Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 20:08   #1
Glupe stvari koje su uradili/rade naše bolje polovice

Znači suprotnost jednoj temi,obrnuti svijet, gledala sam Stranger things
Stvari koje vas izluđuju u negativnom smislu , najrađe bi opalili Goru polovicu tavom po glavi.


Evo ja. Gledamo seriju, predvidim kraj, on kaže -nije moguće,nema šanse-to se dogodi. Stara mu napravi sranje, predvidila sam ga mjesecima prije, rekao nije moguće.Sad kaže- e ne mogu vjerovat-bila si u pravu desna ruka traži tavu Da dohvati njegovu glavu I drmnen po njoj onako pošteno
Poželite li ponekad da ste zapravo sami? Da nema nikoga? Jel ikome ispale živci?

Molim iskrene odgovore



Fala
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:20   #2
igra igrice i urla, dabog da internet nestane
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:10   #3
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
igra igrice i urla, dabog da internet nestane

Pa kako bi ti onda na forumu pisala??

Moj muz jako puno prica, a ja bas nisam taj tip.
Prije dok sam gledala tv, sinkronizirao bi svaku recenicu po svom i prije nego bi je glumci ispalili, uvijek je komentirao sve sto bi cuo, i u stvari cijelu vecer bih slusala njega a ne tv.
I dan danas ako nesto slusamo i gledamo i mene bas zanima, evo njega vec baca komentare, na jednoj poslusanoj rijeci ili recenivi obradi cijelu emisiju...
Sad se samo pokupim u sobu, vise se i ne trudim

U stvari, sve je to simpaticno i fali kad toga vise nema.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:29   #4
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Moj muz jako puno prica, a ja bas nisam taj tip.
Prije dok sam gledala tv, sinkronizirao bi svaku recenicu po svom i prije nego bi je glumci ispalili, uvijek je komentirao sve sto bi cuo, i u stvari cijelu vecer bih slusala njega a ne tv.
A luđaka

Imam sličnu primjedbu, u kinu mi se nađe urlat neke komentare u uho + pukne u smijeh. I tak svako malo, a ja ne čujem što priča.

Čim su muško i žensko na ekranu, nebitno jesu li uopće par - "ovi će se 100% prasnut, oujea".

Vozi kolica u dućanu na način da uopće ne gleda kud ide, što rezultira time da ih rukom moram usmjeravati od svakog prolaznika, bebe ili psa da ih slučajno ne zgazi.

Ma kad malo bolje razmislim, uopće nema osjećaj za prostor, smjer ili za vrijeme. Zna pješice krenuti u nekom smjeru, pa kad mu kažem da hoda u totalno krivom smjeru tvrdi da je krenuo za mnom.

Usred grada počne govoriti s totalno glupim naglaskom tipa Bitorajac i govori pizdarije "kud ćeš pošla mala, ajmo do mojih kola mala"

A stvarno inače nije glup, majke mi.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:47   #5
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
A luđaka

Imam sličnu primjedbu, u kinu mi se nađe urlat neke komentare u uho + pukne u smijeh. I tak svako malo, a ja ne čujem što priča.

Čim su muško i žensko na ekranu, nebitno jesu li uopće par - "ovi će se 100% prasnut, oujea".

Vozi kolica u dućanu na način da uopće ne gleda kud ide, što rezultira time da ih rukom moram usmjeravati od svakog prolaznika, bebe ili psa da ih slučajno ne zgazi.

Ma kad malo bolje razmislim, uopće nema osjećaj za prostor, smjer ili za vrijeme. Zna pješice krenuti u nekom smjeru, pa kad mu kažem da hoda u totalno krivom smjeru tvrdi da je krenuo za mnom.

Usred grada počne govoriti s totalno glupim naglaskom tipa Bitorajac i govori pizdarije "kud ćeš pošla mala, ajmo do mojih kola mala"

