nešto reptilsko , pa ipak nepobitni dokaz je tu , u lobanji svakog čovjeka , ispod velikog sisavačkog mozga leži mali zakržljali reptilski mozak , uspomena na prvi genetski inženjering Orionaca i to ne s "običnim" reptilskim-životinjskim mozgom , već s mozgom od orionskog Reptoida vanzemaljca.

Drugim riječima svi ljudi na planeti imaju u sebi gene s Oriona.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 01:14   #425
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Jeste li se oboružali protu-reptiloidnim sredstvima.
Da li ste proizvali repelent za reptiloide ?
Da li ste barem na tragu pronalaska reptiloid-identifikatora ?
Il samo sjedite ko okamine morske soli ne poduzimajući ništa ?
Svijest i svjesnost što većeg broja ljudi je jedino oružje protiv tih kreatura i što je više ljudi na planeti svjesno njih i njihovih manipulacija , oni imaju sve manje šansi za provedbu svojih mračnih planova.

Uzmimo u obzir da barem 1/3 ljudske populacije na zemlji ne može biti uopće svjesno , to su zakržljale-nerazvijene duše i zato zaboravite one gluposti da smo svi jednaki i da će se možda neki vaš uspavani susjed prije ili kasnije probuditi iz hipnoze , različiti su stupnjevi svijesti kod ljudi i samim tim različita iskustva kroz koja ti ljudi prolaze.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 01:31   #426
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Zašto bi činili išta od toga? Reptili su seksi. (Osim možda na 2:22, ali nećemo sad cjepidlačit. )
Eh vi žene sa Venere, ponovno vućete na seksualnu konotaciju, možemo reći, kontaminacije čak i od seksualnosti, to se pokazuje najviše u vašoj strukturi kao različite predispozicije za neprijateljske veze, ili kako ih vi zovete, brakovima, radije nego biti slobodan davajući se jedni drugima u ljubavi i svjetlosti beskonačnog kreatora.
Pa kad voliš, izvoli
https://youtu.be/mDQ9He3_bwk
Edit:Shapeshift je na 0.55
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 01:40   #427
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Vjerovatno si to pitao zbog R=Reptil orion=Orion = Rorion , Reptil s Oriona , ali to ne stoji jer sam u jednom Rorion-ovom postu pročitao da je on vegetarijanac , a Reptoidi mogu biti svašta , samo ne vegetarijanci.
Znaći mogao sam biti reptiloid, a da to ni sam nisam znao ?
Ili sam mogao biti reptiloid, a da sam to pokušao prikriti od vas ?
No ti tvrdiš da 100% nisam reptiloid jer se zdravo hranim.
Gle mene ćuvaju dobre vile i niti reptiloidi mi ne mogu ništa.
Imam par kila ćešnjaka doma uvjek spremnoga za bilo kakove napasti, a i ostalo magićno bilje, ho, ho, ho....
https://youtu.be/xpKxtTPQ1Q8
Imaš li ti Cosmicwanderer kakvu zaštitu od zombi-aliena?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 01:43   #428
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ne trebaš kontaktirati Orionce , jer kada si u "low" stanjima s nisko frekventnim emocijama , Arkonci djeluju kroz tebe i sišu ti energiju , a da toga nisi ni svjesna.
...
Leteća, trebaš si poboljšati stanje sa Rorionom xe, xe, (vražić)
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:35   #429
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Vjerovatno si to pitao zbog R=Reptil orion=Orion = Rorion , Reptil s Oriona , ali to ne stoji jer sam u jednom Rorion-ovom postu pročitao da je on vegetarijanac , a Reptoidi mogu biti svašta , samo ne vegetarijanci.
Ja sam lakto vegetarijanac.
Jel se to isto broji?
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 12:03   #430
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ja sam lakto vegetarijanac.
Jel se to isto broji?
Ja ne jedem meso , ali jedem sir-jaja i za to su našli naziv = lakto-ovo vegetarijanac , a u svemu tome je jedino bitno da ne konzumiraš leševe životinja jer samim tim konzumiraš i njihovu karmu , njihove mračne emocije.
Kod konzumiranja ribe ta karma-strah je minimalan i zato je po meni najbolji i najbezbolniji prelazak na vegetarijanstvo onaj s povremenim konzumiranjem ribe.

