Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2004., 01:28   #21
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Neki poseban razlog? ('cos in the eyes...)

Inace, poceo sam ih pratiti kad su uzeli Alex Rodrigueza, tada najskupljeg sportasa na svijetu(sada je u NY Yankeesima), a i inace sam veliki fan San Antonio Spursa(od '95) a u NHLu volim Dallas Stars, pa mi je Texas nekako prirastao srcu.

Inace, Ranger Walker je TOTALNA bolestina...

Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 17:23   #22
Quote:
BillGatesMustDie kaže:
Neki poseban razlog? ('cos in the eyes...)
molio bi da se barem nauce rijeci kak spada.

'Cause the eyes of the ranger are upon you
When you are in texas look behind you
'Cause that's where the ranger's gonna be.
michael_jackass is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 17:55   #23
Quote:
michael_jackass kaže:
molio bi da se barem nauce rijeci kak spada.

'Cause the eyes of the ranger are upon you
When you are in texas look behind you
'Cause that's where the ranger's gonna be.
Hah' KRIVO!

AND the eyes of the ranger are upon you
Any wrong you do, he's gonna seeeeeeeee
When you re in Texas, look behind youuuuuuuuu,
'Cause that's where the ranger's gonna beeeeeeee..


trn trn ntr r...trallalalala....
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 18:45   #24
a jebemu vidi, zaboravil sam jedan stih. maj apolodjiz. nimoy je u pravu a ja u krivu.
michael_jackass is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 09:53   #25
Znam sva pravila , znam i par glavnih igrača po klubovima , i redovno otresem na kladionici. Zaključak - glup sport.
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 16:32   #26
Dosadan sport gledat na stadionu. 4 sata traje i dok se mjenjaju oni sto udaraju vuku se ko puzevi dok dodje na mjesto. Bio 2 puta i zaspao 2 puta.

Kad se ode na stadio najmanje se gleda utakmica, gledas okolo reklame, hodas po stadionu iz dosade. Odes hodas i nakon pola sata onaj jos udara.

Puno bolje gledat na TV-u.
Pinockio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 21:44   #27
Quote:
Urpanus kaže:
Znam sva pravila ,

Sorry, ali moram te obavijestiti::>

Ne znas SVA pravila...
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 02:47   #28
Quote:
Urpanus kaže:
Zaključak - glup sport.
Ti si glup, jebote glavno da je nogomet dobar... ma....
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 03:55   #29
Ja gledam i zanima me samo kad moj muz igra ili kad je neka bas jako vazna tekma. Za nikog posebno ne navijamali od slejdece godine i ja igram(softball) u musko-zenskoj ekipi. Vidli me kak pichim loptu(nemrem fulat) a i brza sam pa me hoce. KAj mogu
E ljudi kad bi netko od vas teoreticara probao opalit tu loptu koja dolazi jako brzo i jos tome opalit je da ide u odredjeni dio terena. Ili ju onak ulovit u zraku pa bacit milimetarski tocno direkt u ruku na jednu od baza ili short stoperu,bas me zanima kak bi onda gledali na taj sport.Puno price iz fotelje
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 20:52   #30
Quote:
Rita kaže:
Ja gledam i zanima me samo kad moj muz igra ili kad je neka bas jako vazna tekma. Za nikog posebno ne navijamali od slejdece godine i ja igram(softball) u musko-zenskoj ekipi. Vidli me kak pichim loptu(nemrem fulat) a i brza sam pa me hoce. KAj mogu
E ljudi kad bi netko od vas teoreticara probao opalit tu loptu koja dolazi jako brzo i jos tome opalit je da ide u odredjeni dio terena. Ili ju onak ulovit u zraku pa bacit milimetarski tocno direkt u ruku na jednu od baza ili short stoperu,bas me zanima kak bi onda gledali na taj sport.Puno price iz fotelje

Amen.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 15:20   #31
Neko sam vrijeme proveo u SAD-u i imao (ne)sreću naučiti nešto o baseballu(igrali smo zapravo softball).
Uvjerljivo, ali uvjerljivo najdosadniji sport (ja ga nakon svojih iskustava niti ne smatram sportom, nego igrom- nešto kao šah).
Nekoliko smo tjedana redovito igrali po liga sustavu mečeve u softballu, a nakon toga sam ja, isfrustriran glupošću i besmislenosti ovog sporta, odustao.
I zakleo se sam sebi da više nikada, niti u kakvim okolnostima neću zaigrati nikakve varijante baseballa.