A stvarno inače nije glup, majke mi.
Da, to je tocno to
Samo ok je kad ste u nekim godinama, ali kad ste 40+, a on hoda iza neke babe ili debelog muskarca i onda ih oponasa iza leda i ne kuzi da oni vide u izlozima kaj radi
Pa se onda ja crvenim i za njega i za sebe.
Ili prode sisata cura ili zena, a on na sav glas komentira kako ova teta ima upalu pluca...
Jednom smo bili na semaforu i neka baka je prelazila zebru, hodala je bas iritantno polako, sto nije cudo, jer je imala oko 80g. Kad je dosla ispred auta, a moj muz opali po gasu. Usrala sam se od straha, a baba izvadi kisobran. Pet minuta je mlatila po haubi ko luda
A on gleda u mene i kao cudom se cudi sto je zeni doslo...
Ja sam samo mirno sjedila i rekla, da bar oce doc do tebe i natamburat te po toj tupavoj glavi....
Boze koje ti muskarci znaju bit budale
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 00:59   #6
Samo moderatorska napomena da još nisam stigla gledati Stranger things i ne želim vidjeti spojlere.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 09:09   #7
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
Poželite li ponekad da ste zapravo sami? Da nema nikoga? Jel ikome ispale živci?
ispale mi živci ponekad, al ne poželim da sam zapravo sama i da ga nema
najviše ispalim zbog njegove zaboravnosti, npr:
uzmi to i to.
budem.
za 5 minuta
e pliz nemoj zaboraviti uzeti to i to.
budem, ne moraš me podsjećati milion puta
malo kasnije..
jesi uzeo to i to?
nisam, šta me nisi podsjetila



Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Čim su muško i žensko na ekranu, nebitno jesu li uopće par - "ovi će se 100% prasnut, oujea"..
ovo je smiješno


Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Vozi kolica u dućanu na način da uopće ne gleda kud ide, što rezultira time da ih rukom moram usmjeravati od svakog prolaznika, bebe ili psa da ih slučajno ne zgazi.
ovo nije baš normalno

Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Usred grada počne govoriti s totalno glupim naglaskom tipa Bitorajac i govori pizdarije "kud ćeš pošla mala, ajmo do mojih kola mala"

.
ovo je smiješno
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 10:27   #8
Ajme i moj je živčani vozač... Vozi jako dobro sve s kolima, ali nema nimalo strpljenja za druge sudionike u prometu Najradije bi izbrisao s lica zemlje svaki semafor, pješaka, biciklista, motorista, spore automobile, one koji ne znaju da je lijeva traka isključivo pretjecajna i za brze automoble... Inače nije psovač, ali za volanom postaje druga osoba
Naučila sam ignorirat, al nekad mi stvarno dođe da ga mlatnem tavom po glavi ili mu kažem da nisu svi raikkoneni i da umukne ili ću izać iz auta

I ima nevjerojatnu sposobnost da jedan momenat ludi zbog nečeg i razdere se, a idući kao da se ništa nije dogodilo... mislim da je to inače neki muški kromosom, jer kod ženskog spola nikad nisam to primijetila, mi ako smo zbog nečega živčane, onda to traje bar dopodne ili dan
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 12:12   #9
Ma trebao bi mi ostatak dana da napišem sve njegove bisere, al nemam vremena Noćas me iznervirao kad je izbaci pasicu usred noći iz sobe, jer hrče i ja mu kažem da joj prebaci krevetić u boravak, jer će se inače popet na kauč. A ne, ne da mu se tako snen još i to pa počne pizdit: vruće joj je (ljeti da), voli se ona izležavat na pločicama (samo preko dana). I naravno, ujutro se ustajemo, a ona panično silazi s kauča i pravi se luda: Ma ko je spavao na kauču, nisam ja, ne znam čije su to dlake

Ma katapultirala bi ga na Mars bar jednom dnevno al ostatak dana ne bi ga mijenjala ni za što
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 13:39   #10
E da, moj liječi frustracije shoppingom kad je nešto ljut, živčan, nervozan odemo u bauhausa ili negdje, kupi sebi novu stalažu, novi alat, novo nešto za kuću isl, ili samo napunimo frižider i on je happy Ko pravo žensko. Nekidan baš, nešto je na poslu bilo problema, išao je kupit sebi neke police za garažu i kad smo se vraćali ko u djeteta kad dobije prvi sladoled u sezoni
Za razliku od njega ja mrzim shopping, sve što kupujem tri puta provrtim i promislim treba li mi, istražujem, uspoređujem cijene...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:37   #11
Mene moja zove svaki put kada čeka bus nakon posla.

Svaki. Put.

Jer njoj je dosadno jel.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 15:00   #12
Da ženi pokažem ovu temu, pa da se raspiše i da si oduška

Šalu na stranu. Imam tih nekih tipičnih muških mana koje u poslijednje vrijeme pokušavam sistematično eliminirati ili barem ublažiti, ne bili uskratio ženi gušta da mi kvoca...