Kada životinju zakolju u klaonici ili drugdje , ona u vrijeme klanja osjeća enormno velike količine straha koji se proširi po cijelom njezinom tijelu-mesu , poslije čovjek jede to nisko-vibraciono meso pre-puno straha i čovjekove vibracije opadaju.

Reptoidima i sličnima to ne smeta , dapače , njima je dobrodošla nisko vibraciona hrana jer su oni sami nisko vibracioni entiteti.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 12:09   #431
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ja ne jedem meso , ali jedem sir-jaja i za to su našli naziv = lakto-ovo vegetarijanac , a u svemu tome je jedino bitno da ne konzumiraš leševe životinja jer samim tim konzumiraš i njihovu karmu , njihove mračne emocije.
Kod konzumiranja ribe ta karma-strah je minimalan i zato je po meni najbolji i najbezbolniji prelazak na vegetarijanstvo onaj s povremenim konzumiranjem ribe.

Kada životinju zakolju u klaonici ili drugdje , ona u vrijeme klanja osjeća enormno velike količine straha koji se proširi po cijelom njezinom tijelu-mesu , poslije čovjek jede to nisko-vibraciono meso pre-puno straha i čovjekove vibracije opadaju.

Reptoidima i sličnima to ne smeta , dapače , njima je dobrodošla nisko vibraciona hrana jer su oni sami nisko vibracioni entiteti.
Lakto vegtarijanci ne jedu jaj, niti ribu, ali dobro....
Lakto je zato sto se pije mlijeko i jedu mlijecni proizvodi zivotinjskog podrijetla. Veganska ishrana to iskljucuje. U nekoj buducnosti planiram preci na veganstvo.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 14:26   #432
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Kada životinju zakolju u klaonici ili drugdje , ona u vrijeme klanja osjeća enormno velike količine straha koji se proširi po cijelom njezinom tijelu-mesu , poslije čovjek jede to nisko-vibraciono meso pre-puno straha i čovjekove vibracije opadaju.
.
Neka pokušaju staviti oko ubijene, mućene, raskomadane i spržene životinje na stol tokom jela.
Upravo bi došlo do izražaja ovo boldano.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 14:01   #433
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Eh vi žene sa Venere, ponovno vućete na seksualnu konotaciju, možemo reći, kontaminacije čak i od seksualnosti, to se pokazuje najviše u vašoj strukturi kao različite predispozicije za neprijateljske veze, ili kako ih vi zovete, brakovima, radije nego biti slobodan davajući se jedni drugima u ljubavi i svjetlosti beskonačnog kreatora.
Pa kad voliš, izvoli
https://youtu.be/mDQ9He3_bwk
Edit:Shapeshift je na 0.55
Nisam ja s Venere, nego s Plejada, iliti po naški...
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:19   #434
A ja čekam da mi vanzemaljski rođaci dođu sljedeće godine u posjet...

https://www.24sata.hr/fun/tvrdi-da-j...strasno-542999
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:36   #435
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
A ja čekam da mi vanzemaljski rođaci dođu sljedeće godine u posjet...

https://www.24sata.hr/fun/tvrdi-da-j...strasno-542999
Ja tom malom ništa ne vjerujem... vidiš da ima iluminatsko-reptilske oči!





__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:39   #436
[/QUOTE]Rorion
Koji je krajnji cilj Orionaca ?
Koji je krajnji cilj Arkonaca ?
Što oni žele ?
Tisućama godina manipulirati homo sapiense mora imati neku svrhu, osim same manipulacije ili njihovog straha da ih ljudi ne nadvladaju.