Dakle, mrzim baseball, mislim da je užasno glup i ne smatram ga sportom.
Imam ja i kratki elaborat o tome zašto ne smatram baseball sportom ali me mrzi sada izlagati ga i trošiti slova na tako glupu izmišljotinu kao što je baseball.

BTW. američki nogomet- superzanimljiv.(mi igrali tzv. flag football).
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 22:11   #32
Da slažem se Baseball je užasno dosadan. Još uvijek ne kužim kako nekome to može zanimljivo al u redu .
Dok NFL je ludnica.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 05:56   #33
Major League Baseball (općenito baseball topic)

Jučer je počela nova sezona u jednoj od omiljenih zanimacija amerikanaca, bejzbolu .

Ovdje možemo komentirati sva događanja vezana uz MLB ali i situaciju u bejzbolaškom sportu u HR, Europi, itd...

službena stranica (s highlightsima svakog dana) www.mlb.com
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 11:17   #34
Zanimljiv sport, ponekad znam pogledati na satelitu. Ali ne kužim previše pravila, inače navijam za Metse otkad je George Costanza bio njihov direktor. Toliko od mene.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 13:52   #35
Quote:
grifone kaže:
Zanimljiv sport, ponekad znam pogledati na satelitu. Ali ne kužim previše pravila, inače navijam za Metse otkad je George Costanza bio njihov direktor. Toliko od mene.
Costanza je bio u Yankeesima Jedino ako je kasnije prešao u Metse, ali sumnjam.


inače, pravila su dosta komplicirana, ostavit ću link kasnije, i objasniti sve što nije jasno
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 17:03   #36
Quote:
grifone kaže:
...Ali ne kužim previše pravila...
nije preteško skužiti, objasnit ćemo ti mi ovdje ako očeš


inače kolko sam vidio, Johnny Damon je prešao u Yankeese, Jim Thome u White Soxe... to je ono kaj sam ja polovio dosad
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 19:21   #37
oj, čika Satyre!! kako je? pitanje- koliko je pametno danas staviti na CWS? vidim po svim forumima da ih ljudi forsiraju kao favorite, al reko ipak ću vjerovati istinskom majstoru.... dakle?
__________________
sve je sranje osim pišanja, a i pišanje je sranje kad pišaš u vjetar.
supersonični majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 19:59   #38
Quote:
supersonični majstor kaže:
oj, čika Satyre!! kako je? pitanje- koliko je pametno danas staviti na CWS? vidim po svim forumima da ih ljudi forsiraju kao favorite, al reko ipak ću vjerovati istinskom majstoru.... dakle?
oj

a eto, danas sam uzeo White Sox + Yankees double, i Seattle na singlu protiv Halosa.
Vidjet ćemo. Ah nikako da se vratim na forume full time, spremam ispite i u strci sam.

ajd uživaj
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 21:00   #39
ja sam isto igrao na white soxe danas

također i na Bravese i Angelse
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 21:41   #40
Napokon je pocelo, ta zima vjecno traje, pari mi se da je proslo par godina od World Seriesa. Inace sam navijac Angelsa, ali imam i soft spot za D'backse jer su mi nekad bili home team.
A sta se favorita tice, White Soxi su dobili Jim Thomea koji bi mogao biti comeback player of the year, ali ove godine su favoriti i svi ce se nabrijati na njih pa mislim da ce tesko ponoviti. Indiansi su svake godine sve jaci i jaci ali CC Sabathia je isa na DL sta znaci malo slabiji start Clevelanda. U american league Yankeese sa Damonom, Red Soxi sa Crispom i Angelsi ce se boriti yza naslov. U National league po meninajveci favorit je St. Louis zato jer vec par godina igra u istom sastavu i Pujols bi trebao biti MVP lige. Red je da Metsi prekinu 16 godina dominacije Bravesa u NL East, dok Dodgersi i Giantsi ce se boriti ko ce sa zapada popuniti mjesto u play offu.

A zasto nebi svak napisa svoje favorite u ovom formatu pa cemo na kraju sezone viditi ko je bija u pravu:

AL East: Yankees
AL Central: White Sox
AL West: Angels
WC: Indians

NL East: Mets
NL Central: Cards
NL West: Dodgers
WC: Braves

AL Champion: Yankees
NL Champions: Cardinals
WS Champions: Cardinals
MVP: Pujols i Sheffield
Cy Young:Oswalt i Santana
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.