I mogu reći da funkcionira.

Iritantna stvar koju moja bolja polovica radi jest predbacivanje za neko od sranja koje sam davno radio, ali koje sam isto tak odavno prestao raditi...

Ali je to spremljeno u njenom folderu "Razlozi za kvocanje" i nikako da se to izbriše...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 17:29   #13
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Čim su muško i žensko na ekranu, nebitno jesu li uopće par - "ovi će se 100% prasnut, oujea"
Ima ih još takvih samo je druga izjava: sad će joj metnit
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:17   #14
MM je ovan i toliko je znao biti tvrdoglav u mladosti da me to izluđivalo. Njegova omiljena rečenica kad nešto odluči je bila 'to je gotova stvar' .... ajme... da sam jača od njega izmlatila bi ga.
Ali sada nakon više od 30 godina braka je popustio
Trebalo je to dočekati. Ja sam strpljivi, ali osvetoljubivi škorpion i sada je moja najdraža rečenica 'to je gotova stvar'.
Sada se zajedno smijemo tome.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 21:46   #15
Zivcira ga svako auto ispred njega koje vozi.
Sve mora preteć.
Uvjek vozi preko ograničenja.

Kad se uhvati PlayStationa nema granice za stat.


Što se tiče dokumenata ima okp. U svakom trenu zna gdje je šta ostavio, ako slučajno to nije na tom mjestu panika.

Zivcira me sto njega zivcira kašnjenje.
Zivcira me sto mora sve sto zacrta napravit odmah. Zacrta si završiti nešto sto je planirao tek sljedeći tjedan završiti ranije i to ne pušta dok ne zgotovi. Toliko se unese da ne ide na WC, ne ide pit, jest, ne znam jel diše.

Prije spavanja mora zapalit cigaretu i onda ga to razbudi pa opet ne može zaspati.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 06:37   #16
Haha moj jedino ne igra nešto puno na PS... Je kad je bio mlađi... I ne puši, drugo sve slično 😂 sad ili nikad i mene izludi i panika kad nešto nije di bi trebalo bit ili po njegovom 😂
Moj je strijelac, al isto prosinački

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 06:46   #17
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Haha moj jedino ne igra nešto puno na PS... Je kad je bio mlađi... I ne puši, drugo sve slično 😂 sad ili nikad i mene izludi i panika kad nešto nije di bi trebalo bit ili po njegovom 😂
Moj je strijelac, al isto prosinački

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ma za jarceve znam da su neumorni i da jedino o cemu razmisljaju su novac, posao i seks
Tim redosljedom. U stvari o poslu razmisljaju radi novca, i dobri su u stvaranju odlicnih zarada
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 07:22   #18
Haha moj je u poslu toliko da i u krevetu vrti njuškalo oglase isl stvari vezane za posao. Zezam ga da mu je njuškalo ljubavnica i da malo za promjenu može gledat gole ženske ne samo kamione, bagere, alate 😂
Novac mu je samo sredstvo, posao mu je strast... A seks i češkanje 😂 tu si u pravu

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 07:37   #19
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Haha moj je u poslu toliko da i u krevetu vrti njuškalo oglase isl stvari vezane za posao. Zezam ga da mu je njuškalo ljubavnica i da malo za promjenu može gledat gole ženske ne samo kamione, bagere, alate 😂
Novac mu je samo sredstvo, posao mu je strast... A seks i češkanje 😂 tu si u pravu

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Osim što smo slične. Imamo slične i muzeve.


Jedna od gluposti koju je radio je sa nogom u gipsu išao na posao. Nije da je morao, nebi svijet stao, ali me vozi ga na posao.
Kako je tek prošle godine imao vodene kozice. Neću ni pričat koliko je njega to satralo.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 07:46   #20
Ma šuti... To je isto jedna od stvari koja me nervira (i ne samo mene), pauzirat će malo jedino kad bunca od groznice 🙈 a nije da mora radit ko konjina, al eto... Nema to mira. Dođe s posla, ruča i vrati se u radionu 😂 i kad nema šta radit izmislit će nešto...
Volim ja njega šta je radoholičar, samo se nekad malo brinem koliko dugo možeš u tom ritmu. Sad smo mladi, al ja bi ga tu i pokretnog još bar 30-40 g 🙈

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.