Arkonci nemaju u sebi božansku iskru, to su kreature koje su stvorene u niskovibracionim dimenzijama i oni nemaju dušu niti išta nalik tome, pa samim tim moraju neprestano isisavati životnu energiju iz bića s dušama da bi opstali i zato se za njih i kaže da su energetski vampiri ovog sistema, galaksije i univerzuma.

Ako ćemo gledati na stvari hijerarhijski, onda su Arkonci ti koji su još od davnina "zaposjeli" velik dio Orionaca(nisu ni svi Orionci negativno orjentirani) i manipuliraju s njima na taj način da Orionci nisu ni svijesni da su postali alat jedne bez-dušne sile koja vlada materijalnim dijelom ove galaksije pa čak i univerzuma.

Krajnji cilj Arkonaca je destrukcija svega jer nemaju u sebi božansku iskru-dušu da bi mogli sami nešto kreirati-stvarati, a isisavanje energije iz svega što ima dušu im je svakodnevna praksa, dok je cilj Orionaca "biti glavni" u ovom dijelu svemira.

Orionci egzistiraju u ovoj materijalnoj 3d i 4astralnoj dimenziji, dok Arkonci nemaju tijela i oni su bestjelesni u 4d.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:45   #437
Arkonci nemaju u sebi božansku iskru, to su kreature koje su stvorene u niskovibracionim dimenzijama i oni nemaju dušu niti išta nalik tome, pa samim tim moraju neprestano isisavati životnu energiju iz bića s dušama da bi opstali i zato se za njih i kaže da su energetski vampiri ovog sistema, galaksije i univerzuma.
[/QUOTE] Pa onda i nisu baš inteligentni. Koga će isisavati ako unište ljudsku rasu ? Krepali buju od gladi.
Režu granu na kojoj sjede, ruku koja ih hrani.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 15:51   #438
Pa pređu na drugu vrstu. Sigurno ljudski rod nije jedina vrsta u svemiru sa dušom i određenom vrstom energije. A i ljudi se konstantno umnožavaju tako da im ne manjka "hrane", a i vjerujem da su dovoljno inteligentni da znaju koliko daleko mogu ići da im se plan ne uruši.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 19:46   #439
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Pa pređu na drugu vrstu. Sigurno ljudski rod nije jedina vrsta u svemiru sa dušom i određenom vrstom energije. A i ljudi se konstantno umnožavaju tako da im ne manjka "hrane", a i vjerujem da su dovoljno inteligentni da znaju koliko daleko mogu ići da im se plan ne uruši.

Via Tapatalk
Lijepo rečeno.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 20:13   #440
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Pa onda i nisu baš inteligentni. Koga će isisavati ako unište ljudsku rasu ? Krepali buju od gladi.
Režu granu na kojoj sjede, ruku koja ih hrani.
I tu sada dolazimo do onih 500 miliona ljudi koji bi živjeli na Zemlji po nekim planovima mračnjaka, broj koji bi bio sasvim dovoljan Arkoncima za umjerenu energetsku prehranu s tim da bi tih 500 miliona bili pod toliko velikim pritiskom i stresom, da bi proizvodili i više nego dovoljno negativnih niskofrekventnih emocija straha, mržnje...

I onda imamo ili smo imali orionske scenarije nuklearnog rata koji bi opustošio planetu, a preživjeli bi u stilu Mad Maxa ubijali jedni druge za litru benzina ili malo hrane....tih pola milijarde preživjelih emitirali bi toliko niskofrekventnih emocija da bi Arkonci bili siti i zadovoljni i kako kaže Lady Tila, sasvim sigurno je da ljudski rod na ovoj planeti nije jedina vrsta za isisavanje u svemiru. Koliko samo u ovoj galaksiji ima sunaca i oko tih sunaca naseljivih planeta, koliko samo ima drugih galaksija.....a čovjek ili čovjekov ego i dalje tvrdi da smo sami u svemiru....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.