Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 01:19   #1441
Quote:
Doneba kaže: Pogledaj post
Da, da! Te old spice me momentalno izivciraju.... Totalno nepogođene....
mislim da je smisao tih reklama da budu najgluplje moguce i onda ih ljudi pamte jer nemaju veze s mozgom.

evo, nadji mi osobu koja nije cula za oldspajs. i, kak je cula?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 07:46   #1442
Quote:
Green Cactus kaže: Pogledaj post
Reklama za neki prašak za rublje, nisam 100% ziher (ispravite me slobodno), mislim da je Dash, kad mama odraslom sinu na kraju reklame kaže: meni trebaš vjerovati.

Ajde de.
Neću kupiti taj prašak nikad samo zbog reklame.
Mrzim tu reklamu.
Obvezno prebacim.
__________________
Nekad nekoga vidiš zadnji put.. I nikad ne preboliš, što nisi znao
-Sanjar- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:01   #1443
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
mislim da je smisao tih reklama da budu najgluplje moguce i onda ih ljudi pamte jer nemaju veze s mozgom.

evo, nadji mi osobu koja nije cula za oldspajs. i, kak je cula?
U pravu si, slazem se...
__________________
Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe,a malo od drugih.
Doneba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 00:50   #1444
da, ljudi zapamte neke (mnoge) reklame, ali pitanje je - kupuju li reklamirane proizvode? koji je smisao ako se reklama pamti, a ne kupuje se proizvod?

mene mozak zaboli kad čujem ono histerično nabrajanje proizvoda na akciji (svinjska lopatica uz mandarine i graševinu), to je prestrašno za čuti, i još u pola noći !
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 02:04   #1445
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
pitanje je - kupuju li reklamirane proizvode? koji je smisao ako se reklama pamti, a ne kupuje se proizvod?
Naravno da ne kupuju. Marketinška industrija služi isključivo pranju novca, a kad uzmeš u obzir da sekunda emitiranja na nekoj od naših televizija bude i par tisuća hrvatskih novaca, bez ikakvog učinka na kupovanje proizvoda, jasno ti je kakva je to mafija.

Coca-Cola godišnje troši par milijardi na reklamiranje. Potpuno nepotrebno, vidiš polarne medvjede, vidiš djeda mraza, simpatično ti je to ali naravno da ne utječe na tvoju želju da kupiš kolu u trgovini.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 02:12   #1446
ja se uvijek pitam kolko konvers daje za tenisice u filmovima. brate svaki drugi klinac nosi starke, ste skuzili to? i puno cesce se koriste macovi, rijetko kad pc. ok, laptopi su vjerujem cesci jer su efektniji ko rekvizit i lakse ih je hendlat, stolnih nema zato, al jako rijetko vidis bas win lap, il je mac, il nema marku.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 03:23   #1447
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
da, ljudi zapamte neke (mnoge) reklame, ali pitanje je - kupuju li reklamirane proizvode? koji je smisao ako se reklama pamti, a ne kupuje se proizvod?
:
Nikad nista nisam kupila zbog reklame, nikad.
Mozda ima ljudi koji kupuju.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 04:41   #1448
Meni baš koline reklame pobude želju za kolom
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 06:43   #1449
Živcira me reklama za TCom, Magenta, štogod.
Dvoje djece koji bacaju stvari u nekakav stroj i stroj izbacuje duple lutke i rukavice.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:25   #1450
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
ja se uvijek pitam kolko konvers daje za tenisice u filmovima. brate svaki drugi klinac nosi starke, ste skuzili to? i puno cesce se koriste macovi, rijetko kad pc. ok, laptopi su vjerujem cesci jer su efektniji ko rekvizit i lakse ih je hendlat, stolnih nema zato, al jako rijetko vidis bas win lap, il je mac, il nema marku.
Za product placement se daje puno love https://www.thebalance.com/the-delic...ertising-38454

Meni neke serije i filmovi izgledaju kao produžena reklama - Bondovi, Sex in the City...
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 09:22   #1451
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
da, ljudi zapamte neke (mnoge) reklame, ali pitanje je - kupuju li reklamirane proizvode? koji je smisao ako se reklama pamti, a ne kupuje se proizvod?

mene mozak zaboli kad čujem ono histerično nabrajanje proizvoda na akciji (svinjska lopatica uz mandarine i graševinu), to je prestrašno za čuti, i još u pola noći !
a zapravo ti smetju jedine reklame sa svrhom koje prodaju točno određenu stvar, po točno definiranoj cijeni, ne točno određenom mjestu

te me najmanje smetaju jer mi daju informaciju koja mi je korisna (npr. kava koju volimo je na akciji negdje pa odemo i ubodemo 3-4 komada ). za kokakolu znam da postoji
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 11:29   #1452
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Naravno da ne kupuju. Marketinška industrija služi isključivo pranju novca, a kad uzmeš u obzir da sekunda emitiranja na nekoj od naših televizija bude i par tisuća hrvatskih novaca, bez ikakvog učinka na kupovanje proizvoda, jasno ti je kakva je to mafija.
e vidite zašto ja volim forum ostala sam ovaj put čisto na površini razmatranja, daleko zanemarujući "behind-the-scenes" faktor.

Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
a zapravo ti smetju jedine reklame sa svrhom koje prodaju točno određenu stvar, po točno definiranoj cijeni, ne točno određenom mjestu
ma daleko od toga da mi smetaju korisne informacije, cjenovne križaljke su mi omiljena zanimacija smeta mi buka s ekrana, i ne samo u reklamama; a i nekako mi takav tv-info pult paše uz dnevni program, kužiš, taman malo zadrijemaš i trgne te "akcija tjedna!"

radije bih da sam tako glasno uhvatila info o besplatnom pregledu vozila, pa ne bih trčala u zadnji čas, kao sada
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:42   #1453
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
e vidite zašto ja volim forum ostala sam ovaj put čisto na površini razmatranja, daleko zanemarujući "behind-the-scenes" faktor.
Bila sam sarkastična.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 20:45   #1454
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Bila sam sarkastična.


pa i ja sam bila, kaj ali ipak ostajem kod dijela da nisam sagledala cijelu sliku. mogu u isti ili sličan koš strpati i višestruko farbanje tunela, sulude rekonstrukcije gradova, bilo što što cilja na "krajnjeg korisnika", a na putu do njega treba nahraniti sto vukova.

možda nisi ni sama svjesna koliko si blizu istini

meni se čini da nam reklame više nisu potrebne; danas se "akcijama" određeni proizvodi probijaju ispred drugih, pa će netko tako umjesto reklamiranog Silana ili Lenora od 937,6 ml radije kupiti duplo jeftiniji nereklamirani Felce Azzura od 2l za 9.99. znam, razlika je u ovom i onom, ali akcija sigurno prodaje više, a ne (nužno) reklama.

'bem ti reklame može Coca-Cola potrošiti još deset puta više, mene će samo odbiti svojim reklamama; hebote, savršen obiteljski ručak, vjerovatno zdrava, domaća hrana , i onda zaliješ s tim sredstvom za čišćenje, cool.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:05   #1455
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
može Coca-Cola potrošiti još deset puta više, mene će samo odbiti svojim reklamama
Blagog sam osjećaja da Coca-Coli puca vanilin kiflica za ekaliopu s foruma dok mlate pare.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:43   #1456
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Blagog sam osjećaja da Coca-Coli puca vanilin kiflica za ekaliopu s foruma dok mlate pare.
eh, ali zrno po zrno...

p.s. puca im i cijeli vagon kjukambera, a tko može i zna, a da puškom ne tjera, nek se bogati...
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:02   #1457
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post


pa i ja sam bila, kaj ali ipak ostajem kod dijela da nisam sagledala cijelu sliku. mogu u isti ili sličan koš strpati i višestruko farbanje tunela, sulude rekonstrukcije gradova, bilo što što cilja na "krajnjeg korisnika", a na putu do njega treba nahraniti sto vukova.

možda nisi ni sama svjesna koliko si blizu istini

meni se čini da nam reklame više nisu potrebne; danas se "akcijama" određeni proizvodi probijaju ispred drugih, pa će netko tako umjesto reklamiranog Silana ili Lenora od 937,6 ml radije kupiti duplo jeftiniji nereklamirani Felce Azzura od 2l za 9.99. znam, razlika je u ovom i onom, ali akcija sigurno prodaje više, a ne (nužno) reklama.

'bem ti reklame može Coca-Cola potrošiti još deset puta više, mene će samo odbiti svojim reklamama; hebote, savršen obiteljski ručak, vjerovatno zdrava, domaća hrana , i onda zaliješ s tim sredstvom za čišćenje, cool.
da, ali reklama će te obavijestiti o akciji. i to je onda korisna reklama.
netko ne voli felce, nego vreba nilu pa će mu 15 sekundi kauflandove reklame reć da su na akciji avokado, kava i nila za vikend
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:06   #1458
U ovom slučaju, zrno po zrno je prihod od jedne po jedne boce ili limenke kole koju ljudi kupe umjesto pepsi kole, cockte ili ničeg. I nabere se tog zrnja.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:44   #1459
nisam skužila o kojoj banci je riječ u onoj reklami to je tvoja zemlja. recite mi.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:49   #1460
Zagrebackoj ili Hypo

Ne znam, nisam jos vidjela
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.